Νέα

Μασάζ στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apostolos17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    κως
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apostolos17

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2017
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν υπαρχει μασαζ στη Κω;
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
39
Like
29
Πόντοι
0
Έχει πάρει το μάτι κάτι στο ινστα χωρίς να την έχω δει από κοντά δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο αλλα καλύτερα να πει κάποιος που ξέρει. Lia takidou λεγεται
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Έχει πάρει το μάτι κάτι στο ινστα χωρίς να την έχω δει από κοντά δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερο αλλα καλύτερα να πει κάποιος που ξέρει. Lia takidou λεγεται
20 ευρω 20 λεπτα μυστη μου?
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εκεί θα χρεώνει δέκα ευρώ το λεπτό. Καλα ρε στην Κω δε βρίσκετε να γαμήσετε τσάμπα?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.371
Πόντοι
2.306
Στη διαφήμιση λέει μασάζ και κούρεμα. Τι κούρεμα? Στο πουλί? Χαχαχα Μαλλον μασάζ κεφαλής εννοεί τύποι.. Της άνω.
 
OP
OP
A

apostolos17

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2017
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Αν την εχει επισκεφτει κανείς ας γράψει λεπτομέρειες!
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
113
Like
159
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους,

Η συγκεκριμένη ήταν Θεσσαλονικη δούλευε στο στριπτιζαδικο caligula ερχόταν και έλεγε πως κάνει σεξ με 100 ευρώ. Εγώ δεν πήρα δεν ξέρω αλλά στους περισσότερους έτσι έλεγε η πίπα της ήταν φθηνότερη δεν θυμάμαι όμως πόσο. Επίσης είχε η τέλος πάντων το είχε μαζί με άλλη κομμωτηριο στις δυτικές συνοικίες της Θεσσαλονίκης. Από εμφάνιση δεν έλεγε πολλά, μια ψιλοτελειωμενη ρωσοποντια είναι περίπου στα 50. Ελπίζω να βοήθησα.
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
39
Like
29
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,

Η συγκεκριμένη ήταν Θεσσαλονικη δούλευε στο στριπτιζαδικο caligula ερχόταν και έλεγε πως κάνει σεξ με 100 ευρώ. Εγώ δεν πήρα δεν ξέρω αλλά στους περισσότερους έτσι έλεγε η πίπα της ήταν φθηνότερη δεν θυμάμαι όμως πόσο. Επίσης είχε η τέλος πάντων το είχε μαζί με άλλη κομμωτηριο στις δυτικές συνοικίες της Θεσσαλονίκης. Από εμφάνιση δεν έλεγε πολλά, μια ψιλοτελειωμενη ρωσοποντια είναι περίπου στα 50. Ελπίζω να βοήθησα.
Για καμιά πιπα καλή φαίνεται παντως
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.648
Πόντοι
481
Μετρια πολυ και ολο βρισκει τροπους να ζηταει ολο και περισσοτερα χρηματα!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.648
Πόντοι
481
Δεν αξίζει λες δλδ;
Αν εχεις ορεξη και λεφτα να σε μαδισει πηγαινε να δοκιμασεις.Ειναι μια παλιογρια που σωμα ακομα εχει καλο για την ηληκια της ομως,μουτρα οχι τοσο ,ειναι ρωσσοποντιακα και αν μυριστει χρημα μαδαει!Δεν περιμενεις καλυτερα το καλοκαιρι να τας φας στης τουριστριες απο το να στα φαει η μπαμπο?
 

dinossaraek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
9
Like
452
Πόντοι
300
Αν εχεις ορεξη και λεφτα να σε μαδισει πηγαινε να δοκιμασεις.Ειναι μια παλιογρια που σωμα ακομα εχει καλο για την ηληκια της ομως,μουτρα οχι τοσο ,ειναι ρωσσοποντιακα και αν μυριστει χρημα μαδαει!Δεν περιμενεις καλυτερα το καλοκαιρι να τας φας στης τουριστριες απο το να στα φαει η μπαμπο?
Εχεις δίκιο αδερφέ. Καλύτερα να τα βάλω βενζίνη στο αυτοκίνητο . Στη χειρότερη έχει και κόκκινο σπίτι κάπου στο νησί απ ότι έχω ακούσει μια και δεν είμαι απο δω.
Ευχαριστώ για την απάντηση
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
295
Πόντοι
21
Χαίρεται. Ήρθα στο νησί για σεζόν. Παίζει κάτι εδώ ή νεκρά ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.298
Κριτικές
124
Like
6.355
Πόντοι
5.097
Χαίρεται. Ήρθα στο νησί για σεζόν. Παίζει κάτι εδώ ή νεκρά ;
Και να παίζει θα ναι πανάκριβο σε αυτό το κωλονησο :headbang::headbang:
Κάνε καβατζα για όταν γυρίσεις τύπε, σίγουρα θα κάνεις μπανιστηρι τα μαλακισμένα που θα έρθουν προσεχώς :2funny::2funny:
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
295
Πόντοι
21
Και να παίζει θα ναι πανάκριβο σε αυτό το κωλονησο :headbang::headbang:
Κάνε καβατζα για όταν γυρίσεις τύπε, σίγουρα θα κάνεις μπανιστηρι τα μαλακισμένα που θα έρθουν προσεχώς :2funny::2funny:
Έγινε ευχαριστώ. Ούτε στούντιο ούτε τίποτα εεε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom