Νέα

Μασατζίδικα με κόστος έως 50 ευρώ (Διεύθυνση - Λεπτά συνεδρίας - Κόστος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα πήγαινες σε low cost μασατζίδικο;

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 87,7%
  • Όχι

    Ψήφοι: 22 12,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    179

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε μήπως και τι περιλαμβάνει το μασάζ της αν δίνει happy end πόση ώρα τιμή.
 

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Πήρα τηλέφωνο την Ιουλία είπε 30 την ώρα για μασάζ γνωρίζει κάποιος αν προσφέρει κάτι παραπάνω προς το τελος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Φιλοι μου πηρα την Ελενη απο καλλιθεα και μου ειπε 70 ευρω για μιαμιση ωρα.Τι λενε αυτοι που την ξερουν?Αξιζει?
΄΄Εχουν γράψει αρκετά για την Ελένη στην Καλλιθέα ! Άν δεν έχεις πρόβλημα με την ηλικία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της .
 

alfonso13

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
5
Πόντοι
0
΄΄Εχουν γράψει αρκετά για την Ελένη στην Καλλιθέα ! Άν δεν έχεις πρόβλημα με την ηλικία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της .
Θα μπορουσες να μου στειλεις το τηλεφωνο της κυριας Ελενης;
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Όσον αφορά την εμφάνιση από τις 4 που έχω δει:

Ιουλία Περιστέρι. 45αρα ρωσιδόφατσα ψηλή (1,80+) λεπτή με καμπούρα, άκωλη και άβυζη.

Βίκυ Στεφανία. Από φωτογραφία του facebook την έχω δει και μου φάνηκε πολύ μέτρια, μεσογειακή περιφέρεια με μπούτια, άβυζη και μέτριο πρόσωπο. Ηλικία γύρω 35 με 40?

Λιούμπα Ν.Σμύρνη. 55 χρονών με φάτσα καθαρίστριας, 3άρι φυσικό στήθος και λίγα έξτρα κιλά. Οι περισσότεροι από εμάς πιστεύω θα φεύγανε τρέχοντας μόλις την αντίκρυζαν.

Αγγελική Αθηνών343. Ηλικία 45, ρωσιδόφατσα με ξανθό κοντό μαλί, καλό στήθος φυσικό 3αρι, μέτριο βάρος.

Γενικά όπως είπα και στο ποστ της 1ης σελίδας, πολύ μέτριες όλες οι επιλογές.
Έχουμε τηλε. Της αγγελίκης σε pm
 

Mass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
58
Πόντοι
0
Ρε παιδιά από τις 4 παραπάνω που αναφέρετε δεν έχω δοκιμάσει την Ιουλία και την Αγγελική.. Για την Βίκυ Στεφάνια δεν έχω καλές εντυπώσεις αλλά ακούω πολλά και καλά σχόλια αλλά εγώ προσωπικά ίσως να μην ταίριαξε ή να μην μου άρεσε κάτι στο σώμα της. Για την Θεία Λιούμπα Δυστυχώς έκανα τον κόπο και δοκίμασα.Μασαζ καλό.. σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της,βυζι επισης πολυ καλο αλλά όλα μα όλα τα υπόλοιπα cult εντελώς. Νομιζω οτι για μια ωρα βρισκεσαι σε αλλη εποχη και σε αλλη χωρα..Σκέφτομαι την Ιουλία αλλά κάτι με κολλάει ότι θα είναι ψιλομουφα η φάση γιατι εχω διαβασει οτι ειναι ψιλοξινη..Αν τελικά το επιχειρήσω θα ενημερώσω..
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Μήπως μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα?
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
΄΄Εχουν γράψει αρκετά για την Ελένη στην Καλλιθέα ! Άν δεν έχεις πρόβλημα με την ηλικία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της .
Αν μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα?
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
369
Πόντοι
21
Καλησπέρα.Μπορεί κάποιος να στείλει link αγγελίας ή τηλέφωνο θείας Ελένης από Καλλιθέα?Θενκς.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Δεν κατάλαβα μάγκες.
60€ για 30 λεπτά με φουλ πρόγραμμα δεν χρεώνουν τα περισσότερα μασατζιδικα;
Εγώ τόσο έχω δώσει σε.γνωστό μαγαζί και σίγουρα παίζουν και άλλα εκεί.

Τι σας πείραξε;
Που δεν ζητάω να γαμησω θείτσες ή που είπα μήπως υπάρχει κάτι στα 50€;
Αυτό δεν είναι το νόημα του θέματος;
Να βρούμε καμία καλύτερη ευκαιρία;

Πάντως αν έχετε καμία συμβουλή και για δοκιμασμένη κοπέλα με χώρο δικό της και με αυτά που ζητάω θα με ενδιέφερε.
30 λεπτά με 50 ευρώ = σύντομο διεκπερωτικό μασάζ (ψευτο μασαζ - ψευτοχάδια του 5- 10 λεπτου) και μετά καλαμάκι και μπριζόλα όσο αντέξεις .
45 λεπτά με 60 ευρώ = αισθησιακό μασάζ με περισσότερη ώρα και μετά καλαμάκι και μπριζόλα όσο αντέξεις .
Αυτά είναι τα κλασικά προγράμματα στα μπριζολάδικα του κέντρου , αλλά και αλλού . Αν πας ζήτατα έτσι.
Προσοχή για τα παραπάνω λεφτά γιατί συνήθως καταλήγεις στα δύο ως άνω προγράμματα . :sunglasses:
 

george(18)

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2020
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Κανά καλό μασατζίδικο, μόνο για πίπα ακάπωτη στο κέντρο, ξέρει κανάς συναγωνιστής?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Η αγγελική ποιά είναι? Νομίζω έχω ξαναρωτήσει αλλά δεν θυμάμαι..
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ την Αγγελική την είχα πετύχει στο Λ. Αθηνών 343. Το καλύτερο μασάζ από αυτά που έχω δοκιμάσει και στο τέλος δυνατή πίπα με σκουφάκι. Είναι milf, με κάποια κιλά παραπάνω, μεγάλο βυζί, όπως την έχουν περιγράψει κατά καιρούς και άλλοι συνάδελφοι. Μετά από αυτό το μαγαζί είχα διαβάσει εδώ ότι δούλεψε στο Μπακνανά, σαν Αγγελική-Σάρα. Μετά χάθηκε. Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν και που δουλεύει.
 

MrMegistos23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
37
Like
44
Πόντοι
0
΄΄Εχουν γράψει αρκετά για την Ελένη στην Καλλιθέα ! Άν δεν έχεις πρόβλημα με την ηλικία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της .
Θα μπορούσες να μου στείλεις αγγελία ή το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom