Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giovanni80

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Όντως το ροστερ του galaxy ανανεώθηκε έχει βάλει και την Αθηνά πλέον και την Vi. Αν κάποιος δοκιμάσει μια από τις δύο ας μας πει τι παίζει. Επίσης αν η Αλεξάνδρα που έγραψε κάποιος φίλος ότι δεν κάνει τπτ αν άλλαξε τακτική και ξεψαρωσε λίγο. Όσο για αυτά που γράφεις kritwn99 συμφωνώ απόλυτα.
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
580
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Στο galaxy γινανε προσθήκες οπως είχε πει και ο Κρίτων πιο πάνω. Δε ξέρω για εσάς αλλά αυτή η Vi μου βγάζει κάτι πολύ ερωτικό. Όποιος την επισκεφθει/ γνωρίζει κάτι ας στείλει εδώ ή pm.
Κουκλάκια , εύχομαι καλές μαλάξεις
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Like
962
Πόντοι
81
Αν ψάξεις παλαιότερα δικά μου post , θα διαβάσεις ότι επιμένω, πως για την περίοδο αυτή, μασάζ 45' με φραπέ δεν μπορεί να υπερβαίνει σε κόστος τα € 50.

Είναι μια δίκαιη αμοιβή προς τον "θεραπευτή"..

Και μην τρελαινόμαστε , τι είναι ο φραπές δηλαδή? μασάζ στο 5ο άκρο του άνδρα.. δεν αλλάζει κάτι στην υπηρεσία..

Ωστόσο. το "καλαμάκι" διαφοροποιεί αισθητά την προσφερόμενη υπηρεσία και δικαιολογημένα μπορεί να χαρακτηρισθεί "έξτρα" υπηρεσία, με αντίστοιχη επιβάρυνση..

Συνεπώς , για να μη λέω συνεχώς τα ίδια.

Μασάζ 45΄ με φραπέ 40 + 10 = € 50

Μασάζ 45΄με φραπέ + καλαμάκι 40 + 20 = € 60

Ξεφεύγοντας χαλάμε την πιάτσα ..:hi:
να διορθωσω οτι τα 45' κοστιζουν 35 ευρω και η 1 ωρα 40 ευρω !!!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230912_135144_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_20230912_135144_com.opera.browser.jpg
    194,7 KB · Εμφανίσεις: 46

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Στο galaxy γινανε προσθήκες οπως είχε πει και ο Κρίτων πιο πάνω. Δε ξέρω για εσάς αλλά αυτή η Vi μου βγάζει κάτι πολύ ερωτικό. Όποιος την επισκεφθει/ γνωρίζει κάτι ας στείλει εδώ ή pm.

Είχα ενημερώσει από την προηγούμενη Τετάρτη, για τις νέες αφίξεις... μείνετε συντονισμένοι..

Συμφωνω σε ολα. Θα ηθελα να μεταφερεις ομως στη διευθυνση , πως οταν ρωταμε πληροφοριες για κοπελες, να μην κανει την κινεζα η κυρια Αριστουλα, τουλαχιστον σε οσους ειμαστε πελατες και μας ξερει. Το θεωρω μεγαλο φαουλ και κουτοπονηρια.

Έγινε ευρύτατη συζήτηση με την αγαπητή Αριστούλα , δεν υπάρχει δόλος, ούτε υστεροβουλία, είναι θεσμικά επαγγελματική η συμπεριφορά της.. έτσι το αντιλαμβάνεται από την πλευρά της.. περισσότερα σε π.μ.​

να διορθωσω οτι τα 45' κοστιζουν 35 ευρω και η 1 ωρα 40 ευρω !!!

Έχεις δίκιο, να διευκρινίσω όμως, τι εννοώ όταν λέω 45΄

πρώτον δε μιλώ μόνο για το συγκεκριμένο ίδρυμα και
δεύτερον αναφέρομαι στον χρόνο παραμονής της λαδοκόρης με τον πελάτη.

συνεπώς για να μείνει 45΄ , ουσιαστικά μιλάμε για πρόγραμμα 1 ώρας..

Να προσθέσω για το galaxy , πως πληρώνεις πάντοτε μετά την υπηρεσία , ενώ για όσους ενδιαφέρονται υπάρχει δυνατότητα πληρωμής με κάρτα (χρεωστική -πιστωτική ) λαμβάνοντας και την αντίστοιχη απόδειξη... :hi:
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Like
962
Πόντοι
81
Όντως το ροστερ του galaxy ανανεώθηκε έχει βάλει και την Αθηνά πλέον και την Vi. Αν κάποιος δοκιμάσει μια από τις δύο ας μας πει τι παίζει. Επίσης αν η Αλεξάνδρα που έγραψε κάποιος φίλος ότι δεν κάνει τπτ αν άλλαξε τακτική και ξεψαρωσε λίγο. Όσο για αυτά που γράφεις kritwn99 συμφωνώ απόλυτα.
1400 ευρω τον μηνα παιρνουν !! ας κανουν και καποια εξτρα να παιρνουν τα διπλά
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy . Αστραφτερός χώρος όπως πάντα με ιδιαίτερη σημασία στην λεπτομέρεια. Nεες παρουσιες . Ομορφες . Στην υποδοχη η Αριστουλα οπως παντα ευγενικη με το χαμογελο. Περασα στο δωματιο με την Αλεξανδρα. Ηταν και η Βι η Αθηνα και η Κατερινα. Περασα πολυ ωραια με την Αλεξανδρα. Πολυ καλη στο μασαζ. Το κερασακι στην τουρτα ο ωραιος φραπες.... Εχω βρει το κατάλληλο μαγαζί που μου προσφέρει την πλήρη χαλάρωση
1f609.png
1f609.png
1f609.png
1f609.png
με τις ωραιες κοπελες ....
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy . Αστραφτερός χώρος όπως πάντα με ιδιαίτερη σημασία στην λεπτομέρεια. Nεες παρουσιες . Ομορφες . Στην υποδοχη η Αριστουλα οπως παντα ευγενικη με το χαμογελο. Περασα στο δωματιο με την Αλεξανδρα. Ηταν και η Βι η Αθηνα και η Κατερινα. Περασα πολυ ωραια με την Αλεξανδρα. Πολυ καλη στο μασαζ. Το κερασακι στην τουρτα ο ωραιος φραπες.... Εχω βρει το κατάλληλο μαγαζί που μου προσφέρει την πλήρη χαλάρωση
1f609.png
1f609.png
1f609.png
1f609.png
με τις ωραιες κοπελες ....

Well done mate!

Χαίρομαι που προσαρμόζονται σιγά σιγά όλες οι κορασίδες, στις απαιτήσεις των θαμώνων..

Έτσι πρέπει, ισχυρή ομάδα και με πάγκο.. :thumbsup:
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
49
Like
4.883
Πόντοι
5.646
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy . Αστραφτερός χώρος όπως πάντα με ιδιαίτερη σημασία στην λεπτομέρεια. Nεες παρουσιες . Ομορφες . Στην υποδοχη η Αριστουλα οπως παντα ευγενικη με το χαμογελο. Περασα στο δωματιο με την Αλεξανδρα. Ηταν και η Βι η Αθηνα και η Κατερινα. Περασα πολυ ωραια με την Αλεξανδρα. Πολυ καλη στο μασαζ. Το κερασακι στην τουρτα ο ωραιος φραπες.... Εχω βρει το κατάλληλο μαγαζί που μου προσφέρει την πλήρη χαλάρωση
1f609.png
1f609.png
1f609.png
1f609.png
με τις ωραιες κοπελες ....
Τιμη για αυτό;
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
580
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Θα επιβεβαιώσω τα παραπάνω μετά από δοκιμή , σε διάφορες συνεδρίες με Ζήνα πριν 2 εβδομάδες και Κατερίνα , Αλεξάνδρα πρόσφατα . Κεφάτα κορίτσια καλό μασάζ , καθαρός χώρος . Θα δοκιμάσω σύντομα και τα υπόλοιπα γιατί έχω κάτι πονάκια στο πόδι…..
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Χτεσινη επισκεψη στο galaxy . Αστραφτερός χώρος όπως πάντα με ιδιαίτερη σημασία στην λεπτομέρεια. Nεες παρουσιες . Ομορφες . Στην υποδοχη η Αριστουλα οπως παντα ευγενικη με το χαμογελο. Περασα στο δωματιο με την Αλεξανδρα. Ηταν και η Βι η Αθηνα και η Κατερινα. Περασα πολυ ωραια με την Αλεξανδρα. Πολυ καλη στο μασαζ. Το κερασακι στην τουρτα ο ωραιος φραπες.... Εχω βρει το κατάλληλο μαγαζί που μου προσφέρει την πλήρη χαλάρωση
1f609.png
1f609.png
1f609.png
1f609.png
με τις ωραιες κοπελες ....
μπριζόλα παίζει; καλός κ ο φραπές αλλά να φάμε κιόλας.
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
178
Πόντοι
0
Βόλτα στο Galaxy ραντεβού με vi από Βιετνάμ, ένα μικρόσωμο κορίτσι γλυκύτατο, δεν μιλάει ελληνικά μόνο ελάχιστα η επικοινωνία στα αγγλικά. Στα του μασάζ τώρα, πήρα 1 ώρα χαλαρωτικό, το κατέχει το άθλημα, σου βγάζει μία ηρεμία και το απολαμβάνεις. Δεν έδωσα χρήματα από την αρχή, όταν τελειωνε την ρώτησα τη κάνουμε τώρα μου λέει αν θέλω έξτρα λέω θέλω να τον παίξει και δίνω 10 ευρώ, μου λέει οκ προχώρησε σε μια μαλακια τέλεια χωρίς να βιάζεται. Εν ολίγοις νομίζω αξίζει τα 40+10 θα ξανά πάω. Απορίες ΠΜ
 

giovanni80

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Προχτές επίσκεψη στο galaxy και μου λέει η Αριστέα σου έχω την Αλεξάνδρα που είναι καινούργια για σήμερα. Από Ρωσία η κοπελιά ρωτάω γιατί είχε γράψει πιο πάνω ο συναγωνιστής ότι δεν τον άφησε να βγάλει εσώρουχο και μου λέει βέβαια να το βγάλεις. Στα του μασάζ δεν κάνει το μασάζ της Vi αλλά είναι καλό σχετικά. Από την αρχή μέχρι να σε γυρίσει έχεις καταλάβει ότι είναι δυνατή τρίβει αισθησιακά και ξέρει πως για να σε σηκώσει εύκολα. Μου λέει γύρνα και εννοείται ήμουν ήδη έτοιμος έκανε μια ωραία φραπεδια αφού μου έκανε την κλασσική ερώτηση για έξτρα συμφώνησε στα +10. Συνεχίσαμε το μασάζ μέχρι που πέρασε η ώρα. Η εντύπωση μου είναι ότι ειναι η καλύτερη για την ώρα του ροστερ. Μακάρι η Αριστέα να συνεχίσει να φέρνει κορίτσια που ξέρουν να μας κάνουν να μην κλαίμε τα λεφτά μας.
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
πάντωςη προηγούμενη ασιατισα δεν ήταν κ κάτι καλό όσο αφορά το φραπέ που είχα γράψει ότι δυσανασχέτησε πολύ με τα 10....
ελπίζωη vi να είναι Όπως λέει ο συνάδελφος πιο πάνω
τελικά η αριστουλα παίζει να κάνει κ αυτή?
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Ερώτηση Αθήνα έχει δοκιμάσει κάνεις....?
εντωμεταξύμου είχε πει η Ελένη ότι υπάρχει πρόγραμμα body body πραγμα που στο said δεν το αναφέρει...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
37
Like
20.198
Πόντοι
12.896
Είχα ενημερώσει από την προηγούμενη Τετάρτη, για τις νέες αφίξεις... μείνετε συντονισμένοι..



Έγινε ευρύτατη συζήτηση με την αγαπητή Αριστούλα , δεν υπάρχει δόλος, ούτε υστεροβουλία, είναι θεσμικά επαγγελματική η συμπεριφορά της.. έτσι το αντιλαμβάνεται από την πλευρά της.. περισσότερα σε π.μ.



Έχεις δίκιο, να διευκρινίσω όμως, τι εννοώ όταν λέω 45΄

πρώτον δε μιλώ μόνο για το συγκεκριμένο ίδρυμα και
δεύτερον αναφέρομαι στον χρόνο παραμονής της λαδοκόρης με τον πελάτη.

συνεπώς για να μείνει 45΄ , ουσιαστικά μιλάμε για πρόγραμμα 1 ώρας..

Να προσθέσω για το galaxy , πως πληρώνεις πάντοτε μετά την υπηρεσία , ενώ για όσους ενδιαφέρονται υπάρχει δυνατότητα πληρωμής με κάρτα (χρεωστική -πιστωτική ) λαμβάνοντας και την αντίστοιχη απόδειξη... :hi:
ειδικα αμα εισαι παντρεμενος ειναι οτι πρεπει για καρτα,να το δει η γυναικα σου κ να χεις τρεχαματα μετα :2funny:
:2funny::2funny:
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
331
Πόντοι
20
Παιδιά καλησπέρα. Προχτές επίσκεψη στο galaxy και μου λέει η Αριστέα σου έχω την Αλεξάνδρα που είναι καινούργια για σήμερα. Από Ρωσία η κοπελιά ρωτάω γιατί είχε γράψει πιο πάνω ο συναγωνιστής ότι δεν τον άφησε να βγάλει εσώρουχο και μου λέει βέβαια να το βγάλεις. Στα του μασάζ δεν κάνει το μασάζ της Vi αλλά είναι καλό σχετικά. Από την αρχή μέχρι να σε γυρίσει έχεις καταλάβει ότι είναι δυνατή τρίβει αισθησιακά και ξέρει πως για να σε σηκώσει εύκολα. Μου λέει γύρνα και εννοείται ήμουν ήδη έτοιμος έκανε μια ωραία φραπεδια αφού μου έκανε την κλασσική ερώτηση για έξτρα συμφώνησε στα +10. Συνεχίσαμε το μασάζ μέχρι που πέρασε η ώρα. Η εντύπωση μου είναι ότι ειναι η καλύτερη για την ώρα του ροστερ. Μακάρι η Αριστέα να συνεχίσει να φέρνει κορίτσια που ξέρουν να μας κάνουν να μην κλαίμε τα λεφτά μας.
μπορει να ηταν ψαρωμενη ακομα με μενα κ μου ειπε οχι...αλλα παιζει να μην καταλαβε καλα τι ειπα γιατι μετα χαιδευε κοντα στην επιμαχη περιοχη χαμογελωντας,,,επρεπε να κανω χειρονομια φραπε χωρις λογια...στη γλωσσα των κωφων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom