Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.275
Κριτικές
19
Like
9.181
Πόντοι
9.095
Ευχαριστω αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να γνωριζω οτι το Κ48 σημαινει Καλλιροης 48.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσεις ειστε παλιοι εγω ειμαι νεος τι να κανω?
Γαμωντας μαθαίνεις! Και εγώ στην αρχή μου είχε βγει η Παναγία για να μάθω τις συντομογραφίες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Εννοώ μασάζ και σεξ μαζί... Ηλικία μέχρι 40 είναι οκ
Όλα με μασαζ και σεξ είναι
μπες και δες φωτό να δεις ποια σου κάνει, διάβασε και λίγο το νήμα να πάρεις μια ιδέα
Για σιγουριά και καλό μασάζ πήγαινε στο Σολωμού 70 ή στο Diamonds Εθνάρχου Μακαρίου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Give

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
49
Like
4.883
Πόντοι
5.646
Εννοώ μασάζ και σεξ μαζί... Ηλικία μέχρι 40 είναι οκ
Έχει επιλογές αν ρίξεις μια ματιά στο κύριο θέμα των μασάζ . ή αν επιλέξεις μασάζ από την λίστα θα δεις και reviews
 
  • Like
Αντιδράσεις: Give

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.687
Κριτικές
47
Like
15.357
Πόντοι
5.885
Ευχαριστω αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να γνωριζω οτι το Κ48 σημαινει Καλλιροης 48.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσεις ειστε παλιοι εγω ειμαι νεος τι να κανω?
Ok
Προς θεού δεν υπάρχει θέμα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.590
Κριτικές
190
Like
48.433
Πόντοι
41.443
Ευχαριστω αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να γνωριζω οτι το Κ48 σημαινει Καλλιροης 48.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσεις ειστε παλιοι εγω ειμαι νεος τι να κανω?
μα δεν στο ειπα με επικριτικο τονο.
ανεφερα απλα ποιο μαγαζι ηταν.
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Μεγάλα σχέδια είχα σήμερα, πλύθηκα, ξυρίστηκα, παρφουμαρίστικα και πήγα στο Νιρβάνα με 3 εναλλακτικές επιλογές. Και ω συμφορά μου: όλα τα δωμάτια γεμάτα, δεν υπήρχε χώρος... Έφυγα άπραγος και ενθυμούμενος πώς ο θεός γελάει όταν κάνουμε σχέδια.
Το ίδιο έπαθα και εγώ χθες φίλε μου. Και έφυγα και πήγα στο Diamond και πήρα την Λίζα
και γυρίσαμε ωραίο έργο
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Μάγκες για την Valeria απo Golden touch την άποψη σας ... όσοι την δοκιμασατε

 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
208
Πόντοι
20
τελικα η Λιζα βικτωρια με μεγαλο στηθος ακουσα θα επανελθει συντομα μετα απο διαλειμμα την ψαχναμε λιγο προστυχοφατσα
 

SevenS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
258
Πόντοι
280
Ρε παίδες είναι ένα σάιτ το rose massage που λέει προσφέρει μασάζ.. έχει κάνα 2 ξεκολα καλά.. πήγα να πάρω το τάντρα μασάζ και όταν την ρώτησα αν παίζει σεξ μου τα μασούσε και μου έλεγε θα το κανονίσω από κοντά με την κοπέλα... Το έλεγε λόγω διακριτικότητας η είναι σκαμ η φάση??
Είμαι εντελώς άπειρος σε τέτοιου είδους μασατζιδικα και πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει.. δεν είναι μαγαζί, κοπέλες που έρχονται στον χώρο σου είναι..
Παρακαλώ τα φώτα σας...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Ρε παίδες είναι ένα σάιτ το rose massage που λέει προσφέρει μασάζ.. έχει κάνα 2 ξεκολα καλά.. πήγα να πάρω το τάντρα μασάζ και όταν την ρώτησα αν παίζει σεξ μου τα μασούσε και μου έλεγε θα το κανονίσω από κοντά με την κοπέλα... Το έλεγε λόγω διακριτικότητας η είναι σκαμ η φάση??
Είμαι εντελώς άπειρος σε τέτοιου είδους μασατζιδικα και πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει.. δεν είναι μαγαζί, κοπέλες που έρχονται στον χώρο σου είναι..
Παρακαλώ τα φώτα σας...
Μάστορα ετοίμασε ενα 50ρικάκι ακόμα και προχώρα κανονικότατα… μασάζ δεν ξέρουν,μόνο από το άλλο κάνουν..
Πάρε όποια θες από εκεί εκτός την Ολίβια όχι ότι δεν το δίνει το δίνει κι αυτή απλά ειναι εντελώς ξεπέτα και να φύγουμε …
 

SevenS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
258
Πόντοι
280
Μάστορα ετοίμασε ενα 50ρικάκι ακόμα και προχώρα κανονικότατα… μασάζ δεν ξέρουν,μόνο από το άλλο κάνουν..
Πάρε όποια θες από εκεί εκτός την Ολίβια όχι ότι δεν το δίνει το δίνει κι αυτή απλά ειναι εντελώς ξεπέτα και να φύγουμε …
Thanks
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
0
Ρε παίδες είναι ένα σάιτ το rose massage που λέει προσφέρει μασάζ.. έχει κάνα 2 ξεκολα καλά.. πήγα να πάρω το τάντρα μασάζ και όταν την ρώτησα αν παίζει σεξ μου τα μασούσε και μου έλεγε θα το κανονίσω από κοντά με την κοπέλα... Το έλεγε λόγω διακριτικότητας η είναι σκαμ η φάση??
Είμαι εντελώς άπειρος σε τέτοιου είδους μασατζιδικα και πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει.. δεν είναι μαγαζί, κοπέλες που έρχονται στον χώρο σου είναι..
Παρακαλώ τα φώτα σας...
Τι να σου πει αγαπητέ απ'το τηλέφωνο οτι γαμιομαστε κάργα? Μόνο υπονοούμενα...
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
208
Πόντοι
20
Τι να σου πει αγαπητέ απ'το τηλέφωνο οτι γαμιομαστε κάργα? Μόνο υπονοούμενα...
κανενα μασαζ δε λεει τηλεφωνικα υπηρεσιες συναγωνιστη,,,,λογικο για να ξερεις ειναι οι φωτο η τιμη η εμπειρια στο φορουμ και η φραση μασαζ και τα υπολοιπα χαχα ναι καποιες φορες κοροιδευουν αλλα μετα μαθαινεται και σταματαει το παιχνιδι☀️☀️☀️☀️καλημερααα ηλιολουστη
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.332
Like
15.993
Πόντοι
3.656
sweet escape δεν πάνε συχνά μέλη ε ;
Καλή φάση με εύκολο σχετικά παρκάρισμα και μπριζόλα πάντα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
sweet escape δεν πάνε συχνά μέλη ε ;
Καλή φάση με εύκολο σχετικά παρκάρισμα και μπριζόλα πάντα.
Έχει πελατεία αυτό το γκιλφομαγαζο γιατί υπάρχουν συγκεκριμένα σιτεμενα θηράματα!!!!! Προσφέρουν όμως μασάζ και υπηρεσίες δυνατες
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Έχει σε άλλα νεότερες ΜΗ ΛΑΤΙΝΕΣ ;
χμμμμ μάλλον πιο πιθανό είναι να μην ξαναδανειστούμε ποτέ σαν κράτος παρά να βρούμε νεότερες ΜΗ ΛΑΤΙΝΕΣ σε ελληνικά μυοχαλαρωτικά ιδρύματα Πεολατρείας και αιδοιοαντιστοίχισης!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.332
Like
15.993
Πόντοι
3.656
χμμμμ μάλλον πιο πιθανό είναι να μην ξαναδανειστούμε ποτέ σαν κράτος παρά να βρούμε νεότερες ΜΗ ΛΑΤΙΝΕΣ σε ελληνικά μυοχαλαρωτικά ιδρύματα Πεολατρείας και αιδοιοαντιστοίχισης!


Όπου έχει λατίνες, δεν πατάω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom