Νέα

Μασάζ προστάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trfr50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746
Αχ Τζωννυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :effemine: :effemine: :effemine: :boobies:
  λιλακο με στραμπον πρωτιμας η φρεεε αν και ειναι επικινδυνο με σενα μπορει να κωλήσει κανα σφηνοσκατο στο καυλι και αντε να εχουμε προβληματα μετα :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
 λιλακο με στραμπον πρωτιμας η φρεεε αν και ειναι επικινδυνο με σενα μπορει να κωλήσει κανα σφηνοσκατο στο καυλι και αντε να εχουμε προβληματα μετα :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04: :tn04:
Από ότι βλεπω Αλβανοκρατειται το σαιτ.Ε?Ελληνικα τρεχα γυρευε :effemine: :effemine: :effemine: :boobies:
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746
Από ότι βλεπω Αλβανοκρατειται το σαιτ.Ε?Ελληνικα τρεχα γυρευε :effemine: :effemine: :effemine: :boobies:
απ οτι βλέπω παραδεχεσαι οτι εισαι βρωμοκωλος και σ΄αρέσει να σε γαμάνε πακιστανοί και αλβανοι :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
32
Πόντοι
1
Τον χειμώνα είχα μια συνάντηση με τις αφεντρες Κατια και Μισελ, μου είχαν βάλει έναν δονητή και με μαλακιζαν από πισω για αρκετή ώρα, Ε κάποια στιγμή και χωρίς να αγγίζω τον μπουτσο μου αρχίζω να χύνω τρελα και να σπαρταραω σαν ψάρι, ήταν ο πιο έντονος οργασμος που είχα μέχρι σήμερα και ειμαι 40 ετών. Δυστυχώς ειμαι μακρι τώρα διαφορετικά θα πήγαινα πιο συχνά μαζί τους. Thanks girls

Φοβερή εμπειρία ακούγετε ...
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
προσωπικα εμενα μ το ειχε κανει μια 45αρα δικηγορος , μ λεει ξαπλωσε, αφου την ειχα εκτελεσει 2 φορες! και αρχισει πιπα και παιξιμο μαζι, χαιδευε φουλ και αρχιδομπαλες και ολα! κωλο ομως δεν μ ειχε πειραξει. λιγο πριν τελειωσω μ λεει πριν χυσεις να μου το πεις, χωρις να ξερω εγω λεω οκ! και πριν χυσω της το λεω και με γεμιζει παντου λαδι, και παει το δαχτυλο της προς τα πισω.. και κανει μια απαλη κινηση και το χωνει ολο μεσα !! το χυσιμο που εκανα ηταν ενα απο τα καλυτερα μου !!!!! το συστηνω ανεπιφύλακτα μαγκες!
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
προσωπικα εμενα μ το ειχε κανει μια 45αρα δικηγορος , μ λεει ξαπλωσε, αφου την ειχα εκτελεσει 2 φορες! και αρχισει πιπα και παιξιμο μαζι, χαιδευε φουλ και αρχιδομπαλες και ολα! κωλο ομως δεν μ ειχε πειραξει. λιγο πριν τελειωσω μ λεει πριν χυσεις να μου το πεις, χωρις να ξερω εγω λεω οκ! και πριν χυσω της το λεω και με γεμιζει παντου λαδι, και παει το δαχτυλο της προς τα πισω.. και κανει μια απαλη κινηση και το χωνει ολο μεσα !! το χυσιμο που εκανα ηταν ενα απο τα καλυτερα μου !!!!! το συστηνω ανεπιφύλακτα μαγκες!
αυτές οι δικηγορινες είναι φωτια και λαυρα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Αυτό που σου λένε είναι πως δύσκολα θα πετύχεις κορύφωση από ερεθισμό του προστάτη. Χρειάζεται υπομονή, γνώση της ανατομίας και εξάσκηση.

Συνήθως χρειάζεται σταθερό παρτενέρ η οποία θα γνωρίσει τις ιδιαιτερότητες σου κατά τη διάρκεια των συνεδριών και αυτό διότι σε κάθε άντρα ο τρόπος με τον οποίο ανταποκρίνεται το σώμα του είναι μοναδικός.

Συμπερασματικά, θεωρώ λίγο δύσκολο να πετύχεις με την πρώτη αυτό που θέλεις. Χρειάζεται αρκετές συνεδρίες και ιδιαίτερη υπομονή από τη μεριά σου και από τη μεριά της.
πρεπει να ξερει η κοπελα τεχνικη με το δαχτυλο.δεν πρεπει να το βαζει ευθεια μεσα αλλα να το λυγισει μεχρι να βρει το προστατικο αδενα και αφου βρει αυτό το γρουμπαλακι αυτό θα ερεθιζει.αυτο είναι το μασαζ προστατη και δεν χρειαζονται κουτσουρα ένα δαχτυλο και στους 5 ποντους μεσα στο κωλο κανεις δουλεια.
 

Επισκέπτης
προσωπικα εμενα μ το ειχε κανει μια 45αρα δικηγορος , μ λεει ξαπλωσε, αφου την ειχα εκτελεσει 2 φορες! και αρχισει πιπα και παιξιμο μαζι, χαιδευε φουλ και αρχιδομπαλες και ολα! κωλο ομως δεν μ ειχε πειραξει. λιγο πριν τελειωσω μ λεει πριν χυσεις να μου το πεις, χωρις να ξερω εγω λεω οκ! και πριν χυσω της το λεω και με γεμιζει παντου λαδι, και παει το δαχτυλο της προς τα πισω.. και κανει μια απαλη κινηση και το χωνει ολο μεσα !! το χυσιμο που εκανα ηταν ενα απο τα καλυτερα μου !!!!! το συστηνω ανεπιφύλακτα μαγκες!

για πες που βρισκουμε τετοια μυστη
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
για πες που βρισκουμε τετοια μυστη

δυστυχως εφυγε εξωτερικο το μωρακι! ερχεται σπανια ελλαδα πλεον και οποτε ερθει βρισκομαστε για μια επαναληψη!
ψαχνω παντου μπας και βρω καμια ανταξια της αλλα μεχρι στιγμης τπτ!
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
86
Ρε παιδιά το μασαζ προστάτη δεν έχει να κάνει με "κάρφωμα". Ή έχει?
 

dimitris69696969

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παιδιά το μασαζ προστάτη δεν έχει να κάνει με "κάρφωμα". Ή έχει?
εχει να κανει με τον ερεθισμο του προστατη σου αρχικα, ο τροπος που θα γινει ειναι δικη σ επιλογη! εγω ξεκινησα με δαχτυλο απο γκομενα και εχω δοκιμασει και στραπ ον απο γκομενα ! μπορω να πω οτι ειναι μοναδικη εμπειρια και τη συστήνω ανεπιφυλακτα!
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Καμια μασατζου με βυζαρες κατα προτιμηση που να βαζει λιγο δαχτυλακι και να γλυφει κωλο υπαρχει; οχι δονητες, αυταρχικα κτλπ...
 

masazakias1515

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά δεν υπάρχει κάτι δοκιμασμένο και αξιόπιστο ε?
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Το έχω δοκιμάσει είναι βασανιστικό αλλά καύλα αρκεί να ξέρει η κοπέλα που θα στο κάνει.
 

hornyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Παιδες δοκιμαστε το ειναι αλλη φαση..! Ο οργασμος απο ερεθισμο προστατη ειναι mindblowing εμπειρια!
 

pansexual

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
27
Like
13
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους ...κανω μασαζ και ξερω καλα την τενχικη για μασαζ προστατη...γουσταρω να το κανω για την καβλα μου ,οποιος θελει ειμαι εδω
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η έρικα μου έχει κάνει και μασάζ προστάτη,καύλα έχυσα και από τον κώλο και από του πούτσο ταυτόχρονα.
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Ξέρετε καμία καλή προς Βόρεια προάστια για μασάζ προστάτη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom