Νέα

Μαζικά unfollow σε ανθυποβίζιτες του Instagram

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα κανείς unfollow?

  • Ναι

  • Όχι

  • Δεν τις εχω κάνει follow

  • Επισκέπτες γαμιέστε πούστηδες


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
Πόσα unfollow έκανες σήμερα γαμιημένε επισκέπτη;
follow μόνο σε amateur μουνάκια μέχρι 1500-2000 followers που δείχνουν κωλαράκια και βυζάκια χωρίς πολλά φίλτρα και μεταβολές.
Μόλις αρχίσουν τα give away, τα υπερβολικά φίλτρα, τις επαγγελματικές φώτο γίνεται το unfollow. Αν έχω νεύρα μπορεί να τους στείλω και καμιά χριστοπαναγία σε dm.
985.png
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.720
Πόντοι
456
follow μόνο σε amateur μουνάκια μέχρι 1500-2000 followers που δείχνουν κωλαράκια και βυζάκια χωρίς πολλά φίλτρα και μεταβολές.
Μόλις αρχίσουν τα give away, τα υπερβολικά φίλτρα, τις επαγγελματικές φώτο γίνεται το unfollow. Αν έχω νεύρα μπορεί να τους στείλω και καμιά χριστοπαναγία σε dm.
985.png
Το μήνυμα που της έγραψες γαμαει! Καλά τα λες.. Αλλά συνήθως από οτι έχω δει, οσεςεχουν 1500 με 2 χιλιάδες το έχουν κλειστό το προφίλ.. Πρέπει να σε δεχτει.. Για αυτό έχουν άλλωστε και τόσους λίγους φολλουερς.. Έχει κατι καλά μουνακια με κλειστό προφίλ..
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.986
Like
6.147
Πόντοι
1.056
Κωλάρα στη Μύκονο!
Πες το ψέμματα, εποχαρες με μπαρακ team βοσκ κι όλα τα παρελκόμενα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έψαχναν το τζοκερ, κάποιες το βρήκαν άλλες ακόμα ψάχνουν
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Το μήνυμα που της έγραψες γαμαει! Καλά τα λες.. Αλλά συνήθως από οτι έχω δει, οσεςεχουν 1500 με 2 χιλιάδες το έχουν κλειστό το προφίλ.. Πρέπει να σε δεχτει.. Για αυτό έχουν άλλωστε και τόσους λίγους φολλουερς.. Έχει κατι καλά μουνακια με κλειστό προφίλ..

Εμείς λέμε για unfollow κ εσυ κανείς αιτήματα;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Με τα follows μας έχουμε κάνει μάγκα μέχρι και το πιο αγράμματο κοριτσάκι.

Τι θα λέγατε να κάνουμε μαζικά unfollow:

Καριόλες

Influencers

Χλιδάφραγκες

Ψευτοcelebrities

Ψώνια

Κρυφοπουτάνες

Ανθυποβίζιτες


Φυσικά εξακολουθούμε να ακολουθούμε επαγγελματίες που τίμια και ξεκάθαρα βγάζουν το παντεσπάνι τους.


Αφαιρέστε την δύναμη από τις καριόλες και αφήστε τες να τις ακολουθούν τα ψεύτικα προφίλ.
εγω θα λεγα να μην τις βάζατε εξ αρχής
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
στο ινστα,απο ποιο νουμερο κ πανω αρχιζουν κ κονομανε κ ποσα?
ετσι για να ξερουμε κ μεις οι μαλακες που ειμαστε ακομη με το μεροκαματο.
Δεν θελω μεροκαματο,θελω χιλιαρα μηχανη κ θανατο.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.720
Πόντοι
456
στο ινστα,απο ποιο νουμερο κ πανω αρχιζουν κ κονομανε κ ποσα?
ετσι για να ξερουμε κ μεις οι μαλακες που ειμαστε ακομη με το μεροκαματο.
Δεν θελω μεροκαματο,θελω χιλιαρα μηχανη κ θανατο.
Ε τι να κονομανε,αυτές με τους 20 και τους 50χιλιαδες,ότι βγάλουν από τα λιγουρια τους χορηγους.θα με δει κάνας πλούσιος ετσι ξεκολο που είμαι, θα με θέλει για σχέση και σπονσοριλικι, και ότι προλάβω να του φάω. Ετσι σκεφτοντε
 
Τελευταία τροποποίηση:

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Ναι περιμενε μαζικα unfollow απ'τον ηλιθιο ελληνακο που ακολουθει μεχρι κ γριες τσατσαδες. Σωστα τα λες εγω στηριζω αλλα ειμαστε λιγοι δυστυχως. Να φανταστεις μια κωλογρια παντελως αγυμναστη με σαπιο κωλο στο twitter,εχει 6000 followers που της κανουν δεκαδες κοπλιμεντα οταν ανεβαζει το σαπιο σωμα κ κωλο της.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Ναι περιμενε μαζικα unfollow απ'τον ηλιθιο ελληνακο που ακολουθει μεχρι κ γριες τσατσαδες. Σωστα τα λες εγω στηριζω αλλα ειμαστε λιγοι δυστυχως. Να φανταστεις μια κωλογρια παντελως αγυμναστη με σαπιο κωλο στο twitter,εχει 6000 followers που της κανουν δεκαδες κοπλιμεντα οταν ανεβαζει το σαπιο σωμα κ κωλο της.

Ζωα νεοελληνες ραγιαδες....δουλεύουν για 700 ευρω μισθό, και δίνουν αξία σε κάθε πατσαβούρα που πηδιέται με ποδοσφαιριστές και τραππερς, και οποιοσδήποτε "κοινώς θνητός" στα μάτια της είναι αόρατος
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.720
Πόντοι
456
Ζωα νεοελληνες ραγιαδες....δουλεύουν για 700 ευρω μισθό, και δίνουν αξία σε κάθε πατσαβούρα που πηδιέται με ποδοσφαιριστές και τραππερς, και οποιοσδήποτε "κοινώς θνητός" στα μάτια της είναι αόρατος
Αυτό λέμε στο νήμα των ελλεινιδων, αλλά πολλοί υποστηρικτές τους μας κοροιδευουνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom