Νέα

Μέρες με ζευγάρια σε τσοντοσινεμά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zeygariathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Για οποιον δεν το καταλαβε, το ζευγαρι ψαχνει ζευγαρι, οχι random καυλωμενους που θελουν να γαμησουν τσαμπα
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Όντως τώρα έχεις καταφέρει να κάνεις swinging με τέτοια σαβουροφακλάνα;
Ναι παρα πολλες φορες και περασα πολυ καλα, αλλα εχω κανει και με αλλες που ηταν και στην ομαδα αλλα και εκτος ομαδας και περασα σουπερ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ναι παρα πολλες φορες και περασα πολυ καλα, αλλα εχω κανει και με αλλες που ηταν και στην ομαδα αλλα και εκτος ομαδας και περασα σουπερ
Έλα Χριστὲ κὶ Ἁπόστολε...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Ναι παρα πολλες φορες και περασα πολυ καλα, αλλα εχω κανει και με αλλες που ηταν και στην ομαδα αλλα και εκτος ομαδας και περασα σουπερ
Μυστη τεραστιο ρισπεκτ, εγω την ανακαλυψα στα lockdown κι εγραφε οτι μεχρι να τελειωσουν δεν θα κανει κατι. Τωρα ειδα οτι ψαχνει για μαυρους με 20+ ποντους ψωλη.
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Μυστη τεραστιο ρισπεκτ, εγω την ανακαλυψα στα lockdown κι εγραφε οτι μεχρι να τελειωσουν δεν θα κανει κατι. Τωρα ειδα οτι ψαχνει για μαυρους με 20+ ποντους ψωλη.
γαι οσους δεν γνωριζουν υπαρχει και αυτη εδω Marialena & Takis * Masturbation Spot *
και παρα πολλες ακομα σαν την Eva6969
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Γενικά στα τσοντοσινεμα, αξίζει να πάει ένα ζευγαρι? Δεν έχω πάει αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι αβολο άμα είναι ένα ζευγαρι και καμιά 15αρια ψωλες από τους οποίους οι μισοί και βάλε θα είναι γκει. Δύσκολο για το ζευγαρι.
 
OP
OP
Zeygariathens

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Γενικά στα τσοντοσινεμα, αξίζει να πάει ένα ζευγαρι? Δεν έχω πάει αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι αβολο άμα είναι ένα ζευγαρι και καμιά 15αρια ψωλες από τους οποίους οι μισοί και βάλε θα είναι γκει. Δύσκολο για το ζευγαρι.
Γούστα είναι αυτά .. άσε που οι gay δεν θα ασχοληθούν
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Εγω απο το 2006 ειμαι στην ομαδα που παιρνουμε αυτην εδω www.eva6969.com και εχω μεγαλη εμπειρια γενικα σε bukkake,dogging και gangbang οποτε μπωρο να πω πως μια καλη οργανωση σιγουρα και θα περασουμε καλα και πιο πολλα ζευγαρια θα ερθουν αλλα θα απονοσουμε και τυχον παρισακτους
Ειπα οτι τα ζευγαρια μπορουν να ανακοινωνουν εδω για το που θα πανε ακομα και με ποσους θελουν να παιξουν και αν δεν θελουν να το ανακοινωσουν δημοσια μπορουν να στειλουν Π.Μ. σε ατομα που θελουν και μονο
Σκληρός καριόλης!!! Και ήρωας συνάμα!!! Το λέω από την άποψη πως αυτά που δίνει η συγκεκριμένη είναι πολύ λίγα σε σχέση με αυτά που ζητάει!! Και το λέω από την ανάγνωση της ιστοσελίδας της, όχι από εμπειρία δική μου. Παλιά είχε περάσει κι από εδώ, είχε μετακομίσει στην Άρτα νομίζω... Κάτι τέτοιο!!! Μπράβο της όμως που συνεχίζει το σπορ!!!
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.034
Πόντοι
81
Γενικά στα τσοντοσινεμα, αξίζει να πάει ένα ζευγαρι? Δεν έχω πάει αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι αβολο άμα είναι ένα ζευγαρι και καμιά 15αρια ψωλες από τους οποίους οι μισοί και βάλε θα είναι γκει. Δύσκολο για το ζευγαρι.
Μια χαρά φάση είναι. Οι gay συνήθως αδιαφορούν ή κοιτάζουν απλά από περιέργεια για το ως που θα φτάσει η φάση. Οι bi ή οι str8 είναι πιο εκδηλωτικοί, αλλά εκεί πρέπει να ξεκαθαρίσεις τα όρια. Για παράδειγμα, μπορείς να κοιτάζεις, μπορείς να τη βγάλεις και να την παίξεις, αλλά απαγορεύεται αυστηρά να αγγίξεις.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Μια χαρά φάση είναι. Οι gay συνήθως αδιαφορούν ή κοιτάζουν απλά από περιέργεια για το ως που θα φτάσει η φάση. Οι bi ή οι str8 είναι πιο εκδηλωτικοί, αλλά εκεί πρέπει να ξεκαθαρίσεις τα όρια. Για παράδειγμα, μπορείς να κοιτάζεις, μπορείς να τη βγάλεις και να την παίξεις, αλλά απαγορεύεται αυστηρά να αγγίξεις.
Οπότε θα μου προτείνατε να πάω με την κοπέλα μου? Έστω να μας παίρνουν ματι, αλλά μην είναι όλοι εκεί σαν τα ληγουρια. Να μην γίνονται ενοχλητικοί. Είμαι απειρος σε αυτά οπότε οποιαδήποτε συμβουλή θα ήταν ευπρόσδεκτη.
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
Οπότε θα μου προτείνατε να πάω με την κοπέλα μου? Έστω να μας παίρνουν ματι, αλλά μην είναι όλοι εκεί σαν τα ληγουρια. Να μην γίνονται ενοχλητικοί. Είμαι απειρος σε αυτά οπότε οποιαδήποτε συμβουλή θα ήταν ευπρόσδεκτη.
να πατε αν εχει κοσμο θα περασετε ωραια ,και αμα παει να γινει κανενα παιχνιδακι με αλλους μην το σταματησεις θα σας αρεσει
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.034
Πόντοι
81
Οπότε θα μου προτείνατε να πάω με την κοπέλα μου? Έστω να μας παίρνουν ματι, αλλά μην είναι όλοι εκεί σαν τα ληγουρια. Να μην γίνονται ενοχλητικοί. Είμαι απειρος σε αυτά οπότε οποιαδήποτε συμβουλή θα ήταν ευπρόσδεκτη.
Εννοείται να πάτε, αλλά οπωσδήποτε να ξέρετε από πριν ποια είναι τα όρια. Να έχετε ξεκαθαρίσει μέσα στα μυαλά σας, αλλά και μεταξύ σας, οτιδήποτε έχει να κάνει με ασφάλεια, συναίνεση, σεβασμό, υγεία και κοινή λογική.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
να πατε αν εχει κοσμο θα περασετε ωραια ,και αμα παει να γινει κανενα παιχνιδακι με αλλους μην το σταματησεις θα σας αρεσει
Όταν λες παιχνιδάκι? Να συμμετέχει και άλλος στην πράξη? Σαν ιδέα μ'αρεσει αλλά στην πράξη δεν ξέρω, εχω τις επιφυλάξεις μου
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Εννοείται να πάτε, αλλά οπωσδήποτε να ξέρετε από πριν ποια είναι τα όρια. Να έχετε ξεκαθαρίσει μέσα στα μυαλά σας, αλλά και μεταξύ σας, οτιδήποτε έχει να κάνει με ασφάλεια, συναίνεση, σεβασμό, υγεία και κοινή λογική.
Λογικά μου ακούγονται αυτά που λες. Απλά ίσως εκείνη τη στιγμή παρασυρθείς, δεδομένου ότι η φάση είναι ωραία.
 

dk1000

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
οσα ζευγαρια θελουν συναντηση αλλα ο καθενας να ασχολειται με τη γυναικα του
και να παιρνει απλα ματι το ενα ζευγαρι το αλλο pm
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.034
Πόντοι
81
Λογικά μου ακούγονται αυτά που λες. Απλά ίσως εκείνη τη στιγμή παρασυρθείς, δεδομένου ότι η φάση είναι ωραία.

Υπάρχουν κάποιες φάσεις στο σεξ που δεν σε παίρνει να παρασυρθείς. Με φαντάζεσαι να έχω την υποτακτική μου δεμένη με 30 μέτρα σχοινί και να "παρασυρθώ" με το μαστίγιο στο χέρι, επειδή π.χ. κάποιος ηλίθιος κορνάρει από κάτω ή επειδή θυμήθηκα το λογαριασμό της ΔΕΗ;

Οφείλεις να σεβαστείς οτιδήποτε σου πει η κοπέλα σου, γιατί η σχέση θα υπάρχει (και φαντάζομαι πως θέλεις να υπάρχει) και μετά από το τσοντοσινεμά.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
423
Πόντοι
21
Υπάρχουν κάποιες φάσεις στο σεξ που δεν σε παίρνει να παρασυρθείς. Με φαντάζεσαι να έχω την υποτακτική μου δεμένη με 30 μέτρα σχοινί και να "παρασυρθώ" με το μαστίγιο στο χέρι, επειδή π.χ. κάποιος ηλίθιος κορνάρει από κάτω ή επειδή θυμήθηκα το λογαριασμό της ΔΕΗ;

Οφείλεις να σεβαστείς οτιδήποτε σου πει η κοπέλα σου, γιατί η σχέση θα υπάρχει (και φαντάζομαι πως θέλεις να υπάρχει) και μετά από το τσοντοσινεμά.
Προφανώς και θέλω να υπάρχει. Δεν την έχω για ξεπετα. Απλά η φάση μ'αρεσει. Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
462
Πόντοι
20
Όσα ζευγάρια γουστάρετε σινεμά αλλά να μην είστε το μόνο ζευγάρι μέσα .. από Εδώ μπορούμε να οργανωθούμε να πηγαίνουμε ίδιες μέρες και ώρες ..
Παιδιά, εμείς σας στείλαμε μνμ σε ανάρτηση που είχατε σε άλλη ιστοσελίδα και δεν εμφανιστηκατε ποτέ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom