Νέα

Mondial Sauna FKK - Köln - Germany

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GALLAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Γράφω για το MONDIAL SAUNA FKK στη Κολωνία, γιατί δεν βρήκα θέμα που να έχει κάτι περί τούτου.


Αν υπάρχει, ας διαγραφεί από τον διαχειριστή, αν όχι, άς το αφήσει ως έχει για να γράφει κάποιος αν πάει, γιατί έχει ψωμάκι εκεί!!

Τίμιο!!

Είσοδο 30€.

2 Πετσετούλες μεγάλες, (όχι μπουρνούζια) μία να βάλεις γύρω γύρω από τον κολυμβητή για να γυρνάς πέρα δώθε στο clubaki-Ναό, και μία να έχεις στο λαιμό σου. Παντοφλίτσες επίσης, καθώς και λουράκι για το κλειδάκι και βουρ αποδυτήρια!!!

Οι κοπέλες ξεκινάνε από 30€/30' λεπτά/1 φορά/.

Κάνεις συζήτηση με τα κορίτσια πριν ξεκινήσει οτιδήποτε ώστε να είναι ξεκάθαρη η κατάσταση.
Μέσα στην τιμή αυτή κάποιες έχουν και το γυμνό μπούκωμα.(Ανάλογα την διάθεση της, την ανάγκη της, και την εμφάνιση της :P).

Πολλές κορασίδες.
Αν είχε 25 μωρά μέσα, τα 20 κυμαίνονταν στο 8-9/βαθμολογία, γκαυλόφατσες, με νυχάρες και περιποιημένες, σαν τα πουτανάκια που βλέπουμε στα μαγαζιά πόρτα (κάπου το έχω ξαναγράψει αυτό-αλλά είναι η αλήθεια), και θες να τα ξετινάξεις, λες να έχεις μία πούτσα κάνα μέτρο να τις ξεκοιλιάσεις, να τις δώσεις το μουνί στο χέρι!!
Ωραία μωρά, μικρά με τρέλα, αφού πολλές κάνουν χαβαλέ και χορεύουνε κιόλας.

Δωμάτια γι'αυτό που θέλουμε είναι its ok.

Υπηρεσίες κοριτσιών, στις 5 που πηρα εγώ σε 2 νύχτες μου, οι 4 ήταν για γάμο (λέμε τώρα....), γαμήσια δυνατά, μπούκια πολύ καλά με φτυσίδια και σπιρτάδα, περιποίηση τα μπαλάκια όλες (και γτ άλλωστε να μην τα περιποιηθούν, αφού ήταν σαν δέρμα δελφινιού, (όποιος έχει ακουμπήσει δελφίνι θα καταλάβει) λαρυγγικά το έφτάσαν οι 2, αλλά γενικά, καλή φάση.

Ονόματα δε θυμάμαι, δεν υπάρχει λόγος άλλωστε!!
Ρουμάνικα όλα τα άλογα και 1 Ασιατο-Ταυλανδο κατάσταση, πολύ δυνατό κομμάτι και μία Γερμανό-Ρουμάνα.

Τιμές στο περίπου αφού όπως είπα κάνεις συζήτηση και κανονίζεις τα πράματα πως θα έχουν:
30€/30΄λεπτά/1 σφαίρα.
100€/30' με πίσω πόρτα.
100€/2 σφαίρες/μόνο μουνί/1ώρα
50€/ακα μπούκι/30'λεπτά
100€/ 1 φορά / 30΄λεπτά = Αυτή η τιμή ήταν σε 2 πολύ δυνατά τεμάχια, με βαθμολογία για μένα 10.
Το 1 το πήρα μπήκε στο τεφτέρι μου. (Ασιατο-Ταυλανδο κατάσταση), Τρομερό μπούκι, στησίματα αεροπλανικά, μουνάκι τρυφερό και στενό, ηλικία 30-35 που σε κάνουν να λες, μακάρι να σε είχα ένα 10 ήμερο κάπου, σαν γκόμενα να ξεπατωθούμε!!! (Σίγουρα παθαίνεις κοκομπλόκο με την γκόμενα αυτήν).

Γενικά Το ξεκαθάριζα σε όλες από την αρχή, ότι θέλω να είσαι μαστόρισσα, θέλω να με πεθάνεις στο γαμήσι, όλες γελούσαν, και επίσης έφτιαχνε η διάθεση τους, όταν άκουγαν ότι είμαι Έλληνας ( τι στο διάολο ρε, τόσο καλό όνομα έχουμε?).

Στη συζήτηση που δημιουργούσα πριν κλείσω μία συμφωνία για το μπουντρούμι του μακελιού, ξηγιόμουν ότι θέλω μπούκι χωρίς λάστιχο, και γλ/μούνι αρκετό, αφού είμαι φαν των γλειφιτζουριών!!!

Σε όλα τα μαγαζιά σε όσα πήγα, επικρατούσε μία κατάσταση κρύα, λόγω του Covid, και οι περισσότερες δεν ήθελαν φιλιά και γλ/λα, αλλά εκεί ήταν λίγο πιο ζεστά τα πράματα,,,ίσως εκεί δεν τους αγγίζει.....:angel:

Σαν εικόνα γενικά τα κορίτσια ξεπετούσαν γρήγορα τους περισσότερους θα έλεγα, ώστε να πάρουν τον επόμενο άμεσα, οπότε έκανα το πλάνο στο μυαλό μου, πως θα χτυπήση ο Δράκος (όπως αναφέρθηκε και ένας δυνατός συμπαίκτης εδώ μέσα σε μία εμπειρία του πρόσφατη).
Αυτό όπως καταλαβαίνετε στοίχιζε κάτι παραπάνω, αλλά στις παπάρες μου, ήθελα να περάσω καλά, δεν πήγα εκεί να τσιγκουνευτώ, τσιγκουνεύομαι σε κανένα λογαριασμό που πρέπει να πληρώσουμε!!

Μουσική έτσι και έτσι, πολλά τούρκικα τραγουδάκια, αφού έχει πολλούς Τούρκους, και πρέπει να τους διασκεδάζει.
Φαγητό, αναψυκτικά, τσαμπαντάν μέσα στο παράβολο των 30.
Το φαγητό, τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά τρώγεται.
Μπύρα έξτρα στα 3€, και ποτό στα 5€.

Κάθεσαι, κοζάρεις, το μάτι χορταίνει, το στομάχι χορταίνει, και η σακούλα αδειάζει κανονικά, αφού μπορείς να πάρεις 2-3-4 μωρά, αν έχεις όρεξη, αν είσαι γεμάτος και γαμάτος :rockon: ανάλογα πόσο βαστάει η τσέπη, και πόσες φορές μπορεί να τεντώσει η ¨κάλτσα¨:knuppel:
Ήσυχα όμως παιδιά, πάρτε τις βιταμίνες σας, πιείτε τα υγρά σας, το καλό φαγητό σας, μην αρρωστήσουμε κιόλας και ρέψουμε!!!:sunglasses:

Αν βρεθείς εκεί κοντά πας κανονικά!!

Από μένα είναι ναι, ξεκάθαρο!!!

Εγώ 2 φορές σε 2 νύχτες που παρευρέθηκα, πέρασα σούπερ!!! Πολύ καλύτερα από το ΣΑΜΥΑ, όπως αναφέρω σε κριτική μου.

Ωραία πόλη η Κολωνία στη τελική!!!

Υ.Γ. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο @Dyvoir που βοηθάει πάντα με τις γνώσεις του όταν του το ζητηθεί!!!

Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα παίδες!! - γιατί καιγόμαστε!!!

Με εκτίμηση
GALLAS
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Κρίμα Ρε παίχτη
Ήμουν στην anuga τον Οκτώβρη
Θα μπορούσαμε να είχαμε πάει με τον συνάδελφο από το δουλειά αν το ήξερα το μαγαζί
Παραγγείλαμε κάτι Μολδαβές στο δωμάτιο και τις πληρώσαμε 200€ για μια ώρα
Φτουυυυυ
 
OP
OP
GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ούτε δικό του ναταν το μαγαζί του συντρόφου
Μέτρια κατάσταση, ρουμανες δηλ ότι χειρότερο μέσα,
Στο 5 με 6 οι πιο πολλές κοντές
Της πλάκας φτιαδιδωμενες πολύ..
Το μόνο συν οι χαμηλές τιμές που είναι αυτές που έγραψε πιο πάνω
Επίσης μείον οι πολύ τουρκοι
Μην ξεχνάμε η Κολωνία είναι ακόμα ένα τουρκοχωρι μες στο ντοιτς....
Εχω φίλο από Κολωνία που πάει μια τόσο.για την φάση...
Ιμοπ μέτρια πράγματα σε καλές τιμές ομως
Γ. Dyvoir φοβερός
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Ούτε δικό του ναταν το μαγαζί του συντρόφου
Μέτρια κατάσταση, ρουμανες δηλ ότι χειρότερο μέσα,
Στο 5 με 6 οι πιο πολλές κοντές
Της πλάκας φτιαδιδωμενες πολύ..
Το μόνο συν οι χαμηλές τιμές που είναι αυτές που έγραψε πιο πάνω
Επίσης μείον οι πολύ τουρκοι
Μην ξεχνάμε η Κολωνία είναι ακόμα ένα τουρκοχωρι μες στο ντοιτς....
Εχω φίλο από Κολωνία που πάει μια τόσο.για την φάση...
Ιμοπ μέτρια πράγματα σε καλές τιμές ομως
Δικό μου δεν είναι σίγουρα σύντροφε @midas69.
Μέτρια η κατάσταση ναι, από χώρο και φαγητό.
Τα μουνάκια εκείνες τις μέρες ήταν και πολλά και καλά στο συγκεκριμένο μέρος.
Ρουμάνες όλες ναι, εκτός από 2. Ξέρουμε ότι οι Ρουμάνες είναι άρπα κόλα κατά μεγάλο ποσοστό, αλλά το σενάριο το έφτιαχνα εγώ, και αν ήθελαν ακολουθούσαν, οπότε έστρωνα το έδαφος και αν έβλεπα ή ένιωθα φόλα το έκοβα. Έτσι στο τέλος απο τα 5 στα 4 Δικαιώθηκα. Το ανέφερα κιόλας για την 1 φόλα.
Σχετικά πήγαινα νωρίς από τις 6-7 που ήταν πιο χαλαρά και δεν είχε πολλούς Τούρκους.
Είχε πολλές κοντές αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν άσχημες, 20άρια πιπίνια γάλακτος και περιποιημένα τα περισσότερα, με γκαυλόφατσες κλπ.
Είναι καλή εμπειρία για να διασκεδάσεις όπως είπα και να ελαφρύνεις!!!
Έχει σημασία πως βλέπεις το ποτήρι πάντα, μισογεμάτο..... ή..... μισοάδειο!!
Εξάλλου εκεί πέρα κοντά δεν έχει και πολλές επιλογές!!!

Τα σέβη μου!!
 
OP
OP
GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Κρίμα Ρε παίχτη
Ήμουν στην anuga τον Οκτώβρη
Θα μπορούσαμε να είχαμε πάει με τον συνάδελφο από το δουλειά αν το ήξερα το μαγαζί
Παραγγείλαμε κάτι Μολδαβές στο δωμάτιο και τις πληρώσαμε 200€ για μια ώρα
Φτουυυυυ
αμάν ρε τρελέ, πάρε ένα τηλ.....:grin:
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Ούτε δικό του ναταν το μαγαζί του συντρόφου
Μέτρια κατάσταση, ρουμανες δηλ ότι χειρότερο μέσα,
Στο 5 με 6 οι πιο πολλές κοντές
Της πλάκας φτιαδιδωμενες πολύ..
Το μόνο συν οι χαμηλές τιμές που είναι αυτές που έγραψε πιο πάνω
Επίσης μείον οι πολύ τουρκοι
Μην ξεχνάμε η Κολωνία είναι ακόμα ένα τουρκοχωρι μες στο ντοιτς....
Εχω φίλο από Κολωνία που πάει μια τόσο.για την φάση...
Ιμοπ μέτρια πράγματα σε καλές τιμές ομως
Γ. Dyvoir φοβερός
εμ 'ετσι εξηγούνται τα 30αρια.....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Δικό μου δεν είναι σίγουρα σύντροφε @midas69.
Μέτρια η κατάσταση ναι, από χώρο και φαγητό.
Τα μουνάκια εκείνες τις μέρες ήταν και πολλά και καλά στο συγκεκριμένο μέρος.
Ρουμάνες όλες ναι, εκτός από 2. Ξέρουμε ότι οι Ρουμάνες είναι άρπα κόλα κατά μεγάλο ποσοστό, αλλά το σενάριο το έφτιαχνα εγώ, και αν ήθελαν ακολουθούσαν, οπότε έστρωνα το έδαφος και αν έβλεπα ή ένιωθα φόλα το έκοβα. Έτσι στο τέλος απο τα 5 στα 4 Δικαιώθηκα. Το ανέφερα κιόλας για την 1 φόλα.
Σχετικά πήγαινα νωρίς από τις 6-7 που ήταν πιο χαλαρά και δεν είχε πολλούς Τούρκους.
Είχε πολλές κοντές αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν άσχημες, 20άρια πιπίνια γάλακτος και περιποιημένα τα περισσότερα, με γκαυλόφατσες κλπ.
Είναι καλή εμπειρία για να διασκεδάσεις όπως είπα και να ελαφρύνεις!!!
Έχει σημασία πως βλέπεις το ποτήρι πάντα, μισογεμάτο..... ή..... μισοάδειο!!
Εξάλλου εκεί πέρα κοντά δεν έχει και πολλές επιλογές!!!

Τα σέβη μου!!
Δεν διαφωνώ σε τίποτα εκτοσ ότι είναι καλές οι γκόμενές
5,με 6 για μενα, αντε να το κάνουμε 6.5 με τα ελληνικά δεδομένα
Για ότι κάνουν καλό γαμησι δεν το πιστεύω, έχω γαμησει 100 ρουμανες σε όλη την Ρουμανία
Καλές. Ήταν 5,6 ..ειδικα σε τέτοια μαγαζιά και για 30ε είναι εντελώς ξεπέτα
Ίσως καμμια πιπα της προκοπής να κάτσει
Τα εύσημα μου για την ωραία περιγραφή, δεν μπορούμε να συμφωνούμε σε όλα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS
OP
OP
GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Δεν διαφωνώ σε τίποτα εκτοσ ότι είναι καλές οι γκόμενές
5,με 6 για μενα, αντε να το κάνουμε 6.5 με τα ελληνικά δεδομένα
Για ότι κάνουν καλό γαμησι δεν το πιστεύω, έχω γαμησει 100 ρουμανες σε όλη την Ρουμανία
Καλές. Ήταν 5,6 ..ειδικα σε τέτοια μαγαζιά και για 30ε είναι εντελώς ξεπέτα
Ίσως καμμια πιπα της προκοπής να κάτσει
Τα εύσημα μου για την ωραία περιγραφή, δεν μπορούμε να συμφωνούμε σε όλα!!!
30 είναι ξεπέτα ναι, συμφωνώ απόλυτα, όμως σε καμία δεν έδωσα 30. Ανέφερα από που ξεκινάν οι τιμές!!
Πάντα έκανα συζήτηση, ποτέ εν ψυχρό πάμε πάνω, fuck και τέλος.
Ήθελα να παίξω λίγο, να διεγείρω το μυαλό και των 2, και έκλεινα μεγαλύτερο ποσό, με καλύτερες υπηρεσίες, ώστε να ζεσταθεί η κατάσταση, το αναφέρω κιόλας. "(Αυτό όπως καταλαβαίνετε στοίχιζε κάτι παραπάνω)."
100άρια έδινα σύντροφε...!!
Πιπάρες παίξανε δυνατές, ναι!!!:wink:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
30 είναι ξεπέτα ναι, συμφωνώ απόλυτα, όμως σε καμία δεν έδωσα 30. Ανέφερα από που ξεκινάν οι τιμές!!
Πάντα έκανα συζήτηση, ποτέ εν ψυχρό πάμε πάνω, fuck και τέλος.
Ήθελα να παίξω λίγο, να διεγείρω το μυαλό και των 2, και έκλεινα μεγαλύτερο ποσό, με καλύτερες υπηρεσίες, ώστε να ζεσταθεί η κατάσταση, το αναφέρω κιόλας. "(Αυτό όπως καταλαβαίνετε στοίχιζε κάτι παραπάνω)."
100άρια έδινα σύντροφε...!!
Πιπάρες παίξανε δυνατές, ναι!!!:wink:
100αρια αλλάζουν την φάση, βέβαια η Ρουμάνα Ρουμάνα παραμένει, αλλά το ξεπερνάμε
Με 100φραγκα μπορείς να παίξεις δυνατά όντως
χάνεται βέβαια το vfm που έβγαινε από το αρχικό μυνημα...
Άρα συμπέρασμα
Ξεπετες κ της πλάκας γκόμενές στα 30ε
Καλά κομμάτια με πιοες σωστές στα 100ε / μισάωρο??
Κάπως έτσι?
Υγ οι γύφτο τουρκοι δεν σας ζάλισαν τα μύδια, κάνοντας φασαρία κ πειράζοντας μέχρι ξενεερωματος όλες τις γκόμενές???
Ένας λόγος που σταμάτησα κάποτε τα σουινγκερ κλαμπ ήταν οι ορδές ενοχλητικών Τούρκων μέσα να τρέχουν δεξιά κι αριστερά..
 
OP
OP
GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
100αρια αλλάζουν την φάση, βέβαια η Ρουμάνα Ρουμάνα παραμένει, αλλά το ξεπερνάμε
Με 100φραγκα μπορείς να παίξεις δυνατά όντως
χάνεται βέβαια το vfm που έβγαινε από το αρχικό μυνημα...
Άρα συμπέρασμα
Ξεπετες κ της πλάκας γκόμενές στα 30ε
Καλά κομμάτια με πιοες σωστές στα 100ε / μισάωρο??
Κάπως έτσι?

100€/30' με πίσω πόρτα.
100€/2 σφαίρες/μόνο μουνί/1ώρα + γλ/λα + γλ-μουνι + ακά μπουκι
70€/ακα μπούκι/30'λεπτά/φιλί με γλώσσα και γλ/μουνι
100€/ 1 φορά / 30΄λεπτά/γλ-μουνι/φιλί με γλώσσα

αυτά έκλεισα!!

Και αν είχα χρόνο και 1 μέρα ακόμα, την επόμενη θα έπαιρνα ένα πιτσιρίκι μελαχρινό, (αλώθηκε αυτό) με σώμα αθλήτριας στίβου και κολάρα στο θεό, και θα την κρατούσα 2ωρο στο μπουντρούμι, και θα την πήγαινα κόλο μουνι μουνι κόλο, 2 ώρες με 170 όπως είχα κλείσει....αλλά τσίφος....πέταξε το πουλάκι για Ελλάντα:( απλά έκανα το χαβαλέ μου!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Το πουλάκι πέταξε για Ελλάδα έννοεις εσύ ή την κωλαρα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom