Νέα

Mazoo and the Zoo - 2 καβλιτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
τυπε δεν ειναι επιχειρημα αυτο. αν θελω πιπα μπορει να γονατισει. να τη βλεπω συνεχεια ομως ισα με τα παπαρια μου ειναι ενοχλητικο.
ΣΙΓΑ ΡΕ ΓΚΡΙΝΙΑ......Σκεψου οτι μπορει να την παιρνεις μαζι σου σε μπαρ και να σε πιπωνει την ωρα που πινεις το ποτακι σου και να μην ψιλιαζεται κανεις γυρω.....ομορφα ωραια και διακριτικα.... :sunglasses:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
γαμευσιμα μουνακια ειδικα το ξανθο ;) ;) ;)

Τυπε αυτο το ξερουμε, το θεμα ειναι που θα τα βρουμε να τα γαμησουμε; Εχω μεγαλο κολλημα με τις συγκεκριμενες, το χρωσταω στο παιδι που καποτε ημουν. Παρεμπιπτοντως εγω προτιμω τη μελαχρινη.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Τυπε αυτο το ξερουμε, το θεμα ειναι που θα τα βρουμε να τα γαμησουμε; Εχω μεγαλο κολλημα με τις συγκεκριμενες, το χρωσταω στο παιδι που καποτε ημουν. Παρεμπιπτοντως εγω προτιμω τη μελαχρινη.
πηγαινε ρωτα στο αλτερ :2funny: :2funny: :2funny:θα στις βρουν αμεσως
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τυπε αυτο το ξερουμε, το θεμα ειναι που θα τα βρουμε να τα γαμησουμε; Εχω μεγαλο κολλημα με τις συγκεκριμενες, το χρωσταω στο παιδι που καποτε ημουν. Παρεμπιπτοντως εγω προτιμω τη μελαχρινη.

δε νομίζω να ήσουν παιδί όταν βγήκαν...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
δε νομίζω να ήσουν παιδί όταν βγήκαν...

Ενιωθα ομως παιδι  :grin:  το θεμα ειναι οτι με καυλωνει το γεγονος πως λενε παιδικα τραγουδακια χορευοντας σαν τσουλακια. Σκεφτομαι ποσοι πιτσιρικαδες παιζει να τον βροντανε για παρτη τους, το οφειλω σε αυτους τους πιτσιρικαδες να τις γαμησω, καταλαβες; Δε θα το κανω για μενα, θα το κανω για αυτους  :rockon:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ενιωθα ομως παιδι  :grin:   το θεμα ειναι οτι με καυλωνει το γεγονος πως λενε παιδικα τραγουδακια χορευοντας σαν τσουλακια. Σκεφτομαι ποσοι πιτσιρικαδες παιζει να τον βροντανε για παρτη τους, το οφειλω σε αυτους τους πιτσιρικαδες να τις γαμησω, καταλαβες; Δε θα το κανω για μενα, θα το κανω για αυτους  :rockon:

μη γαμάς τόσο στέφανε :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ενιωθα ομως παιδι  :grin:   το θεμα ειναι οτι με καυλωνει το γεγονος πως λενε παιδικα τραγουδακια χορευοντας σαν τσουλακια. Σκεφτομαι ποσοι πιτσιρικαδες παιζει να τον βροντανε για παρτη τους, το οφειλω σε αυτους τους πιτσιρικαδες να τις γαμησω, καταλαβες; Δε θα το κανω για μενα, θα το κανω για αυτους  :rockon:

αααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ενιωθα ομως παιδι  :grin:   το θεμα ειναι οτι με καυλωνει το γεγονος πως λενε παιδικα τραγουδακια χορευοντας σαν τσουλακια. Σκεφτομαι ποσοι πιτσιρικαδες παιζει να τον βροντανε για παρτη τους, το οφειλω σε αυτους τους πιτσιρικαδες να τις γαμησω, καταλαβες; Δε θα το κανω για μενα, θα το κανω για αυτους  :rockon:
Μην το κανεις για σενα. Για τους φουκαριαριδες τους πιτσιρικαδες καντο!  :2funny: :2funny: :2funny: 
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    12,9 KB · Εμφανίσεις: 105

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom