Νέα

Μασαζοκατάλογος Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
12
Like
2.510
Πόντοι
736
Καλησπέρα Επειδή τα τελευταία χρόνια Ήμουν Αθήνα ο Βασίλης στην Κωλέττη υπάρχει ακόμα?
έχω χάσει το τηλέφωνό του από εποχής Μοναστηριου
Και επίσης αυτό το dames να μου πει καποιος που βρίσκεται

και τα δύο φυσικά σε μήνυμα για ευνόητους λόγους
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
12
Like
2.510
Πόντοι
736
Να πω και μία πρόσφατη εμπειρία μου
Πήγα στην Βάνα στην Σταυρούπολη και έκανα με την Τίνα

Το κορίτσι έχει σοβαρό πρόβλημα εθισμού από λευκές ουσίες και έχει αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά

Μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση η συμπεριφορά της της την είπα και άρχισε να μου απολογείται Λέγοντάς μου για το πάθος της
ωραίο κορίτσι Αλλά μακριά

 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα Επειδή τα τελευταία χρόνια Ήμουν Αθήνα ο Βασίλης στην Κωλέττη υπάρχει ακόμα?
έχω χάσει το τηλέφωνό του από εποχής Μοναστηριου
Και επίσης αυτό το dames να μου πει καποιος που βρίσκεται

και τα δύο φυσικά σε μήνυμα για ευνόητους λόγους

 

Arximidis_3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Σε αυτό το dames έχει μόνο φραπέ ή και σεξ παιδιά?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
12
Like
2.510
Πόντοι
736
Λοιπόν θα σας πω την εμπειρία μου με την Αλενα 2 3 μήνες πριν...

Την πήρα τηλέφωνο κλείσαμε ραντεβού και ήρθε στο σπίτι μου.
Ωραίο κοριτσάκι μικρό αλλά το μασάζ δεν το κατέχει.
Την ρώτησα γιατί έχει τις αγγελίες της σε site για βίζιτες κλπ και μου είπε ότι εκεί τις έβαλε ένας τύπος που την βοηθάει. Η κοπέλα το καλοκαίρι δούλευε σε ένα ξενοδοχείο στη Μύκονο στη Σαντορίνη δεν θυμάμαι καλά όχι όμως στο σπα του ξενοδοχείου αλλά νομίζω στο room service και όταν γύρισε Θεσσαλονίκη επειδή ήθελε να βγάλει χρήματα συνεργάστηκε με αυτόν τον τύπο ο οποίος από ότι μου είπε Έχει και άλλες κοπέλες και στην αρχή δούλευε με 70 ευρώ την ώρα τα οποία τα μοιραζόταν μαζί του.
Επειδή φυσικά δεν είχε καθόλου δουλειά ξεκίνησε να δουλεύει μόνη της με τη βοήθεια του πάντα στο θέμα των αγγελιών και του έδινε ένα ποσό κάθε μήνα. Την κράτησα δύο ώρες ρε παιδιά και δεν κατάλαβα αν είναι του αθλήματος

Επειδή το μασάζ ήταν επιεικώς Απαράδεκτο μιλούσαμε στο κρεβάτι αρχισα να τη χαϊδεύω δεν έλεγε όχι κάποια στιγμή μου σηκώθηκε και Κατέβασα το μποξεράκι μου πάλι δεν είπε τίποτα αλλά όταν έκανα μία κίνηση να προχωρήσουμε μου είπε ότι αυτή κάνει μόνο μασάζ
.

Ειλικρινά επειδή και δεν έβγαλα άκρη και με εκνεύρισε δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί της και μπορεί η πληροφορία που δίνω τώρα να είναι άχρηστη γιατί Αφορά μία συνάντηση γύρω στον Οκτώβριο και ενδεχομένως να υπάρχει νεότερη ενημέρωση από κάποιους
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
Το τηλεφωνο της που το βρηκες φιλε?
 

Angelic king

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Γειά στην παρέα θά ήθελα να μου γράψει κάποιος κάποια μασατζιδικα πού γαμας φυσικά!!! Είτε σελίδες είτε κάποια τηλέφωνα και φυσικά αν έχει πάει γνώμες ευχαριστώ!!!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Γειά στην παρέα θά ήθελα να μου γράψει κάποιος κάποια μασατζιδικα πού γαμας φυσικά!!! Είτε σελίδες είτε κάποια τηλέφωνα και φυσικά αν έχει πάει γνώμες ευχαριστώ!!!!
Πάνε πιο πίσω, δες ποια είναι πριβέ, ποια όχι, και αυτά που δεν είναι, κάνε αντιγραφή επικόλληση και αναζήτηση στο νετ παίχτη!!!
Καλό βόλι!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.136
Like
8.081
Πόντοι
2.356
Γειά στην παρέα θά ήθελα να μου γράψει κάποιος κάποια μασατζιδικα πού γαμας φυσικά!!! Είτε σελίδες είτε κάποια τηλέφωνα και φυσικά αν έχει πάει γνώμες ευχαριστώ!!!!
dames και body free

Πληροφορίες στις προηγούμενές σελίδες κ τα 2 όμως είναι ξεπετα
 

Angelic king

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ πολύ παιδιά θά τά δω αν είναι!!!
 
Εγγρ.
4 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
που βρήκες τηλέφωνο στο σιτε δεν εχει

Λοιπόν θα σας πω την εμπειρία μου με την Αλενα 2 3 μήνες πριν...

Την πήρα τηλέφωνο κλείσαμε ραντεβού και ήρθε στο σπίτι μου.
Ωραίο κοριτσάκι μικρό αλλά το μασάζ δεν το κατέχει.
Την ρώτησα γιατί έχει τις αγγελίες της σε site για βίζιτες κλπ και μου είπε ότι εκεί τις έβαλε ένας τύπος που την βοηθάει. Η κοπέλα το καλοκαίρι δούλευε σε ένα ξενοδοχείο στη Μύκονο στη Σαντορίνη δεν θυμάμαι καλά όχι όμως στο σπα του ξενοδοχείου αλλά νομίζω στο room service και όταν γύρισε Θεσσαλονίκη επειδή ήθελε να βγάλει χρήματα συνεργάστηκε με αυτόν τον τύπο ο οποίος από ότι μου είπε Έχει και άλλες κοπέλες και στην αρχή δούλευε με 70 ευρώ την ώρα τα οποία τα μοιραζόταν μαζί του.
Επειδή φυσικά δεν είχε καθόλου δουλειά ξεκίνησε να δουλεύει μόνη της με τη βοήθεια του πάντα στο θέμα των αγγελιών και του έδινε ένα ποσό κάθε μήνα. Την κράτησα δύο ώρες ρε παιδιά και δεν κατάλαβα αν είναι του αθλήματος

Επειδή το μασάζ ήταν επιεικώς Απαράδεκτο μιλούσαμε στο κρεβάτι αρχισα να τη χαϊδεύω δεν έλεγε όχι κάποια στιγμή μου σηκώθηκε και Κατέβασα το μποξεράκι μου πάλι δεν είπε τίποτα αλλά όταν έκανα μία κίνηση να προχωρήσουμε μου είπε ότι αυτή κάνει μόνο μασάζ
.

Ειλικρινά επειδή και δεν έβγαλα άκρη και με εκνεύρισε δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί της και μπορεί η πληροφορία που δίνω τώρα να είναι άχρηστη γιατί Αφορά μία συνάντηση γύρω στον Οκτώβριο και ενδεχομένως να υπάρχει νεότερη ενημέρωση από κάποιους
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Λοιπόν θα σας πω την εμπειρία μου με την Αλενα 2 3 μήνες πριν...

Την πήρα τηλέφωνο κλείσαμε ραντεβού και ήρθε στο σπίτι μου.
Ωραίο κοριτσάκι μικρό αλλά το μασάζ δεν το κατέχει.
Την ρώτησα γιατί έχει τις αγγελίες της σε site για βίζιτες κλπ και μου είπε ότι εκεί τις έβαλε ένας τύπος που την βοηθάει. Η κοπέλα το καλοκαίρι δούλευε σε ένα ξενοδοχείο στη Μύκονο στη Σαντορίνη δεν θυμάμαι καλά όχι όμως στο σπα του ξενοδοχείου αλλά νομίζω στο room service και όταν γύρισε Θεσσαλονίκη επειδή ήθελε να βγάλει χρήματα συνεργάστηκε με αυτόν τον τύπο ο οποίος από ότι μου είπε Έχει και άλλες κοπέλες και στην αρχή δούλευε με 70 ευρώ την ώρα τα οποία τα μοιραζόταν μαζί του.
Επειδή φυσικά δεν είχε καθόλου δουλειά ξεκίνησε να δουλεύει μόνη της με τη βοήθεια του πάντα στο θέμα των αγγελιών και του έδινε ένα ποσό κάθε μήνα. Την κράτησα δύο ώρες ρε παιδιά και δεν κατάλαβα αν είναι του αθλήματος

Επειδή το μασάζ ήταν επιεικώς Απαράδεκτο μιλούσαμε στο κρεβάτι αρχισα να τη χαϊδεύω δεν έλεγε όχι κάποια στιγμή μου σηκώθηκε και Κατέβασα το μποξεράκι μου πάλι δεν είπε τίποτα αλλά όταν έκανα μία κίνηση να προχωρήσουμε μου είπε ότι αυτή κάνει μόνο μασάζ
.

Ειλικρινά επειδή και δεν έβγαλα άκρη και με εκνεύρισε δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί της και μπορεί η πληροφορία που δίνω τώρα να είναι άχρηστη γιατί Αφορά μία συνάντηση γύρω στον Οκτώβριο και ενδεχομένως να υπάρχει νεότερη ενημέρωση από κάποιους

και το τηλ πώς το βρηκες? στο σαιτ δεν εχει καν τηλεφωνο ή μαιλ.
 

flame_alch

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Γειά στην παρέα θά ήθελα να μου γράψει κάποιος κάποια μασατζιδικα πού γαμας φυσικά!!! Είτε σελίδες είτε κάποια τηλέφωνα και φυσικά αν έχει πάει γνώμες ευχαριστώ!!!!
dames και body free

Πληροφορίες στις προηγούμενές σελίδες κ τα 2 όμως είναι ξεπετα

Είχα πάει τελευταια body free επειδή είμαι ανατολικά και είναι κοντα. Είχε 3-4 ουκρανιδες καλουτσικες, 1 ελληνιδα. Μου συστησε την ελληνίδα επειδη δεν ήθελα να πηδηξω, ηταν ευγενική, το μασαζ της ήταν ομως πολύ επιφανειακό και γενικώς ήθελε να τελειωσω οσο πιο γρήγορα (πιπα με προφυλαξη). Είναι 80ε μασαζ πιπα και 100 για φουλ. Πιστεύω city tour/call girl ειναι καλύτερο vfm.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Είχα πάει τελευταια body free επειδή είμαι ανατολικά και είναι κοντα. Είχε 3-4 ουκρανιδες καλουτσικες, 1 ελληνιδα. Μου συστησε την ελληνίδα επειδη δεν ήθελα να πηδηξω, ηταν ευγενική, το μασαζ της ήταν ομως πολύ επιφανειακό και γενικώς ήθελε να τελειωσω οσο πιο γρήγορα (πιπα με προφυλαξη). Είναι 80ε μασαζ πιπα και 100 για φουλ. Πιστεύω city tour/call girl ειναι καλύτερο vfm.
Ποση ωρα διάρκεια ειχε το πρόγραμμα φιλε μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom