Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 206 54,1%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 91 23,9%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    381

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα επισκέφτηκα το μαγαζί με σκοπό την Νάταλι, αλλά δεν μπήκα γιατί δεν μου έκανε κλικ εμφανισιακά, ούτε είδα να έχει μεγάλα βυζιά. Παίζουν μήπως άλλες κοπέλες σε μασατζιδικα που να κάνουν καλό σεξ κ να έχουν μεγάλα βυζιά;
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα επισκέφτηκα το μαγαζί με σκοπό την Νάταλι, αλλά δεν μπήκα γιατί δεν μου έκανε κλικ εμφανισιακά, ούτε είδα να έχει μεγάλα βυζιά. Παίζουν μήπως άλλες κοπέλες σε μασατζιδικα που να κάνουν καλό σεξ κ να έχουν μεγάλα βυζιά;
Επίσης άσχετο αλλά γιατί εδώ μέσα που γράφονται κριτικές κατακλιζετε το νήμα με διαφήμιση γνωστού μαγαζιού που διαφημίζει συνεχώς τα κορίτσια του; εντάξει λογικό είναι αλλά λίγο κουραστικό να γίνετε συνέχεια
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
Αφού έχετε δικό σας νήμα γιατί πρέπει να μας ζαλίζετε τα ούμπαλα και εδώ;;;
γιατι εχουν αδεια και ασυλια απο τη διοικηση να σκουπιδιαζουν καθε νημα και να μας τα ζαλιζουν φιλε.
τα ιδια εχω πει κι εγω εδω και καιρο,αλλα και πριν απο χρονια για αλλο μαγαζι που εκανε το ιδιο.
βεβαια τοτε η αντιδραση ηταν αλλη,αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα. :coffee:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.790
Κριτικές
18
Like
15.452
Πόντοι
4.546
Διαφημιζονται και εδώ, γιατί πολύ απλά το επιτρέπει και το ενθαρρύνει η ιστοσελίδα. Πληρώνουν για διαφήμιση, και τους επιτρέπεται, τόσο απλά.

Έχει σχολιαστεί και νωρίτερα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
Διαφημιζονται και εδώ, γιατί πολύ απλά το επιτρέπει και το ενθαρρύνει η ιστοσελίδα. Πληρώνουν για διαφήμιση, και τους επιτρέπεται, τόσο απλά.

Έχει σχολιαστεί και νωρίτερα.
υπαρχουν 10-15 διαφημιζομενα μαγαζια στο σαιτ και καλα κανουν.
αν κανουν ολα το ιδιο που κανει το ενα τωρα,δυο- τρεις φορες την ημερα,αναλογιζεσαι τι θα γινεται στο παρον νημα?
θα υπαρχει καθολου ελευθερος χωρος για τα μελη να γραφουν?
τοτε ποιος ο λογος να υπαρχει ξεχωριστο νημα για το καθε μαγαζι?
η απαξιωση λοιπον απο τα μελη και σε αυτο το νημα αν συνεχιστει θα ειναι η φυσικη καταληξη των πραγματων.
την ιδια απαξιωση μπορεις να διαπιστωσεις και στα περισσοτερα νηματα που μονοι τους τα γραφουν,μονοι τους τα βλεπουν.
η δυναμη του σαιτ ειναι τα μελη και οχι τα μαγαζια.
μπορει να ειμαι και λαθος,αλλα τα νουμερα της επισκεψιμοτητας αν το παρατηρησεις αυτο δειχνουν.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.790
Κριτικές
18
Like
15.452
Πόντοι
4.546
υπαρχουν 10-15 διαφημιζομενα μαγαζια στο σαιτ και καλα κανουν.
αν κανουν ολα το ιδιο που κανει το ενα τωρα,δυο- τρεις φορες την ημερα,αναλογιζεσαι τι θα γινεται στο παρον νημα?
θα υπαρχει καθολου ελευθερος χωρος για τα μελη να γραφουν?
τοτε ποιος ο λογος να υπαρχει ξεχωριστο νημα για το καθε μαγαζι?
η απαξιωση λοιπον απο τα μελη και σε αυτο το νημα αν συνεχιστει θα ειναι η φυσικη καταληξη των πραγματων.
την ιδια απαξιωση μπορεις να διαπιστωσεις και στα περισσοτερα νηματα που μονοι τους τα γραφουν,μονοι τους τα βλεπουν.
η δυναμη του σαιτ ειναι τα μελη και οχι τα μαγαζια.
μπορει να ειμαι και λαθος,αλλα τα νουμερα της επισκεψιμοτητας αν το παρατηρησεις αυτο δειχνουν.
Απλά ανέφερα την απάντηση που είχε δώσει πριν λίγο καιρό, από τους υπεύθυνους.

Η κάθε γνώμη σεβαστή.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.914
Κριτικές
37
Like
20.106
Πόντοι
4.646
γιατι εχουν αδεια και ασυλια απο τη διοικηση να σκουπιδιαζουν καθε νημα και να μας τα ζαλιζουν φιλε.
τα ιδια εχω πει κι εγω εδω και καιρο,αλλα και πριν απο χρονια για αλλο μαγαζι που εκανε το ιδιο.
βεβαια τοτε η αντιδραση ηταν αλλη,αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα. :coffee:
Έτσι ακριβώς όι αλήθειες νά λέγονται όπως είναι.
Τώρα βέβαια θά βγούνε καί θά πούνε αλλά...... τά γνωστά ότι εσύ θεώρησε επαναστάτης (έτσι σέ είχαν χαρακτηρίσει αν θυμάμαι καλά) τούς ενόχλησε ή άλλη ή διαφορετική αλλά κόσμια άποψη σού καί σέ όσοι συμφωνούμε μαζί σου, όπως ενόχλησε καί ό λιγος χαβαλες πού κάνουμε πάντα μέσα στα όρια καί χωρίς νά προσβάλλουμε κανέναν, αλλά βαπτίστηκε ότι σπαμαρουμε,τρολαρουμε στα πέντε δέκα μυνήματα πού ανταλλάσσουμε με την συνέχεια νά σβήνονται μυνήματα αρκετών μελών.
Σέ αλλά νήματα γίνονται χειρότερα αλλά εκεί δεν είδα νά ισχύει κάποιος κανόνας.... παράξενο...... έτσι;
Άρα κατά τά λεγόμενα δεν θά πρέπει νά έχουμε εδώ διαφορετική άποψη αλλά ούτε και να την εκφράζουμε.

Πώς είπαμε ότι λέγεται αυτό; :think:


υπαρχουν 10-15 διαφημιζομενα μαγαζια στο σαιτ και καλα κανουν.
αν κανουν ολα το ιδιο που κανει το ενα τωρα,δυο- τρεις φορες την ημερα,αναλογιζεσαι τι θα γινεται στο παρον νημα?
θα υπαρχει καθολου ελευθερος χωρος για τα μελη να γραφουν?
τοτε ποιος ο λογος να υπαρχει ξεχωριστο νημα για το καθε μαγαζι?
η απαξιωση λοιπον απο τα μελη και σε αυτο το νημα αν συνεχιστει θα ειναι η φυσικη καταληξη των πραγματων.
την ιδια απαξιωση μπορεις να διαπιστωσεις και στα περισσοτερα νηματα που μονοι τους τα γραφουν,μονοι τους τα βλεπουν.
η δυναμη του σαιτ ειναι τα μελη και οχι τα μαγαζια.
μπορει να ειμαι και λαθος,αλλα τα νουμερα της επισκεψιμοτητας αν το παρατηρησεις αυτο δειχνουν.
Μα εδώ δεν είναι για νά γράφουν καί νά ενημερώνουν τά μέλη; ή κάνω λάθος;
Τά μαγαζιά καί ειδικά τά διφημιζομενα δεν έχουν δικό τους νήμα; εδώ γιατί; δεύτερη διαφήμιση;

Άντε καί Καλά κάνει τό εκάστοτε μαγαζί καί θέλει νά φωνάξει για την πραμάτεια τού αλλά αν γράφουν όλα τά μαγαζιά εδώ τότε ποίο τό νόημα; άσε που θά γίνει μπαχαλο.
Από τό 2005 ή ψυχή της σελίδας είναι τά μέλη που όπως είχαν πει τότε συνεχώς αυξάνονται καί ή ενημέρωση τραβάει κόσμο ώστε κάποιος πού θά δεί σέ baner κάποιο γραφείο, μασάζ ή κοπέλα θά έχει και την ενημέρωση που θέλει ώστε να μήν κλάψει τά χρήματα τού όσο είναι εφικτό.
Ή όπως υπάρχει θεματολογία καί για αλλά θέματα εκτός τού αγοραίου έρωτα, έχουν αλλάξει αυτά τώρα δηλαδή καί ισχύει κάτι άλλο;
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Επίσης άσχετο αλλά γιατί εδώ μέσα που γράφονται κριτικές κατακλιζετε το νήμα με διαφήμιση γνωστού μαγαζιού που διαφημίζει συνεχώς τα κορίτσια του; εντάξει λογικό είναι αλλά λίγο κουραστικό να γίνετε συνέχεια
Επίσης να αναφέρω ότι αυτό το είχα γράψει στο νήμα... Μασατζιδικα που γαμας... Και μου την αφαίρεσαν από εκεί κ την έβαλαν εδώ! Αισχος κ απαράδεκτο! Ξέρω τώρα η επόμενη κίνηση είναι ίσως να με μπλοκάρουν τελείως!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.914
Κριτικές
37
Like
20.106
Πόντοι
4.646
Επίσης να αναφέρω ότι αυτό το είχα γράψει στο νήμα... Μασατζιδικα που γαμας... Και μου την αφαίρεσαν από εκεί κ την έβαλαν εδώ! Αισχος κ απαράδεκτο! Ξέρω τώρα η επόμενη κίνηση είναι ίσως να με μπλοκάρουν τελείως!
Μετέφεραν όλοι την συνομιλία εδώ.
Απαράδεκτο τό λιγότερο.
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
Επίσης να αναφέρω ότι αυτό το είχα γράψει στο νήμα... Μασατζιδικα που γαμας... Και μου την αφαίρεσαν από εκεί κ την έβαλαν εδώ! Αισχος κ απαράδεκτο! Ξέρω τώρα η επόμενη κίνηση είναι ίσως να με μπλοκάρουν τελείως!

Μετέφεραν όλοι την συνομιλία εδώ.
Απαράδεκτο τό λιγότερο.
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.....
ολοι εκει τα γραψαμε,αλλα επειδη η δημοκρατια και οι ελευθερες αποψεις κυριαρχουν εδω μεσα,την μετεφεραν εδω, γιατι ακουγονται αληθειες που δεν τους αρεσουν.
ας ειναι κι ετσι.
η απαξιωση απο τα μελη και στο νημα ''μασατζιδικα που γαμας'' δεν μπορει να κρυφτει.
απο την περασμενη βδομαδα εχει να γραψει μελος εκει.
ας γραφουν μονο τα μαγαζια λοιπον και οι παρατρεχαμενοι τους και ας τα βλεπουν και εκει μονοι τους.
η κατηφορα συνεχιζεται.
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
ολοι εκει τα γραψαμε,αλλα επειδη η δημοκρατια και οι ελευθερες αποψεις κυριαρχουν εδω μεσα,την μετεφεραν εδω, γιατι ακουγονται αληθειες που δεν τους αρεσουν.
ας ειναι κι ετσι.
η απαξιωση απο τα μελη και στο νημα ''μασατζιδικα που γαμας'' δεν μπορει να κρυφτει.
απο την περασμενη βδομαδα εχει να γραψει μελος εκει.
ας γραφουν μονο τα μαγαζια λοιπον και οι παρατρεχαμενοι τους και ας τα βλεπουν και εκει μονοι τους.
η κατηφορα συνεχιζεται.
Μήπως να γράφουν εδώ όσοι θέλουν ότι θα έγραφαν στο νήμα... μασατζιδικα που γαμας..? Και ουσιαστικά να μεταφέρουν το νήμα εδώ;
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Μήπως να γράφουν εδώ όσοι θέλουν ότι θα έγραφαν στο νήμα... μασατζιδικα που γαμας..? Και ουσιαστικά να μεταφέρουν το νήμα εδώ;
Έχεις τα δίκια σου. Και άσε το άλλο νήμα να "σβήσει".
Ρε μπας και να γράφουμε ΚΑΙ στα δύο νήματα.
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές γνωρίζει κανείς την ηλιαννα από Αχαρνές ? 55αρα λέω να την τιμήσω .. έχεις κάνεις πληροφορίες μην φάμε καμία φόλα ???
 

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
185
Like
437
Πόντοι
21
Έχει κάποιος συναγωνιστής γνώμη /,γνώση για το παραπάνω;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Λογω της ευαισθησιας του θεματος και της φυσης των ινστιτουτων μαλαξεων,
πρεπει , δημοσια τουλαχιστον, να χρησιμοποιειται καποιος κωδικος συνεννοησης.
Ελπιζω ολοι να καταλαβαινουμε τι εννοω ;)
Δεν ειναι θεμα μαγκιας ή οτι αλλο,
απλα τα μασαζ δεν ειναι ουτε πορνεια, ουτε ct.
Επομενως πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι και φειδωλοι στις εκφρασεις
και τις περιγραφες μας, τουλαχιστον δημοσια.
Τωρα, οσον αφορα το επιπεδο μερικων-μερικων , ας προσπαθησουμε να τους αγνοησουμε.
πσσσ τι ειπα ο επιγειος
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Έχει κάποιος συναγωνιστής γνώμη /,γνώση για το παραπάνω;
κοντα στο νου και η γνωση, τι περιοχη εξυπηρετω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom