Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
Θέλω να πάω στην Ρούλα Κ48
Εχω πάντως τις αμφιβολίες μου για το τι θα παίξει
Θα ακολουθήσει κριτική
μην ξεχάσεις να της δώσεις τα χάπια για την πίεση.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.694
Κριτικές
47
Like
15.489
Πόντοι
5.885
Επειδή έχω κολλήσει στο πώς ανεβάζουμε κριτικές θα δσω μία σύντομη εδώ και βλέπουμε
Λοιπόν Ρούλα Κ48
Πρώτη φορά μαζί της
Κουδούνι ανέβηκα με πήγε τσα2 στο δωμάτιο και περίμενα την παρέλαση
Μιάς και υπήρχε στόχευση την διάλεξα με την μία.
Μπανάκι και αναμονή
Ηρθε με χαρά πήρε το μαρούλι και της είπα οτι εάν μου αρέσει το όλο θέμα θα έχει και tip
Εν αρχή μασάζ, δείχνει να το έχει το θέμα, που είπε οτι είχε εμπειρία από φυσιοθεραπαυτήριο που ήταν παλιά
Σε ανύποπτο χρόνο τα έβγαλε όλα και μου έκανε ένα b2b μασαζ, γυρίζω και εγώ και αρχίζει το κυρίως πιάτο.
Πίπα το έχει. Γλωσόφυλλα το έχει. Δάχτυλα στο μουνί με δυσκολία, πολύ στενή. Στην πίσω τρύπα λίγο τσίνησε. Γλυφομούνι και γλυφοκώλι της άρεσε κατέβασε αρκετά υγρά. Κουστούμι και είσοδος.
Στενή αλλά είχε καλή υγρασία. Αρχισε διάφορα λεκτικά κλισέ. 2 στάσεις, ιεραποστολικό και στα 4
Κωλο δεν με άφησε
Καποια στιγμή μου λέει να τα πάρω στο στόμα όπερ και εγένετο.
Συμπέρασματα
Σώμα πολύ καλό για την ηλικία της. Κοντή. Σίγουρα πάνω από 55
Πρόσωπο αν και έχει κάνει πλαστικοποίηση είναι σπασμένο και φαίνεται
Εχει λίγο πρόβλημα με την προφορά της
Τα σκίσε με και γάμα την μουνάρα μου κλπ κλπ αρκετά
Εάν θέλεις να περάσεις καλά πρέπει να κάτσεις πάνω απο μισή ώρα και να την πλακώσεις συνέχεια στην πούτσα.
Είμαι μισό μισό εάν θα ξαναπάω
Παρεπιπτόντως με κοίταζε την ώρα που έφευγαεάν θα της έδινα tips. No tips sugar
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
608
Κριτικές
4
Like
1.320
Πόντοι
206
Επειδή έχω κολλήσει στο πώς ανεβάζουμε κριτικές θα δσω μία σύντομη εδώ και βλέπουμε
Λοιπόν Ρούλα Κ48
Πρώτη φορά μαζί της
Κουδούνι ανέβηκα με πήγε τσα2 στο δωμάτιο και περίμενα την παρέλαση
Μιάς και υπήρχε στόχευση την διάλεξα με την μία.
Μπανάκι και αναμονή
Ηρθε με χαρά πήρε το μαρούλι και της είπα οτι εάν μου αρέσει το όλο θέμα θα έχει και tip
Εν αρχή μασάζ, δείχνει να το έχει το θέμα, που είπε οτι είχε εμπειρία από φυσιοθεραπαυτήριο που ήταν παλιά
Σε ανύποπτο χρόνο τα έβγαλε όλα και μου έκανε ένα b2b μασαζ, γυρίζω και εγώ και αρχίζει το κυρίως πιάτο.
Πίπα το έχει. Γλωσόφυλλα το έχει. Δάχτυλα στο μουνί με δυσκολία, πολύ στενή. Στην πίσω τρύπα λίγο τσίνησε. Γλυφομούνι και γλυφοκώλι της άρεσε κατέβασε αρκετά υγρά. Κουστούμι και είσοδος.
Στενή αλλά είχε καλή υγρασία. Αρχισε διάφορα λεκτικά κλισέ. 2 στάσεις, ιεραποστολικό και στα 4
Κωλο δεν με άφησε
Καποια στιγμή μου λέει να τα πάρω στο στόμα όπερ και εγένετο.
Συμπέρασματα
Σώμα πολύ καλό για την ηλικία της. Κοντή. Σίγουρα πάνω από 55
Πρόσωπο αν και έχει κάνει πλαστικοποίηση είναι σπασμένο και φαίνεται
Εχει λίγο πρόβλημα με την προφορά της
Τα σκίσε με και γάμα την μουνάρα μου κλπ κλπ αρκετά
Εάν θέλεις να περάσεις καλά πρέπει να κάτσεις πάνω απο μισή ώρα και να την πλακώσεις συνέχεια στην πούτσα.
Είμαι μισό μισό εάν θα ξαναπάω
Παρεπιπτόντως με κοίταζε την ώρα που έφευγαεάν θα της έδινα tips. No tips sugar
Δεν εχει αντοχες αν πιστονιαζεις, παει να σε τελειωσει με πιπα. Εγω για αυτο την σταματησα την θεια ρουλα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
Ρε παίδες εγώ την Ρούλα την είχα πάρει πριν 20 χρόνια όταν ήταν 40 !!!!!!
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Επειδή έχω κολλήσει στο πώς ανεβάζουμε κριτικές θα δσω μία σύντομη εδώ και βλέπουμε
Λοιπόν Ρούλα Κ48
Πρώτη φορά μαζί της
Κουδούνι ανέβηκα με πήγε τσα2 στο δωμάτιο και περίμενα την παρέλαση
Μιάς και υπήρχε στόχευση την διάλεξα με την μία.
Μπανάκι και αναμονή
Ηρθε με χαρά πήρε το μαρούλι και της είπα οτι εάν μου αρέσει το όλο θέμα θα έχει και tip
Εν αρχή μασάζ, δείχνει να το έχει το θέμα, που είπε οτι είχε εμπειρία από φυσιοθεραπαυτήριο που ήταν παλιά
Σε ανύποπτο χρόνο τα έβγαλε όλα και μου έκανε ένα b2b μασαζ, γυρίζω και εγώ και αρχίζει το κυρίως πιάτο.
Πίπα το έχει. Γλωσόφυλλα το έχει. Δάχτυλα στο μουνί με δυσκολία, πολύ στενή. Στην πίσω τρύπα λίγο τσίνησε. Γλυφομούνι και γλυφοκώλι της άρεσε κατέβασε αρκετά υγρά. Κουστούμι και είσοδος.
Στενή αλλά είχε καλή υγρασία. Αρχισε διάφορα λεκτικά κλισέ. 2 στάσεις, ιεραποστολικό και στα 4
Κωλο δεν με άφησε
Καποια στιγμή μου λέει να τα πάρω στο στόμα όπερ και εγένετο.
Συμπέρασματα
Σώμα πολύ καλό για την ηλικία της. Κοντή. Σίγουρα πάνω από 55
Πρόσωπο αν και έχει κάνει πλαστικοποίηση είναι σπασμένο και φαίνεται
Εχει λίγο πρόβλημα με την προφορά της
Τα σκίσε με και γάμα την μουνάρα μου κλπ κλπ αρκετά
Εάν θέλεις να περάσεις καλά πρέπει να κάτσεις πάνω απο μισή ώρα και να την πλακώσεις συνέχεια στην πούτσα.
Είμαι μισό μισό εάν θα ξαναπάω
Παρεπιπτόντως με κοίταζε την ώρα που έφευγαεάν θα της έδινα tips. No tips suga
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλε σε ποιο στουντιο ειναι η Ρουλα?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
42
Like
7.384
Πόντοι
4.446
Η κυρία πρέπει να ναι γεννηθείσα την περίοδο του αεροπορικού δυστυχήματος των μπεμπηδων στο Μόναχο
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
472
Like
709
Πόντοι
81
Σήμερα στο Μπακνανά 47

Δήμητρα
Μόνικα
Στέλλα
Εύα
Μαγιομι
και η Ειρήνη που επέστρεψε
Βασικά η Ειρήνη είναι πολύ ωραία μιλφαρα για τα γούστα μου και την είδα πιο όμορφη. Αν βελτιώσει λίγο την απόδοση στο δωμάτιο θα είναι πολύ καλή περίπτωση.

ΥΓ. Η αυριανή άφιξη φαίνεται πολύ κλασατη περίπτωση....
γνωστη απο παλια η αυριανη?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.600
Κριτικές
190
Like
48.536
Πόντοι
41.443

Pol Pan

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
258
Πόντοι
0
Σινώπης δεν είχε ενα μασατζίδικο? Τι απέγινε?
Δυστυχώς δεν πάει και πολύ καλά. Πρόσφατα πέρασα δύο φορές σε διάστημα δέκα ημερών και είχε την Ράνια και την Ασιάτισσα την Σίντυ. Ακόμα και οι παλιές που είχε (Ζωή, Αλεξάνδρα, Έλενα), δεν της είδα. Αν δεν φέρει νέες λαδοκόρες, μάλλον θα κλείσει. Αν και η Σίντυ αλλά και η Ράνια, που τις είχα πάρει στο παρελθόν και είχαν καλές υπηρεσίες, δεν φθάνει για να το κρατήσουν ανοιχτό.
Άρα, άμεσα θα πρέπει να γίνει κάτι μιας και κοντά σε αυτήν την περιοχή έχουν κλείσει άλλα δύο που υπήρχαν παλιά (Μιχαλακοπούλου 99 και 172, αν δεν κάνω λάθος).
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Δυστυχώς δεν πάει και πολύ καλά. Πρόσφατα πέρασα δύο φορές σε διάστημα δέκα ημερών και είχε την Ράνια και την Ασιάτισσα την Σίντυ. Ακόμα και οι παλιές που είχε (Ζωή, Αλεξάνδρα, Έλενα), δεν της είδα. Αν δεν φέρει νέες λαδοκόρες, μάλλον θα κλείσει. Αν και η Σίντυ αλλά και η Ράνια, που τις είχα πάρει στο παρελθόν και είχαν καλές υπηρεσίες, δεν φθάνει για να το κρατήσουν ανοιχτό.
Άρα, άμεσα θα πρέπει να γίνει κάτι μιας και κοντά σε αυτήν την περιοχή έχουν κλείσει άλλα δύο που υπήρχαν παλιά (Μιχαλακοπούλου 99 και 172, αν δεν κάνω λάθος).
Εξαιρετική ήταν η Βικτώρια που δούλευε στο Μιχαλακοπούλου 179 , μελαχρινή ψηλή αδύνατη, με καλλίγραμμο σώμα , στο μαγαζί της υπέροχης Φωτεινής. Μήπως ξέρετε τι απέγινε ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Μεγάλα σχέδια είχα σήμερα, πλύθηκα, ξυρίστηκα, παρφουμαρίστικα και πήγα στο Νιρβάνα με 3 εναλλακτικές επιλογές. Και ω συμφορά μου: όλα τα δωμάτια γεμάτα, δεν υπήρχε χώρος... Έφυγα άπραγος και ενθυμούμενος πώς ο θεός γελάει όταν κάνουμε σχέδια.
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Το γράφει.
Κ48
Καλλιρρόης 48
Μασατζιδικο
Ευχαριστω αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να γνωριζω οτι το Κ48 σημαινει Καλλιροης 48.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστω αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να γνωριζω οτι το Κ48 σημαινει Καλλιροης 48.
Εσεις ειστε παλιοι εγω ειμαι νεος τι να κανω?
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
356
Κριτικές
5
Like
7.165
Πόντοι
1.321
Παίδες καλησπέρα.... Ποιο από όλα τα μασατζιδικα μου προτείνετε για μια επίσκεψη με όλο το πακέτο.....
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
356
Κριτικές
5
Like
7.165
Πόντοι
1.321
Εννοώ μασάζ και σεξ μαζί... Ηλικία μέχρι 40 είναι οκ
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
Ευχαριστω αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να γνωριζω οτι το Κ48 σημαινει Καλλιροης 48.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσεις ειστε παλιοι εγω ειμαι νεος τι να κανω?
Γαμωντας μαθαίνεις! Και εγώ στην αρχή μου είχε βγει η Παναγία για να μάθω τις συντομογραφίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom