Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mistirios92

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα.  Ηταν απριλης που ειχα κανει επισκεψη στο κολονου 45(αυτο που στην φωτο φαίνεται  πορτα αριστερα) και ειχα παρει μια τυπησα προστιχοφατσα ρωσοκατι μελαχρινι λιγο γεματουλα με ωραια μεγαλα βυζια.  Πως τη λενε να δω καμια κριτικη.  Μ αρεσε και θελω να ξαναπαω.  Πρωι ειχα παει
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
913
Like
832
Πόντοι
86
Ξεποδαριαστηκα σήμερα στο Μετάξι να βρω καποια να περνάει στοιχειωδώς την βάση!
Όλο παχύσαρκα μοντέλα και γεροντοκοράκλες  >:(
Επιπροσθετη κούραση δημιουργείται και λόγω της τεράστιας αναμονής που υπάρχει από τους ξελιγωμενους αλλοδαπούς που εχουν πλημμυρίσει τα μπουρδελα
Καταλήγει γυμναστήριο παρά μπουρδελάδικο...
 

Επισκέπτης
χτες περασα κατα τις 2 το βραδυ απο τη περιοχη και υστερα απο πολλη ψαξιμο κατεληξα σε ενα γυφτακι στο τελευταιο της κολωνου το οποιο ειχε ωραιο σωματακι μεν αλλα ηταν και τελειως μαστουρωμενο. Αnyway στη φαση που ημουν δε με απασχολουσε ιδιαιτερα,το κουφο ηταν οτι γαμουσα με υποκρουση αλβανους που πλακωνοντουσαν απο κατω με ξυλα,σπαγαν τζαμια και κλωτσαγαν αυτοκινητα.Οι αλλοι που περιμεναν στο σαλονι να τελειωσω φευγαν τρεχοντας για να μη μπλεξουν.Γαμω τα ντεκορ σου λεω.Συμπερασμα:Εκτος απο ασχημες πουτανες η περιοχη μπορει να γινει και πολλη επικυνδυνη.Αναγκαστικη λυση μονο λογω ωραριου.

Υ.Γ. Αυτο το νεοελληνικο εθιμο με τα πουσταρελια διπλα ακριβως απο τα μπουρδελα των γυναικων δε το εχω συναντησει πουθενα.Τι περιμενουν,να απελπιστει κανεις απο τα μπαζα της περιοχης και να ριξει κανα πουτσο και σε αυτους.Ελεος...
δεν κανουν τετοια οι αλβανοι ειναι καλα παιδια
 

Επισκέπτης
Ημέρα παντως πιο καλες κοπελες..πιο πολυ ασφάλεια αλλα...
Φαίνεται ολη μα ολη η παρακμη...ολη η ασχήμια που κρυβει η νυχτα...
Ζακια ζητιανοι...πακια...σκουροι βρωμιαρηδες....
Το να βαραει ο αλλος στην εισοδο του μπουρδελου μαζι με αλλα Ζακια παρακμη..
Βεβαια με 10.15ε που αλλου να γαμησεις..
Ξενερωτος χωρις 2.3 ποτα με χαλάει εκει..
Γιατι σκεφτομαι την κατάντια ειδικα των εργαζομένων εκει.
Θα πει κανεις μερικες εχουν ΔΟΥΛΕΙΑ κ αλλες βγαζουν πιο πολλα απο εμας.
Αλλα αυτό δεν αλλαζει κατι..
Δεν το παιχω πονοψυχος η ιδεαληστης. .κτλ..
Απλη συναίσθηση να εχεις αρκεί. ..
Τον πικερ βεβαια δεν τον νοιαζουν αυτά. .
Αρκει να γαμει 18φορες το μήνα. .
για τον σκατατζη που βουταει στο βοθρο με τη ναυλον στολη εκλαψες ποτε; δε νομιζω

 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
οσες φορες εχω παει..πρωι μεσημερι απογευμα ειτε βραδυ δεν ειχα θεμα...αμα φοβασαι θα στην πεσουνε...αμα περπατας σιγουρος για τον εαυτο σου και τσαμπουκαλεμενος δεν στην πεφτουνε..τα σκυλια μυριζονται τον φοβο
 

iron45

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα.  Ηταν απριλης που ειχα κανει επισκεψη στο κολονου 45(αυτο που στην φωτο φαίνεται  πορτα αριστερα) και ειχα παρει μια τυπησα προστιχοφατσα ρωσοκατι μελαχρινι λιγο γεματουλα με ωραια μεγαλα βυζια.  Πως τη λενε να δω καμια κριτικη.  Μ αρεσε και θελω να ξαναπαω.  Πρωι ειχα παει
Φίλε μουγεία σου ,μάλλον λες την
βίκυ η οποία δουλεύει στο
Μεγ. Αλεξάνδρου 15 πρωινή βάρδια.
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Παιδιά καλησπέρα πείτε μου σας παρακαλώ κάποια πολύ καλή επιλογή στο Μεταξουργείο για μιλφ και αν ξέρετε με μεγάλα βυζιά που να κάνει καλή περιποίηση ευχαριστώ.
 

Blakluv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια καινουργιος στην παρεα, χρειαζομαι βοηθεια θελω να βρω μωρακι απο αφρικα η βενεζουελα λατινιαρικο προς τα που τα κινηθω?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Έχει κάτι Πακιστανές στην πλατεία Λαυρίου. Λίγο πιο πάνω είναι.
Ιεροτελεστία η φάση!
:shit: :shit: :shit:
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
Το  Κολωνου  27Β  ειναι  κλειστο  αρκετες  ημερες  μηπως  φιλος  γνωριζει  εαν  εκλεισε  και  εαν  γνωριζει  καποιος  οι  κοπελες  Σοφια  και  Φωτεινη  δουλευουν  σε  αλλο  μαγαζι  Εαν  καποιος  γνωριζει  παρακαλω  απαντησατε  μου  με  Π Μ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
καλησπερα παιδια καινουργιος στην παρεα, χρειαζομαι βοηθεια θελω να βρω μωρακι απο αφρικα η βενεζουελα λατινιαρικο προς τα που τα κινηθω?

Υπάρχουν κάποιες στην Κολωνού τύπε μου αλλά πίστεψέ με θα κλαις τα λεφτά σου!
Θα τραβιουνται και ΔΕΝ θα σε αφήνουν να κάνεις την δουλειά σου σαν άνθρωπος!
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Είναι επικίνδυνο το σεξ στο Μεταξουργείο.. Μπορείς να κολλήσεις πολύ εύκολα ΣΜΝ, αφού οι κοπέλες εκεί δεν έχουν μπάνιο για να πλυθούν και έτσι μεταδίδονται μικρόβια από κάθε πελάτη σε αυτήν.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Είναι επικίνδυνο το σεξ στο Μεταξουργείο.. Μπορείς να κολλήσεις πολύ εύκολα ΣΜΝ, αφού οι κοπέλες εκεί δεν έχουν μπάνιο για να πλυθούν και έτσι μεταδίδονται μικρόβια από κάθε πελάτη σε αυτήν.
Από αυτά που γράφεις θα σου πω απλά ότι μου θυμίζεις τον τύπο στο ανέκδοτο που σε στρογγυλό δωμάτιο έψαχνε γωνία να κατουρήσει
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μάλλον ανήκουν στην ενορία του Αγίου Παντελεήμονα μπορεί και Αγίου Κωνσταντίνου
αλλά δεν τις ρώτησα και σε που εκκλησιάζονται;
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σας μου εχω κανει ακαποτο τσιμπουκι καμια 10 αρια φορες στο μεταξουργειο στης 100αδες αν οχι χιλιαδες φορες που εγω γαμησι σε μπουρδελα υπαρχει κινδυνος για ειτζ? και αν ναι τις ποσοστα ειναι?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Για σας μου εχω κανει ακαποτο τσιμπουκι καμια 10 αρια φορες στο μεταξουργειο στης 100αδες αν οχι χιλιαδες φορες που εγω γαμησι σε μπουρδελα υπαρχει κινδυνος για ειτζ? και αν ναι τις ποσοστα ειναι?

Τώρα πήγαινε στο επόμενο στάδιο για να αναβαθμιστείς
Μουνί ακάποτο και μετά κώλο! Μπες καπάκι μετά από πέντε έξι Μπαγκλοπάκια.
Θα πάρεις και τον τίτλο του Mr Κρεμπιέ! Ξανά κάνε την ίδια ερώτηση μετά να σου πούμε!
Πολύ στην μαλακία το έχουμε ρίξει τελευταία
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.249
Πόντοι
3.886
κολωνου 32α ειναι ενα μελαχρινο με κατι βυζαρες....αντε γεια!!!
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Κοπελιά καλησπέρα, για πρωκτικό ή ασιατικές που το έχω αχτι, υπάρχει κάπου να κινηθώ;
 

Samouil

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά μια κορινα η καρίνα στο κολονου 32 δουλεύει ακόμη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom