Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 435K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Atmj

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Και γω είχα πάρει... Μια μέρα που είχε περίοδο... Αναγκαστικά..
Καλησπερα.Θα θελατε να δωσετε περισσότερες πληροφοριες για την κυρια Ευα.Εμφανιση,ηληκια και υπηρεσιες.Εχω εμπειρια με Ζετα και Μαριαννα.Ειναι κατι αναλογο?
 

georgeabc

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα.Θα θελατε να δωσετε περισσότερες πληροφοριες για την κυρια Ευα.Εμφανιση,ηληκια και υπηρεσιες.Εχω εμπειρια με Ζετα και Μαριαννα.Ειναι κατι αναλογο?
Έχει τηλ στα χανιώτικα νέα.. τα κάνει όλα είναι καλή... Από εμφάνιση είναι οκ ας πούμε.. Μαριάννα έχω πάει δυο φορές αλλά μέχρι πίπα μου πήρε... Η Ζέτα ξέρει κανείς αν προχωράει? Σίγουρα στους παλιούς πελάτες απλά είχα ακούσει στο γαμησι είναι καλή αν σου κάτσει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Atmj

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Έχει τηλ στα χανιώτικα νέα.. τα κάνει όλα είναι καλή... Από εμφάνιση είναι οκ ας πούμε.. Μαριάννα έχω πάει δυο φορές αλλά μέχρι πίπα μου πήρε... Η Ζέτα ξέρει κανείς αν προχωράει? Σίγουρα στους παλιούς πελάτες απλά είχα ακούσει στο γαμησι είναι καλή αν σου κάτσει...
Καλησπέρα στείλε ένα p.m...ψαχνω χανιώτικα νέα αλλά δε βρίσκω τηλέφωνο της.
 

CHAROS30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
39
Like
30
Πόντοι
0
Υποθέτω ότι οι περισσότεροι θα είστε απασχολημένοι με τουριστικες δραστηριότητες όμως καθώς είναι επίμαχο το διάστημα αυτό.
όποτε ίσως δεν θα έχετε χρόνο για μασάζ .. καλύτερα να το δω από Σεπτέμβριο
Στεφανία πότε θα μας έρθεις καμία βόλτα και από εδώ; Όχι μόνο Ηράκλειο.
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
500
Κριτικές
108
Like
2.736
Πόντοι
2.916

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
νέα χώρα παραλία, κινέζα με 10ρικο έτριβε στην ξαπλώστρα τρία τέταρτα.
προτείνω :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

CHAROS30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
39
Like
30
Πόντοι
0

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.408
Like
16.716
Άντε ρε κοπέλια να την πείσουμε να κατέβει...
Θα βρίσκομαι 2 εβδομάδες Ηρακλείο 5 Σεπτεμβρίου ως 19..
10 μέρες εκ των οποίων Αγία Πελαγία.. πιστεύω βολεύει κάπως κ όποιον ενδιαφέρεται από Χανιά..
 
Τελευταία τροποποίηση:

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.408
Like
16.716
Στο Ηράκλειο έχει κατέβει 3 φορές από 10 μέρες. Εμείς εδώ παίζουμε το βιολί.
Πολύ θα ήθελα ν ερχόμουν Χανιά αυτή την φορά αλλά όταν σας ρώτησα για να το προγραμματίσω εξέλαβα σιωπή δυστυχώς...
 

geotrupano

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
16
Πόντοι
0
επειδη ειμαι νεος στο κουρμπετι θα ηθελα να ρωτησω καποιες γενικες πληροφοριες για της κοπελες που κανουν μασαζ , εχω παει στην Ντεμη , υπαρχει καποια αλλη που μπορειτε να προτεινετε με παρομοιες υπηρεσιες ? και αν ναι που μπορω να την βρω, στειλτε και σε προσωπικο μηνυμα αν θελετε.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Πολύ θα ήθελα ν ερχόμουν Χανιά αυτή την φορά αλλά όταν σας ρώτησα για να το προγραμματίσω εξέλαβα σιωπή δυστυχώς...
Βρε κάτσε Αθήνα σου λεω
επειδη ειμαι νεος στο κουρμπετι θα ηθελα να ρωτησω καποιες γενικες πληροφοριες για της κοπελες που κανουν μασαζ , εχω παει στην Ντεμη , υπαρχει καποια αλλη που μπορειτε να προτεινετε με παρομοιες υπηρεσιες ? και αν ναι που μπορω να την βρω, στειλτε και σε προσωπικο μηνυμα αν θελετε.
Πήγαινε στην κοπέλα που θα έρθει τώρα για 15 μέρες κ άσε τις άλλες για τον χειμώνα
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Πολύ θα ήθελα ν ερχόμουν Χανιά αυτή την φορά αλλά όταν σας ρώτησα για να το προγραμματίσω εξέλαβα σιωπή δυστυχώς...
πολύ κρίμα για τους χανιώτες. Έχασαν κάτι το φοβερό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Θα βρίσκομαι 2 εβδομάδες Ηρακλείο 5 Σεπτεμβρίου ως 19..
10 μέρες εκ των οποίων Αγία Πελαγία.. πιστεύω βολεύει κάπως κ όποιον ενδιαφέρεται από Χανιά..
Καλημέρα ναι βολεύει είναι μονο140 χιλιόμετρα το πάω και αλλά τόσα το έλα , άρα μόνο κανα 50-70 για τα εξοδα μετακινήσεις .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom