Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φοβερή περιγραφή από τον έγκριτο συναγωνιστη ....!!!!!!!!

Για να είμαι ειλικρινής,η Ελένη είναι γνωστή ότι είναι πάντα μεσ' την καυλα και βγαζει τρελλά γούστα,αλλά της Αφροδίτης δεν της το είχα.......εχω κανει μια φορά μαζί της,καλή ήταν,αλλά όχι ετσι που περιγραφει ο συναγωνιστής.....Φαίνεται την επηρέασε το ολο κλίμα και βελτιώθηκε πολύ........Μπραβο Αφροδίτη !!!!!!!

Συναγωνιστή larousse,όταν θα ξαναπάς,βάλε στο παιχνίδι και την Σαμπρίνα......αμα πάρει μπρος,δεν σταματάει με τίποτα........

Δεν ξερω πόσο χρεωνεται το τρίο,αλλά θα φύγεις,οχι παραπατώντας,αλλά με ασθενοφόρο....... :rockon: :rockon:

Πες την Ολγα να σου κάνει μια καλή τιμή......αν δεν σε φτάνουν,θα τσοντάρω κι εγω........ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
καλημερα σε ολους!!!!

ειχα μια εμπειρια απο τον εν λογο μαγαζι και ειπα να την μοιραστω μαζι σας!! την περασμενη εβδομαδα ειχα κατι δουλειες προς τον νεο κοσμο αφου τελειωσα νωριτερα απο οτι περιμενα λεω πως να σκοτωσω τον χρονο μου και σκεφτηκα αυτο εδω το μαγαζι. την ολγα την ξερω χρονια αλλα εχω και αλλα τοσα χρονια να την δω με το που φτανω με θυμηθηκε μου δειχνει τις κοπελες και αποφασισω να περασω με την Αφροδιτη στην κουβεντα ποια ειναι καλη και ποια οχι μου λεει γιατι δεν περνας διπλο με αφροδιτη και ελενη τις λεω καλα θα ηταν αλλα 120 δεν εχω πια 120 μου λεει εδω εμεις το εχουμε 90 ευρω :o :o :o!!!! δεν το πολλη σκεφτηκα και περασα .........!!!!!!!
τωρα τι να περιγραψω το μασαζ? το μετα? αφου τωρα εχω τα 70 ευρω και ψαχνω τα 20 για να ξαναπαω!!!!!

θα προσπαθησω να σας δωσω μια γευση , στο μασαζ  αψογες λες και δουλευουν σε μπαλετο δεν αφησαν χιλιοστο του κορμιου μου χωρις να το τριψουν και να βρουν καθε πιασιμο !!!! και πανω που ειχα γινει αλοιφη και λεω και μονο αυτο να ηταν τα 90 επιασαν τοπο !!!!!!!! αρχισαν τα οργανα φιλια παντου γλυψιματα και ενα πνευστο απολαυση βγαλμενο απο τσοντα ακριβης παραγωγης δεν εχω νιωσει τοση καβλα να με γλυφουν ταυτοχρονα δυο γυναικαρες!!!!! θα εχυνα επιτοπου αν η ελενη δεν αρπαζε την αφροδιτη να την γλωσσοφιλιασει και να βαλουν και εμενα στο παιχνιδι λεμε πουτσα και μουνια μαλλια κουβαρια δεν ηξερα τι μου γινοταν μια γαμουσα μια με πιπωναν και υστερα και οι τρεις στο ντους να γαμαω την αφροδιτη και απο κατω η ελενη να της κανει γλυφομουνι δεν αντεξα και αλλο με το που βγαζω την πουτσα να χυσω την βουταει η ελενη πεταει την καποτα και τα καταπινει ολα  :rockon: :rockon: :rockon: τοτε ηταν που ενιωσα την μεγαλυτερη καβλα !!!!!της λεει η αφροδιτη τι εκανες εκει μωρη δεν μου αφησες εμενα????? και η ελενη βγαζει εξω την γλωσσα της με μια μικρη ποσοτητα σπερματος και τις λεει ελα !!!!!!! :S :S :S :S :S :S
λεμε τα ρουφηξε ολα απο το στομα της ελενης και σαν να μην εφτανε αυτο μου λεει θα κανεις μπανιο παντου αλλα την πουτσα σου θα στην κανω λαμπικο εγω και πεφτει κατω και οτι υγρα ειχαν απομεινει τα στραγγιξε και αυτα!!!!!!!!

εφυγα λεμε αλλος ανθρωπος !!!!!!!! να ναι καλα τα κοριτσια και να με περιμενουν συντομα!!!!

εκαυλωσανμε!!!!  :erection:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
καλημερα σε ολους!!!!

ειχα μια εμπειρια απο τον εν λογο μαγαζι και ειπα να την μοιραστω μαζι σας!! την περασμενη εβδομαδα ειχα κατι δουλειες προς τον νεο κοσμο αφου τελειωσα νωριτερα απο οτι περιμενα λεω πως να σκοτωσω τον χρονο μου και σκεφτηκα αυτο εδω το μαγαζι. την ολγα την ξερω χρονια αλλα εχω και αλλα τοσα χρονια να την δω με το που φτανω με θυμηθηκε μου δειχνει τις κοπελες και αποφασισω να περασω με την Αφροδιτη στην κουβεντα ποια ειναι καλη και ποια οχι μου λεει γιατι δεν περνας διπλο με αφροδιτη και ελενη τις λεω καλα θα ηταν αλλα 120 δεν εχω πια 120 μου λεει εδω εμεις το εχουμε 90 ευρω :o :o :o!!!! δεν το πολλη σκεφτηκα και περασα .........!!!!!!!
τωρα τι να περιγραψω το μασαζ? το μετα? αφου τωρα εχω τα 70 ευρω και ψαχνω τα 20 για να ξαναπαω!!!!!

θα προσπαθησω να σας δωσω μια γευση , στο μασαζ  αψογες λες και δουλευουν σε μπαλετο δεν αφησαν χιλιοστο του κορμιου μου χωρις να το τριψουν και να βρουν καθε πιασιμο !!!! και πανω που ειχα γινει αλοιφη και λεω και μονο αυτο να ηταν τα 90 επιασαν τοπο !!!!!!!! αρχισαν τα οργανα φιλια παντου γλυψιματα και ενα πνευστο απολαυση βγαλμενο απο τσοντα ακριβης παραγωγης δεν εχω νιωσει τοση καβλα να με γλυφουν ταυτοχρονα δυο γυναικαρες!!!!! θα εχυνα επιτοπου αν η ελενη δεν αρπαζε την αφροδιτη να την γλωσσοφιλιασει και να βαλουν και εμενα στο παιχνιδι λεμε πουτσα και μουνια μαλλια κουβαρια δεν ηξερα τι μου γινοταν μια γαμουσα μια με πιπωναν και υστερα και οι τρεις στο ντους να γαμαω την αφροδιτη και απο κατω η ελενη να της κανει γλυφομουνι δεν αντεξα και αλλο με το που βγαζω την πουτσα να χυσω την βουταει η ελενη πεταει την καποτα και τα καταπινει ολα  :rockon: :rockon: :rockon: τοτε ηταν που ενιωσα την μεγαλυτερη καβλα !!!!!της λεει η αφροδιτη τι εκανες εκει μωρη δεν μου αφησες εμενα????? και η ελενη βγαζει εξω την γλωσσα της με μια μικρη ποσοτητα σπερματος και τις λεει ελα !!!!!!! :S :S :S :S :S :S
λεμε τα ρουφηξε ολα απο το στομα της ελενης και σαν να μην εφτανε αυτο μου λεει θα κανεις μπανιο παντου αλλα την πουτσα σου θα στην κανω λαμπικο εγω και πεφτει κατω και οτι υγρα ειχαν απομεινει τα στραγγιξε και αυτα!!!!!!!!

εφυγα λεμε αλλος ανθρωπος !!!!!!!! να ναι καλα τα κοριτσια και να με περιμενουν συντομα!!!!

Σωραιοs..................Για  κατι τετοια  αξιζει  η ποθτανα η  ζωη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!! σημερα ειναι η Καρολινα η Ιωαννα η Αφροδιτη η Ελενη και η Δημητρα!!!!!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1

Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!!  σημερα ειναι η Καρολινα η Σαμπρινα,η Ελενη, η Δημητρα η Ιωαννα!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι!!!!!!!!!!!!!! θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!! σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!! πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα και καλη εβδομαδα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: σημερα ειναι Καρολινα η Ιωαννα η Δημητρα η Αφροδιτη και η Ελενη !!!!!!!!ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι!!!!!!!!!!! θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!! σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!! πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Καλησπέρα παιδιά. Δύο ερωτήσεις θέλω να κάνω για το εν λόγω κατάστημα. Το έχω βάλει στο μάτι καιρό αλλά λόγω ότι τελειώνω αργά τη δουλειά δεν έχω προλάβει να πάω, αλλά τώρα αρχίζει η άδεια και λέω να το τιμήσω επιτέλους! Πρώτον, δουλεύει με ραντεβού ή πάμε έτσι και δεύτερον, στο πρόγραμμα με δύο κοπέλες, έχουμε δύο εκτονώσεις ή μία;
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους σας!!!!!!!!!!!!!σημηρα ειναι η Σαμπρινα, η Ελενη, η Αφροδιτη,Δημητρα,και η Ιωαννα!!!!!!!!!!!!!εμεις δουλευουμε και με ραντεβου και χωρις ραντεβου....τα υπολοιπα ελα απο κοντα να τα πουμε κυριε louk87!!!!!!!!!φιλια πολλα!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
!!!!!!!!!!!!!εμεις δουλευουμε και με ραντεβου και χωρις ραντεβου....[size=14pt]τα υπολοιπα ελα απο κοντα να τα πουμε [/size]κυριε louk87!!!!!!!!!φιλια πολλα!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
Συγνώμη , αλλά αυτή τη νοοτροπία δεν μπορώ να την καταλάβω.. Γιατί κάποιος πρέπει να ταλαιπωρηθεί χάνοντας χρόνο και χρήμα για να πάρει μια τόσο απλή απάντηση, που μπορεί να δωθεί είτε από εδώ δημόσια, είτε μέσω π.μ.,  είτε τηλεφωνικά;
Εγώ που μένω στα Οινόφυτα πρέπει να κάνω 150χλμ, να πληρώσω 40€ βενζίνη και 10€ διόδια για να μάθω μια λεπτομέρεια σχετικά με τα παρεχόμενα προγράμματα;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Συγνώμη , αλλά αυτή τη νοοτροπία δεν μπορώ να την καταλάβω.. Γιατί κάποιος πρέπει να ταλαιπωρηθεί χάνοντας χρόνο και χρήμα για να πάρει μια τόσο απλή απάντηση, που μπορεί να δωθεί είτε από εδώ δημόσια, είτε μέσω π.μ.,  είτε τηλεφωνικά;
Εγώ που μένω στα Οινόφυτα πρέπει να κάνω 150χλμ, να πληρώσω 40€ βενζίνη και 10€ διόδια για να μάθω μια λεπτομέρεια σχετικά με τα παρεχόμενα προγράμματα;

τα Οινόφυτα είναι 70 χλμ......      και με 40 ευρω βενζινη σε πάω τουλάχιστον μεχρι την Λαμία.....μην υπερβάλλουμε....... :rockon: :rockon:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.276
Κριτικές
19
Like
9.201
Πόντοι
9.095
Εγώ με τη ντιζελαρα που πηρα 150 χλμ τα κανω με 7€
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
τα Οινόφυτα είναι 70 χλμ......      και με 40 ευρω βενζινη σε πάω τουλάχιστον μεχρι την Λαμία.....μην υπερβάλλουμε....... :rockon: :rockon:
Σωστά, αλλα θα πρέπει και να ξαναγυρίσω πίσω..και το αμάξι είναι ένα 10ετίας SUV 3.7lt που καίει τα άντερά του. Είμαι με λαμπάκι βάζω 20€ βενζίνη και στο ύψος του Ρέντη ανάβει ξανα.
Άστο σου λέω.. μεγάλη πικρα.

Πέρα από αυτό τώρα που δεν ενδιαφέρει κανέναν  και είναι εκτός θέματος όλες αυτές οι άχρηστες πληροφορίες, ακόμα και σε κοντινή περιοχή να μένει κάποιος και να θέλει λίγες στάσεις με τα ΜΜΜ για να πάει στο μαγαζί, για πιο λόγο να ταλαιπωρηθεί;;. Η νοοτροπία του 'Ελά από΄εδώ να μάθεις" είναι βλακώδης. Τόσο δύσκολο είναι να απαντηθεί με ενα πμ η ερώτηση που κάνει ο οποισδήποτε ενδιαφερόμενος;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εστειλες πμ και δεν σου απαντησαμε terry Meynolds;;;
Ναι παλιότερα για άλλο λόγο , ουδέποτε έλαβα απάντηση , δεν παραπανέθηκα δημόσια κατόπιν παράκλησης γνωστού μέλους  που τυγχάνει σεβασμού και κύρους από πολλους εδώ μέσα και από τότε δεν ασχολήθηκα ξανά με το δικό σας μαγαζί. Ούτε θα το έκανα αν δεν μου έγραφες αυτό το ειρωνικό ποστ.

Τώρα όμως αναφέρομαι στην περίπτωση ενός μέλους  που ρώτησε κάτι και αντί να του απαντήσετε με pm, του είπατε να περάσει από το κατάστημα για να παρει απάντηση.

Προφανώς και σε μένα γι'αυτό δεν απαντήσατε τότε παλιά που είχα στείλει το pm . Μάλλον με περιμένατε από το μαγαζί για να μου απαντήσετε
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Ναι παλιότερα για άλλο λόγο , ουδέποτε έλαβα απάντηση , δεν παραπανέθηκα δημόσια κατόπιν παράκλησης γνωστού μέλους  που τυγχάνει σεβασμού και κύρους από πολλους εδώ μέσα και από τότε δεν ασχολήθηκα ξανά με το δικό σας μαγαζί.

δεν μας τα λες καλα
ποιο ειναι αυτο το μελος που δεν ηθελε να γραφτουν παραπονα ???
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Γιατι τοση αντιπαλοτητα?
Βασικα εγω θα ηθελα να μαθω ποια κοριτσια ειναι σημερα!!
Καλη συνεχεια :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom