Νέα

Μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη που προσφέρουν κωλαράκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggelooos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Με αφορμη τη σημερινη συνευρεση μου με την Ειρηνη στο Προμηθεως 25 πρεπει να πω οτι η γυναικα γουσταρει τρελα το ξεκωλιασμα.Απο την πρωτη στιγμη της εριξα οσα δαχτυλα ηθελα και μονο με σαλιο χωρις λιπαντικο.
Η εισοδος ηταν στην ουσια καρφωμα με την μια και σε ολο το βαθος και οχι τα γνωστα ξενερωτα...μπες σιγα σιγα.
Στο σφυροκοπημα ηταν ανεκτικη και εδειχνε να το απολαμβανει.


Επισης πολυ καλη στο πρωκτικο ειναι και η milf Νικολ την οποια δοκιμασα προσφατα απο πισω.

Βασικη προυποθεση ενος πετυχημενου πρωκτικου ειναι να σε φερει η γκομενα στο 100% της στυσης σου και οι 2 παραπανω κυριες ξερουν πολυ καλα τον τροπο γι'αυτο
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Πηγα Τανταλου 14 και πηρα Μιμη σε πρωκτικο αλλα εφαγα ακυρο λογω μεγεθους. Ε, ενταξει δεν ειμαι και κανενας πουτσαρας αλλα φαινεται δεν θα ειναι τοσο εμπειρο το κωλαρακι της. Θα το γουσταρα πολυ παντως να το ξεσκισω! Πηρα τα 80 ευρω και πηγα παραδιπλα στο πρασινο πυ δουλευε η Αντριανα-πρωην Αντριανα που εδινε κωλο. Η κοπελα ειναι πολυ καλη. Το πηρε ολο μεσα στην σουφρα της και της σφυροκοπησα την κωλοτρυπιδα! Αντεχει, μπραβο της! Πολυ καλη!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τα ουγγαρακια απο το Τανταλου 14-Τσιρκοαλυσιδα δινουν τα πιο πολλα κουλουρακι! Ελπιζω να φερουν και αλλα τετοια πουτανακια!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Μολδαβεζα η Ντιανα δουλευει πρωινα Σαπφους 20;
Και η Λαουρα το πιπινοουγγαρακι απο Τανταλου 14 εχει βελτιωθει πολυ στο πρωκτικο. Τις προαλλες, της εριξα ενα κωλογαμησι αλλο πραμα. Εχει ολοστρογγυλα σφικτα γυμνασμενα κωλομαγουλα, ανοικτη κωλοτρυπιδα οσο χρειαζεται για να μπαινει η πουτσα ανετα οχι και πολυ ξεσκισμενη και εφαγε αρκετο σφυροκοπημα στο κωλοτρυπιδακι της. Αλλα στην τιμη δεν δεχτηκε παζαρια ρε γαμωτο. Το 80αρι εκει! Οι αγανακτισμενοι ζητουν χαμηλοτερες τιμες για το πρωκτικο εδω και τωρα! 
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Πηγα Τανταλου 14 και πηρα Μιμη σε πρωκτικο αλλα εφαγα ακυρο λογω μεγεθους. Ε, ενταξει δεν ειμαι και κανενας πουτσαρας αλλα φαινεται δεν θα ειναι τοσο εμπειρο το κωλαρακι της. Θα το γουσταρα πολυ παντως να το ξεσκισω! Πηρα τα 80 ευρω και πηγα παραδιπλα στο πρασινο πυ δουλευε η Αντριανα-πρωην Αντριανα που εδινε κωλο. Η κοπελα ειναι πολυ καλη. Το πηρε ολο μεσα στην σουφρα της και της σφυροκοπησα την κωλοτρυπιδα! Αντεχει, μπραβο της! Πολυ καλη!
αυτη απο το φριξου 14?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Οχι, την πρωην Αντρεα νυν Αντριανα που δουλευε στο τσιρκο και μετα στο Σαπφους Τανταλου. Καλο κοριτσακι αντεχει το γαμησι!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Ντιανα η Μολδαβεζα δουλευει ακομα Σαπφους 20; Δινει ακομα κωλαρακι;
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τις προαλλες που πηρα σε απλο το την Αννα απο Προμηθεως με εφτιαξε πολυ η κωλοτρυπιδα της με το τανλαιν απο στρινγκ που ειχε! Σκεφτομαι να το γαμησω αυτο το κωλοτρυπιδακι!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δοκιμασε κανεις Αντριανα κομοδινοπουλου σε πρωκτικο? Ακουσα οτι αρχισε να βελτιωνεται για αυτο ρωταω!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δοκιμασα Ντιανα Μολδαβεζα σε πρωκτικο. Παρα πολυ καλη! Αλλα τα 80 ευρω λιγο τσουχτερα! Χαλαλι ομως. Η γκομενα θυμιζει αμερικανιδα πορνοσταρ. Μετα το τσιμπουκι με καποτα, περασα κατευθειαν στο πρωκτικο χωρις να γαμησω καολου το μουνι της. Εβαλε κρεμα και μου ειπε κανω σιγα σιγα μεχρι να μπει η ψωλη μου στον κωλο της και μετα να την γαμησω οσο δυνατα θελω. Τον εβαλα σιγα σιγα και μετα της εριξα ενα πολυ δυνατο σφυροκοπημα στη κωλοτρυπιδα της χωρις να γκρινιαξει καθολου. Πολυ δουλεμενη κωλοτρυπιδα αλλα και αρκετα στενη! Το καταευχαριστηθηκα! Αλλα πολυ ακριβη η τιμη για να το ξαναεπαναλαβω συντομα.

Εχετε να προτεινεται καμια αλλη καλη κοπελα που να δινει κωλαρακι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ευα και νικολ....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Δοκιμασα Ντιανα Μολδαβεζα σε πρωκτικο. Παρα πολυ καλη! Αλλα τα 80 ευρω λιγο τσουχτερα! Χαλαλι ομως. Η γκομενα θυμιζει αμερικανιδα πορνοσταρ. Μετα το τσιμπουκι με καποτα, περασα κατευθειαν στο πρωκτικο χωρις να γαμησω καολου το μουνι της. Εβαλε κρεμα και μου ειπε κανω σιγα σιγα μεχρι να μπει η ψωλη μου στον κωλο της και μετα να την γαμησω οσο δυνατα θελω. Τον εβαλα σιγα σιγα και μετα της εριξα ενα πολυ δυνατο σφυροκοπημα στη κωλοτρυπιδα της χωρις να γκρινιαξει καθολου. Πολυ δουλεμενη κωλοτρυπιδα αλλα και αρκετα στενη! Το καταευχαριστηθηκα! Αλλα πολυ ακριβη η τιμη για να το ξαναεπαναλαβω συντομα.

Εχετε να προτεινεται καμια αλλη καλη κοπελα που να δινει κωλαρακι?
φοβερο ξεσκισμα απο πισω τρωει και η Ειρηνη απο Προμηθεως 25.Ουτε κρεμες ουτε μαλακιες...λιγο σαλιο και ολος μεσα!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Δοκιμασα Ντιανα Μολδαβεζα σε πρωκτικο. Παρα πολυ καλη! Αλλα τα 80 ευρω λιγο τσουχτερα! Χαλαλι ομως. Η γκομενα θυμιζει αμερικανιδα πορνοσταρ. Μετα το τσιμπουκι με καποτα, περασα κατευθειαν στο πρωκτικο χωρις να γαμησω καολου το μουνι της. Εβαλε κρεμα και μου ειπε κανω σιγα σιγα μεχρι να μπει η ψωλη μου στον κωλο της και μετα να την γαμησω οσο δυνατα θελω. Τον εβαλα σιγα σιγα και μετα της εριξα ενα πολυ δυνατο σφυροκοπημα στη κωλοτρυπιδα της χωρις να γκρινιαξει καθολου. Πολυ δουλεμενη κωλοτρυπιδα αλλα και αρκετα στενη! Το καταευχαριστηθηκα! Αλλα πολυ ακριβη η τιμη για να το ξαναεπαναλαβω συντομα.

Εχετε να προτεινεται καμια αλλη καλη κοπελα που να δινει κωλαρακι?
φοβερο ξεσκισμα απο πισω τρωει και η Ειρηνη απο Προμηθεως 25.Ουτε κρεμες ουτε μαλακιες...λιγο σαλιο και ολος μεσα!!

και μαλιστα η Νικολ σηκωνει και φοβερα παζαρια.Με 50ε την ειχα παρει απ'τον κωλο
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Bump!

Δυο καλές επιλογές τώρα στον Βαρδάρη για κωλαράκι με 60ε είναι η semi-milf Άννα (Προμηθέους 25) που είναι πολύ γκαβλιάρα και έχει φοβερό κώλο και η μικροσκοπική teenager βουλγαρίτσα Τζουλιάν (Σαπφούς 7). Βραδυνές και οι δυο και πολύ καλές!
 

Giorgiss

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μπράβο σε αυτους που θυμούνται ονόματα.
Εγω όσες φορές και αν πήγα τις φατσες τους και το αιδοίο τους ως γευση θυμάμαι.Αλλα απο ονόματα τίποτα.

Προσωπικά στο 99 τις εκατό των μπουρδέλων  οι τσατσάδες μου λεγανε οτι οι κοπέλες πρόσφεραν και κωλαράκι .

Τώρα που είπα και τσατσά  θυμήθηκα το εξης αστείο περιστατικό
Μία μάλιστα πουρέκλω (τσατσά) περίμενε την κοπέλα μπαινω εγω μεσα και λεω
- πόσο πάει
μου απάντάει
-Περιμενε επεσες στην αλλαγή της κοπέλας πάνω. Αν θες εμένα 20 ευρω.!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Με έκανε και γέλασε και όπως ήταν φυσικό έφυγα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μπράβο σε αυτους που θυμούνται ονόματα.
Εγω όσες φορές και αν πήγα τις φατσες τους και το αιδοίο τους ως γευση θυμάμαι.Αλλα απο ονόματα τίποτα.

Προσωπικά στο 99 τις εκατό των μπουρδέλων  οι τσατσάδες μου λεγανε οτι οι κοπέλες πρόσφεραν και κωλαράκι .

Τώρα που είπα και τσατσά  θυμήθηκα το εξης αστείο περιστατικό
Μία μάλιστα πουρέκλω (τσατσά) περίμενε την κοπέλα μπαινω εγω μεσα και λεω
- πόσο πάει
μου απάντάει
-Περιμενε επεσες στην αλλαγή της κοπέλας πάνω. Αν θες εμένα 20 ευρω.!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Με έκανε και γέλασε και όπως ήταν φυσικό έφυγα.
εφυγες?
πας καλα?
η γρια η κοτα εχει το ζουμι
κ θα επαιρνες κ 20ευρακι,γιατι για να δωσεις δυσκιλακι
εκανα κ ρημα
 

Giorgiss

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
εφυγες?
πας καλα?
η γρια η κοτα εχει το ζουμι
κ θα επαιρνες κ 20ευρακι,γιατι για να δωσεις δυσκιλακι
εκανα κ ρημα
Συντεκνε η εγω δεν παω καλα ή εσυ δεν διαβαζεις σωστα.  Η τσατσα με προτεινε να την πηδηξω την ιδια(ηλικία 55+ ηταν η τσατσα) !!!!!  1.92+ υψος ,απο την φωτο μου δε  θα λεγα οτι ειμαι ασχημος , πηγαινα που πηγαινα στις πουτανες ε παρα παει το κακο  να πηδηξω  στο καπακι 60αρα!!! 
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Συντεκνε η εγω δεν παω καλα ή εσυ δεν διαβαζεις σωστα.  Η τσατσα με προτεινε να την πηδηξω την ιδια(ηλικία 55+ ηταν η τσατσα) !!!!!  1.92+ υψος ,απο την φωτο μου δε  θα λεγα οτι ειμαι ασχημος , πηγαινα που πηγαινα στις πουτανες ε παρα παει το κακο  να πηδηξω  στο καπακι 60αρα!!! 
εγω καλα διαβαζω αλλα εσυ μαλλον δεν με επιασες γιατι εκανα χιουμορ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
εγω καλα διαβαζω αλλα εσυ μαλλον δεν με επιασες γιατι εκανα χιουμορ
στο συνδεσμο κλειστηκατε και μεσα κλειδωθηκατε
τα ποδια βαλανε φτερα
ρρρρρρρρρρρρουφιανοι του βορρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom