Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
24
Like
58
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα...μήπως έχει κανένας σας επικοινωνία με δαναη από golden πρώην aqua?? Ξαφνικά χάθηκε.....αν έχει κανείς ας στείλει pm
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
413
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
81
Επίσκεψη πριν κάποιες εβδομάδες στο Elegance. Ωραίος χώρος και καθαρός με ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο, πρώτος γύρος μασάζ σχετικά καλό σε πόδια και πλάτη από Σοφία και σε δεύτερο γύρο ανέλαβε η Ντάρια. Καλό κορμί δεμένο, ήρθε με εσώρουχα και τα έβγαλε όλα στη συνέχεια, άφησε δάχτυλα, έδειχνε να γουστάρει αυτό που κάνει, τρίφτηκε δυνατά πάνω μου. Συνολικός χρόνος κάνα 45λεπτο με το μπανάκι πριν και μετά. Δυστυχώς έμαθα ότι έφυγε. Δεν ξέρω αν θα επιστρέψει.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.734
Πόντοι
481
Επίσκεψη πριν κάποιες εβδομάδες στο Elegance. Ωραίος χώρος και καθαρός με ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο, πρώτος γύρος μασάζ σχετικά καλό σε πόδια και πλάτη από Σοφία και σε δεύτερο γύρο ανέλαβε η Ντάρια. Καλό κορμί δεμένο, ήρθε με εσώρουχα και τα έβγαλε όλα στη συνέχεια, άφησε δάχτυλα, έδειχνε να γουστάρει αυτό που κάνει, τρίφτηκε δυνατά πάνω μου. Συνολικός χρόνος κάνα 45λεπτο με το μπανάκι πριν και μετά. Δυστυχώς έμαθα ότι έφυγε. Δεν ξέρω αν θα επιστρέψει.
Είχε έρθει και πέρυσι και έφυγε!Μαλλον πάει Ρωσία και μετά μόλις τελειώσουν τα λεφτά επιστρέφει .
 

AlexThess88

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Πόσο βαριέστε να διαβάσετε μερικοί ρε φίλε...πόσο.
Τα έχουν γράψει 500 φορές τα παιδιά.
Δηλαδή φαντάσου, εγώ που ΔΕΝ έχω πάει ποτέ εκεί ξέρω ότι

Η Μαρία επειδή πάντα το έδινε, τώρα δίνει μόνο κώλο.
Η Νικόλ πέρα από το footjob, κάνει τρίο και με τη θεία της.
Η Βασιλεία, μόνο πίπες με φετίχ να της χύνεις τα μαλλιά.

Διαβάστε ρε μερικές σελίδες, αμέσως πετάτε ένα συναθλητές και ρωτάτε.
Και φυσικά, ποτέ μετά δεν ενημερώνετε.
Ρώτησα φίλε επειδή έχω διαβάσει και οι απόψεις διαφέρουν, όπως επίσης μέσα σε μήνες μπορεί να έχουν αλλάξει κάποια δεδομένα, ίσως είσαι ο πρώτος που λέει κάτι για πίπες για την Βασιλεία.
 

olvero1

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι καινούριος στο φόρουμ. Η Νικόλ που έχει δικό της νήμα πλέον, είναι η ίδια που βρισκόταν παλιά στο Κρίσταλ?
 

olvero1

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, σε περίπτωση που είναι όντως η ίδια, υπάρχει κάπου κάποια κριτική που να αναγράφει και συνοπτικά την εμφάνιση της? (Φαινομενική ηλικία, ύψος κτλ)
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
καλησπερα στην ομαδα νεος στο Bourdela.... Παλιος σχετικα στην πιατσα....καταδρομικη στο Κρυσταλ με Μπελλα
Σε γενικες γραμμες καλο μασαζ... 2 μερος 70-90 ευρω γινεται πολυ καλη δουλεια

Αν πληρώσεις 90 € για να στο παίξουν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να το γράψεις

Αν έχεις κάνει κάτι παραπάνω Τότε ακόμα και σε μήνυμα θα είσαι ανόητος αν το πεις γιατί εδώ μιλάμε για τις στάνταρ υπηρεσίες των γυναικών. Όποιος κάνει κάτι παραπάνω μαγκιά του αλλά δεν το λέει γιατί όλοι θα πάνε και θα ζητάνε τις ίδιες υπηρεσίες
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.734
Πόντοι
481
Επίσης, σε περίπτωση που είναι όντως η ίδια, υπάρχει κάπου κάποια κριτική που να αναγράφει και συνοπτικά την εμφάνιση της? (Φαινομενική ηλικία, ύψος κτλ)
Δεν είναι η ίδια
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
209
Like
564
Πόντοι
81
Αν πληρώσεις 90 € για να στο παίξουν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να το γράψεις

Αν έχεις κάνει κάτι παραπάνω Τότε ακόμα και σε μήνυμα θα είσαι ανόητος αν το πεις γιατί εδώ μιλάμε για τις στάνταρ υπηρεσίες των γυναικών. Όποιος κάνει κάτι παραπάνω μαγκιά του αλλά δεν το λέει γιατί όλοι θα πάνε και θα ζητάνε τις ίδιες υπηρεσίες
εγινε ευχαριστω πολυ!
καλημερα σας!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Και μουνι που μυρίζει κάδο ανακυκλωσης, μακριάαα
:vomit:

Να πω και την πικρή αλήθεια σχετικά με τους συναγωνιστές,γιατί δεν φταίει η λενκα .όπως έχει γραφτεί πολλές φορές έχει πολλά αρνητικά από εμφάνιση και πολλά άλλα και έχουν ειπωθεί παλιότερα αναφορές για παράσημα.αυτο δεν αποτρέπει πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνουν και νέους που την ψάχνουν γιατί δεν σέβονται απλά τον εαυτό τους .
Ο νεοέλληνας είναι γύφτος απλά ότι και να λέμε !
Ο απλός λόγος που συνεχίζει να πηγαίνει σε μια παραμορφωμένη γυναίκα ,με υπερβολικές πλαστικές ,ψυχικά προβλήματα σε επικίνδυνο όριο και ίσως ακόμα και παρασημοφορημενη;....ότι δίνει 70 ευρώ και νομίζει ότι περνάει καλά γιατί τον κρατάει 2 ώρες σπίτι της λόγο ψυχολογικων προβλημάτων και του λέει ιστορίες ασταμάτητα μετά το γαμησι σε έναν άπλυτο καναπέ που έχει γαμησει η μισή Ελλάδα από το 2000 μέχρι τώρα .
Δεν σέβεστε τον εαυτό σας μερικοί .
Όπως ένα απλό παράδειγμα ότι κατά καιρούς έρχονται εσκορνταδες και ρωτάνε για γυναίκες της πιάτσας αν μπορούν να τις πάρουν στο ξενοδοχείο.
Απλά από γυφτιά να γλιτώσουν κανένα κατοσταρικο θα γλυφομουνιαζουν πρεζόνια και γυφτισσες για 50 ευρώ .

Σόρρυ που έγραψα ένα τέτοιο κείμενο στο νήμα που δεν έχει καμία σχέση με την συγκεκριμένη και με το θέμα ,αλλά που και που πρέπει μερικοί να ακούν την πικρή αλήθεια .
Ωραιες οι μαλακίες αλλά να βλέπετε με ανοιχτά μάτια και όχι μόνο ότι συμφέρει και ότι θέλετε να βλέπετε.
 

christ0s-thess

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Αν και ασχετο με τα μασαζ..οπλισου με υπομονη..

Συμφωνώ με τον φίλο
Μεγάλη υπομονή χρειάζεται και αν απαντησσει
Εγώ της έχω στείλει 2-3 φορές, πήρα την μια απάντηση και ξανά χάθηκε
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
54
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς μία Εύα σε Αμπελόκηπους ?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.242
Πόντοι
201
:vomit:

Να πω και την πικρή αλήθεια σχετικά με τους συναγωνιστές,γιατί δεν φταίει η λενκα .όπως έχει γραφτεί πολλές φορές έχει πολλά αρνητικά από εμφάνιση και πολλά άλλα και έχουν ειπωθεί παλιότερα αναφορές για παράσημα.αυτο δεν αποτρέπει πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνουν και νέους που την ψάχνουν γιατί δεν σέβονται απλά τον εαυτό τους .
Φιλε μου..η θεσνικη εχει 1.5 εκ κοσμο..και 50 100 χιλ που μπαινει καθημερινα απο επαρχια...βλεπει μια αγγελια (οποιαδηποτε αγγελια)και παει..οι 50 60 που ασχολουντε εδω απλα ξερουν..σε ολο το φασμα του sex life..μασαζ σπιτια call girls..σιγα μην περιμεναν απο μας εδω μεσα να δουλεψουν..

Θελω να πω..οποιος παει δε σημαινει οτι ξερει και που παει..ουτε και ειναι εδω μεσα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom