Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπερα καλησπερα

παλιοτερα παιδια υπηρχε μια λορενα στα studio. κοντουλα μακρυ μαλλακι σκετη φωτια γαμιοτανε σαν τρελη και εκανε τα παντα αυταρχικα αναποδα σπαγγατα οτι θελεις..ξερει κανενας που χαθηκε η κοπελια;;;
ωραίες εποχές πριν δυο χρόνια με Λορένα. Τώρα για μένα τα δυο στανταράκια μου είναι η Εμμανουέλα η Ρουμάνα και η Γαλήνη
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Παίδες παίζει καμία πουτανα αυτή τη περίοδο που να κάνει βαθύ λαρυγγωτο τσιμπουκι;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Έχει εξαφανιστεί και η Justine μάλλον το σταμάτησε το άθλημα
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Vlada με την αλλη που ήταν duo στο Venus συνεχίζει?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παίδες παίζει καμία πουτανα αυτή τη περίοδο που να κάνει βαθύ λαρυγγωτο τσιμπουκι;
η νατασσα η τσαρινα δεν κανει? την ειχα πετυχει μεσημεριανη μετα τον κορονοιο και χωρις τσατσα στο free house
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρεις κάνεις που είναι η θεία Μόνικα και αν θα ξαναέρθει Θεσσαλονίκη; ;
Μου έχει λείψει η φιλόξενη σούφρα της..
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Εχουμε κάνα νέο για αννια και λίλιανα μεγάλες απώλειες
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Ξέρουμε που βρίσκουμε αυτήν την εποχή την Νικόλ την Γαλλίδα;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πολλές ερωτήσεις με μηδέν απαντήσεις.  :2funny:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Επίσκεψη πρίν απο λίγο στην σοκολατένια Norin , θα προσπαθήσω να ανεβάσω και κριτική όταν βρώ χρόνο , και αμα θυμηθω πως γίνεται γιατί πέρασε και λίγος καιρός απο την μια και μοναδική προηγουμενη κριτική μου :P

Η κοπέλα όπως είπε η τσατσά έχει καταγωγη απο το κονγκό και μεγάλωσε στην γερμανία.

Επειδη ήθελα να παω με μια μαύρη κάποια στιγμη , και σκέφτηκα οτι μπορεί να κάτσει καμιά εβδομάδα και μετά να πάει καμιά Αθηνα η να φυγει τέλος πάντων , λεω ας πάω τωρα :P

Σαν εναλλακτική σε περίπτωση που είχε πολύ κόσμο η ηταν μέσα σε μεγάλο πρόγραμμα θα πήγαινα μάλλον στην Αλιόνα , για να την δω απο κοντά δηλαδη γιατί μόνο απο φωτογραφίες την έχω δει , αλλά τελικά δεν είχε πολύ κόσμο και έτσι πέρασα με την Νορίν.

Εν το μεταξύ στο τέλος την ρωτησα αν θα κάτσει καιρό και είπε όχι , αλλά δεν είπε και ακριβώς πόσο θα κάτσει απλά οτι δεν θα κάτσει πολύ.

Επίσης επείδη πιό πάνω είπαν οτι φιλάει με το απλό , και οτι το διαφήμιζε και στο σαλονάρισμα , δεν ξέρω αν όντως έγινε τις προηγούμενες μέρες πάντως σημερα δεν έγινε κάτι τέτοιο , ούτε στο σαλονάρισμα ούτε μέσα έπεσαν φιλιά :P

Επίσης το στούντιο το bad girls πρίν κάτι χρόνια που είχα πάει πολύ λίγος φωτισμός στο σαλόνι , και πολύ λίγος φωτισμός και στο δωμάτιο , ε λέω μετά απο τόσα χρόνια θα έβαλαν κανένα φως ... τίποτα τα ίδια σκοτάδια και στο σαλόνι και μέσα ... αν μας διαβάζουν οι υπεύθυνοι του μαγαζιού ας βάλουν κανένα φως αν θέλουν :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Τελικά δεν βρήκα χρόνο για την κριτική στην νοριν , αύριο μάλλον , εν το μεταξύ δεν ξέρω αν είναι χρήσιμη πληροφορία , αλλά όπως πήγαινα για τα στούντιο πέρασα από το Κωλέττη 17 και ήταν κάτι φορτηγά μπροστά του , και όταν έφευγα το είχαν ήδη κατεδαφίσει η εκτός αν το πήραν και έφυγαν , αν ήταν λυωμενο δηλαδή , το εν λόγω στούντιο νομίζω δεν λειτουργούσε κιόλας εδώ και κάποιο καιρό.
 

AkodustoFan

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Είτε δεν πίεσες για φιλιά είτε τη τύπισσα τη βάλαν χέρι. Το δεύτερο πάντως έχει ξανασυμβεί με καινούργιες.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Είτε δεν πίεσες για φιλιά είτε τη τύπισσα τη βάλαν χέρι. Το δεύτερο πάντως έχει ξανασυμβεί με καινούργιες.
Ναι θυμάμαι και παλιά μια τζίνα , τζένη ; την παρουσίαζαν ως Ιταλίδα στα λας βέγκας και εκεινη νομίζω στις πολύ αρχές έδινε φιλιά και μετά τα έκοψε , και φαντάζομαι δεν θα είναι και η μόνη περίπτωση , απλά αυτην θυμάμαι εγω.

Αλλά μπορεί να παίζει και το πρώτο δεν είμαι πιεστικός τύπος :P
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Ναι θυμάμαι και παλιά μια τζίνα , τζένη ; την παρουσίαζαν ως Ιταλίδα στα λας βέγκας και εκεινη νομίζω στις πολύ αρχές έδινε φιλιά και μετά τα έκοψε , και φαντάζομαι δεν θα είναι και η μόνη περίπτωση , απλά αυτην θυμάμαι εγω.

Αλλά μπορεί να παίζει και το πρώτο δεν είμαι πιεστικός τύπος :P

Τέτοιες κοπέλες θέλουμε ξανά ! Αστέρι ηταν το κορίτσι !
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Παιζει κανα studio που να κανεις παρτουζα με 2 κοπελες μεσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom