Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Τίποτα ε;;
Λίγες μέρες έλειψα, οι μισοί στη "μανουρα" κι άλλοι εξαφανισμένοι!
Από ενημέρωση τίποτις...:coffee:
Το καλό που σας θέλω να χαζεύετε Champions League και Uefa.
Θα δω το παρουσιολογιο στο μαγαζί και θα σας δώσω στεγνά!:knuppel:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Τίποτα ε;;
Λίγες μέρες έλειψα, οι μισοί στη "μανουρα" κι άλλοι εξαφανισμένοι!
Από ενημέρωση τίποτις...:coffee:
Το καλό που σας θέλω να χαζεύετε Champions League και Uefa.
Θα δω το παρουσιολογιο στο μαγαζί και θα σας δώσω στεγνά!:knuppel:
Αυτά τα σχόλια καταντήσαμε να διαβάζουμε από την έλλειψη θηλυκών της προκοπής στα ιδρύματα! Τρολλάρουμε ο ένας τον άλλον γιατί δεν έχουμε στην ουσία κάτι αξιόλογο για ΓΑΜΗΣΙΑ!!!!!!!έχουν καταντήσει σχεδόν όλα τα νήματα του αγοραίου έρωτα πλην ίσως λίγο των cg και των γραφείων ct cosmopolitan και newsbomb!!!!!!!!!
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Αυτά τα σχόλια καταντήσαμε να διαβάζουμε από την έλλειψη θηλυκών της προκοπής στα ιδρύματα! Τρολλάρουμε ο ένας τον άλλον γιατί δεν έχουμε στην ουσία κάτι αξιόλογο για ΓΑΜΗΣΙΑ!!!!!!!έχουν καταντήσει σχεδόν όλα τα νήματα του αγοραίου έρωτα πλην ίσως λίγο των cg και των γραφείων ct cosmopolitan και newsbomb!!!!!!!!!
Έχεις ένα δίκιο.. Να τα λέμε αυτά!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.795
Κριτικές
15
Like
11.446
Πόντοι
3.846
Τίποτα ε;;
Λίγες μέρες έλειψα, οι μισοί στη "μανουρα" κι άλλοι εξαφανισμένοι!
Από ενημέρωση τίποτις...:coffee:
Το καλό που σας θέλω να χαζεύετε Champions League και Uefa.
Θα δω το παρουσιολογιο στο μαγαζί και θα σας δώσω στεγνά!:knuppel:
Δηλαδή πρέπει να γράφουμε για να γράφουμε;
Καλύτερα να υπάρχει ουσία παρά μπλα μπλα.

Και η ουσία είναι ότι το μαγαζί δεν έχει πολλά να πει.
Πέρασα χτες το απόγευμα, στο τηλέφωνο η Σοφία να μη θέλει να μου πει ξεκάθαρα όλα τα ονόματα και πήγα και έχασα τον χρόνο μου.
Είχε μόνο 2 κοπέλες διαθέσιμες που δεν άξιζαν.
Τόσο δύσκολο ήταν να πει ξεκάθαρα τι γίνεται όταν την πήρα..
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
853
Κριτικές
33
Like
2.554
Πόντοι
5.345
Καλησπέρα σε όλους, διαβάζοντας περιστασιακά κάποια σχόλια για τη Κα Σοφία θα ήθελα να πω, μην κάνοντας τα χατήρια του καθενός, δεν χρειάζεται να δηλώνετε την δυσαρέσκεια σας γράφοντας αρνητικά σχόλια, βάλτε τον ευατό σας στη θέση της, πως θα αντιδρούσατε εσείς αν ήσασταν 2 εβδομάδες εκεί?
Για σκεφτείτε το.
Η γυναίκα που δεν ξέρει καλά & τα Ελληνικά προσπαθεί να είναι ήρεμη ευγενική & συνεργάσιμη.
Μην είστε ανώριμοι επειδή δεν παίρνετε το 100% από αυτό που θέλετε.

Πρέπει να συνεργαζόμαστε με τους δικούς τους όρους & δεν είναι πάντα με τους δικούς μας όρους. Σεβασμός λοιπόν.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους, διαβάζοντας περιστασιακά κάποια σχόλια για τη Κα Σοφία θα ήθελα να πω, μην κάνοντας τα χατήρια του καθενός, δεν χρειάζεται να δηλώνετε την δυσαρέσκεια σας γράφοντας αρνητικά σχόλια, βάλτε τον ευατό σας στη θέση της, πως θα αντιδρούσατε εσείς αν ήσασταν 2 εβδομάδες εκεί?
Για σκεφτείτε το.
Η γυναίκα που δεν ξέρει καλά & τα Ελληνικά προσπαθεί να είναι ήρεμη ευγενική & συνεργάσιμη.
Μην είστε ανώριμοι επειδή δεν παίρνετε το 100% από αυτό που θέλετε.

Πρέπει να συνεργαζόμαστε με τους δικούς τους όρους & δεν είναι πάντα με τους δικούς μας όρους. Σεβασμός λοιπόν.
Πολύ σωστή παρατήρηση προσωπικά όσες φορές έχω πάει μου εχει φερθεί πολύ ευγενικά και ηταν χαμογελαστή!
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
9 κορίτσια/κοπέλες/milf -όπως θέτε πείτε το - σήμερα!
Στις 11:15 οι μισές στα δωμάτια..

Ασυγκράτητοι καργιολιδες, πρωινός καφές και βουρ για "μασάζ"...
Εγώ, εχω μια "υποχρέωση" στις 13:30 κι έπρεπε να καταθέσω για να είμαι ήρεμος στο ραντεβού μου!

Μία νέα προσθήκη από Φρατζή, όνομα δεν συγκράτησα..
Μια μπαμπατσικη (τύπου Έλλη) που κάνει φουλ πρόγραμμα...

Επιστροφή της Τατιάνας.. με νέο κούρεμα, καλή διάθεση και μερικά κιλά να έφυγαν στις διακοπές!

Τρέχω να προλάβω την "υποχρέωση", η συνέχεια δική σας!
 

tasoskatan

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
Σήμερα μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά? Παίζει τίποτα αξιόλογο?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
37
Like
20.404
Πόντοι
4.646
Νά συμπληρώσω σε συνέχεια τού συναδέλφου @SB2023

Σήμερα.
Μελίνα, Ιλονα, Ειρήνη, Χριστίνα Τατιάνα, Έλη, Αγάπη 2, Σοφία, Αγγελική .

Ή καινούργια προσθήκη ακούει στό όνομα Σοφία, δεν την είδα την κοπέλα δεν έχω άποψη.
Βαλεντίνα απόν για σήμερα καί αύριο καί πιθανών καί την επόμενη εβδομάδα (προσωπική λόγοι)

Για μιλφαρα πήγα με όρεξη για στράγγισμα αλλά ήταν απασχολημένη. :undecided-old:

Απλή ωραία ενημέρωση από τόν συνάδελφο χωρίς σάλτσες καί διάφορα περιτυλίγματα.....

Καλές βουτιές μύστες :2funny::2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φρόνιμα εσύ :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.441
Πόντοι
41.443
Ναι δεν ξαναμιλαω, δεν αρέσουν αυτά που λέω.
Άσε που τρόμαξα κιόλας με το ""εδώ τελειώνει η κουβέντα "
Άλλη φορά θα παίρνω άδεια πότε να μιλήσω και τι να γράψω.
Τώρα επειδή δεν είπα κάτι σπουδαίο λειτούργησα λίγο αυθαίρετα.
Συγνώμη.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
37
Like
20.404
Πόντοι
4.646
Ναι δεν ξαναμιλαω, δεν αρέσουν αυτά που λέω.
Άσε που τρόμαξα κιόλας με το ""εδώ τελειώνει η κουβέντα "
Άλλη φορά θα παίρνω άδεια πότε να μιλήσω και τι να γράψω.
Τώρα επειδή δεν είπα κάτι σπουδαίο λειτούργησα λίγο αυθαίρετα.
Συγνώμη.
Μία χαρά τά λες και έξω από τά δόντια στα ίσια καί παντελονατα.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
9 κορίτσια/κοπέλες/milf -όπως θέτε πείτε το - σήμερα!
Στις 11:15 οι μισές στα δωμάτια..

Ασυγκράτητοι καργιολιδες, πρωινός καφές και βουρ για "μασάζ"...
Εγώ, εχω μια "υποχρέωση" στις 13:30 κι έπρεπε να καταθέσω για να είμαι ήρεμος στο ραντεβού μου!

Μία νέα προσθήκη από Φρατζή, όνομα δεν συγκράτησα..
Μια μπαμπατσικη (τύπου Έλλη) που κάνει φουλ πρόγραμμα...

Επιστροφή της Τατιάνας.. με νέο κούρεμα, καλή διάθεση και μερικά κιλά να έφυγαν στις διακοπές!

Τρέχω να προλάβω την "υποχρέωση", η συνέχεια δική σας!
Για μία στιγμή, μπέρδεψα την επιστροφή της Τατιάνας… με την παλιά την Τάνια…. η οποία ήταν απίστευτος δυναμίτης!
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Για μία στιγμή, μπέρδεψα την επιστροφή της Τατιάνας… με την παλιά την Τάνια…. η οποία ήταν απίστευτος δυναμίτης!
Δεν είχα την τύχη να τη γνωρίσω.. πρέπει να αποχώρησε πριν αρχίσω τις επισκέψεις στο ίδρυμα..
Το μαγαζί ωστόσο, χρειάζεται 1 τουλάχιστον δυναμίτη ακόμη!
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Δεν είχα την τύχη να τη γνωρίσω.. πρέπει να αποχώρησε πριν αρχίσω τις επισκέψεις στο ίδρυμα..
Το μαγαζί ωστόσο, χρειάζεται 1 τουλάχιστον δυναμίτη ακόμη!
Το κτίριο δεν μας φταίει σε τίποτα!
Κοπέλες δυναμίτες στα κρεβάτια θελουμε … τρεις Ειρήνες μπορούν να βρεθούν;
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Μετά από μια πολύ δύσκολη ημέρα, λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών θεματων, και μετά από τριήμερη απουσία εκτός Αθηνών και ύπνο συνολικά 5 ωρών τις τελευταίες ημέρες, αναζητούσα κάτι που θα με κάνει να νιώσω ωραία και πάλι.. .. Τηλέφωνο κατά τις 18:30. Η κα Σοφία με ενημέρωσε για την παρουσία της Αγάπης, Τατιάνας, Βαλεντίνας, Ειρήνης…. ως εκεί άκουσα. Η επιλογή ήταν δεδομένη. Ραντεβού με την Ειρήνη στις 20:00…η γυναίκα είναι έρωτας… τα ξέχασα όλα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.441
Πόντοι
41.443
Μετά από μια πολύ δύσκολη ημέρα, λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών θεματων, και μετά από τριήμερη απουσία εκτός Αθηνών και ύπνο συνολικά 5 ωρών τις τελευταίες ημέρες, αναζητούσα κάτι που θα με κάνει να νιώσω ωραία και πάλι.. .. Τηλέφωνο κατά τις 18:30. Η κα Σοφία με ενημέρωσε για την παρουσία της Αγάπης, Τατιάνας, Βαλεντίνας, Ειρήνης…. ως εκεί άκουσα. Η επιλογή ήταν δεδομένη. Ραντεβού με την Ειρήνη στις 20:00…η γυναίκα είναι έρωτας… τα ξέχασα όλα.
Η γυναίκα είναι έρωτας.
Η πιο σεξουαλική παρουσία στο μαγαζι.
Με διδακτορικό στην πίπα και σεβασμό στον πελάτη.
Μαζί με άλλες δύο εκεί για μένα αποτελούν τις πιο καλές επιλογές που μπορεί να βρει κανείς σε μασαζερι.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Η Ειρήνη είναι δύναμη αλλά για το επίπεδο του λαγουμτζή.....δεν μπαίνει hall of fame γενικά. Να το πούμε αυτό...."εμείς" ξέρουμε.. εντάξει ήμαστε? εντάξει ήμαστε!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
37
Like
20.404
Πόντοι
4.646
Η διαχείριση μίας σελίδας με τά οποία έξοδα server domain κλπ χρειάζεται καί κυρίως έσοδα που προέρχονται από τούς εκάστοτε διφημιζομενους με Μπάνερ κλπ...

Όταν σέ ένα νήμα που γίνεται ενημέρωση από λίγα μέλη καί ταυτόχρονα καί λίγο χαβαλε όι επισκέπτες είναι το λιγότερο σε 50 άτομα, από αυτά τά άτομα λοιπόν κάποιοι θά δουν καί ένα Μπάνερ με μία κοπέλα ή γραφείο, στούντιο κλπ όπου θά κάνουν τό περιβόητο κλικ.....
Όταν σταματήσει αυτή ή ενημέρωση από μέλη πού είναι ή ραχοκοκαλιά μίας σελίδας αυτόματα δεν θά υπάρχει επισκεψημοτιτα από αυτά τά 50 άτομα γιατί πολύ απλά δεν έχουν ενδιαφέρον αφού οι πληροφορίες που θέλουν νά δουν πού τής προσφέρουν τά μέλη δεν θά υπάρχουν.

Όι διαφηζομενοι λοιπόν μπορούν να δουν (εύκολο είναι) πόσα κλικ έχουν στην σελίδα τούς από κατευθείαν αναζήτηση Google καί πόσα από την σελίδα πού πληρώνουν για να διαφημιστουν.

Δεν κάνω μάθημα διαχείρισης νά εξηγούμε, απλά λέω τά αυτονόητα.

"Ό χαβαλες καί ή πλάκα (σε λογικά πλαίσια φαίνεται ενοχλούν.")

Δεν με ενδιαφέρει αν σβηστεί τό μύνημα ούτε τό μπανρισμα.
Είμαι υπέρ τίς ελευθερίας λόγου καί σέ κάθε σωστό διάλογο, τό κρυφτό είναι για τά παιδάκια τού δημοτικού.

Οπιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Η διαχείριση μίας σελίδας με τά οποία έξοδα server domain κλπ χρειάζεται καί κυρίως έσοδα που προέρχονται από τούς εκάστοτε διφημιζομενους με Μπάνερ κλπ...

Όταν σέ ένα νήμα που γίνεται ενημέρωση από λίγα μέλη καί ταυτόχρονα καί λίγο χαβαλε όι επισκέπτες είναι το λιγότερο σε 50 άτομα, από αυτά τά άτομα λοιπόν κάποιοι θά δουν καί ένα Μπάνερ με μία κοπέλα ή γραφείο, στούντιο κλπ όπου θά κάνουν τό περιβόητο κλικ.....
Όταν σταματήσει αυτή ή ενημέρωση από μέλη πού είναι ή ραχοκοκαλιά μίας σελίδας αυτόματα δεν θά υπάρχει επισκεψημοτιτα από αυτά τά 50 άτομα γιατί πολύ απλά δεν έχουν ενδιαφέρον αφού οι πληροφορίες που θέλουν νά δουν πού τής προσφέρουν τά μέλη δεν θά υπάρχουν.

Όι διαφηζομενοι λοιπόν μπορούν να δουν (εύκολο είναι) πόσα κλικ έχουν στην σελίδα τούς από κατευθείαν αναζήτηση Google καί πόσα από την σελίδα πού πληρώνουν για να διαφημιστουν.

Δεν κάνω μάθημα διαχείρισης νά εξηγούμε, απλά λέω τά αυτονόητα.

"Ό χαβαλες καί ή πλάκα (σε λογικά πλαίσια φαίνεται ενοχλούν.")

Δεν με ενδιαφέρει αν σβηστεί τό μύνημα ούτε τό μπανρισμα.
Είμαι υπέρ τίς ελευθερίας λόγου καί σέ κάθε σωστό διάλογο, τό κρυφτό είναι για τά παιδάκια τού δημοτικού.

Οπιος κατάλαβε κατάλαβε.
Ναι ρε μάγκες!
Τι φάση;

Το site της καυλας και της καυλαντας...
Το νήμα του Spa, που κάνεις, μα κανείς δεν πάει μόνο για μασάζ..
Κι όλοι παλεύουμε με προσωπικό "κόπο" να βελτιώσουμε...
Αρχίσαμε τη λογοκρισία;

Τς τς τς..
Δεν πάμε μπροστά έτσι παιδιά!
Προστατέψτε την ελευθερία έκφρασης και λόγου γιατί είναι αυτό που σας ξεχωρίζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom