Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
πρεπει να φτιαξουμε θρεντ μαυρη λιστα με ιεροδουλες μπουρδελα/στουντιο

διοτι εσεις αναφερετε πχ τον ταδε οικο, φυλης 66

μετα απο μηνες ομως αυτος ο οικος μπορει να ερθει καμαι νεοφερμενη πολυ καλυτερη απο της προηγουμενες

δεν μπορει να ειναι μαυρη λιστα ακομα

ας φτιαξουμε ενα θρεντ με μαυρη λιστα με πουτανες

Στο Φυλής 66Δ συγκεκριμένα φταίει αυτή η ξανθιά τσατσά με μεγάλους βύζους.Τελευταία φορά που ρίσκαρα να μπώ κόντεψαν μαζί με τη κοπέλα να μου σκίσουν τη μπλούζα απο τα τραβήγματα...ήμουν οριακά να τους σκάσω φάπες και να φύγω τρέχοντας
 

Trelobourdelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
134
Κριτικές
10
Like
279
Πόντοι
291
Μπράβο παιδιά για την ενημέρωση, καλή δουλειά
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Κάνε κλικ στα κόκκινα γράμματα να διαβάσεις την κριτική και ποιος την έγραψε πρώτα.
Όλα τα παραπάνω ποσταρίσματα μου είναι κριτικές άλλων με link για να διαβάσει ο καθένας την κριτική.
Και εγώ σπάνια έχω φάει σοβαρή φόλα γιατί σχεδόν πάντα πάω μετά πληροφοριών και όχι στα τυφλά.

Μακάρι να με είχαν όλες οι πουτάνες του μεταξουργείου και πολλές από την περιοχή της Φυλής σε μαύρη λίστα αρκεί να μην με έχουν αυτές που θέλω να πηγαίνω εγώ.  :grin:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
θα υπαρχουν εκαι αλλα μαγαζια φολα κατασεις και την χρισινα απο φυλης 65
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
ΧΡΙΣΤΙΝΑ απο φυλης 65α κ 65β(ισογειο).
Μελαχρινο κοντοπουτανο (ρουμανογυφτακι;)
που θα σας κανει κωλοτουμπες για να περασετε δωματιο!! Σας εψησε;; Μολις πεταξατε 20 € !!!!!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Χριστίνα ψηλή, μελαχρινή στο Φυλής 59, ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ξεπετοφόλας. Προκαταρκτικά μηδέν. Πας να τη χουφτώσεις στα σιλικονάτα βυζιά της να φτιαχτείς και γκρινιάζει ότι πονάει. Φιλί δε δοκίμασα ούτε στο λαιμό, γιατί ήταν προφανές ότι δε με έπαιρνε καθόλου. Όπως ήταν επόμενο με όλα αυτά, μου έπεσε και η τύπισσα έκατσε στα 4 και με έβαλε να τον παίξω χαζεύοντας την κωλάρα της. Όταν μου σηκώθηκε και πήγα να της τον βάλω, ψιθύρισε ένα "τσάμπα μιλάμε, μου φαίνεται". Το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν σηκώθηκε να φύγει, γιατί είπε ότι περάσανε 11 λεπτά. Ούτε μισό λεπτό δεν ήθελε να κάτσει παραπάνω να με βοηθήσει να τελειώσω. Στην κυριολεξία η μαλακισμένη είναι με το ρολόι στο χέρι, μιας και φοράει στον καρπό. Τη ρώτησα τι ώρα μπήκε να δω τι ψέμα θα μου αραδιάσει και μου είπε 15:34. Και τι ώρα είναι τώρα; "15:44. Όχι ψέματα, 15:48", μου λέει. Δεν έκατσα να τσακωθώ με μια πουτάνα και την άφησα να ξεκουμπιστεί. Είδα την ώρα στο κινητό μου και ήταν 15:44. ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ σε αυτή τη σκατοκαργιόλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom