Νέα

Μια μικρη βοηθεια για μικτο προγραμμα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Djdimitris1990
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Djdimitris1990

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα ως ανδροπαρεα εχουμε επισκευτει καμποσα στριπτιζαδικα και εχουμε περασει ωραια.Αλλα Ελα ομως που εχουμε και καποιες κοπελες που επυθιμουν να μυραστουν αυτην την εμπερια μαζι μας και σε αυτο το σημειο θελουμε την βοηθεια σας.
Ψαχνουμε μικτο προγραμμα και με τα δυο φυλλα αλλα δυστηχως εχουμε ακουσει οτι τετοιο προγραμμα προσφερει μονο το alkatraz και παλι δε γνωριζουμε τις μερες που γινεται αυτο. Εκτος αυτου οι τιμες του μαγαζιου τινουν να γινουν απλησιαστες και αυτο μας αποθαρινει ολους.

Ξερεται αλλο μαγαζι που να γινεται μικτο σοου με πιο προσιτες τιμες? αν οχι ας μας πει καποιος καθε ποτε γινονται μικτα στο αλκατραζ αν γνωριζει.

Σημειωση ξερω οτι σε αρκετα μαγαζια πανε η Ina kai o Τεο για μικτο θεαμα αλλα δεν μας αρκει

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Djdimitris1990 πες την αλήθεια ότι την κουνάς την αχλαδιά και θέλεις να πας να δεις τίποτα ψωλάρες, και άσε τα "εχουμε και καποιες κοπελες που επυθιμουν" και τέτοια παραμύθια.

Έχουμε δει πολλούς σαν και σένα εδώ μέσα.
Ψάξε εδώ
να βρεις θέματα που θα σε καλύψουν.

Ανδροπαρέα....
 

Επισκέπτης
Παιδια καλησπερα ως ανδροπαρεα εχουμε επισκευτει καμποσα στριπτιζαδικα και εχουμε περασει ωραια.Αλλα Ελα ομως που εχουμε και καποιες κοπελες που επυθιμουν να μυραστουν αυτην την εμπερια μαζι μας και σε αυτο το σημειο θελουμε την βοηθεια σας.
Ψαχνουμε μικτο προγραμμα και με τα δυο φυλλα αλλα δυστηχως εχουμε ακουσει οτι τετοιο προγραμμα προσφερει μονο το alkatraz και παλι δε γνωριζουμε τις μερες που γινεται αυτο. Εκτος αυτου οι τιμες του μαγαζιου τινουν να γινουν απλησιαστες και αυτο μας αποθαρινει ολους.

Ξερεται αλλο μαγαζι που να γινεται μικτο σοου με πιο προσιτες τιμες? αν οχι ας μας πει καποιος καθε ποτε γινονται μικτα στο αλκατραζ αν γνωριζει.

Σημειωση ξερω οτι σε αρκετα μαγαζια πανε η Ina kai o Τεο για μικτο θεαμα αλλα δεν μας αρκει

Ευχαριστω εκ των προτερων.

εισαι πουστησ?
 
OP
OP
D

Djdimitris1990

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
καλα ρε μαλακες ειστε? εγω και ο κολλητος μου εχουμε κοπελες και μας λενε συνεχεια οτι θελουν να ερθουν μαζι μας μια μερα για να δουν απο περιεργεια τι παιζει σε αυτα τα μαγαζια αλλα αυτες θελουν να δουν και ανδρες. Και αν ημουν πουστης ρε θα σας ζηταγα να μου βρητε μικτα μαγαζια? γιατι να μην τις περναμε μαζι μας σε ενα γκει μαγαζι να ειναι ολοι ευχαριστιμενοι? και αν ειναι σου λεω εγω λεσβιες γιατι να μην πανε γυναικοπαρεα σε ενα στριπτιζαδικο οποιοδηποτε να περασουν καλα?

Ποσταρα την ερωτηση σοβαρα αν καποιος ξερει ας απαντησει σοβαρα. αν εχετε σκοπο να μαλακιστειτε πηγαιντε σε αλλο ποστ γιατι πολυ βαρβατηλα την εχετε δει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom