Νέα

μονος για ποτο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peinasmenos_lukos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
απο καμια χοντρη προφανως....
Γιατί ρε μαλέα,εμένα στο Μονοπώλιο  ;) ...παλιά  ;) ...με κερνούσαν τα καλύτερα μουνιά....  :pipa1:
Και στο καλοκαιρινό και στο χειμερινό... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Γιατί ρε μαλέα,εμένα στο Μονοπώλιο  ;) ...παλιά  ;) ...με κερνούσαν τα καλύτερα μουνιά....  :pipa1:
Και στο καλοκαιρινό και στο χειμερινό... ;)
θες αρκουδα ή φιδι;τι προτιμας;
 
OP
OP
P

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί ρε μαλέα,εμένα στο Μονοπώλιο  ;) ...παλιά  ;) ...με κερνούσαν τα καλύτερα μουνιά....  :pipa1:
Και στο καλοκαιρινό και στο χειμερινό... ;)

δεν μου εχει τυχει ποτε φιλε μαλλον εισαι μουναρος
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Αν και το έχουμε ξαναπεί. Εδώ άνετα μπορείς να πας μόνος σου για ποτάκι.
Το μαγαζί που σέβεται τον πελάτι!

5l9e2c.jpg



:orchestra:

 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Για σκληροπυρηνικούς τύπε! Παίζουν και γνωριμίες αν σκάσουν και τίποτα τελειωμένες δικές μας. Ειναι multicultural χώρος διασκέδασης. Διασκεδάζουν αρκετά πάκια και Ινδοί. Καλτ καταστάσεις!
Επιβάλεται να το επισκεφτούν όλα τα ρομαντικά σαπάκια!

:zombie: :zombie: :zombie:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Το χω αναγκη τυπε  :rockon: Εστω να πιω ενα ποτο για την καλτιλα  :rockon:
Που βρισκεται;
Έλα ρε τύπε,εσύ που ζεις για την καλτίλα, είσαι ρομαντικός εξτραδάκιας, γνωρίζεις και την πιάτσα και δεν ξέρεις το SOS ή την (πιο σοφτ) Ένσταση;

Ήμαρτον!!!
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τύπε Πλ αμερικης και μηθυμνης 34.
Ανοίγει συνήθως μόνο Σάββατο και γιορτές αλλά και όποτε γουστάρει. Σήμερα πρέπει να είναι ανοιχτά.
Παίζει και καυλάντισμα με την σερβιτόρα.

Έχει συζητηθεί εδώ!



:zombie:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Να πας ρε παιδί και μην μασάς για το τι θα σκεφτούν οι άλλοι. Οι άλλοι δεν αντέχουν τον εαυτό τους πάνω από 5 λεπτά γι' αυτό θέλουν να σέρνουν πάντα κάποιον έστω και αν αυτός είναι παπάρας τελειωμένος! Το έχω κάνει άπειρες φορές και πίστεψε τις καλύτερες συζητήσεις τις έχω κάνει με τον εαυτό μου! Πολλές φορές βλέπω ότι πιο πολλά λέω εγώ με τον εαυτό μου παρα οι παρέες των 10 ατόμων μεταξύ τους, αφού όλοι ασχολούνται με τα smartphone και υποτίθεται βγήκαν να τα πουν!  :sunglasses:
συμφωνω απολυτα :hi:
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη.

Για το θέμα: Πράγματι εδώ στην Ελλάδα υπάρχει μια κακή νοοτροπία για τους ανθρώπους που βγαίνουν μόνοι τους, και μάλιστα όχι μόνο για ποτό αλλά και για φαγητό/καφέ αλλά ακόμα και για άλλες εξόδους που είναι μοναχικές ούτως ή άλλως (πχ θέατρο ή σινεμά - γιατί να πας με παρέα αφού ούτως ή άλλως δε θα μπορείς να μιλήσεις  :think:) να τους θεωρούν μοναχικούς, ακοινώνητους ακόμα και ανώμαλους ! :jerking:

Στο εξωτερικό όποιος έχει πάει θα δει ότι δεν υπάρχει αυτή η νοοτροπία, βλέπεις παντού ανθρώπους να κυκλοφορούν μόνοι τους χωρίς κανένας να τους σχολιάζει. Πχ εγώ παρότι δε πολυβγαίνω μόνος εδώ στην Ελλάδα, όσες φορές έχω βρεθεί στο εξωτερικό για δουλειά μου ήταν πολύ εύκολο να βγω για φαγητό / καφέ / επισκέψεις σε μουσεία μόνος χωρίς να περιμένω συναδέλφους. Ο κομπλεξισμός του Έλληνα σε όλο του το μεγαλείο.  :headbang:

 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Εχω σκεφτει και εγω να βγω μονος για ποτο,οταν βγαινω με τη κοπελα μου και τις φιλες της και τους γκομενους τις,πολυ μπουρου μπουρου και μαλακοσυζητησεις. Σκεφτομαι ποσο ωραια θα ηταν να απολαμβανα τη μουσικη και το ποτο μονος,μια στο τοσο. Και το αλλο...Πολλες φορες παρατηρω να με χαζευουν και να χαμογελουν ωραια γκομενακια αλλα παντα συνοδευομαι και ουτε να φλερταρω δεν μπορω.Θα μου πειτε,αμα παω μονος γραμμενο θα με εχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom