Νέα

Μπαράκι που αράζουν μαύροι και για μας τα κοριτσάκια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loverabit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
και στην Κυψελη επι της Αγ.Μελετιου παιζει ενα.αντε και καλα βολια κοριτσια.
σε λιγο θα εχουμε πολλους Σοφοκληδες μαλλον :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ολη οι μαυροι που εχει στην ελλαδα,λαμπουν απο καθαριοτητα παντως.ι μισοι εχουν ανιατες αρρωστιες και τους αλλους μισους δεν μπορουν να τους βρουν τη εχουν.καλη διασκεδαση σε ολες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
^^^^ πες τα στοιχεία με βάση τα οποία το λες αυτό, γιατί κι εγώ ξέρω να μιλάω απ'το μουνί μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
φιλε οι περισσοτεροι ειναι λαθραια στην χωρα,και εχουν ερθει απο χωρες που δεν εχουν καν τους βασικους κανονες υγιεινης.επισης ξαδελφη μου ειναι μικροβιολογος σε νοσοκομειο,και μου εχει πει οτι μερικοι εχου αρρωστιες που στην ελλαδα υπηρχαν τη 10ετια του 50.οι περισσοτεροι εχουν ελονοσια,και φυματιωση, οταν ερχοντε στην ελλαδα,αν παρατησεις οι μπατσοι οταν τους πιανουν φορανε χειρουργικα γαντια.το θεωρεις τυχαιο?.
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Εύγε στους άξιους τσωλαράδες μαυρούκους που και στο Folie αλλά και σε άλλα μαγαζιά ξεσκίζουν τις Ελλεηνίδες, από 16χρονα μέχρι και 40φεύγα. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι οι Ελλεηνίδες τρελαίνονται τελευταία για αράπικη ψωλή! Στο Folie την έχουμε πέσει επανειλημμένα σε Ελλεηνιδες με φιλαράκι (όχι μαύρο) για να φάμε χυλόπιτα και να δούμε τις ίδιες Ελλεηνίδες λιγάκι αργότερα να γλωσσοφιλιάζονται με τον πρώτο μαύρο που θα τους κάτσει. Μία τέτοια μάλιστα ξεσκισμένη από μαύρους την έχω πετύχει τελείως συμπτωματικά κοινωνικά και το έπαιζε μη μου άπτου και Ουρσουλίνα! Είχε πολύ γέλιο η φάση με την υποκρισία και το "δήθεν" της συγκεκριμένης. Στην παρέα κιουρία και παρθένα (και καλά) και με τους μαύρους να περνάνε τρένα....   
αυτη η μοδα με τους μαυρους ητανε και στην Αγγλια πριν 7-8 χρονια.τωρα οι αγγλιδες ουτε να τους δουν θελουν απο τις πολλες αρρωστιες που τις κολλησανε.ουτε απο διπλα τους δε παιρνανε.τηρουν αποσταση ασφαλειας τουλαχιστον πεντε μετρα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ελα....Παρε παρε !!!!!!!!!!!   Και μαυρη μπογια διαθετουμε με το κιλο
Ελα ...Παρεεεε....εχουμε και σε οικονομικη συσκευασια πεντακιλου.....
Ελα  παρεεε....και ολοασπρεs οδοντοστοιχιεs διαθετουμε για να πηγαινουν ασορτι
Ελαααα   παρε  παρε....και αφρο μαλλι φτιαχνουμε  !!!
Και δωρεαν cd για να πουλαμε στην Ομονοια!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
καλησπερα σαs μπαρακια που αραζουν μαυροι και μαυρεs ειναι στην κυψελη οδοs αγιου μελετιου the lift club επισηs στην οδο σπετσων εχει 3 μαγαζακια σαν καφενεια που εχει μαυρουλεs τελοs στην οδο αιγινηs εχει ενα μπαρακι που λεγετε σαμπινα καφε.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Τρια κιλα αποσμητικο πρεπει να εχουν σε αυτα τα μπαρ!
 

myrtw

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Σας καλημεριζω με το πρωτο μου ποστ στο σαιτ  :grin:  κ εγω για το ρεντ σι θα ελεγα αλλα ειδα οτι αναφερθηκε.λογικα υπαρχει,μεχρι περσι πηγαινα που και που!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
....μαύρη μαυρίλα πλάκωσε, μαύρη σαν καλλιακούδα......!
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
43
Like
1.692
Πόντοι
3.425
ε υποθετω οτι ειναι οπως ειναι μοδα να πηδας ρωσιδες εγινε μοδα και το να πηδιεσαι με μαυρους :P
την ιδια περηφανια πρεπει να νιωθει ο ενδοξος πατερας :2funny:

Αχ, κατακαημένε Michael Jackson, πήγες και έγινες λευκός.

Εδώ ο πλανητάρχης είναι μαυρούκος, ο παγκόσμιος πρωταθλητής στη formula 1 κι αυτός μαύρος.

Ξέρει κανείς που μπορούμε να μαυρίσουμε και να μεγαλώσουμε και το εργαλείο καμιά εισοσαρία πόντους;
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
Σας καλημεριζω με το πρωτο μου ποστ στο σαιτ   :grin:  κ εγω για το ρεντ σι θα ελεγα αλλα ειδα οτι αναφερθηκε.λογικα υπαρχει,μεχρι περσι πηγαινα που και που!

ουστττττττττ παρτάλι !! :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid:
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
γεια σας μηπως ξερετε μπαρακι στη θεσ-νικη που να συχναζουν μαυροι?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μια φορα.....για cd  δεν πρεπει να ενδιαφερεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom