Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

kalisperhs333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
375
Like
1.091
Πόντοι
201

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Έχει κανείς το τηλέφωνο της ευχαριστώ
Screenshot_20240301-210221.png
Για ξανακοίτα καλύτερα το ποστ!!!
Κάτω κάτω !!!
Στο τέλος του κειμένου !!!
 

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
27
Like
42
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη έχει δικο της νήμα εδώ
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
112
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο αλβανικό, meilla massage therapy
Μασάζ με μικρή πετσέτα αλλά ακουμπαγε τυχαια επάνω από πετσέτα η πιτσιρίκα
Θα ξαναπάω 3η φορά.
Άλλος εντυπώσεις πρόσφατα;
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο αλβανικό, meilla massage therapy
Μασάζ με μικρή πετσέτα αλλά ακουμπαγε τυχαια επάνω από πετσέτα η πιτσιρίκα
Θα ξαναπάω 3η φορά.
Άλλος εντυπώσεις πρόσφατα;
Γράφω για να προστατεύσω/ενημερώσω τους υπολοίπους για το meila massage therapy. Διαβάζοντας τους προμότορες ότι η μητέρα είναι ανοιχτή ίσως σε φραπέ κλπ είπα να δοκιμάσω το συγκεκριμένο λαδομάγαζο. Πρώτη επίσκεψη με την κόρη. Δεύτερη επίσκεψη με τη μάνα. Καμιά τους δεν ακούμπησε τα επίμαχα σημεία, ούτε καν έκανε τυχαίο πέρασμα. Όχι μόνο δεν υπήρχε καμία υπόνοια για κάτι επιπλέον από μασάζ, αλλά όταν ζήτησα από τη μάνα να μου βγάλει την πετσέτα, η μάνα διαμαρτυρήθηκε και απάντησε ότι εδώ το μασάζ γίνεται αυστηρά με πετσέτα. Συνεπώς, αν κάποιος θέλει ένα ικανοποιητικό μασάζ, ας πάει. Όμως ας είναι σίγουρος ότι είναι σκέτο μασάζ, χωρίς την παραμικρή υπόσχεση για κάτι παραπάνω!!!! Αυτά και αρκετά με τους προμότορες της κακιάς συμφοράς
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Η juliet ειναι Περαμα .Η Μαρθα δεν ειναι Σαλαμινα?
Περαματιώτης και δεν ξερω την Juliet? Ντροπή μου
Η Μάρθα ειναι η γνωστή Μάρθα που ήταν προς Χαραυγη-Κερατσινι κοντά στα γαριδάδικα;
Επίσκεψη στο αλβανικό, meilla massage therapy
Μασάζ με μικρή πετσέτα αλλά ακουμπαγε τυχαια επάνω από πετσέτα η πιτσιρίκα
Θα ξαναπάω 3η φορά.
Άλλος εντυπώσεις πρόσφατα;
Αν την 7η φορά που θα ξαναπας , δε σου κανουν τίποτα, τότε την 8η ρίξτους άκυρο
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
112
Πόντοι
0
Σε εμένα έτσι έτυχε,αλλά φόραγα και εγώ πετσέτα, δεν δέχτηκε γυμνός να είμαι η μάνα ούτε η κόρη.
Δεν ξέρω μάλλον δεν θα ξαναπατήσω.

Γράφω για να προστατεύσω/ενημερώσω τους υπολοίπους για το meila massage therapy. Διαβάζοντας τους προμότορες ότι η μητέρα είναι ανοιχτή ίσως σε φραπέ κλπ είπα να δοκιμάσω το συγκεκριμένο λαδομάγαζο. Πρώτη επίσκεψη με την κόρη. Δεύτερη επίσκεψη με τη μάνα. Καμιά τους δεν ακούμπησε τα επίμαχα σημεία, ούτε καν έκανε τυχαίο πέρασμα. Όχι μόνο δεν υπήρχε καμία υπόνοια για κάτι επιπλέον από μασάζ, αλλά όταν ζήτησα από τη μάνα να μου βγάλει την πετσέτα, η μάνα διαμαρτυρήθηκε και απάντησε ότι εδώ το μασάζ γίνεται αυστηρά με πετσέτα. Συνεπώς, αν κάποιος θέλει ένα ικανοποιητικό μασάζ, ας πάει. Όμως ας είναι σίγουρος ότι είναι σκέτο μασάζ, χωρίς την παραμικρή υπόσχεση για κάτι παραπάνω!!!! Αυτά και αρκετά με τους προμότορες της κακιάς συμφοράς
Εγώ με πετσέτα ήμουνα δεν δέχτηκαν γυμνός, απλά έγινε όπως το περιέγραψα. Αλλά νομίζω δεν προχωράνε σε τίποτα περισσότερο.
 

Niavent

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
113
Πόντοι
0
Η μαμα καλη ομως ή αδιαφορη; ασχετα αν προχωραει παρακατω ή οχι.
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Γράφω για να προστατεύσω/ενημερώσω τους υπολοίπους για το meila massage therapy. Διαβάζοντας τους προμότορες ότι η μητέρα είναι ανοιχτή ίσως σε φραπέ κλπ είπα να δοκιμάσω το συγκεκριμένο λαδομάγαζο. Πρώτη επίσκεψη με την κόρη. Δεύτερη επίσκεψη με τη μάνα. Καμιά τους δεν ακούμπησε τα επίμαχα σημεία, ούτε καν έκανε τυχαίο πέρασμα. Όχι μόνο δεν υπήρχε καμία υπόνοια για κάτι επιπλέον από μασάζ, αλλά όταν ζήτησα από τη μάνα να μου βγάλει την πετσέτα, η μάνα διαμαρτυρήθηκε και απάντησε ότι εδώ το μασάζ γίνεται αυστηρά με πετσέτα. Συνεπώς, αν κάποιος θέλει ένα ικανοποιητικό μασάζ, ας πάει. Όμως ας είναι σίγουρος ότι είναι σκέτο μασάζ, χωρίς την παραμικρή υπόσχεση για κάτι παραπάνω!!!! Αυτά και αρκετά με τους προμότορες της κακιάς συμφοράς
Ετσι ακριβως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom