Νέα

Milf σε studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaros007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Και η Μπετυ που ανεφερε ο Ινδιανος ειναι πατρα πολυ καλη περιπτωση για Μιλφακηδες, εξαιρετικη θα ελεγα...
Δευτερη βαζω την Αλεξανδρα, στο θαρυπου 10 , αλλα και στο Βεργας 2Β ανακαινισμενο και καθαρο μπουρδελακι, οντως και η βαλεντινα ειναι πολυ δυνατη, αλλα λογω παραπανισιων κιλων δεν την προτιμω, αλλα απο υπηρεσιες ειναι ηφαιστειο...
Με τη βαρβαρα, τρεις φορες εχω παει, αλλα στην τριτη δε μου καθησε καλα και απλα δεν ξαναπηγα, απλως δε δοκιμασα και τεταρτη, σε πολλους ομως αρεσει παρα πολυ η κοπελα και φυσικα δεν εχω λογο να το αμφισβητω..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
αγκυρας 12 μολις την πηρα Λορα λεει γερμανιδα παντος ηταν πολυ καλη!!! και πολυ γλυκια!!!!
Το Αγκυρας 12 δεν ειναι studio, αλλα μπουρδελο.
Ο φιλος ζητησε studio.  ;)
Αν ξεκινησουμε για μπουρδελαα, δεν θα τελειωνουμε  :2funny:

Φιλε ZANCLOD72 η βαρβαρα ειναι απο τις σταθερες αξιες των studio,.  :rockon:
4 στα 4 εχω μαζι της.Ωρες ωρες απορω που δεν εχω να παω τοσο καιρο μαζι της.......

Για Μπετυ και Αλεξανδρα (ή αλλοιως Μιλβα απο Αγιου Μελετιου/Φραντζη 47/Βουλιαγμενης 83 οσοι την θυμουντα ετσι) τα λογια ειναι περιττα..........
Οπως επισης για Στεφανια
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Το Αγκυρας 12 δεν ειναι studio, αλλα μπουρδελο.
Ο φιλος ζητησε studio.  ;)
Αν ξεκινησουμε για μπουρδελαα, δεν θα τελειωνουμε  :2funny:

Φιλε ZANCLOD72 η βαρβαρα ειναι απο τις σταθερες αξιες των studio,.  :rockon:
4 στα 4 εχω μαζι της.Ωρες ωρες απορω που δεν εχω να παω τοσο καιρο μαζι της.......

Για Μπετυ και Αλεξανδρα (ή αλλοιως Μιλβα απο Αγιου Μελετιου/Φραντζη 47/Βουλιαγμενης 83 οσοι την θυμουντα ετσι) τα λογια ειναι περιττα..........
Οπως επισης για Στεφανια
Αγαπητε CHEYENNE, απλως εμενα δε μου καθησε καλα την τριτη φορα, ισως λογω ημερας, αλλα αφου και εσυ και αλλοι φιλοι συγκλινετε στις αποψεις σας, δεν εχω και εγω παρα να ξαναδοκιμασω επειτα απο σχεδον 1,5 χρονο...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Η Ζλατα και η Αννα-Μαρια ειναι και αυτες πολυ καλες milfares.
Επισης η Αλινα απο Βουρβαχη, το αντιπροσωπευτικοτερο ισως milf των στουντιο.
Ελπιζω να ξαναεπανελθει μιας και σταματησε προσφατα.
Την αναφερω γιατι ειχε ενα μαγικο girlfriend attitude.
Και η Ζλατα νομιζω σταματησε. Ναι?
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
μαγκες η μαρια απο θαρυππου τι λεει?
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ανταγωνισμός έχει μεγαλώσει στην αθήνα με την κρίση αλλά και με τις καινούριες εμφανίσεις και έτσι πολλες εχουν πάει επαρχία με άλλο ονομα
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Αδελφια δεν εχουμε ορισει τι ακριβως εννουμε με τον ορο MILF.
Κυριολεκτικα σημαινει Mother I Like to Fuck
Αρα ο ορος δεν παραπεμπει σε ηλικια, θεωρητικα απο τα 16 μια γυναικα μπορει να ειναι Μητερα.
Παρ' ολαυτα, ο μεσος αντρας MILF χαρακτηριζει καθε ωριμη εμπειρη γυναικα ανω των 35 θα ελεγα (Οι γεροντοκορες δεν γινονται MILF οποια ηλικια και να εχουν)
Για τις κυριες που αναφερθηκαν, το "εμπειρες" ειναι σιγουρο, το ηλικιακο κομματι δεν ξερω....Επισης δεν ξερω ποιες απο αυτες ειναι Mothers...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Αδελφια δεν εχουμε ορισει τι ακριβως εννουμε με τον ορο MILF.
Κυριολεκτικα σημαινει Mother I Like to Fuck
Αρα ο ορος δεν παραπεμπει σε ηλικια, θεωρητικα απο τα 16 μια γυναικα μπορει να ειναι Μητερα.
Παρ' ολαυτα, ο μεσος αντρας MILF χαρακτηριζει καθε ωριμη εμπειρη γυναικα ανω των 35 θα ελεγα (Οι γεροντοκορες δεν γινονται MILF οποια ηλικια και να εχουν)
Για τις κυριες που αναφερθηκαν, το "εμπειρες" ειναι σιγουρο, το ηλικιακο κομματι δεν ξερω....Επισης δεν ξερω ποιες απο αυτες ειναι Mothers...
στο μυαλό μου το milf σαν όρος είναι προσδιοριστικός της ηλικίας...άσχετα με το πρκατικό του θέματος...δηλαδή μαι 38-40άρα για μένα είναι milf και ας μην έχει παιδί...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
milf η Σαμπρίνα ;;;

1. Στεφανία (μακράν το νο1)
2. Βαλεντίνα (αν έχει κέφια σε στέλνει αδιάβαστο)
3. Σουζάνα (Θαρύπου 10, Σερβιών 26)
4. Αλεξάνδρα (Θαρύπου 10, Βέργας 2)
5. Λόλα (Κων/πόλεως 94)
6. Ίρα Τατάρα

To Nουμερο 5  τι εγινε ρε παιδια ?? και το σκεφτομουν πριν λιγο καιρο .....στα πατρια η Λολα ή ειναι πουθενα καβατζαρισμενη ...γνωριζει κανειs τιποτα ???
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
στεφανια βαλεντινα
κορυφη :erection:
 

donramon

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ,
να ανασυρο το νημα να μην ανοιγω καινουργιο . Αυτη την στιγμη υπαρχει καποιο στουντι να εχει ωριμες γυναικες 40 + ?
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλησπερα ,
να ανασυρο το νημα να μην ανοιγω καινουργιο . Αυτη την στιγμη υπαρχει καποιο στουντι να εχει ωριμες γυναικες 40 + ?
Αλυσιδα Ηλια Ηλιου 82, Βουρβαχη 19, Κροκεων 6 κατω. 1st class MILFομαγαζα (Torri, Stefania, Anfisa etc) .
Επισης Στουντιο 12 στη Λυκοβρυση (Elis, Linda, Eva, Margo etc). Και το Αντιοχειας 64 εχει καποια πολυ καλα Σοβιετ MILFs (Αγκαθα, Πωλινα, Cindy)
 

donramon

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αλυσιδα Ηλια Ηλιου 82, Βουρβαχη 19, Κροκεων 6 κατω. 1st class MILFομαγαζα (Torri, Stefania, Anfisa etc) .
Επισης Στουντιο 12 στη Λυκοβρυση (Elis, Linda, Eva, Margo etc). Και το Αντιοχειας 64 εχει καποια πολυ καλα Σοβιετ MILFs (Αγκαθα, Πωλινα, Cindy)
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση !!
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Πώς και κανείς δεν έχει αναφερθεί στην Μαντόνα από Κ132. Ο ορισμός του milf αμερικανικής τσοντας που τα έχει όλα πλούσια χείλια, κόλπος βυζιά. Δεν παίζεται και στην συμμετοχή... Γουστάρει αυτό που κάνει!!!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
Πώς και κανείς δεν έχει αναφερθεί στην Μαντόνα από Κ132. Ο ορισμός του milf αμερικανικής τσοντας που τα έχει όλα πλούσια χείλια, κόλπος βυζιά. Δεν παίζεται και στην συμμετοχή... Γουστάρει αυτό που κάνει!!!
Μαντοναρα! Ήμουν αγόρι με έκανε άντρα :*
 

donramon

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πώς και κανείς δεν έχει αναφερθεί στην Μαντόνα από Κ132. Ο ορισμός του milf αμερικανικής τσοντας που τα έχει όλα πλούσια χείλια, κόλπος βυζιά. Δεν παίζεται και στην συμμετοχή... Γουστάρει αυτό που κάνει!!!
Κωνσταντινουπολεως εννοεις σωστα ?
 

Aden75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες, μπορει καποιος να ενημερωσει τι παιζει σε μιλφ στα στουντιο της Αθηνας αυτην την περιοδο;
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Like
98
Πόντοι
1
Πώς και κανείς δεν έχει αναφερθεί στην Μαντόνα από Κ132. Ο ορισμός του milf αμερικανικής τσοντας που τα έχει όλα πλούσια χείλια, κόλπος βυζιά. Δεν παίζεται και στην συμμετοχή... Γουστάρει αυτό που κάνει!!!
Μπορείς να μου πεις τιμές και προγράμματα;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom