Νέα

Μασατζίδικα Θεσσαλονίκη - Κριτικές και ενημέρωση ΜΟΝΟ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα House of Fun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Το πιο πιθανό είναι να είναι η παλιά Χρύσα η οποία βρίσκει κανέναν πελάτη και γκομενιάζεται κανά 3μηνο και όταν πάρει πούλο ξαναγυρίζει στο καθήκον.

Καλη Χρονιά και από μένα , η παλιά Χρύσα είναι πάλι μαζι με Ερικα στην γνωστή διεύθυνση στο ύψος της βασ.ολγας. Είπαμε σε όσους αρέσει ο σωματότυπος της  :tits: :tits2: περνάνε σούπερ... πλέον τα κάνει ολα για ολα !!!  :bounce:
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Καλή χρονιά παίχτη κι όλα καλά να μας πάνε.Τα κορίτσια πάντα στις θέσεις τους  :tits:
Β.Όλγας? Μετακόμισαν από Λ.Στρατού?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Eνώ μαρέσει η Ερικα,αισθάνομαι ότι όταν φύγω από κει χρειάζομαι απολύμανση με πυροσβεστική μάνικα
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια
επισκεψη σημερα το απογευμα Β Ολγας κοντα στην euromedica.απο οσο προλαβα και ειδα ειχε 4 κοπελιτσες και ενα προστυχο milf.διαλεξα την φανη και ειχα μια ωριτσα καλο μασαζακι και φραπεδακι σουπερ.οσο και αν την πιεσα παρακανω απο φραπε δεν ελεγε να προσφερει. ξερει κανενας αν υπαρχει περιπτωση να παρει καποιος και κυριως πιατο?
εχει πολυ ωραιους μεζεδες!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Για ποιο μαγαζί μιλάς παίχτη?
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Λίγες υπηρησίες απόλαυσες για το είδος του μαγαζιού.
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Βοήθεια δεν έχω να δώσω γιατί δεν πατάω το πόδι μου εκεί αλλά απ όσο ξέρω τα πάντα όλα.
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Καλη Χρονιά και από μένα , η παλιά Χρύσα είναι πάλι μαζι με Ερικα στην γνωστή διεύθυνση στο ύψος της βασ.ολγας. Είπαμε σε όσους αρέσει ο σωματότυπος της  :tits: :tits2: περνάνε σούπερ... πλέον τα κάνει ολα για ολα !!!  :bounce:
Παντως η Χρυσα στο  :fuck1: δεν ειναι ο,τι το καλυτερο . Αρκετα ψυχρη  , χωρις συμμετοχη  , σου δειχνει την εντυπωση οτι  το κανει απο υποχρεωση .Αντιθετα στις αλλες υπηρεσιες  της  ,  :pipa1:ειναι πολυ καλυτερη. Στο μασαζ βεβαια  ειναι ασυναγωνιστη .
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Δε το κάνει από υποχρέωση ρε φίλε για τα λεφτά το κάνει.Όπως όλες.
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Δε το κάνει από υποχρέωση ρε φίλε για τα λεφτά το κάνει.Όπως όλες.
Δεν διαφωνω , ολες το  κανουν για τα λεφτα . Απλουστατα καποιες  το  κανουν καλα , καποιες μετρια και καποιες πολυ  καλα .
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Δεν διαφωνω , ολες το  κανουν για τα λεφτα . Απλουστατα καποιες  το  κανουν καλα , καποιες μετρια και καποιες πολυ  καλα .

εντάξει τώρα μην την ψάχνεις . Το παν ειναι τα ΛΕΦΤΑ. μετα ειναι και σε τι μερα θα πετυχεις την οποια λεγαμενη ... εαν θα σε γουσταρει για να βγαλει το κατι παραπανω κλπ. Δλδ εμείς το ιδιο γουσταρουμε με ολες ???
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Αποφάσισα να ξαναδοκιμάσω το μασάζ αν και είχα φάει 2 ήττες τις προηγούμενες φορές που επισκέφτηκα κάποια ιδρύματα.

Επίσκεψη σε Δραγούμη καθαρός χώρος, φιλικός ο Άνθρωπος στην υποδοχή 2 κορίτσια μου παρουσιάστηκαν: Λένα ψιλούτσικο ξανθό με μικρό βυζάκι και Μαρία ζουμπουρλίδικο κοντό.
Τα προγράμματα είναι 50-80-100-120.
Πήρα τι Λένα καλή κοπέλα ευχάριστος χαρακτήρας, Είμαι κουτάβι στο σπορ αλλά το μασάζ της μάρεσε. Τώρα φραπεδάκι καλό, στο speaking παίρνει βάση, στα γραπτά ανέβηκε η απόδοση αλλά δεν ήταν κάτι mind blowing.
Ποιο πάνω λέω ότι έμεινα ευχαριστημένος γιατί είμαι νέος στην παρέα σας δεν έχω εμπειρίες και κονέ και μου φέρθηκαν τίμια. Είχαμε και ανάφλεξη άρα το ίδρυμα μένει στην λίστα μου.
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα στην παρεα
σημερα εκανα μια δευτερη επισκεψη πανω απο το video club μηπως και μπορεσω να παρω κατι παραπανω απο ενα φραπεδακι.
αν και ειχα μεγαλυτερη παρεα αυτη τη φορα οσο και αν το προσπαθησα μονο στο φραπεδακι εμεινα.ειχε 2 κοπελες διαθεσιμες εκεινη τη στιγμη και τις καλεσα να ερθουν μαζι.90 ευρω το κοστος εταξα και φιλοδωρημα αλλα ουτε καν προφορικα ειχε.
θα βαλω για αλλου πλωρη.εχει καποιος να προτεινει κατι καλο ανατολικα?
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
90 ευρώ? Τους ξεφτίλισες ρε παίχτη.
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
μαλλον εγω ξεφτιλιστηκα.δεν ειχα το λαπτοπ μαζι μου για να ριξω μια ματια στο forum.σιγουρα θα εβρισκα κατι με ποιο πολλες υπηρεσιες στα ιδια λεφτα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
καλησπερα στην παρεα
σημερα εκανα μια δευτερη επισκεψη πανω απο το video club μηπως και μπορεσω να παρω κατι παραπανω απο ενα φραπεδακι.
αν και ειχα μεγαλυτερη παρεα αυτη τη φορα οσο και αν το προσπαθησα μονο στο φραπεδακι εμεινα.ειχε 2 κοπελες διαθεσιμες εκεινη τη στιγμη και τις καλεσα να ερθουν μαζι.90 ευρω το κοστος εταξα και φιλοδωρημα αλλα ουτε καν προφορικα ειχε.
θα βαλω για αλλου πλωρη.εχει καποιος να προτεινει κατι καλο ανατολικα?

κορόιδα τους έπιασες,τους γάμησες φίλε,εύγε!

Κeep walking

Καλύτερα φίλε να μην ξαναγράψεις εδώ μέσα

έτσι κι αλλιώς ούτε έχεις να προσφέρεις κάτι,ούτε έχεις να κερδίσεις κάτι από αυτά που γράφονται
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
ε β ι τ α  εφερε καινουρια τεμαχια ....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom