Νέα

Μειώσεις τιμών σε Call-girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrEco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 441
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Τα γραφεια έχουν πάει σταδιακά από τα 120-140 στα 140-160.
Αντιστοιχα οι περισσότερες ανεξάρτητες ανέβηκαν ένα 20ρικο
εγω ψωνιζω απο glamour 2.5 χρονια δεν εχω δωσει ποτε πανω απο 140(λιγες ειχε στα 160 που πηρα μονο 1) και βαλε οτι γλυτωνεις το 25αρι του ξενοδοχειου
τελευταια ψωνιζω κι απο dreams οπου εκει εχω δωσει απο 90-120+ το ξενοδοχειο
μια κοπελα δεν θα πω ποια την ειχα παρει 6-7 χρονια πριν στα 80 και τωρα εχει 150
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.567
Κριτικές
190
Like
48.200
Πόντοι
41.443
εγω ψωνιζω απο glamour 2.5 χρονια δεν εχω δωσει ποτε πανω απο 140(λιγες ειχε στα 160 που πηρα μονο 1) και βαλε οτι γλυτωνεις το 25αρι του ξενοδοχειου
τελευταια ψωνιζω κι απο dreams οπου εκει εχω δωσει απο 90-120+ το ξενοδοχειο
μια κοπελα δεν θα πω ποια την ειχα παρει 6-7 χρονια πριν στα 80 και τωρα εχει 150
ακριβως οπως τα λες ειναι. εγω ψωνιζω περισσοτερα χρονια απο τον γκλαμουρα.
δεν θυμαμαι τα τελευταια χρονια να εχει γινει αυξηση τιμων στα γραφεια.
ολα παιζουν στα 140 με εξαιρεση λιγες κοπελλες στα150-160 και το ματζικ πρωην ντιβα που επαιζε ακριβοτερα.
και η εκπτωση των 10€ του incall για οσους το ξερουν στο γκλαμουρ ισχυει ακομα.
δεν θυμαμαι να εχω δωσει περισσοτερα ποτε οσο πισω και να πηγα στις κριτικες μου.





Τα γραφεια έχουν πάει σταδιακά από τα 120-140 στα 140-160.
Αντιστοιχα οι περισσότερες ανεξάρτητες ανέβηκαν ένα 20ρικο
εδω μαλλον δεν θυμασαι καλα.
οι περισσοτερες ανεξαρτητες ή <<ανεξαρτητες>> εχουν ξεφυγει πολλα χρονια τωρα.
και για να μιλαμε με ονοματα.

Στελλα
οταν ειχε το προηγουμενο νημα ηταν στα 50€ +20€ ο κωλος.
το νημα σβηστηκε,εγινε καινουργιο -για τους γνωστους λογους οσοι θυμουνται- και η τιμη πηγε στα 70€ +30€ ο κωλος.


Μαρια Μολδαβη.
ξεκινησε πριν χρονια στο φορουμ με 50€ και σημερα εχει 80€.


Χριστινα χχχ
η τιμη ηταν 80€ +20€ ο κωλος και σημερα ειναι 100€ +20€/φορα!!!!! ο κωλος οπως γραφεται στο φορουμ.
απο τοτε εχει να γραψει και στο νημα της επειδη εφαγε κραξιμο απο πολλα μελη.


Λιζαβιπ
απο τα 80€ +20€ ο κωλος,εφτασε σημερα οπως λενε στο φορουμ στα 100€ +50€ ο κωλος

Κατερινα20
απο 80€ που ηταν καποτε για λιγο καιρο και μετα στα 100€ για περισσοτερο,σημερα εχει 130€.
δεν ξερω αν ισχυουν ακομα τα εξοδα μετακινησης που χρεωνε στα εκτος δακτυλιου ραντεβου (20€) για ταξι οπως δηλωνε τοτε και ειχε φαει κραξιμο,ενω μετακινουνταν με το αυτοκινητο της.


Αννα110
απο 100€ +20€ αν θυμαμαι καλα ο κωλος,πηγε στα 100€ +50€ ο κωλος


Αλικη (η πορνοσταρ ή Αλικακι παλια)
ηταν 80€ οταν ξεκινησε +20€ ο κωλος.
σημερα δεν ξερω αν δουλευει,αλλα η τελευταια τιμη που ακουγοταν στο φορουμ ηταν στα 100€ κι ο κωλος καταργηθηκε και δεν προσφερεται πλεον.

Μαρτα
η γνωστη που εχει και νημα εδω.
απο 50€ που ηταν πριν χρονια η τιμη και μαλιστα δεχοταν και στο σπιτι της στην Καλλιθεα,τελευταια ηταν 60€ και μονο σε ξενοδοχειο.

τελος οι γνωστες γιαγιαδες του μαμπα,που τις μαθαμε στα 50€-60€ +20 ο κωλος,τωρα αν παιζουν ακουγεται στα 80€+



σταθερες ολα αυτα τα χρονια προς τιμη τους θυμαμαι μονο

την Αντζελα σεξ007 που σταματησε,
το Κατερινακι μαμπα που ειναι για χρονια σταθερο στα 70€/ωρα και 120€/διωρο
την Αλικη για οσους ξερουν στα 100€ (αυτη βεβαια σε μερικους ζηταγε μεχρι και 150 αναλογα τη συσταση)
την Ελπιδα οσοι την ξερουν στα 100€/διωρο με κωλο (μαλλον σταματησε νομιζω)
η Δαναη που ηταν στα 120€/διωρο,υστερα απο μια δυο συναντησεις εστελνε μονη της sms για καλυτερη τιμη.
τωρα πρεπει να παιζει στα 80€ για οσους εχουν προσβαση και με αλλο ονομα που δεν ξερω.
η Αννα η βυζου στα 100€ μιαμιση ωρα.
για να μην πω για πολλα μασαζοκοριτσια που εβγαιναν-βγαινουν και εξω σε ξενοδοχειο με 80€-100€ το διωρο με γνωστους πελατες τους..
τελος ας μην μιλησω για τα <<νεα φρουτα>> που ξεπεταγονται καθε τοσο εδω στο μπου και ζητανε οσα θελουνε.




το συμπερασμα λοιπον για μενα ειναι,οτι μαλλον οι περισσοτερες ενεργες ανεξαρτητες ή <<ανεξαρτητες>> αυξησαν τις τιμες τους και οχι τα γραφεια.
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
242
Like
22.258
Πόντοι
31.628
Peter, μήπως σε λένε Γαλάνη? Galanis Data επιπέδου τα στατιστικά! :grin:
Να αναφέρω απλώς, ότι βασιλικό πρακτορείο "κούτα", ξεκινάει τα δωράκια στα 160, για ντόπιες κοπελιές και μόνο για άουτκολ. Ντόπιες, δηλαδή ούτε αεροπορικά έχουν, ούτε ξενοδοχεία, ούτε τίποτα.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
ακριβως οπως τα λες ειναι. εγω ψωνιζω περισσοτερα χρονια απο τον γκλαμουρα.
δεν θυμαμαι τα τελευταια χρονια να εχει γινει αυξηση τιμων στα γραφεια.
ολα παιζουν στα 140 με εξαιρεση λιγες κοπελλες στα150-160 και το ματζικ πρωην ντιβα που επαιζε ακριβοτερα.
και η εκπτωση των 10€ του incall για οσους το ξερουν στο γκλαμουρ ισχυει ακομα.
δεν θυμαμαι να εχω δωσει περισσοτερα ποτε οσο πισω και να πηγα στις κριτικες μου.






εδω μαλλον δεν θυμασαι καλα.
οι περισσοτερες ανεξαρτητες ή <<ανεξαρτητες>> εχουν ξεφυγει πολλα χρονια τωρα.
και για να μιλαμε με ονοματα.

Στελλα
οταν ειχε το προηγουμενο νημα ηταν στα 50€ +20€ ο κωλος.
το νημα σβηστηκε,εγινε καινουργιο -για τους γνωστους λογους οσοι θυμουνται- και η τιμη πηγε στα 70€ +30€ ο κωλος.


Μαρια Μολδαβη.
ξεκινησε πριν χρονια στο φορουμ με 50€ και σημερα εχει 80€.


Χριστινα χχχ
η τιμη ηταν 80€ +20€ ο κωλος και σημερα ειναι 100€ +20€/φορα!!!!! ο κωλος οπως γραφεται στο φορουμ.
απο τοτε εχει να γραψει και στο νημα της επειδη εφαγε κραξιμο απο πολλα μελη.


Λιζαβιπ
απο τα 80€ +20€ ο κωλος,εφτασε σημερα οπως λενε στο φορουμ στα 100€ +50€ ο κωλος

Κατερινα20
απο 80€ που ηταν καποτε για λιγο καιρο και μετα στα 100€ για περισσοτερο,σημερα εχει 130€.
δεν ξερω αν ισχυουν ακομα τα εξοδα μετακινησης που χρεωνε στα εκτος δακτυλιου ραντεβου (20€) για ταξι οπως δηλωνε τοτε και ειχε φαει κραξιμο,ενω μετακινουνταν με το αυτοκινητο της.


Αννα110
απο 100€ +20€ αν θυμαμαι καλα ο κωλος,πηγε στα 100€ +50€ ο κωλος


Αλικη (η πορνοσταρ ή Αλικακι παλια)
ηταν 80€ οταν ξεκινησε +20€ ο κωλος.
σημερα δεν ξερω αν δουλευει,αλλα η τελευταια τιμη που ακουγοταν στο φορουμ ηταν στα 100€ κι ο κωλος καταργηθηκε και δεν προσφερεται πλεον.

Μαρτα
η γνωστη που εχει και νημα εδω.
απο 50€ που ηταν πριν χρονια η τιμη και μαλιστα δεχοταν και στο σπιτι της στην Καλλιθεα,τελευταια ηταν 60€ και μονο σε ξενοδοχειο.

τελος οι γνωστες γιαγιαδες του μαμπα,που τις μαθαμε στα 50€-60€ +20 ο κωλος,τωρα αν παιζουν ακουγεται στα 80€+



σταθερες ολα αυτα τα χρονια προς τιμη τους θυμαμαι μονο

την Αντζελα σεξ007 που σταματησε,
το Κατερινακι μαμπα που ειναι για χρονια σταθερο στα 70€/ωρα και 120€/διωρο
την Αλικη για οσους ξερουν στα 100€ (αυτη βεβαια σε μερικους ζηταγε μεχρι και 150 αναλογα τη συσταση)
την Ελπιδα οσοι την ξερουν στα 100€/διωρο με κωλο (μαλλον σταματησε νομιζω)
η Δαναη που ηταν στα 120€/διωρο,υστερα απο μια δυο συναντησεις εστελνε μονη της sms για καλυτερη τιμη.
τωρα πρεπει να παιζει στα 80€ για οσους εχουν προσβαση και με αλλο ονομα που δεν ξερω.
η Αννα η βυζου στα 100€ μιαμιση ωρα.
για να μην πω για πολλα μασαζοκοριτσια που εβγαιναν-βγαινουν και εξω σε ξενοδοχειο με 80€-100€ το διωρο με γνωστους πελατες τους..
τελος ας μην μιλησω για τα <<νεα φρουτα>> που ξεπεταγονται καθε τοσο εδω στο μπου και ζητανε οσα θελουνε.




το συμπερασμα λοιπον για μενα ειναι,οτι μαλλον οι περισσοτερες ενεργες ανεξαρτητες ή <<ανεξαρτητες>> αυξησαν τις τιμες τους και οχι τα γραφεια.
λιγο ακομα και θα με εβγαζαν τρελο
 

Jack Skellington

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
242
Like
22.258
Πόντοι
31.628
Πάνω που τα λέγαμε, έσκασε και άλλη βόμβα. Από εδώ και πέρα, εάν θέλετε 2 φορές anal, τότε θα πληρώνετε 2 φορές το έξτρα. Τώρα τι εννοεί ο ποιητής με κάθε φορά anal, ο θεός και η ψυχή του. ΟΚ, στο CIM, καταλαβαίνουμε τι εννοεί, για κάθε φορά που πιτσιλάς στο στόμα, πληρώνεις το έξτρα. Πιτσιλάς 2 φορές στο στόμα, 2 φορές θα πληρώσεις το έξτρα, ανεξάρτητα εάν το έκανες σε μία ώρα ή σε δύο ή σε 20 ώρες. Με το anal ομως, δεν βγαίνει άκρη. Τι εννοούμε anal σαν έξτρα? Εάν δηλαδή καρφώνεις anal για 30 λεπτά και τελικά πιτσιλίσεις στο στόμα, μετράει σαν μία φορά ή καμία για anal (CIM θα μετρήσει σίγουρα μία πάντως)? Και εάν πιτσιλίσεις anal 2 φορές, καρφώνοντας ένα 3-5 λεπτο την φορά, αυτό μετράει για 2 φορές το έξτρα anal? Ότι νάναι λέμε και να και που τα πρακτορεία, κάνουν ότι μπορούν για να σπρώξουν προς τα πάνω. Ασ πιστέχουμε τον Άδωνη που λέει ότι η αγορά θα τα ρυθμίσει όλα από μόνη της.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.567
Κριτικές
190
Like
48.200
Πόντοι
41.443
αν πιστονιαζεις κωλο κατα ριπας και πανω στην ενταση σου βγει,
αν το ξαναβαλεις κωλο χρεωνεται μια ή δυο φορες εξτρα????? :grin::grin:
οποιος το βρει κερδιζει εξτρα cim στο βασιλικο γραφειο.
 

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
εγω ψωνιζω απο glamour 2.5 χρονια δεν εχω δωσει ποτε πανω απο 140(λιγες ειχε στα 160 που πηρα μονο 1) και βαλε οτι γλυτωνεις το 25αρι του ξενοδοχειου
τελευταια ψωνιζω κι απο dreams οπου εκει εχω δωσει απο 90-120+ το ξενοδοχειο
μια κοπελα δεν θα πω ποια την ειχα παρει 6-7 χρονια πριν στα 80 και τωρα εχει 150
Ανέβηκε η μετοχή της..έπαιξε Bitcoin ??
 
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Το πράγμα έχει παραγίνει παιδιά. Δε γίνεται να πληρώνουμε τόσα λεφτά. Εγώ προσωπικά μόλις παίρνω τηλέφωνο και μου λένε τιμή πάνω από 50-60 τις μπινελικωνω και το κλείνω. Αλλά το θέμα είναι να γίνει κάτι από όλους. τα 150 € είναι ένα βδομαδιατικο παιδιά. Δε γίνεται να δουλεύω εγώ 50 ώρες για να τα δώσω σε αυτές για μισή ώρα. Και μετά να τις βλέπεις στο ινσταγκραμ και στο φεισμπουκ να διαφημίζουν ότι αγόρασαν μπότα Louboutin κινητό I phone και να βγάζουν live γαρίδες και κοψίδια στα καλύτερα εστιατόρια της Αθήνας και εγώ που τα έχω πληρώσει αυτά να τη βγάζω με σουβλάκια.
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Υποθέτω το 50αρικο το πληρώνει αυτή, έτσι;
1657801536682.png
 

AKAI AM2800

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
7
Like
638
Πόντοι
300
Για δώσε πληροφορίες όμως για την τύπισσα;)
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Υποθέτω το 50αρικο το πληρώνει αυτή, έτσι;
1657801536682.png



Να γίνω και γω έσκορτ τοτες και να διαλεγω μονο μουναρες διμετρες με μασταρια να κρεμονται σα καρπουζα στους κρεμαστους κηπους της βαβυλωνας, με κωλο σφιχτο σφριγηλο νεανικο και μουνακι που μοσχομυριζει ορχιδεες και τριανταφυλο. Ρε τιν τουτες ρε
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
Μ αρέσει που όλες ζητάνε ηλικίες από 40 και πάνω αυστηρά.Νομίζουν πως θα πέσουν σε φραγκάτους επιχειρηματίες που δεν μπορούν να βρουν γκόμενα τζάμπα και που θα γαμάνε για 5 λεπτά και τέλος.
Ρε άντε πηγαίνετε ως τη γωνία να δείτε αν ερχόμαστε μαλακισμένα.
το 40+ εχει τη σιγουρια ειτε του επαγγελματικα καταξιωμενου που θελει να χαλασει το οποιο μπατζετ διαθετει χωρις παζαρια ειτε του συνταξιουχου που θα κανει ενα ξεκουραστο γαμησι....
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
ακριβως οπως τα λες ειναι. εγω ψωνιζω περισσοτερα χρονια απο τον γκλαμουρα.
δεν θυμαμαι τα τελευταια χρονια να εχει γινει αυξηση τιμων στα γραφεια.
ολα παιζουν στα 140 με εξαιρεση λιγες κοπελλες στα150-160 και το ματζικ πρωην ντιβα που επαιζε ακριβοτερα.
και η εκπτωση των 10€ του incall για οσους το ξερουν στο γκλαμουρ ισχυει ακομα.
δεν θυμαμαι να εχω δωσει περισσοτερα ποτε οσο πισω και να πηγα στις κριτικες μου.






εδω μαλλον δεν θυμασαι καλα.
οι περισσοτερες ανεξαρτητες ή <<ανεξαρτητες>> εχουν ξεφυγει πολλα χρονια τωρα.
και για να μιλαμε με ονοματα.

Στελλα
οταν ειχε το προηγουμενο νημα ηταν στα 50€ +20€ ο κωλος.
το νημα σβηστηκε,εγινε καινουργιο -για τους γνωστους λογους οσοι θυμουνται- και η τιμη πηγε στα 70€ +30€ ο κωλος.


Μαρια Μολδαβη.
ξεκινησε πριν χρονια στο φορουμ με 50€ και σημερα εχει 80€.


Χριστινα χχχ
η τιμη ηταν 80€ +20€ ο κωλος και σημερα ειναι 100€ +20€/φορα!!!!! ο κωλος οπως γραφεται στο φορουμ.
απο τοτε εχει να γραψει και στο νημα της επειδη εφαγε κραξιμο απο πολλα μελη.


Λιζαβιπ
απο τα 80€ +20€ ο κωλος,εφτασε σημερα οπως λενε στο φορουμ στα 100€ +50€ ο κωλος

Κατερινα20
απο 80€ που ηταν καποτε για λιγο καιρο και μετα στα 100€ για περισσοτερο,σημερα εχει 130€.
δεν ξερω αν ισχυουν ακομα τα εξοδα μετακινησης που χρεωνε στα εκτος δακτυλιου ραντεβου (20€) για ταξι οπως δηλωνε τοτε και ειχε φαει κραξιμο,ενω μετακινουνταν με το αυτοκινητο της.


Αννα110
απο 100€ +20€ αν θυμαμαι καλα ο κωλος,πηγε στα 100€ +50€ ο κωλος


Αλικη (η πορνοσταρ ή Αλικακι παλια)
ηταν 80€ οταν ξεκινησε +20€ ο κωλος.
σημερα δεν ξερω αν δουλευει,αλλα η τελευταια τιμη που ακουγοταν στο φορουμ ηταν στα 100€ κι ο κωλος καταργηθηκε και δεν προσφερεται πλεον.

Μαρτα
η γνωστη που εχει και νημα εδω.
απο 50€ που ηταν πριν χρονια η τιμη και μαλιστα δεχοταν και στο σπιτι της στην Καλλιθεα,τελευταια ηταν 60€ και μονο σε ξενοδοχειο.

τελος οι γνωστες γιαγιαδες του μαμπα,που τις μαθαμε στα 50€-60€ +20 ο κωλος,τωρα αν παιζουν ακουγεται στα 80€+



σταθερες ολα αυτα τα χρονια προς τιμη τους θυμαμαι μονο

την Αντζελα σεξ007 που σταματησε,
το Κατερινακι μαμπα που ειναι για χρονια σταθερο στα 70€/ωρα και 120€/διωρο
την Αλικη για οσους ξερουν στα 100€ (αυτη βεβαια σε μερικους ζηταγε μεχρι και 150 αναλογα τη συσταση)
την Ελπιδα οσοι την ξερουν στα 100€/διωρο με κωλο (μαλλον σταματησε νομιζω)
η Δαναη που ηταν στα 120€/διωρο,υστερα απο μια δυο συναντησεις εστελνε μονη της sms για καλυτερη τιμη.
τωρα πρεπει να παιζει στα 80€ για οσους εχουν προσβαση και με αλλο ονομα που δεν ξερω.
η Αννα η βυζου στα 100€ μιαμιση ωρα.
για να μην πω για πολλα μασαζοκοριτσια που εβγαιναν-βγαινουν και εξω σε ξενοδοχειο με 80€-100€ το διωρο με γνωστους πελατες τους..
τελος ας μην μιλησω για τα <<νεα φρουτα>> που ξεπεταγονται καθε τοσο εδω στο μπου και ζητανε οσα θελουνε.




το συμπερασμα λοιπον για μενα ειναι,οτι μαλλον οι περισσοτερες ενεργες ανεξαρτητες ή <<ανεξαρτητες>> αυξησαν τις τιμες τους και οχι τα γραφεια.
δυστυχως θα πρεπει να παραδεχτουμε οτι εντελως ανεξαρτητες δεν υπαρχουν......σχεδον παντα ειναι καποιος η καποια που κινει τις διαδικασιες εμφανισης η εξαφανισης μιας η και περισοτερων ......εξακολουθουν βεβαια να υπαρχουν κοριτσια που μπορει το τιμημα να ειναι σχετικα υψηλο120+ αλλα αξιζουν πραγματικα καθε ευρω(αριαδνακι.ιωαννα34,κατια,τζοαννα κτλ)....το προβλημα με τα γραφεια ειναι οτι πλεον το 140 ειναι η τιμη εναρξης αλλα κανεις μεχρι τωρα δεν ανεφερε τα εξτρα που εχουν ξεφυγει.....κι επειδη τα γραφεια ειναι που καθοριζουν τις τιμες των και καλα ανεξαρτητων εκει θα πρεπει να επικεντρωθει η δραση......το χειροτερο ολων ειναι οτι και με αυτα τα χρηματα που μπορει να ειναι υπερβολικα στην ελλαδα αλλα λιγα για κοπελες που ερχονται απο εξω οι υπηρεσιες ειναι αμφιλεγομενες....τα κομοδινα εξακολουθουν να υπαρχουν,το υφακι της και καλα πανεμορφης που μας κανει χαρη....προσωπικα εχω κοψει τα γραφεια αφενος για τις τιμες αφετερου γιατι με θεωρουν χαζο.....πλασαρουν σαν υπερμοντελα τα βλαχαδερα απο τις στεπες της ρωσσιας λες και δεν εχουμε ιντερνετ....ολες πανε και γαμιουνται με το φωτογραφο του χωριου για να τους φτιαξει ενα μπουκ για παγκοσμια καριερα και καταληγουν στη μαφια της μοσχας.....μην τρελαθουμε τελειως
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Το πράγμα έχει παραγίνει παιδιά. Δε γίνεται να πληρώνουμε τόσα λεφτά. Εγώ προσωπικά μόλις παίρνω τηλέφωνο και μου λένε τιμή πάνω από 50-60 τις μπινελικωνω και το κλείνω. Αλλά το θέμα είναι να γίνει κάτι από όλους. τα 150 € είναι ένα βδομαδιατικο παιδιά. Δε γίνεται να δουλεύω εγώ 50 ώρες για να τα δώσω σε αυτές για μισή ώρα. Και μετά να τις βλέπεις στο ινσταγκραμ και στο φεισμπουκ να διαφημίζουν ότι αγόρασαν μπότα Louboutin κινητό I phone και να βγάζουν live γαρίδες και κοψίδια στα καλύτερα εστιατόρια της Αθήνας και εγώ που τα έχω πληρώσει αυτά να τη βγάζω με σουβλάκια.
Στη Ελλάδα όπου ο βασικός μισθός ξεκινάει από τα 700 ευρώ ,και όπου με αυτό το μισθό καλησε να πληρώσεις ένα σωρό πάγια έξοδα, τα κορίτσια θα έπρεπε να ζητάνε από 50 έως 100 ευρώ το πολυ.Η οικονομία όμως του sex ειναι χρηματιστηριο.Δεν υπαρχει πλαφον...Οσο υπαρχουν πελατες που αγοραζουν υπηρεσιες στα 150,250, και 300 + ευρω την ωρα,αυτες θα ειναι οι τιμες...Αυτες ειναι τιμες Dubai,και καπου εδω καταλαβενει κανεις ποσο μαυρο χρημα κυκλοφωρει τελικα στη χωρα...Εμεις το μονο που μπορουμε να κανουμε μαζικα ειναι να μην αγοραζουμε σε αυτες τις τιμες,ετσι ωστε να μενει το προιον στο ραφι...Και τοτε θα αρχισουν οι εκπτωσεις και οι προσφορες.Βλεπε Super Market,οταν για κανα δυο εβδομαδες μενουν απουλιτα τα επονιμα προιοντα.Θα διαφωνισω εδω με αυτους που κοροιδευουν τις μπουρουχες η τα MILF που δουλευουν με τιμες γυρω στα 50 ευρω.Τα κοριτσια αυτα θα πρεπη να προτημηθουν,ετσι ωστε να μενουν απο δουλεια οι πολυ ελκιστικες,και να ριχνουν τιμες.Διαφορετικα δεν υπαρχει ελεος....
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Στη Ελλάδα όπου ο βασικός μισθός ξεκινάει από τα 700 ευρώ ,και όπου με αυτό το μισθό καλησε να πληρώσεις ένα σωρό πάγια έξοδα, τα κορίτσια θα έπρεπε να ζητάνε από 50 έως 100 ευρώ το πολυ.Η οικονομία όμως του sex ειναι χρηματιστηριο.Δεν υπαρχει πλαφον...Οσο υπαρχουν πελατες που αγοραζουν υπηρεσιες στα 150,250, και 300 + ευρω την ωρα,αυτες θα ειναι οι τιμες...Αυτες ειναι τιμες Dubai,και καπου εδω καταλαβενει κανεις ποσο μαυρο χρημα κυκλοφωρει τελικα στη χωρα...Εμεις το μονο που μπορουμε να κανουμε μαζικα ειναι να μην αγοραζουμε σε αυτες τις τιμες,ετσι ωστε να μενει το προιον στο ραφι...Και τοτε θα αρχισουν οι εκπτωσεις και οι προσφορες.Βλεπε Super Market,οταν για κανα δυο εβδομαδες μενουν απουλιτα τα επονιμα προιοντα.Θα διαφωνισω εδω με αυτους που κοροιδευουν τις μπουρουχες η τα MILF που δουλευουν με τιμες γυρω στα 50 ευρω.Τα κοριτσια αυτα θα πρεπη να προτημηθουν,ετσι ωστε να μενουν απο δουλεια οι πολυ ελκιστικες,και να ριχνουν τιμες.Διαφορετικα δεν υπαρχει ελεος....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
και η εκπτωση των 10€ του incall για οσους το ξερουν στο γκλαμουρ ισχυει ακομα.
Το incall δεν πας στον χωρο της κοπελας για να γλυτωνεις τα εξοδα του ξενοδοχειου;

Τι εκπτωση 10 ευρω;
Στη Ελλάδα όπου ο βασικός μισθός ξεκινάει από τα 700 ευρώ ,και όπου με αυτό το μισθό καλησε να πληρώσεις ένα σωρό πάγια έξοδα, τα κορίτσια θα έπρεπε να ζητάνε από 50 έως 100 ευρώ το πολυ.Η οικονομία όμως του sex ειναι χρηματιστηριο.Δεν υπαρχει πλαφον...Οσο υπαρχουν πελατες που αγοραζουν υπηρεσιες στα 150,250, και 300 + ευρω την ωρα,αυτες θα ειναι οι τιμες...Αυτες ειναι τιμες Dubai,και καπου εδω καταλαβενει κανεις ποσο μαυρο χρημα κυκλοφωρει τελικα στη χωρα...Εμεις το μονο που μπορουμε να κανουμε μαζικα ειναι να μην αγοραζουμε σε αυτες τις τιμες,ετσι ωστε να μενει το προιον στο ραφι...Και τοτε θα αρχισουν οι εκπτωσεις και οι προσφορες.Βλεπε Super Market,οταν για κανα δυο εβδομαδες μενουν απουλιτα τα επονιμα προιοντα.Θα διαφωνισω εδω με αυτους που κοροιδευουν τις μπουρουχες η τα MILF που δουλευουν με τιμες γυρω στα 50 ευρω.Τα κοριτσια αυτα θα πρεπη να προτημηθουν,ετσι ωστε να μενουν απο δουλεια οι πολυ ελκιστικες,και να ριχνουν τιμες.Διαφορετικα δεν υπαρχει ελεος....
Εγω τους τα λεω, αλλα ειναι τοσοι πολλοι οι πυρφοροι..

Την αγορα την ελεγχουμε εμεις! Εμεις ειμαστε υπευθυνοι! Σταματατε να πληρωνετε οταν ξεγευγουν οι τιμες!

Τοσες υπηρεσιες υπαρχουν για να γαμησετε! Ζουμε σε ευλογημενη χωρα, μην το γαμησετε και αυτο! Γιδια!
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Ειστε πολυ ζωα μερικοι ρε παιδια.Ακου κει 200 η Ευα για 1 ωρα.Τι να πω ειστε με τα καλα σας?Το 1/4 του μισθου του μεσου ελληνα για 1 ωρα?Και ενω με 250 παιρνεις CT?Τι να πω ρε παιδια εγω στη θεση σας θα σκαγα εμπαργκο μεχρι να ριξει την τιμη της τουλαχιστον στα 150.Για να μν πω πως και τα 150 που ζητανε τα περισσοτερα CG ειναι πολλα.Μας εχουν πιασει κοτσους αδερφια και δεν εχουμε παρει χαμπαρι
Πεστα Χρυσοτομε.Ειναι απαράδεκτες αυτές οι τιμές.Ειναι τιμές Dubai,μονο που εκει ειναι αλλα τα οικονομικα μεγεθη...Στην ψωροκωστενα ομως ειναι απαραδεκτο...Αλλα ο πελατης φτεει,που παιει και αγοραζει πανακριβα...
Ειστε πολυ ζωα μερικοι ρε παιδια.Ακου κει 200 η Ευα για 1 ωρα.Τι να πω ειστε με τα καλα σας?Το 1/4 του μισθου του μεσου ελληνα για 1 ωρα?Και ενω με 250 παιρνεις CT?Τι να πω ρε παιδια εγω στη θεση σας θα σκαγα εμπαργκο μεχρι να ριξει την τιμη της τουλαχιστον στα 150.Για να μν πω πως και τα 150 που ζητανε τα περισσοτερα CG ειναι πολλα.Μας εχουν πιασει κοτσους αδερφια και δεν εχουμε παρει χαμπαρι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Στη Ελλάδα όπου ο βασικός μισθός ξεκινάει από τα 700 ευρώ ,και όπου με αυτό το μισθό καλησε να πληρώσεις ένα σωρό πάγια έξοδα
Στην ελλάδα που λες .... υπάρχουν κάτι δεκάδες χιλιάδες υπάλληλοι ΔΕΚΟ και τραπεζών που ήταν κρατικές και δημόσιες μέχρι τα μνημόνια
που παίρνουν από 2500€/μήνα και βάλε. Στη ΔΕΗ, από το 2021 είναι και Χ 14 , όχι Χ 12. Αρκετοί από αυτούς μένουν στα παιδικά τους δωμάτια, 35ρηδες και δεν πληρώνουν μία. Οπότε χαλαρά παίρνουν 3-4 βίζιτες των 150 το μήνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom