Νέα

Μαύρες Στρίπερ της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pouranger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Το θεμα ειναι πού προσφερονται υπηρεσιες ποιοτητας οπως της Τρειση απο Λιντο, δινοντας το κλασσικο 50αρικο και οχι τα διπλα με κουρτινες και μαλακιες... Αν ειναι δυνατον απο κοπελα με σωμα και προσωπο επιπεδου Τρειση και οχι Λατογια...
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι πού προσφερονται υπηρεσιες ποιοτητας οπως της Τρειση απο Λιντο, δινοντας το κλασσικο 50αρικο και οχι τα διπλα με κουρτινες και μαλακιες... Αν ειναι δυνατον απο κοπελα με σωμα και προσωπο επιπεδου Τρειση και οχι Λατογια...

Οντως ρε μαγκα η Λατογια με αυτη την φατσα μου θυμιζει βρυκολακα απο καμια ταινια Underworld  :uzi:
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το θεμα ειναι πού προσφερονται υπηρεσιες ποιοτητας οπως της Τρειση απο Λιντο, δινοντας το κλασσικο 50αρικο και οχι τα διπλα με κουρτινες και μαλακιες... Αν ειναι δυνατον απο κοπελα με σωμα και προσωπο επιπεδου Τρειση και οχι Λατογια...


Στανταράκι  δεν έχω
Δοκίμασε  Ανατολή  καθημερινή , προς  το τέλος  του μηνός . Δεν έχει τεμμάχια  σαν αυτά  που  εννοείς .
Στανταράκι  στην  τιμή και  στο  μαυρό τεμμάχιο ήταν  τα  δύο πιτσιρίκια  τα  μαυράκια  που ήταν στο Κούκλες  που  έκλεισε , στο ΒΑΒΥ Ο πρέπει να  είναι , αλλά  εκεί , όταν πήγαινα δεν παίζει εύκολα τέτοιο σέρβις , από τότε  , προ 18μήνου  περίπου  που  απεχώρησε  από  τους  αγωνιστικούς  χώρους  η  μεγάλη  Ρίτσι .
Θες  να  ρίξεις  το ζάρι για  του  Μουλέν ?
Δεν  ξέρω . Εγώ  δεν το έρριξα . 
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Ζαρια παντως εγω στο Μουλεν δεν ριχνω, απο αυτα που θυμαμαι προ 3ετιας μακρια και αγαπημενοι. Αμφιβαλλω αμα το γυρισανε στα ροφηματα και στα κρεατικα  :piss:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ζαρια παντως εγω στο Μουλεν δεν ριχνω, απο αυτα που θυμαμαι προ 3ετιας μακρια και αγαπημενοι. Αμφιβαλλω αμα το γυρισανε στα ροφηματα και στα κρεατικα  :piss:


Μα το λες και μονος σου 3 χρονια πριν. Πηαγαινε τωρα να δεις. Εχουν αλλαξει τα πραγματα, ουτε εισοδο εχει.
Και φυσικα παρεχει τα παντα, εσυ αμα θες μην ριχνεις ζαρια. Παιδια να πατε, ακουστε εμενα που παω πολυ συχνα και ξερω  ;)
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Θα πάμε  μαλάκα  , αλλά  άμα  φέρουμε  ασσόδυο , ίσα  που  τη ....
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Στανταράκι  δεν έχω
Δοκίμασε  Ανατολή  καθημερινή , προς  το τέλος  του μηνός . Δεν έχει τεμμάχια  σαν αυτά  που  εννοείς .
Στανταράκι  στην  τιμή και  στο  μαυρό τεμμάχιο ήταν  τα  δύο πιτσιρίκια  τα  μαυράκια  που ήταν στο Κούκλες  που  έκλεισε , στο ΒΑΒΥ Ο πρέπει να  είναι , αλλά  εκεί , όταν πήγαινα δεν παίζει εύκολα τέτοιο σέρβις , από τότε  , προ 18μήνου  περίπου  που  απεχώρησε  από  τους  αγωνιστικούς  χώρους  η  μεγάλη  Ρίτσι .
Θες  να  ρίξεις  το ζάρι για  του  Μουλέν ?
Δεν  ξέρω . Εγώ  δεν το έρριξα .  
Σκατα δηλαδη. Κατα διαολου παει το θεμα... Δεν αντεχει η τσεπη για τυφλες εξορμησεις και ψαξιμο σε αλλα ιδρυματα. Μηπως κανω λαθος και θελει ψαξιμο το αθλημα? Αλλα το φορουμ τι το εχουμε? Για να ψαχνουμε στα τυφλα? Για Λιντο με Τρειση και προσπαθεια με μπλα μπλα να πεσει στο 50ευρω με κοβω... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Μα το λες και μονος σου 3 χρονια πριν. Πηαγαινε τωρα να δεις. Εχουν αλλαξει τα πραγματα, ουτε εισοδο εχει.
Και φυσικα παρεχει τα παντα, εσυ αμα θες μην ριχνεις ζαρια. Παιδια να πατε, ακουστε εμενα που παω πολυ συχνα και ξερω  ;)
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Θα πάμε  μαλάκα  , αλλά  άμα  φέρουμε  ασσόδυο , ίσα  που  τη ....

σοβαρές πληροφορίες (αποκλειστικά σε εξακριβωμένους συναγωνιστές από παλαιοτέρους χρόνους) για αστείρευτη πηγή σοκολατόχρωμων κορασίδων με διάθεση ελευθέρων σχέσεων με και χωρίς μπαξίσι.
Μόνο σε ΠΜ
 

sexy_seven

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδειά τι παίζει τώρα....που μπορώ να βρώ μερικά καλά τεμάχια αυτές τις ημέρες...??? Κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη.....
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε παιδειά τι παίζει τώρα....που μπορώ να βρώ μερικά καλά τεμάχια αυτές τις ημέρες...??? Κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη.....

Δεν  έίμαι  πλέον  ειδικός , καθώς  έχω  πολύ  καιρό να  προβώ  σε  αυτοψίες .
Αν  ισχύουν  τα  όσο  γνωρίζω  και  μου  λένε
Λίντο  έχει  4  μεταξύ  των  οποίων  , το ένα από τα  καλύτερα  σέρβις  της πιάτσας  και  τα  2  μουναρότερα μαυράκια  που  παίζουν αυτή  τη  στιγμή . Άμα  θες  σέρβις  και  αποτελεσματικότητα πας  εκεί .

ΒΑΒΥ Ο  έχει  2 ή 3  αρκετά  εμφανίσιμες , με  3ετή τουλάχιστον εμπειρία στα  γήπεδα , τις  γνωστές  υπηρεσίες  του  καταστήματος , αλλά  καλά  παιδιά  και  συζητήσιμες . Για  λιγώτερο εξτρημ καταστάσεις .

Πρίνσες  έχει  νομίζω  4  , εκ  των  οποίων  1 πολύ καλό , και  μία  που  από μόνη  της  είναι  μία  κατηγορία . Και  αυτό  παίζει  αν  αντέχεις  την  πριγκηπική  ατμόσφαιρα . Συνέχεια  αναλόγως  την  περίπτωση .

Ανατολή  κάτι  παίζει  σε  μικρότερες  κατηγορίες , ( αν μπορείς να  εντέξεις  πάνω  από 5λεπτο  εκεί μέσα ) , αμεσότητα  στο σέρβις .

Ριτόρνο  έχει  μία  δεν  έχω  άποψη , πάντως ποτέ  εκεί η  κατάσταση δεν ήταν ιδιαιτέρως  εξτρήμ .

Ρασπούτιν  έχει  1 ή  2 . Υπηρεσίες  ποικίλουν αναλόγως  με  ημέρα , ώρα , τεμμάχιο και πελάτη .

Στο  τημ  Ντάιαμοντς , Αφροδίτη υπάρχουν  1-2  αλλά  δεν  μπορώ  να  πω  ότι γαι  τα  μέτρα  μου  είναι  κάτι  που  θα  αξιολογούσα  θετικά .
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Νέο γαζελοειδές  στο Λίντο .
Σόνια .
Πολύ αξιόλογη περίπτωση !
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
οποιος ειχε δει απο κοντα τη Τσιλα απο την εκπομπη της Ανιτας Πανιας να κανει στριπ,,ξερει γιατι οι μαυρες ειναι αχτυπητες..Σκεφτομουνα πως μια γυναικα 30++ ισως και 40+ εχει τετοια σωματαρα,σφιχτη σαν κοτρονα ρε γμτ.
 

sexy_seven

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καμία ενημέρωση εδώ ? Χάθηκαν οι καλές μαύρες από τα strip. Έχω καιρό να επισκεφθώ σχετικό μαγαζί.....
 
OP
OP
pouranger

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τα  αυτά  με  ανωτέρω .
Πολυμεταχειρισμένα μοντέλα  πλέον
Έρχονται  και  τα  δεύτερα άντα για  ορισμένες !
 

gkatrabis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες, ψάχνω για γαζέλες για μπριζολοειδείς καταστάσεις... Ποιο σωληνουργείο προτείνετε αυτό το καιρό? Περιμένω τα φώτα από τους ειδικούς (στείλτε και pm).
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες, ψάχνω για γαζέλες για μπριζολοειδείς καταστάσεις... Ποιο σωληνουργείο προτείνετε αυτό το καιρό? Περιμένω τα φώτα από τους ειδικούς (στείλτε και pm).

Πηγαινε Lido, αντε και κανα Ανατολη..
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
Ψάχνω την Πιούμι μαύρη ελαφίνα,την ακολούθησα απο το 2001-2005 σε Λ.Καβαλας, Velvet (Ευριπίδου), Athens Queen, Star, Million Dollar Baby,Lido, Baby Gold,Diamonds & Pearls, Amazon, σε ενα στο Πειραιά, σε διάφορα κωλομπαρα Συγγρού, Μενίδι. Απο το 2005 έφυγε για Νιγηρία γυρισε εκοψε τη νυχτα και δούλευε σε σούπερ μαρκετ και μετά σε κετερινγκ και μετά απο φέτος το Μαρτη έχασα επαφή. Αν εχει επιστρέψει στη νύχτα και κάποιος την εχει δεί ας ενημερώσει. Δούλευε και με τα ονόματα Ναόμι, Τόνια, Αντονια.Ψηλή 1.72, βάρος 50κ. περιφέρεια στήθους 105εκ. σουτιέν 85C. Στητό βυζί , είχε δύο ελαφρές χαρακιές στα μάγουλα ψηλά.Τώρα είναι 30-31 χρονων. To 2004-2005 δούλευε στο Amazon.
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
οποιος ειχε δει απο κοντα τη Τσιλα απο την εκπομπη της Ανιτας Πανιας να κανει στριπ,,ξερει γιατι οι μαυρες ειναι αχτυπητες..Σκεφτομουνα πως μια γυναικα 30++ ισως και 40+ εχει τετοια σωματαρα,σφιχτη σαν κοτρονα ρε γμτ.
2001-2003 δούλευε σε στριπκλαμπ στη Λενορμαν δεν θυμαμαι το όνομα. Φοβερό σώμα πέτρα, στο χορό δεν σαφηνε να πιάσεις τα σιλικονατα σαν πετρα βυζιά της που ήταν αντιαισθητικά στην αφή (παλιάς τεχνολογίας σιλικονη). Γενικά δεν σαφηνε να την  αγγίζεις νομιζε ότι είναι στο Hollywood, :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom