Νέα

Μπορείς να δεις τσόντα χωρίς κάβλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πάντα όρθιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω οταν βλέπω δύο ανθρώπους να πηδιούνται συνεχεια σε όλες τις στάσεις για μια ώρα. Είναι πολύ ξενέρωτο. Θέλει και ένα υποτυπώδες σενάριο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εγω οταν βλέπω δύο ανθρώπους να πηδιούνται συνεχεια σε όλες τις στάσεις για μια ώρα. Είναι πολύ ξενέρωτο. Θέλει και ένα υποτυπώδες σενάριο.
δοκιμασε να δεις με ατομα αντιθετου φυλλου
 

torrent

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
205
Πόντοι
280
την παταει σε ολα και ανετα κιολας.
ανετα μπορουσε για καριερα σοβαρη, αλλα δεν το βλεπω.
ειδα αλλαξε λιγο και στο ινστα.
σαν κατι να πειραξε πανω της (δυστυχως) :cussing:
σοφακι δευτερο ναι.
Συμφωνώ ωραίο μουνακι ίσως από τα μόνα
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Γιατί το τσατουρμπειτ διαγράφει τα προφίλ από τις jailbait τύπισσες; Οι μικρούλες είναι οι καλύτερες... Και πρόσεξα ότι προφίλ σαν εκείνα από αυτές που κάνουν πολλά πράγματα στο τζάμπα χωρίς να πέφτουν τα φιλοδωρήματα βροχή, επίσης "καθαρίζονται" με συνοπτικές διαδικασίες. Τί τρέχει με τη σελίδα;
τι ειναι το τσατουρμπειτ ????
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
τι ειναι το τσατουρμπειτ ????
Σελίδα που μπαίνουν χρήστες, δημιουργούν λογαριασμό, μαλακίζονται, ο κόσμος τους βλέπει κι αν έχει λογαριασμό κι εκείνος, ρίχνει αν θέλει και φιλοδώρημα (απολύτως προαιρετικό). Συνήθως τα καλά τα σώου, είναι πριβέ. Κάτι σαν το Cam4 ένα πράγμα ή σαν το Xhamster... Ή σαν τα θεϊκά Ρωσσικά σάητ που υπήρχαν παλιά, το Smotri και το Vichatter, τα οποία όμως κάτι ξενέρωτοι δικοί μας τα καταγγείλανε στις ρωσσικές αρχές και έκτοτε, άλλαξαν τελείως και χάλασαν ολοσχερώς. Ή σαν το αείμνηστο (και πασίγνωστο σε εμάς τους πορνόπληκτους και τσοντάκηδες) Stickam -αιωνία η μνήμη-.Το πρόβλημα είναι πως για κάποιο λόγο, οι λογαριασμοί που προβάλλουν πολύ νεαρές κοπέλες, διαγράφονται συχνά. Και όταν κάποιες κάνουν πολλά πράγματα χωρίς όμως να πέφτει παραδάκι, επίσης από τη σελίδα γίνεται εκκαθάριση.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Σελίδα που μπαίνουν χρήστες, δημιουργούν λογαριασμό, μαλακίζονται, ο κόσμος τους βλέπει κι αν έχει λογαριασμό κι εκείνος, ρίχνει αν θέλει και φιλοδώρημα (απολύτως προαιρετικό). Συνήθως τα καλά τα σώου, είναι πριβέ. Κάτι σαν το Cam4 ένα πράγμα ή σαν το Xhamster... Ή σαν τα θεϊκά Ρωσσικά σάητ που υπήρχαν παλιά, το Smotri και το Vichatter, τα οποία όμως κάτι ξενέρωτοι δικοί μας τα καταγγείλανε στις ρωσσικές αρχές και έκτοτε, άλλαξαν τελείως και χάλασαν ολοσχερώς. Ή σαν το αείμνηστο (και πασίγνωστο σε εμάς τους πορνόπληκτους και τσοντάκηδες) Stickam -αιωνία η μνήμη-.Το πρόβλημα είναι πως για κάποιο λόγο, οι λογαριασμοί που προβάλλουν πολύ νεαρές κοπέλες, διαγράφονται συχνά. Και όταν κάποιες κάνουν πολλά πράγματα χωρίς όμως να πέφτει παραδάκι, επίσης από τη σελίδα γίνεται εκκαθάριση.
σικαγο γιναμε....
ευχαριστω μαν
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Εγω οταν βλέπω δύο ανθρώπους να πηδιούνται συνεχεια σε όλες τις στάσεις για μια ώρα. Είναι πολύ ξενέρωτο. Θέλει και ένα υποτυπώδες σενάριο.
Αυτου του ειδους τις ταινιες ελεγε παλια ο βιντεοκλαμπας,ροδελα!
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Αφού μπορούν οι τσόντες να μας δουν χωρίς καυλες, μπορούμε και εμείς να τις δούμε έτσι....
 

Juand

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
6
Like
315
Πόντοι
280
Όπως και να χει οι καυλες θα προκύψουν στην πορεια
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.603
Πόντοι
1.056
εχω αρκετα links με τσοντες που μου ειχαν αρεσει και επειδη δεν ηθελα να τις χασω, τις εχω στο σημειοματαριο. ειναι γυρω στα 50. οταν σκεφτομαι να τα παρω με τη σειρα για να κανω μια επαναλειψη, να δω τι εχω γιατι δε τα θυμαμαι, ποτε δε καταφερνω να τα τελειωσω, γιατι παντα παει το χερι στη πουτσα. οποτε οταν βλεπω τσοντες παντα καυλωνω
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
εχω αρκετα links με τσοντες που μου ειχαν αρεσει και επειδη δεν ηθελα να τις χασω, τις εχω στο σημειοματαριο. ειναι γυρω στα 50. οταν σκεφτομαι να τα παρω με τη σειρα για να κανω μια επαναλειψη, να δω τι εχω γιατι δε τα θυμαμαι, ποτε δε καταφερνω να τα τελειωσω, γιατι παντα παει το χερι στη πουτσα. οποτε οταν βλεπω τσοντες παντα καυλωνω
Η τσοντα ειναι συνοδευτικο. Ποτε κυριο πιατο.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Οποιος λεει εδω μεσα πωα δεν τον εχει παιξει με τσοντα sirina λεει ψεματα, κυριως στον εαυτο του
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Εγω οταν βλέπω δύο ανθρώπους να πηδιούνται συνεχεια σε όλες τις στάσεις για μια ώρα. Είναι πολύ ξενέρωτο. Θέλει και ένα υποτυπώδες σενάριο.
Υπαρχει σεναριο. Γυναικα μονη. Εμφανιζεται ο αντρας. Τη γαμαει. Χυνει. Τελος.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.549
Πόντοι
2.356
Κατά την δική μου άποψη μπορείς να δεις το οτιδήποτε χωρίς να είναι υποχρεωτικό να «εισπράξεις» τα αντίστοιχα «ερεθίσματα». Αυτό εξαρτάται από αρκετούς παράγοντες.

Χθες, αργά το βράδυ, είδα μια ταινία θρίλερ και τρόμου, την «Scary Stories to Tell in the Dark» - Μιλάμε για δυο ώρες είχε τρόμο- και όχι αστεία effects κλπ. αλλά γνήσιο πηχτό τρόμο. Ένα από τα σχόλια, που είχε, στο YouTube, είναι πως να μην επιχειρήσετε να την δείτε πριν κοιμηθείτε. Εγώ την είδα και κοιμήθηκα. Σαν πουλί – και μάλιστα είδα ωραία άσχετα όνειρα. Ούτε φόβος ούτε καν σκεφτόμουν την πλοκή της ταινίας. Άσχετα αν είναι μπει όλος μέσα στη ροή και με μια ανάσα την παρακολούθησα.

Αυτό, θα το κάνω άμεσα «σύζευξη», ως συναίσθημα, ως εμπειρία, και με τις τσόντες. Τις πιο πολλές φορές, όταν θα αναζητήσουμε τσόντα θα το κάνουμε για να καυλώσουμε, να ερεθιστούμε.

Ωστόσο, ειδικά το τελευταίο καιρό, πολύ περισσότερο εδώ και ένα χρόνο, παρατηρώ, σε προσωπικό επίπεδο, πως πλέον μπορεί μεν να έχεις ως στόχο να καυλώσεις από κάποια τσόντα αλλά μετά «δεν σου βγαίνει» και «βαριέσαι». Δεν σε αφήνει η ψυχολογία γύρω σου. Γενικά νομίζω, χωρίς να είμαι υπερβολικός ζούμε σε μια ντεκαυλέ εποχή εδώ και ένα έτος. Μόνο αν είσαι 20 ετών ή χωρίς κανένα πρόβλημα οικονομικό ή υγείας μπορείς να είσαι με φουλ καύλες.

Η πεζή καθημερινότητα, τα άγχη, τα προβλήματα κλπ., πολλές φορές δεν σε αφήνουν να έχεις και πολλές καύλες. Αυτό φυσικά συνίσταται με την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι (υγεία, ψυχική υγεία, κοινωνικότητα, ηλικία, φύλο, σεξουαλικός προσδιορισμός κλπ.)

Μου έχει τύχει να βλέπω τσόντες και να μην καυλώνω καθόλου. Ναι, ούτε εγώ δεν το πίστευα, Τώρα πλέον μου συμβαίνει. Και μάλιστα συχνά. Οι λόγοι είναι προσωπικοί και έχουν να κάνουν με ζητήματα όπως προβλήματα που μου έρχονται συνέχεια στο κεφάλι.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
κυριοι, θα επεκτεινω το θεμα και θα ρωτησω.
μπορεις να δεις τσοντα με
αλογα
σκυλους
γατια
προβατα
αγελαδες και γαιδαρους
βεβαια με την συμμετοχη γυναικων...........
χωρις να καβλωσεις;
εδω να τονισω οτι η γνωμη των συμφορουμιτων που ζουν στην επαρχια διαγωντας βουκολικη ζωη εχει βαρυνουσα σημασια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΥΓ

ξεχασα τα παγωνια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom