Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς - KINA !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIPINOKYNHGOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 153K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
θα σου πω φιλε μου. Ποτε δε έχω αφήσει χωρίς απάντηση κανένα από τους καλους φίλος εδώ. Απλώς, όπως έχω ξαναγράψει δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο.
Τελειωνε την πιπα, θα περιμενουμε.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
φιλε πιπινοτραβελοκυνηγε μην κρατας σε αγωνια τον λαο. δωσε πληροφοριες για τα τραβελοπιπινα που, πως και με τι κοστος. οι κωλομπαραδες του site αγωνιουν
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
:thumbsup:
Τελειωνε την πιπα, θα περιμενουμε.
FILE MOY EDW EINAI H APANTHSH: παρουσιάzω (αυτούσιο) το ''post'' του φίλου Dimitris Agnostos:   
Λοιπόν είναι να έχεις το κοκαλάκι της νυχτερίδας.
Η κλειδαριά του παραδείσου στην Κίνα θέλει τον κλειδαρά της.
Και μετά μπένεις σε ένα κόσμο που ουτε καν μπορείς να τον φανταστείς.
Ούτε στα ποιό τρελά σου όνοιρα.
Μια μέρα ακριβώς μετά το SOS που εξέπεμψα στον άρχοντα τον Πιπινοκυνηγό η τυχη μου χαμογέλασε για τα καλά.
Στην είσοδο του ξενοδοχείου μου στο Wuxi τρακάρισα ένα τύπο και πιάσαμε την κουβέντα στο ξεκάρφωτο για ασχετο θέμα
που αφορούσε τα ταξί στην πόλη.
Φοβερος τυπας πλακατζής που μένει μόνιμα στην Κίνα για δουλειές , Αμερικάνος.
Ετσι πως τον έκοψα ψαλιδοκολιάρη , περασα στο προκέίμενο.
Ρε φίλε του λεω δεν σε ξέρω καλά αλλά σε βλέπω να κατέχεις την πόλη αυτη και θέλω να σου πω τον πόνο μου.
Είμαι τέσσερις πέντε μέρες σε αυτή την κολοπόλη και δεν μπορώ να βρω τίποτα ξέρεις τώρα τι εννοώ , και του έριξα
το ποιήμα χύμα και τσουβαλάτα.

This is your lucky day μου αποκρίθηκε .
Να μην σας τα πολυλογώ μου εξήγησε ότι εδώ και ένα μήνα η αστυνομία εχει ξεσκιστεί να κυνηγάει τα μασατζίδικα τις βιζιτούδες
και τα ρέστα , και πως τα πράγματα έχουν δυσκολέψει πολύ.

Αλλα ....... όλα αυτα είναι για αυτούς που δεν ξέρουν ....  μου είπε....
Να κεράσω ένα καφεδάκι του πρότεινα να κάτσουμε να τα πούμε να μου πεις τι παίζει ???
Να μην σας τα πολυλογώ το βράδι βγήκαμε παρέα .....
Και βγαίνουμε παρέα εδώ και τέσσερις μέρες κολητά........γίναμε και φιλαράκια.

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΟΜΩς!!!!!!!

Ο τύπος ξέρει όποια τρυπα υπάρχει σε αυτη την κολοπόλη και έχει μπόλικους κινέζους φίλους.

ΕΧΩ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ...... ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΙΘΩ ΜΕ ΠΟΣΕς ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ.

Δεν έχω χαλάσει παραπάνω απο 30 με 40 ευρώ ημερησίως για 2 ωρα και τρίωρα και τετράωρα μαμίσια με κάτι αγγέλους.
Οταν μιλάμε για αγγέλους μιλάμε για αγγέλους.
Τι μωρά ειναι αυτά ρε παιδιά.
Οτι και να πώ είναι λίγο.
Μιλάμε για κοριτσάκια 18 19 20 χρονών με ένα δέρμα λες και είναι απο βελούδο , με με μια στενή τρυπούλα λες και πηδας παρθένα.

Εχω πάθει την πλάκα της ζωής μου , και δηλώνω και βετεράνος του αθλήματος.

Και σε έχουν άρχοντα  , καμία σχέση με οτοιδήποτε άλλο εχει βρεθεί στο δρόμο μου σε άλλες χώρες , ΠΑΣΑ σε έχουνε
ΕΙΣΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ 1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ.

1.ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ

2.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ

3.ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΕΣ

4.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ

5.ΚΟΥΚΛΙΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ ΠΑΘΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΠΟ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗ.

6.ΚΑΤΑΛΕΥΚΟ ΒΕΛΟΥΔΙΝΟ ΔΕΡΜΑ ΣΑΝ ΜΕΤΑΞΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΟΠΛΑΚΑ ΜΟΥ.

7.ΤΟ ΣΤΗΘΟς ΕΛΑΦΡΩς ΜΕΣΑΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥς ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

8. ΤΡΙΧΑ ΣΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

9. ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥς ΔΥΤΙΚΟΥς ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΥΣ , ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ
  ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ , ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΤΗ ΜΑς , ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΤΟ ''ΜΕΓΕΘΟς'' ΜΑΣ
  ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥς ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΥΣ ΑΣΙΑΤΕς.
10. ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙς ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ
    ΠΟΥ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΡΕΛΑ.

11. ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙς ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΩΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΩΡΑ ΓΑΜΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΝΕΙς 30 ΚΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΕΥΡΩ
    ΛΕς ΤΩΡΑ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ ΕΔΩ, ΕΛΑ ΟΜΩς ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ 1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

12. ΟΛΑ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΕΖΕΙ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΟΠΩς ΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ ΠΙΠΙΝΟΚΥΝΗΓΟΣ.
    Ο ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ........

    Τελος πάντων θα επανέλθω επι του θεματος μιας και στο δωματιο μου αυτη τη στιγμή εχω δυο μωρά πακετάκι.
    Οπως το ακουσατε δυο μωρακια πακετάκι.
    Εριξα τον πρώτο και τώρα αυτες χαζευουν τηλεόραση και εγω βρήκα την ευκαιρία να κάτσω λίγο στο PC  να χαλαρώσω.
    Ενοείται ότι θα πάμε μεχρι το πρωί και η πλάκα είναι ότι ψιλοτσακώνονται για μένα ........
    Ο φιλαράκος μου που τα κανόνησε μου είπε όποτε βαρεθεις και τα διώξεις το πρωί μην τους δώσεις παραπάνω απο 300 rnb
    στην καθε μια και μας χαλάσεις την πιάτσα .Αυτο μας κάνει γύρω στα 70 ευρω για δυό κουκλιά όλο το βράδι !!!!!!!

    Χρειάζεται να πώ κατι άλλο ?????

    Νομίζω πως όχι.........

    Οκ μαγκες θα τα πούμε με νεώτερα , θα τραβήξω και καμια φωτο ανεβάσω.
   
    Δεν καταλαβαίνω τι μου λένε , αλλά με φωνάζουν να παω στο κρεβάτι πάλι !!!!!

    Ζω στον παραδεισο αυτο εχω να πώ  μόνο!!!!!!!!!!

    ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!!!!!!

    ΓΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ........

Καλησπέρα στα παληκάρια .......

Απο το Wuxi στη Σαγκάη .....Σανχάη για τους ντόπιους , και εδώ τα πράματα ευκολα πολύ.

Και ελαφρώς ακριβότερα βέβαια.

Δεν προλαβαίνεις να βγεις απο το ξενοδοχείο και σου την πεφτουνε για ότι θες.

Θες κοριτσάκια , θες αγοράκια , θες ladyboys , θες άλλα πραγματα οτι ζητάει η ψυχή σου.

Οσο περνάει η ώρα πέφτει και η τιμή , προχθές για παράδειγμα πείρα 3 κουκλιά στο δωματιο για 100 γκιούρο.

Ηταν η ώρα 4 το πρωί βέβαια.

Αλλο πράμα η Σαγκάη , άλλος αέρας , με πολύ ωραία μαγαζιά , πολύ ωραίο κόσμο.

Πίνης τα ποτάκια σου στο 18 εκεί στο Bund μετά ανεβαίνεις ταράτσα στο Rouge μέχρι τις τρείς τέσσερις το πρωί


Αν δεν έχεις τραβήξει κάτι απο κει μέσα που είναι πολύ ευκολο, στο δρόμο για το ξενοδοχειο φορτώνεις
όσα κορμιά αντέχεις.
Μιλάμε για το τρελό μαγάζι , και η θέα στο Bund μοναδική , παθαίνεις πλάκα   
Κατά τις δύο προχθές σκάσανε κατι μαύρες γαζέλες πρέπει νατανε 1.80 η ποιό κοντή.
Ψαχνόντουσαν για τράβηγμα αλλά η ταρίφα τους ήταν δισβάσταχτη .......ας είναι δεν πειράζει την συνέχεια την ξέρεται.

Σήμερα είμαι Ningbo μόλις έφτασα οταν θα έχω νέα απο δώ θα σας τα πω.
Η πρώτη εικόνα απο το KtV του ξενοδοχείου κάτι παραπάνω απο υποσχόμενη....

Καληνύχτα μαγκες.


Υ.Γ. Πιπινοκυνηγέ μην ασχολείσαι  με τους κακεντρεχείς αγορίνα μου , τόσα ξέρουν τόσα λένε προσωπικά είμαι κανα 20ημερο Κίνα και θα μείνω άλλες δυό βδομάδες.....ο ποιό ωραίος μήνας της ζωής μου .........ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ .......και τα κοριτσάκια μέσα στο χαμόγελο και στο ευχαριστώ............ΝΟΙΩΘΩ ΠΑΣΑΣ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ .....ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΣΤΗ ΑΣΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ................

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΥΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΚΙΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!     
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Πιπινοκυνηγε !!!!!!!!!!!!!
Αν εχεις σκοπο το παρον θρεντ να το μετατρεψεις σε τραβελο-θρεντ, να μου το πεις απο τωρα για να την κανω με ελαφρα πηδηματακια.
Μια απορια: Στην Απαντηση 1321 & 1322 για παρατηρησε τη γκομενα. τι εχει? Συγκαμενη ειναι ή χεσμενη? :headbang:
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε Λευτερη, όπως έγραψα πριν λίγες μέρες:
<< (« Απάντηση #1270 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2010, 22:12:30 ») -
Μαγκίτες έχω έκπληξη!!! δεν έλεγα τίποτα τόσο καιρό γιατί δεν ήμουν σίγουρος για το αποτέλεσμα. Λοιπόν, κινέζος ποντικός μου έδωσε ΦΟΒΕΡΌ υλικό.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περισσότερα από αύριο την ίδια ώρα. Τα λέμε!.....>>
Ο μάγκας μου έδωσε πολύ πράμα. Κατά τη γνώμη μου τα περισσότερα αξίζουν. Έχει απ' όλα..
Απλώς, τα βάζω με τη σειρά το ένα μετά το άλλο, γιατί είναι πολλά και δεν έχω χρόνο να ταξινομώ.
Αλλα, όπως βλέπεις αυτό γίνετε σε χωριστό θρεντ - ψηφοφορία. Στο κανονικό απλώς βάζω τα αποτελέσματα..
Όπως μπορείς να δεις στο:  Μασατζίδικα που γαμάς - ΚΊΝΑ !!! συνεχίζω κανονικά τα ποσταρισματα, όπως και στο παρελθόν.
Τι να κάνω ρε φιλε, όπως είπα δεν υπάρχει χρόνος. Επίσης, δεν είναι δυνατό να τους ευχαριστήσω όλους!!! Είπαμε την πλακα μας κάνουμε. Μη τρελαθούμε!
Τώρα, σχετικά με το τι έχει η γκόμενα. Όπως μου έχεις πει έχεις αρκετή εμπειρία από Κίνα, για αυτό θα ξέρεις ότι οι κινέζες δεν έχουν την ίδια τρίχα με τις δυτικές!!! Aρα, εάν το ξυρίσουν και περάσουν δυο-τρεις μέρες αυτό είναι το αποτέλεσμα (τις περισσότερες φορες, γιατί όπως είπαμε υπάρχουν περισσοτερες από 50 μειονότητες!!!... και το αποτέλεσμα δεν είναι το ίδιο σε όλες).
Η συγκεκριμένη ίσως να συγκάηκε από το πολύ γαμήσι, η να χέστηκε από τη χαρά της !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
P

PIPINOKYNHGOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
Πολιτεία - Αλληγορία του σπηλαίου – Πλάτων

Μια ομάδα ανθρώπων ζουν σε ένα σπήλαιο όλη τους τη ζωή, αλυσοδεμένοι σε έναν τοίχο, χωρίς να μπορούν να δουν την επιφάνεια ούτε να δουν πίσω τους, όπου βρίσκεται μια φλόγα, η οποία φωτίζει αντικείμενα που κινούνται και ρίχνει σκιές στα τοιχώματα του σπηλαίου. Οι φυλακισμένοι αρχίζουν να αποδίδουν αυτά τα σχήματα με όρους και έννοιες, ενώ πιστεύουν ότι οι σκιές αυτές είναι η πραγματικότητα.
Το ότι οι φυλακισμένοι, ωστόσο, μπορούν να δουν μόνο τις σκιές αυτές, δε σημαίνει ότι ο υπαρκτός κόσμος περιορίζεται μόνο μες στο σπήλαιο. Αν κάποιοι καταφέρουν να λυθούν από τις αλυσίδες και βγουν από το σπήλαιο, θα τυφλωθούν από τη λάμψη του Ήλιου και θα επιστρέψουν πίσω. Αν, ωστόσο, συνηθίσουν το φως, θα δουν καθαρά τον Ήλιο, που συμβολίζει το Αγαθό, και θα καταλάβουν ότι όσα έβλεπαν μες στο σπήλαιο ήταν απλά αντίγραφα των αληθινών. Ίσως σκεφτούν να επιστρέψουν πίσω, λυπούμενοι τους φυλακισμένους συντρόφους τους. Πίσω, όμως, στο σπήλαιο, δε θα μπορούν να συνηθίσουν στο σκοτάδι, και, προσπαθώντας να διδάξουν στους υπόλοιπους την αλήθεια, ίσως δεχτούν το μίσος και την αντίδρασή τους. Ωστόσο, όσοι ελευθερώθηκαν, οι φιλόσοφοι, έχουν χρέος να επιστρέψουν πίσω και να διδάξουν και τους υπόλοιπους…………………………………

Καλή τύχη σε 3 - 4 καλους φίλους που έκανα εδώ.
Καλή νύχτα στους υπολοιπους!
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες άρχισε νέα ψηφοφορία!!!  :dancing: :dancing: :dancing:
πιστευτε οτι ο PIPINOKYNHGOS τα έχει παίξει ??????   (Η ψηφοφορία λήγει: Οκτωβρίου 09, 2010, 16:29:51)     :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

george_gr13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα, σε παρακαλώ δώσε πληροφορίες για clubs, καλό μασαζ, KTV και καλά μέρη στην Gouangzhou. Ευχαριστώ.
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
μου φαινεται οτι πιπινοκυνηγος ουτεποθ εχει παει κινα........

Αποφευγει επιμελως να απαντησει σε συγκεκριμενες ερωτησεις.
Αυτα.....
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Πολιτεία - Αλληγορία του σπηλαίου – Πλάτων

Μια ομάδα ανθρώπων ζουν σε ένα σπήλαιο όλη τους τη ζωή, αλυσοδεμένοι σε έναν τοίχο, χωρίς να μπορούν να δουν την επιφάνεια ούτε να δουν πίσω τους, όπου βρίσκεται μια φλόγα, η οποία φωτίζει αντικείμενα που κινούνται και ρίχνει σκιές στα τοιχώματα του σπηλαίου. Οι φυλακισμένοι αρχίζουν να αποδίδουν αυτά τα σχήματα με όρους και έννοιες, ενώ πιστεύουν ότι οι σκιές αυτές είναι η πραγματικότητα.
Το ότι οι φυλακισμένοι, ωστόσο, μπορούν να δουν μόνο τις σκιές αυτές, δε σημαίνει ότι ο υπαρκτός κόσμος περιορίζεται μόνο μες στο σπήλαιο. Αν κάποιοι καταφέρουν να λυθούν από τις αλυσίδες και βγουν από το σπήλαιο, θα τυφλωθούν από τη λάμψη του Ήλιου και θα επιστρέψουν πίσω. Αν, ωστόσο, συνηθίσουν το φως, θα δουν καθαρά τον Ήλιο, που συμβολίζει το Αγαθό, και θα καταλάβουν ότι όσα έβλεπαν μες στο σπήλαιο ήταν απλά αντίγραφα των αληθινών. Ίσως σκεφτούν να επιστρέψουν πίσω, λυπούμενοι τους φυλακισμένους συντρόφους τους. Πίσω, όμως, στο σπήλαιο, δε θα μπορούν να συνηθίσουν στο σκοτάδι, και, προσπαθώντας να διδάξουν στους υπόλοιπους την αλήθεια, ίσως δεχτούν το μίσος και την αντίδρασή τους. Ωστόσο, όσοι ελευθερώθηκαν, οι φιλόσοφοι, έχουν χρέος να επιστρέψουν πίσω και να διδάξουν και τους υπόλοιπους…………………………………

Καλή τύχη σε 3 - 4 καλους φίλους που έκανα εδώ.
Καλή νύχτα στους υπολοιπους!
ραντεβού συντόμως
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
πιπινοκυνηγε σε χασαμε ..μηπως σε επιασε η κινεζικη μαφια και σου εχουν αλαξει τα φωτα στο :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

owner

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Από το μακρυνό Μακαο , πολλές περιπτώσεις , θα ποστάρω και φωτογραφίες
έχω πάρει Ελληνικά περιοδικά και εφημεριδες , για φόντο.
Ώστε να μην έχουν να λένε οι κακές οι γλώσσες.
επιδη είμαι κοματια και πρεπει να κοιμιθώ , ειναι περασμενες 12 εδω.

body 2 body εχτες , 2 ωρες με μπριζολα , και φραπε με καλαμακι , 15 € (10 € + 5€ tip)
αντε καλά κρασά εκεί στο ελλαδιστάν .

 

karlitos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποσο καιρο εχει να γινει post εδω περα?
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
πιπινοκυνηγε ζεις.... δωσε κανενα σημα ρεεεεεεεεεεε..
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κουλουρι παιζει φουλ εκει περα?? Η το παιζουν δυσκολες?
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε παιδιά εγκαταλείψαμε την Κίνα δια το νέον έτος????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom