Νέα

Μήπως έκανα κάτι λάθος; Μασατζίδικα που (λένε) γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Συναγωνιστές καλημέρα,

Θα σας εξιστορήσω την εμπειρία μου από επίσκεψη στον οίκο Σ59 στο κέντρο της Αθήνας. Περιμένω τις κρίσεις σας και τις προτάσεις σας.

Χθες το απόγευμα στις 18.45 πήγα στο εν λόγω. Μου ανοίγει μία εμφανίσιμη κοπελίτσα (όχι πάνω από 25 κανονικά ντυμένη). Της λέω ότι πήγα για μασάζ. Μου απαντάει ότι η μοναδική κοπέλλα που είναι διαθέσιμη εκείνη τη στιγμή είναι η ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ από Ουκρανία 35 ετών και αν θέλω να την δω. Λέω εντάξει και βγαίνει μία σχετικά καλή στο πρόσωπο, με πολύ καλό σώμα-λαμπάδα περίπου στο 1,75 μελαχρινή φορώντας μόνο στηθόδεσμο από επάνω και ένα πολύ ελαφρύ και μικροσκοπικό παρεό κάτω χωρίς τίποτα για εσώρουχο.

Λέω και στις δύο κοπέλλες ότι είναι η πρώτη μου φορά γενικά σε τέτοια φάση για να με προσέξουν καλύτερα. Το πρόγραμμα μου λένε περιλαμβάνει μασάζ για 45 λεπτά και κοστίζει 50 ευρώ.

Περνάω με την Πατρίτσια στο δωμάτιο, το οποίο ήταν καθαρό, είχε air-condition, πετσέτες καθαρές (γιατί με ρώτησε αν θέλω να κάνω ντουσάκι αλλά εγώ αρνήθηκα μιάς και είχα πάει ήδη μπανιαρισμένος, ξυρισμένος και περιποιημένος) και παντοφλίτσες για να φορέσεις.

Με ρωτάει τι θα κάνουμε? Και της λέω μασάζ και βλέπουμε.
Αρχίζει το μασάζ αφού μου έβαλε κρέμα στην πλάτη. Το τρίψιμο σχετικά αδιάφορο (μιάς και σε μασάζ που μου έκαναν στο Μπαλί επαγγελματίες μασέρ, μετά με πόναγε το σώμα μου  για 2 ημέρες).
Με ρώτησε κατά τη διάρκεια του μασάζ ποιός μου είπε για το studio, και της είπα ένα άσχετο όνομα κάποιου φίλου μου. Με ρώτησε με ποιά κοπέλα είχε κάνει πρόγραμμα ο φίλος μου και της απάντησα με τη Δέσποινα και είχε μείνει πολύ ευχαριστημένος. Μετά από λίγο με ρωτάει πάλι αν γνωρίζω το όνομα κάποιας άλλης κοπέλας. Εγώ απάντησα ένα όνομα Σάντρα με την οποία είχε κάνει πρόγραμμα ο φίλος μου, αλλά μου απάντησε ότι δεν υπήρχε κοπέλλα με τέτοιο όνομα εκεί. Της είπα ότι δεν θυμόμουν καλά, γιατί ο φίλος μου δεν είχε μείνει καθόλου ευχαριστημένος από τη Σάντρα και μου είχε προτείνει κι εμένα τη Δέσποινα.

Περίπου στο δεκαπεντάλεπτο, και ενώ ήμουν συνέχεια μπρούμυτα, έρχεται ακριβώς μπροστά μου στο κεφάλι μου, και συνέχισε να μου τρίβει την πλάτη. Εγώ ακούμπησα τα λεπτά και απαλά πόδια της λίγο πάνω από τα γόνατα και την ρώτησα αν την ενοχλούσε αυτό. Μου είπε όχι. Συνέχισα ότι έκανα. Επειδή όπως είπα ήταν η πρώτη μου φορά σε τέτοια φάση, από το άγχος μου, τα χέρια μου είχαν γίνει σαν παγάκια. Την ρώτησα αν την ενοχλούσε που ήταν κρύα, άλλα μου είπε ότι έκανε ζέστη και ήταν όμορφα που αυτά ήταν δροσερά. Μετά από λίγο ξεθάρρεψα και άρχισα να χαιδεύω τα δύο της κολομέρια ενώ αυτή συνέχιζε το μασάζ. Δεν αντέδρασε καθόλου αρνητικά. Μετά από 3-4 λεπτά πήγα να βάλω το χέρι μου ανάμεσα στα πόδια της λίγο πιό πάνω από το γόνατο. Μόλις όμως το έκανα αυτό, άλλαξε θέση και πήγε πίσω μου, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω τίποτε άλλο.

Ολη αυτή την ώρα είμαι μπρούμυτα και μου κάνει μασάζ. Περίπου στο 25λεπτο, μου λέει το πρόγραμμα τελείωσε. Την ρωτάω:"Σίγουρα?" Ναί, μου λέει σίγουρα. Μου λέει αν θέλω να κάνω ντουσάκι, αλλά απάντησα ότι δεν ήθελα. Την πλήρωσα 50 ευρώ και βγαίνει από δωμάτιο. Επειδή δεν ήξερα τι να κάνω και αν θα έπρεπε να επιμείνω για το full πρόγραμμα (μιάς και ήταν η πρώτη μου φορά)άρχισα δειλά δειλά να ντύνομαι. Είχα βάλει και το παντελόνι, όταν η Πατρίτσια ξαναμπήκε στο δωμάτιο και με ξαναρώτησε αν ήθελα να κάνω ντουσάκι. Δεν ξέρω αν σήμαινε κάτι αυτό. Αρνήθηκα ευγενικά και με ξεπροβόδισε προς την πόρτα, κλείνοντάς μου το μάτι την ώρα που έβγαινα.

Σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει από άλλους συναγωνιστές εδώ, το συγκεκριμένο μαγαζί προσφέρει πλήρες πρόγραμμα. Εγώ γιατί δεν έτυχα τέτοιας περιποίησης? Δεν περίμενα να πηδήξω κιόλας, αλλά μία εκτόνωση δεν θα με χάλαγε, μιάς κι έχω βγάλει όλο το καλοκαίρι δουλεύοντας και με πρίζει και η γυναίκα και τα πιτσιρίκια.

Δεκτή κάθε πρόταση, για να αποφύγω τέτοιο σκόπελο την επόμενη φορά!


ΥΓ 1.Αν κάποιος mod θεωρήσει ότι κακώς άνοιξα νέο thread, παρακαλώ ας το συγχωνεύσει εκεί που πρέπει.

ΥΓ 2. Συγγνώμη για τη γκρίνια πρωί πρωί, αλλά τα λεφτά μας πρέπει να πιάνουν τόπο και να είναι value for money.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.208
Κριτικές
5
Like
60.389
Πόντοι
12.056
Πω Πωωωωωω  Φιλεεεεεεεε...πακετωθηκες....

Μηπως εισαι καθολου μπατσοφατσα και τρομαξε κοπελα???? :think: :think:


Παντως εγω τους λεω, οταν λενε το προγραμμα του μασαζ οτι θελω απο το καλο και τους κλεινω και το ματι.. ;) ;) ;)

Και αυτο παντα πιανει σε μενα  :)
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πω Πωωωωωω  Φιλεεεεεεεε...πακετωθηκες....

Μηπως εισαι καθολου μπατσοφατσα και τρομαξε κοπελα???? :think: :think:


Μπαααα... δεν νομίζω, μετρίου αναστήματος είμαι (1,65) 65 κιλά, κανονικός σωματότυπος. Ασε που είχα ΤΟ άγχος επειδή ήταν η πρώτη φορά. Αν ήμουν αστυνομικός, σε τέτοια κατάσταση θα ήμουν?

Παντως εγω τους λεω, οταν λενε το προγραμμα του μασαζ οτι θελω απο το καλο και τους κλεινω και το ματι.. ;) ;) ;)

Και αυτο παντα πιανει σε μενα  :)

Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Να ξαναπροσπαθήσω στο ίδιο λες ή να αποτανθώ κάπου αλλού?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Μπαααα... δεν νομίζω, μετρίου αναστήματος είμαι (1,65) 65 κιλά, κανονικός σωματότυπος. Ασε που είχα ΤΟ άγχος επειδή ήταν η πρώτη φορά. Αν ήμουν αστυνομικός, σε τέτοια κατάσταση θα ήμουν?

Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Να ξαναπροσπαθήσω στο ίδιο λες ή να αποτανθώ κάπου αλλού?

να ξαναπας στο ίδιο και να πέρεις Δέσποινα. τώρα έχεις να λες ότι έχεις ξαναπάει και έχεις πάρει την Πατρίτσια. μη ρωτάς πολλά μόνο. να το θεωρείς αυτονόητο ότι θα μαμήσεις. να έχεις αέρα και τουπέ.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Δεν έχω πάει σε μασατζίδικα αλλά όλες οι τανες αν δεν προχωρήσεις δεν πάρεις πρωτοβουλία θα κάνουν τα ελάχιστα δυνατά να την σκαπουλάρουν. Απαίτησε αυτό που πληρώνεις (μαλακά ευγενικά)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.208
Κριτικές
5
Like
60.389
Πόντοι
12.056
Αgiana μην πας στο ιδιο...
Δοκιμασε αλλου μηπως σου κατσει η φαση καλυτερα  ;) ;)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δε μπορώ να καταλάβω τι βρίσκεται και πάτε σε αυτά τα μέρη.

Πρώτον, το μασαζ με πονάει, και δεύτερον γαργαλιέμαι.
Αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι εσείς πάτε για το μασάζ.

Να πάω σε ένα μέρος, όπου θα μου κάνει ένα γελοίο μασάζ κάποια που ιδέα δεν έχει, και θα κάθομαι να προσεύχομαι και να παρακαλάω να με λυπηθεί και να μου τον παίξει, μου φαίνεται πραγματικά ξεπεσμός.
Και μη μ’ αρχίσετε ότι αν είσαι καλός πελάτης περνάς καλά και τέτοιες μαλακίες διότι αυτά είναι γελοιότητες. Λες και πρέπει να πάω 3-4 φορές στον υδραυλικό και να πληρώνω μέχρι να αποφασίσει να μου φτιάξει τη βρύση επειδή με λυπήθηκε.

Τέτοια ξεφτιλισμένα μασατζίδικα υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα όπου κατοικούν μαλάκες. Σε καμία άλλη χώρα δε υπάρχουν τέτοια demi καταστήματα. Ή πας σε σοβαρό μασατζίδικο με επαγγελματίες μασέρ και σου κάνουν επαγγελματικό μασάζ, ή πας σε μέρος που ξέρεις ότι θα γαμήσεις.

Είναι πραγματικά θλιβερή η κατάσταση στον αγοραίο έρωτα στην Ελλάδα. Πολύ ακριβή και με τη χειρότερη ποιότητα υπηρεσιών. Ακριβώς ότι ταιριάζει σε βλάκες.

Όσον αφορά δε τον φίλο μας agiana, τον εκμεταλλεύτηκαν, τον εξαπάτησαν από τη στιγμή που δεν του είπαν ξεκάθαρα τι υπηρεσίες θα πάρει με τα 50€, και μη ακούσω εξυπνάδες του τύπου ότι δεν συμπεριφέρθηκε έξυπνα, και ήταν ψαρωμένος, και δεν είπε σωστά ονόματα κοριτσιών, και έπρεπε να πάει με γνωστό και δεν έπρεπε να είναι αγχωμένος και τέτοιες παπαριές, σας παρακαλώ πολύ.
Φτάσαμε στο σημείο να πρέπει να βάλουμε μέσο για να μας τον παίξει η πουτάνα.
Και έχει κάθε δικαίωμα να είναι αγχωμένος όταν πάει σε αυτά τα μέρη, για σωματική επαφή πήγε, όχι για να κάνει ανάληψη από τράπεζα.
Και επίσης έχει κάθε δικαίωμα να πηγαίνει μόνος του τη στιγμή που πάει για να χαλαρώσει και δεν θέλει κανένα μαλάκα φίλο του να περιμένει απέξω, και μάλιστα τη στιγμή που κάποιος είναι παντρεμένος ή έχει σχέση και χρειάζεται διακριτικότητα και εχεμύθεια.

Όλα αυτά τα μασατζίδικα του κώλου πρέπει να κλείσουνε !
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ειναι απο τις πιο σωστες αποψεις που εχω ακουσει εδω μεσα.εχεις απολυτο δικιο φιλε μου
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Respect --> Nearxos  :)

Ταυτόχρονα, να ευχαριστήσω όλους τους φίλους συναγωνιστές για το χρόνο που διέθεσαν να διαβάσουν το μεγάλο post μου και τη βοήθεια που προσέφεραν και θα προσφέρουν.
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Παιδιά τα μασάζ στο Βουκουρέστι είναι από άλλο πλανήτη. Έδωσα 70Ε και 1 ολόκληρη ώρα με έτριβαν και με πίπωναν ακάποτα δύο (2!) πραγματικές κούκλες, ενώ όταν έχυσα δεν έφυγαν, συνέχισαν να με τρίβουν.
Εδώ απλά ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ και ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ στα μασάζ.
 

Επισκέπτης
Παιδιά τα μασάζ στο Βουκουρέστι είναι από άλλο πλανήτη. Έδωσα 70Ε και 1 ολόκληρη ώρα με έτριβαν και με πίπωναν ακάποτα δύο (2!) πραγματικές κούκλες, ενώ όταν έχυσα δεν έφυγαν, συνέχισαν να με τρίβουν.
Εδώ απλά ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ και ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ στα μασάζ.

φιλε μου ησουν ατυχος...
εαν επερνες την δεσποινα θα ετρωγες σιγουρα μπριζολα κ τωρα θα ησουν στο μασατζιδικα που γαμας
να μας γραφεις πως τα πηρε ολα στο στομα κ επαιζε με τα ψωλοχυματα σου...
δυστηχως σου εκατσε στραβη,κ γενικως αυτα τα δυο τρια που γραφουνε συνεχεια στο σαιτ ειναι τα πιο ευκολα...
εαν ανοιχτεις κ πας σε αλλα μασατζιδικα ειναι ακομα πιο δυσκολα να φας...
δεν πειραζει ομως σε ολους συμβαινουν αυτα..
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
α πληρώνω μέχρι να αποφασίσει να μου φτιάξει τη βρύση επειδή με λυπήθηκε.

Τέτοια ξεφτιλισμένα μασατζίδικα υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα όπου κατοικούν μαλάκες. Σε καμία άλλη χώρα δε υπάρχουν τέτοια demi καταστήματα. Ή πας σε σοβαρό μασατζίδικο με επαγγελματίες μασέρ και σου κάνουν επαγγελματικό μασάζ, ή πας σε μέρος που ξέρεις ότι θα γαμήσεις.

Είναι πραγματικά θλιβερή η κατάσταση στον αγοραίο έρωτα στην Ελλάδα. Πολύ ακριβή και με τη χειρότερη ποιότητα υπηρεσιών. Ακριβώς ότι ταιριάζει σε βλάκες.

Όσον αφορά δε τον φίλο μας agiana, τον εκμεταλλεύτηκαν, τον εξαπάτησαν από τη στιγμή που δεν του είπαν ξεκάθαρα τι υπηρεσίες θα πάρει με τα 50€, και μη ακούσω εξυπνάδες του τύπου ότι δεν συμπεριφέρθηκε έξυπνα, και ήταν ψαρωμένος, και δεν είπε σωστά ονόματα κοριτσιών, και έπρεπε να πάει με γνωστό και δεν έπρεπε να είναι αγχωμένος και τέτοιες παπαριές, σας παρακαλώ πολύ.
Φτάσαμε στο σημείο να πρέπει να βάλουμε μέσο για να μας τον παίξει η πουτάνα.
Και έχει κάθε δικαίωμα να είναι αγχωμένος όταν πάει σε αυτά τα μέρη, για σωματική επαφή πήγε, όχι για να κάνει ανάληψη από τράπεζα.
Και επίσης έχει κάθε δικαίωμα να πηγαίνει μόνος του τη στιγμή που πάει για να χαλαρώσει και δεν θέλει κανένα μαλάκα φίλο του να περιμένει απέξω, και μάλιστα τη στιγμή που κάποιος είναι παντρεμένος ή έχει σχέση και χρειάζεται διακριτικότητα και εχεμύθεια.

Όλα αυτά τα μασατζίδικα του κώλου πρέπει να κλείσουνε !

[/quote] Σωστος ωραια αποψη με καλυψες
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230

Σωστος ωραια αποψη με καλυψες
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Συναγωνιστές καλημέρα,
...
(γιατί με ρώτησε αν θέλω να κάνω ντουσάκι αλλά εγώ αρνήθηκα μιάς και είχα πάει ήδη μπανιαρισμένος, ξυρισμένος και περιποιημένος)
...
Μου λέει αν θέλω να κάνω ντουσάκι, αλλά απάντησα ότι δεν ήθελα.
...
ξαναμπήκε στο δωμάτιο και με ξαναρώτησε αν ήθελα να κάνω ντουσάκι. Δεν ξέρω αν σήμαινε κάτι αυτό. Αρνήθηκα ευγενικά και με ξεπροβόδισε προς την πόρτα
...

Φίλε συναγωνιστή, πάντα να κάνεις ντους πριν και μετά ...
Εσύ ξέρεις ότι είσαι μπανιαρισμένος αλλά η κοπέλα το ξέρει ?
Χώρια που μετά το μασάζ, πως θα φύγει το λάδι από πάνω σου ? θα κολήσει πάνω στα ρούχα σου και θα σε κάνει μούτι ...
Χώρια που με 35C που παίζει συνέχεια αυτό το καιρό και η διαδρομή από το σπίτι σου ως το μαγαζί είναι αρκετή για να σε ιδρώσει ...

λέω εγώ τώρα ...
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Φίλε συναγωνιστή, πάντα να κάνεις ντους πριν και μετά ...
Εσύ ξέρεις ότι είσαι μπανιαρισμένος αλλά η κοπέλα το ξέρει ?

Εδώ έχεις δίκιο μέχρι κάποιο σημείο, αλλά νομίζω ότι όταν έχεις μπανιαριστεί, ξυριστεί και βάλεις και τα αρώματά σου (λες και πάς για γαμπρός  :cheesy:) αυτό και φαίνεται, και μυρίζει (όμορφα).


Χώρια που μετά το μασάζ, πως θα φύγει το λάδι από πάνω σου ? θα κολήσει πάνω στα ρούχα σου και θα σε κάνει μούτι ...

Μου έβαλε κρέμα, αλλά στο τέλος είχε απορροφηθεί εντελώς από το δέρμα που δεν έκανε καμμία στάμπα στα ρούχα. Πάντως η γυναίκα δεν είπε τίποτα για τη μυρωδιά της κρέμας όταν πήγα σπίτι.


Χώρια που με 35C που παίζει συνέχεια αυτό το καιρό και η διαδρομή από το σπίτι σου ως το μαγαζί είναι αρκετή για να σε ιδρώσει ...

λέω εγώ τώρα ...

You have a point here! Πάντως δεν είχα ιδρώσει όταν πήγα.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Nearxos, είναι η πρώτη φορά που συμφωνώ μαζί σου. Ελπίζω, όχι και η τελευταία. Εύγε!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
replay ...

εσύ το ξέρεις ότι είσαι καθαρός και μπανιαρισμένος, η κοπέλα το ξέρει ? ή πρέπει να κάθεται να μυρίζει τον καθένα αν φοράει κολώνια ?

και τη φοράει επειδή είναι καθαρός ή για καλύψει τη μπίχλα του ?

κάνε ένα ντουσάκι (έστω μόνο με νερό) για τα μάτια του κόσμου, δροσιά είναι δεν χάνεις τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom