Νέα

Μάρλεν, είσαι σκέτη καύλα !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Facial_Freak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Προεδρε,η λεξη μουφα αναφερεται στην επανεξεταση ανα πενταετια και οχι στην υπαρξη βιβλιαριου :headbang:....για να καταλαβαινομαστε! Εγω παντως επιμενω "μην σπερνετε τον πανικο" !!!!!! :tickedoff:
Φιλε μου δεν υπαρχει επανεξεταση ,μια ακτινογραφια θωρακος και γινετε η ανανεωση για αλλα 5 χρονια
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.020
Like
210
Πόντοι
36
Τον πρόεδρο να τον ακούτε.

Ξέρει πολλά, πάρα πολλά και είναι μέσα σε όλα

Ετσι ΠΡΟΕΔΡΕ? ;) ;) ;)
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Κατα την γνωμη μου παντως,μεγαλυτερα σιχαματα απο τις μαυρες δεν υπαρχουν...Οι χωρες απ' οπου τις φερνουν ειναι πιτα στις ασθενειες και ασε που και μεσα στις λασπες να κυλιοταν πριν κατσει επανω σου,ουτε που θα το διακρινεις!!! :think:....μιλαμε για πολυ κατραμια,μονο τα ματια φωσφοριζουν :o    :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.020
Like
210
Πόντοι
36
και τα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: δόντια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Καλο θα ηταν αν ξερει καποιος καμια αλλη επικινδυνη χορευτρια σαν την Μαρλεν να την αναφερει εδω για να την αποφυγουμε. Φυλαγε τα ρουχα σου για να εχεις τα μισα.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
Κατα την γνωμη μου παντως,μεγαλυτερα σιχαματα απο τις μαυρες δεν υπαρχουν...Οι χωρες απ' οπου τις φερνουν ειναι πιτα στις ασθενειες και ασε που και μεσα στις λασπες να κυλιοταν πριν κατσει επανω σου,ουτε που θα το διακρινεις!!! :think:....μιλαμε για πολυ κατραμια,μονο τα ματια φωσφοριζουν :o    :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε φιλε ειναι ρατσιστικο αυτο. φαντασου αμα εχει λασπες και σταξει απο πανω της, θα νομιζεις πως λιωνει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Χθες ειχα την πρωτη γνωριμια μου με την περιφημη Μαρλεν στο Ιγκουανα.πραγματι ειναι πολυ καυλιαρα και τιμαει τα λεφτα που αφηνει ο πελατης.ελευθερα δαχτυλακια στο πριβε,ενας μικρος φραπες,σφαλιαρες στα κωλομερια.τι αλλο θελετε δηλαδη??Τριτη βραδυ και το μαγαζι ηταν γεματο.την εχετε φαει την κοπελα και νομιζω οτι ορισμενοι απο εσας αναπαραγετε μαλακιες χωρις να ξερετε κατι συγκεκριμενο.Η κοπελα ειναι σωστη επαγγελματιας.αυτο ειναι το συμπερασμα...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Χθες ειχα την πρωτη γνωριμια μου με την περιφημη Μαρλεν στο Ιγκουανα.πραγματι ειναι πολυ καυλιαρα και τιμαει τα λεφτα που αφηνει ο πελατης.ελευθερα δαχτυλακια στο πριβε,ενας μικρος φραπες,σφαλιαρες στα κωλομερια.τι αλλο θελετε δηλαδη??Τριτη βραδυ και το μαγαζι ηταν γεματο.την εχετε φαει την κοπελα και νομιζω οτι ορισμενοι απο εσας αναπαραγετε μαλακιες χωρις να ξερετε κατι συγκεκριμενο.Η κοπελα ειναι σωστη επαγγελματιας.αυτο ειναι το συμπερασμα...

Φιλε μου μαλλον εσυ δεν γνωριζεις τι εστι Μαρλεν,αλλωστε πρωτη φορα την γνωρισες,αυτα που γραφονται εδω γιατην Μαρλεν ειναι λιγα,εσυ μπορει να τα χαρακτηριζεις μαλακιες.
Προσωπικα την γνωριζω απο τοτε που ηρθε πριν χρονια στην Ελλαδα.
Πρωτη φορα δουλεψε στην Δραμα,στο μαγαζι με τα κουρτινακια στα πριβε,Κολετζ ,νομιζω.
Ξερεις ποσοι χασανε τον υπνο τους εκει?
Κατοπιν Πλατινουμ ,4 χρονια περιπου,8-10 μηνες Καλιγουλα,τωρα Ιγκουανα.
Εχω δει πολλα που εχει κανει ,γιατι ειμαι τακτικος θαμονας σε αυτα τα μαγαζια,εχω γραψει σε αλλα ποστ.
Ουτε πανικο θελω να διαδωσω ουτε τιποτα αλλο,απλα λεω την αληθεια για το τι συμβαινει ,Ξερεις φιλε οτι χορευτης που εκανε ζωντανο στο Πλατινουμ μαζι της ,σταματησε το live show ,γιατι πηρε παρασημο απο την εν λογω?
Και αλλοι φιλοι εχουνε γραψει για την Μαρλεν .
Τωρα αν εσυ νομιζεις οτι γραφουμε μαλακιες ειναι δικαιωμα σου να το πιστευεις
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Χθες ειχα την πρωτη γνωριμια μου με την περιφημη Μαρλεν στο Ιγκουανα.πραγματι ειναι πολυ καυλιαρα και τιμαει τα λεφτα που αφηνει ο πελατης.ελευθερα δαχτυλακια στο πριβε,ενας μικρος φραπες,σφαλιαρες στα κωλομερια.τι αλλο θελετε δηλαδη??Τριτη βραδυ και το μαγαζι ηταν γεματο.την εχετε φαει την κοπελα και νομιζω οτι ορισμενοι απο εσας αναπαραγετε μαλακιες χωρις να ξερετε κατι συγκεκριμενο.Η κοπελα ειναι σωστη επαγγελματιας.αυτο ειναι το συμπερασμα...
Τι άλλο θέλουμε; Εεεε, ένα AIDSάκι περιποιημένο, μια ηπατιτιδούλα τρελή.. Αυτά νομίζω αρκούν. Αν θέλουμε κι άλλα θα ενημερώσουμε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Τι άλλο θέλουμε; Εεεε, ένα AIDSάκι περιποιημένο, μια ηπατιτιδούλα τρελή.. Αυτά νομίζω αρκούν. Αν θέλουμε κι άλλα θα ενημερώσουμε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γι'αυτο οταν παιρνεις πριβε απο δω και περα να φορας γαντια και μασκα εσυ.παιδια δεν ξερω τι κανει εξω απο το μαγαζι,αλλα απο αυτα που κανει μεσα στο μαγαζι μαλλον ειναι αδυνατο να κολλησεις κατι.εννοω μεσα στα πλαισια της λογικης του καθενα.φυσικα αν την παρεις για πριβε και της γλειψεις το μουνι,ε εκει παιρνεις καποια ρισκα.γι'αυτο τα θεωρησα καπως υπερβολες αν μιλαμε για λογικα πραματα.Ξεχασα να αναφερω προχθες οτι οταν η Μαρλεν χορευει στην πιστα,ξαπλωνει κατω,ανοιγει οσο μπορει τα ποδια της και παιζει το μουνι της για να το δουν ολοι.το ζει και το ευχαριστιεται η γυναικα!!
 

iaswn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα!να σας ρωτησω...η μαρλεν στον πριβε χορο της σε ξαπλωνει στον καναπε και σου τραβαει μα***α...??? + το οτι με γεμισε σαλια στον που**ο....απο αυτα π ειδα οτι γραφετε εδω θα κολλησουμε και τιποτα ρε παιδες...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για πες ρε φιλε...το χερι της σαλιωνε και μου τον επαιζε...δν νομιω να κολλας απο τετοιο πραγμα...
οχι φιλε δεν κολλας,μη μασας,απλα θελει προσοχη.μπορει στον χορο να ειναι απιαστη αλλα απο θεματα υγειας δεν πρεπει να το πολυρισκαρουμε γιατι εχουν ακουστει διαφορα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
για πες ρε φιλε...το χερι της σαλιωνε και μου τον επαιζε...δν νομιω να κολλας απο τετοιο πραγμα...
λοιπον με την κοπελα ποτε δεν ειχα παρε-δωσε αλλα απο διαφορα που ακουγονται αλλα και απο τον κυκλο παιδιων σε μαγαζια που δουλευε,ψευτης να βγω ειναι σκληρο τζανκι..και αυτο σημενει το λιγοτερο ηπατητιδα c η b για να μην παει ο νους μου σε αλλα που δεν θελω αλλα τα βλεπω καθε μερα στη δουλεια μου...απο την αλλη ολα μπορει να ειναι μουφα....
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μούφα και να το λέει όλη η Θεσσαλονίκη; Δε νομίζω.
 

iaswn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον με την κοπελα ποτε δεν ειχα παρε-δωσε αλλα απο διαφορα που ακουγονται αλλα και απο τον κυκλο παιδιων σε μαγαζια που δουλευε,ψευτης να βγω ειναι σκληρο τζανκι..και αυτο σημενει το λιγοτερο ηπατητιδα c η b για να μην παει ο νους μου σε αλλα που δεν θελω αλλα τα βλεπω καθε μερα στη δουλεια μου...απο την αλλη ολα μπορει να ειναι μουφα....

εγω φιλε μου με την κοπελα το μονο παρε δωσε που ειχα ηταν αυτο που σου ανεφερα παραπανω...τωρα αν κολλαμε τοσο ευκολα ηπατητιδες τι να πω..θα ρωτησω καποιον ειδικο...
thx
 

ta-suka-skafh

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον με την κοπελα ποτε δεν ειχα παρε-δωσε αλλα απο διαφορα που ακουγονται αλλα και απο τον κυκλο παιδιων σε μαγαζια που δουλευε,ψευτης να βγω ειναι σκληρο τζανκι..και αυτο σημενει το λιγοτερο ηπατητιδα c η b για να μην παει ο νους μου σε αλλα που δεν θελω αλλα τα βλεπω καθε μερα στη δουλεια μου...απο την αλλη ολα μπορει να ειναι μουφα....
χαλαρωσε φιλος, μη λεμε οτι ναι, Αν εχει υπατητιδα c θα πεθανει σε κανα μηνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom