Νέα

Μαύρες σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ALANIARIS13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τζαμαικανακια απο την Νιγηρια ε?
οριτζιναλ ρε τυπε
ακουνε και bob marley
images
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
εχω παρει απο μαυριτανια απο κει ειναι και ο μακορ :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
οποιος εχει πληροφορια για τωρα...να γραψει....γιατι δεν εχω πολυ χρονο να ψαξω,,,μαυρακι...να το σκισω...αναμενω :grin:
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
μενανδρου 45 πριν καιρο ειχε μαυρες που τις πλασαρανε για πορτουγεζες τυπε :2funny:

και στον καμπο ειχε καποτε μαστορα, οπως θα θυμαται και ο Γκλ, αλλα κυλησε πολυ νερο στο αυλακι απο τοτε...
 

BlackKoul

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Ξέρει κανεις άμα παίζει υπάρχει καμια μαυρούλα στο μεταξουργείο? η γενικά κάπου κοντά?

edit: από greeklish σε ελληνικά
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες!! γνωριζει κανενας που μπορω να βρω μαυρη πουτανα για να γαμησω;; ειχα παει πολλα χρονια πριν οταν ημουν 14 στην αθηνα καπου με τον πατερα μου αλλα δεν ψαχνω για τετοιο κωλομερος...κατι με ποιο πολυ ασφαλεια...που αν πανε να σε σφαξουν να μην σε γαμησουν κιολας μετα για το καληνυχτα.... :P
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Το θέμα συγχωνεύτηκε. Πριν ανοίγετε νέο, κάντε αναζήτηση πρώτα μήπως υπάρχει κάτι σχετικό.
 

Επισκέπτης
για όλους τους λάτρες της μαύρης σοκολάτας!  :rockon:
Δυστυχώς η Σακίρα του κοτετσιού Ιάσωνος 36 αγνοείται εδώ κι ένα μήνα.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΑΡΑΠΙΚΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ
Xθες βράδυ γύρω 23:00 ερχόμενος Ομόνοια => για προσωπικές δουλειές είχα πάει κι όχι ΧΧΧ  :grin: στη γωνία Καποδιστρίου πετάχτηκε ένα κοντοπούτανο με μίνι αραπάκι. Κόκκινο μαλλί ίσιο βαμμένο. Κούναγε ένα σχεδόν άδειο μπουκάλι κοκαίνης κόκα κόλα....
Επειδή ήμουν αργόσχολος το πήρα από πίσω. Ανεβαίναμε την Γ" Σεπτεμβρίου και στρίβει χαμηλά αριστερά πιάνοντας από αρχή τη Φυλής!
Ωραία λέω θα γαμήσω αραπάκι σήμερα!  :humpleg: κι άρχισα να πρήζομαι στην επίμαχη περιοχή!
Το πουτανάκι όμως συνέχιζε να περπατάει ώσπου τέλειωσαν τα σπίτια της Φυλής (περάσαμε και τα τελευταία όπως Φ109, Φ136) και τίποτα...
Έτσι έριξα κάτι βρισίδια από μέσα μου και έκανα μεταβολή να ξεχαρμανιάσω αλλού....
Δε θέλησα να την ψαρέψω είτε να της μιλήσω γιατί πίστευα ότι θα πήγαινε σε κάποιο μαγαζί....
Πάντως μετά τη συνάντηση την είχα αφήσει να προπορεύεται τουλάχιστον 50 μέτρα ώστε να είμαι διακριτικός...
ΓΚΡ........
Δε γεύθηκα μαύρη σοκολάτα.....
ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ............
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Η Σακίρα για ακόμη μία φορά έχει χαθεί και η μόνη μαύρη που "παίζει" πλέον σε μπουρδέλο είναι η Τζούλια στο Μεταξουργείο, στην Ιάσωνος 30 υπόγειο.
 

lovegangbang

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρει κανείς που παίζει κανένα αξιόλογο σοκολατάκι; Να αξίζει όμως σωματικά. .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom