Νέα

Massagio Hammam

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sailock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
380
Πόντοι
301
Καλημέρα...ξέρω από δικό μου άτομο ότι που δούλευε εκεί μέσα έφυγαν πολλά κορίτσια εάν δεν ξεκινήσουν να κάνουν τα λεγόμενα "πατιματα της γατας"με σορτσάκι τύπου κολάν,πολλές δεν το δέχτηκαν και έτσι έφυγαν, επίσης ξέρω πως στο Πολύγωνο κάτι γίνεται αλλά δεν ξέρω ακριβώς τι και εάν ισχύει ,σίγουρα ξέρω πως εάν αρέσεις στην κοπέλα σίγουρα θα πάρεις κανένα τηλ και μέχρι εκεί...μην ψάχνετε κάτι άλλο σε αυτό.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
17
Like
2.704
Πόντοι
1.206
σίγουρα ξέρω πως εάν αρέσεις στην κοπέλα σίγουρα θα πάρεις κανένα τηλ και μέχρι εκεί

εάν βγάλεις την κοπέλα εκτός μαγαζιού (γενικά μιλώντας) άνετα μπορείς να πάρεις κάτι παραπάνω με το κατάλληλο δωράκι
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλημέρα παιδιά
Παίζει κανας φραπές στο εν λόγω μαγαζί;
Έχει δυνατά κομμάτια μέσα;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Καλημέρα παιδιά
Παίζει κανας φραπές στο εν λόγω μαγαζί;
Έχει δυνατά κομμάτια μέσα;
ναι... ρε τα παντα ολα... με αυτα τα ωραια μουνακαι που βλέπεις στο βιντεο... μονο με 20€ ....και αν εισαι γλυκοτσούτσουνος θα σου κάνουν έκπτωση
πήγαινε νωρίς να πιάσεις στασίδι γιατί κάνουν ουρά οι πελάτες απέξω...
 

allgood

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
336
Πόντοι
21
δεν παίζει τίποτα, παρα μονο μασαζ. εχω παει αρκετές φορες, μου έχουν κάνει και τα κορίτσια από το βίντεο. Σε Καποια δωμάτιο βλέπεις και ακους τι γίνεται στο αλλο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
δεν παίζει τίποτα, παρα μονο μασαζ. εχω παει αρκετές φορες, μου έχουν κάνει και τα κορίτσια από το βίντεο. Σε Καποια δωμάτιο βλέπεις και ακους τι γίνεται στο αλλο.
Για διευκρίνησε λίγο περισσότερο αυτο που είπες......κανεις μασαζ και μπορεις να βλέπεις ή να ακούς τι γίνεται δίπλα, αυτο λες?
 

allgood

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
336
Πόντοι
21
Για διευκρίνησε λίγο περισσότερο αυτο που είπες......κανεις μασαζ και μπορεις να βλέπεις ή να ακούς τι γίνεται δίπλα, αυτο λες?

ναι, έχει κάτι στόρια για διαχωριστικό, σαν κουρτίνες . όταν είσαι όρθιος βλέπεις στο αλλο δωμάτιο και αν μιλάνε τους ακούς από τη στιγμή που δεν υπάρχει πόρτα η τοίχος. αυτά στο Κερατσίνι, στην Αθήνα δεν έχω πάει. κανεις μασαζ με εσώρουχο και σου λένε να ξαπλωσεις και να σκεπαστείς με πετσέτα. μετακινούν την πετσέτα μόνο στα μέρη που κάνουν μασαζ και μετα τα καλύπτουν ξανά, όταν γυρίσεις ανάσκελα σου βάζουν πετσέτα στα μάτια για να μην έχεις οπτική επαφή.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
ναι, έχει κάτι στόρια για διαχωριστικό, σαν κουρτίνες . όταν είσαι όρθιος βλέπεις στο αλλο δωμάτιο και αν μιλάνε τους ακούς από τη στιγμή που δεν υπάρχει πόρτα η τοίχος. αυτά στο Κερατσίνι, στην Αθήνα δεν έχω πάει. κανεις μασαζ με εσώρουχο και σου λένε να ξαπλωσεις και να σκεπαστείς με πετσέτα. μετακινούν την πετσέτα μόνο στα μέρη που κάνουν μασαζ και μετα τα καλύπτουν ξανά, όταν γυρίσεις ανάσκελα σου βάζουν πετσέτα στα μάτια για να μην έχεις οπτική επαφή.
Πολυ κουφό.....στα καλά σπα έχεις απόλυτη ησυχία και αναλογη μουσική αλλιως το χαλαρωτικό μασαζ δεν εχει έννοια....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Πολυ κουφό.....στα καλά σπα έχεις απόλυτη ησυχία και αναλογη μουσική αλλιως το χαλαρωτικό μασαζ δεν εχει έννοια....
Δηλαδη το Massagio , απο οσο εχεις δει στο instagram διαφημιζεται ως καλο σπα; :2funny:
Συνεχεια μια πιτσιρικα με μινι και τα βυζια εξω δειχνει.
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Κρίμα πάντως που δεν παίζει κατι εκεί !!!
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
147
Like
406
Πόντοι
21
Έχεις απόλυτο δίκιο
Και αν πας απ’το μαγαζί θα την δεις και live την πιτσιρικά με τα βυζιά έξω και τα κολάν χωμένο στην κωλάρα της… Αλλά κατά τ’άλλα μόνο μασάζ
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
ναι, έχει κάτι στόρια για διαχωριστικό, σαν κουρτίνες . όταν είσαι όρθιος βλέπεις στο αλλο δωμάτιο και αν μιλάνε τους ακούς από τη στιγμή που δεν υπάρχει πόρτα η τοίχος. αυτά στο Κερατσίνι, στην Αθήνα δεν έχω πάει. κανεις μασαζ με εσώρουχο και σου λένε να ξαπλωσεις και να σκεπαστείς με πετσέτα. μετακινούν την πετσέτα μόνο στα μέρη που κάνουν μασαζ και μετα τα καλύπτουν ξανά, όταν γυρίσεις ανάσκελα σου βάζουν πετσέτα στα μάτια για να μην έχεις οπτική επαφή.
Πετσέτα στα μάτια;;; Τι κόλπο είναι αυτό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom