Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Fityoungman98

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
269
Like
1.038
Πόντοι
201
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
+20
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
31
Like
22
Πόντοι
0
Κανένας που να έχει πάει στο body free πρόσφατα;Πως απαντάνε εκεί μέσω viber η μόνο κλήση;
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
20
Like
42
Πόντοι
0
Η Μαρια κανει τα παντα απο το 2002 που την ξερω-χρημα ομως θελει-σου πινει το αιμα κ αυτη και ο Δημητρακης της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλημερα φιλε-στο 30+20 τα βγαζουν ολα ;
Όχι. 70 είναι σε μερικές. Δεν ξέρω αν το κάνουν όλες
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
106
Like
304
Πόντοι
21
Επίσκεψη σε Crystal.
Παρούσες : Κασσανδρα , Ολίβια , Νεφέλη , Ραφαέλα , Αρτεμις .
Προτιμήθηκε η Αρτεμις . Ευγενική και ησυχη από άποψη ομιλίας στο δωματιο , στα γούστα μου από άποψη εμφάνισης οποτε ήμουν οκ. Πρώτο μέρος σχετικά καλό , θα ήθελα λίγο καλύτερο αλλα δεν ήταν κάτι που με χάλασε, πίεσε παραπάνω εκεί που χρειάστηκα . Δεύτερο μέρος εξαιρετικό , το πήγε παρα πολύ καλά και το απόλαυσα. Σύνοψη . Έφυγα ευχαριστημένος . Αν θα προτιμηθεί ξανά ; Ναι
Κόστος 30€+20€=50€
 

Dinitrispap92

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
14
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στο crystal και ενώ έχω στανταρακι τη Νεφέλη είπα να δοκιμάσω με μπελά λόγω κριτικών. Εκτός του ότι ίσως ήταν λίγο βιαστική (συνολική επίσκεψη 30 λεπτά περίπου), στα υπόλοιπα σούπερ. Βυζάρες τις οποίες προσφέρει για γλειψιμο, ξέρει να σε καυλώσει, αν και λίγο τυποιημενη η συνομιλία με τα βρωμολογα. Άξιζε θεωρώ το 50αρικο
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
325
Κριτικές
4
Like
812
Πόντοι
361
Παιδιά που είναι αυτό το παλιό body free είναι;
Δεν ξέρω φίλε αλλα μου πέταξε μια διαφήμιση
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Από περιέργεια επικοινώνησα με το more massage μέσω εφαρμογής. Μου έστειλαν σε φωτο τις κοπέλες, μουναρες.. και μόνοι τους μου είπαν για έξτρα υπηρεσίες....κάποιες πανε μέχρι φουλ...δεν ξέρω μου φάνηκε πολυ καλο για να είναι αληθινό. Δεν ξερω αν κάποιος φίλος πήρε καμία από εκεί?
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.007
Πόντοι
361
Καλησπέρα μάγκες. Από περιέργεια επικοινώνησα με το more massage μέσω εφαρμογής. Μου έστειλαν σε φωτο τις κοπέλες, μουναρες.. και μόνοι τους μου είπαν για έξτρα υπηρεσίες....κάποιες πανε μέχρι φουλ...δεν ξέρω μου φάνηκε πολυ καλο για να είναι αληθινό. Δεν ξερω αν κάποιος φίλος πήρε καμία από εκεί?
Μείνε μακριά φουλ fake
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες κάποιος να ξέρει κάτι για την Λένα την ψηλή αδύνατη που ήταν στο royal massage έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να την βρω
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Δμε φίλε άλλες φωτο στέλνουν αλλες γυναίκες σου έρχονται?
Μείνε μακριά φουλ fake
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες κάποιος να ξέρει κάτι για την Λένα την ψηλή αδύνατη που ήταν στο royal massage έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να την βρω
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
107
Like
511
Πόντοι
81
Επίσκεψη σε Crystal.
Παρούσες : Κασσανδρα , Ολίβια , Νεφέλη , Ραφαέλα , Αρτεμις .
Προτιμήθηκε η Αρτεμις . Ευγενική και ησυχη από άποψη ομιλίας στο δωματιο , στα γούστα μου από άποψη εμφάνισης οποτε ήμουν οκ. Πρώτο μέρος σχετικά καλό , θα ήθελα λίγο καλύτερο αλλα δεν ήταν κάτι που με χάλασε, πίεσε παραπάνω εκεί που χρειάστηκα . Δεύτερο μέρος εξαιρετικό , το πήγε παρα πολύ καλά και το απόλαυσα. Σύνοψη . Έφυγα ευχαριστημένος . Αν θα προτιμηθεί ξανά ; Ναι
Κόστος 30€+20€=50€
Η Αρτεμις ειναι η παλια Αρτεμις με τις βυζαρες ή καποια καινουρια κοπελα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom