Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
ισως φιλε μου, λεω τωρα, να μην εχεις ασχοληθει πολυ με το κομματι μασαζ και πολυ πιθανο να σε καλυψε η συγκεκριμενη κοπελα. Αν εχεις ασχοληθει δε, γραψε μας και για αλλες κοπελες.
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
375
Like
1.091
Πόντοι
201
Εγω πηγα και περασα τελεια. Εγω δεν προμοταρω κανεναν. Την προσωπικη μου εμπερια απλως κατεθεσα.
,,,και είπες ξαφνικά να γραφτείς στο site για να μας πεις πόσο καλά πέρασες.... ΟΚ. Και εγώ εσένα πιστεύω!!!
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
120
Like
286
Πόντοι
21
Επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα στον Αλιμο. Οπως ακριβως την βλεπεις. 40 αρα με καμπυλες, στηθος στητο και κωλαρα. Μασαζ εξαιρετικο. Αξιζει να τη δοκιμαστε. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος
Δωσε μας περισσοτερες πληροφοριες,τιμη,τηλεφωνο αν εχει χωρο,προγραμμα.
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Μάγκες η θεία Ελένη στο κομμάτι του μασαζ είναι ότι καλύτερο. Τελεία και παύλα. Στα υπόλοιπα παίζει ρόλο το μεράκι του καθενός.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.994
Like
6.153
Πόντοι
1.056
Βρε επιτυχιες που εχει η θεια Ελενη.
Όταν πας κ εσύ θα καταλάβεις το ΓΙΑΤΊ remember me χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες η θεία Ελένη στο κομμάτι του μασαζ είναι ότι καλύτερο. Τελεία και παύλα. Στα υπόλοιπα παίζει ρόλο το μεράκι του καθενός.
Σωστός..!!
 

Nicko85

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες η θεία Ελένη στο κομμάτι του μασαζ είναι ότι καλύτερο. Τελεία και παύλα. Στα υπόλοιπα παίζει ρόλο το μεράκι του καθενός.
Well sorry to disagree with you on that point becurs yes it is the matter of opinion but Anna have given me better massage than anyone els becurs others have only gotten a bit of my pain away but Anna she got it all and she was so skilled that she maid it last over 14 days
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
597
Κριτικές
4
Like
1.071
Πόντοι
206
Well sorry to disagree with you on that point becurs yes it is the matter of opinion but Anna have given me better massage than anyone els becurs others have only gotten a bit of my pain away but Anna she got it all and she was so skilled that she maid it last over 14 days
Γιου μπλαιντ ας γουιθ γιορ ινγκλις μαι φρεντ.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Hello my friend. By Anna you mean the girl from Alimos. If u do you got to be kidding lol
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
597
Κριτικές
4
Like
1.071
Πόντοι
206
Τελευταία τροποποίηση:

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Που ακριβώς στον Άλιμο είναι η συγκεκριμένη λαδοκορη;
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Well sorry to disagree with you on that point becurs yes it is the matter of opinion but Anna have given me better massage than anyone els becurs others have only gotten a bit of my pain away but Anna she got it all and she was so skilled that she maid it last over 14 days
Niko Gamo to stanio sou
 

Nicko85

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Hehe well yes I was stunned of her beauty and her warm personal, it pains me to see many that are saying bad stuff about her. But also I believe that many of you guys are here to promote massage from eleni and the other woman litza this is wrong, every woman is different in their own ways. Personally I whut never go for a very cheap massage that most promoters here, I have always said that in Greece a great massage can’t n be found for under 120 euro pr 1 h . Therefore it is personal for me I am not a promoter of any kind I just say it the way I know it to be tru
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom