Νέα

Μαριέτα Χρουσαλά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
έχουμε ακούσει εδώ μέσα τα πάντα, αλλά όχι και μουνάκιας αυτό το πράμα.
03fe795399ba8c50106c4bb80a51eca1_L.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.lay-out.gr/PublishingImages/2013/01/xrousala-patitsas.jpg[/img[/URL]]
ούτε με τη γίδα μου δεν τον πάντρευα αυτόν.
το θέμα ότι γαμάει ή γάμησε λόγω €, δεκτόν, γιατί σε άλλη περίπτωση ακόμα και το διπλάσιο του βασικού να έπερνε, θα την έβγαζε στο χειροκίνητο και θα έλεγε και ευχαριστώ.

μουνάκιας είναι ο κασιδόκωστας(μιας και μιλάμε για τέτοιους) που έχει γαμήσει μουνιά και ξέκωλα παγκοσμίου βελινεκούς(αυτά που σέρνουν τα καράβια σε υπερατλαντικά ταξίδια)

ο πατίτσας παίζει σε β τοπικό, βόρειο όμιλο.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
έχουμε ακούσει εδώ μέσα τα πάντα, αλλά όχι και μουνάκιας αυτό το πράμα.
03fe795399ba8c50106c4bb80a51eca1_L.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.lay-out.gr/PublishingImages/2013/01/xrousala-patitsas.jpg[/img[/URL]]
ούτε με τη γίδα μου δεν τον πάντρευα αυτόν.
το θέμα ότι γαμάει ή γάμησε λόγω €, δεκτόν, γιατί σε άλλη περίπτωση ακόμα και το διπλάσιο του βασικού να έπερνε, θα την έβγαζε στο χειροκίνητο και θα έλεγε και ευχαριστώ.

μουνάκιας είναι ο κασιδόκωστας(μιας και μιλάμε για τέτοιους) που έχει γαμήσει μουνιά και ξέκωλα παγκοσμίου βελινεκούς(αυτά που σέρνουν τα καράβια σε υπερατλαντικά ταξίδια)

ο πατίτσας παίζει σε β τοπικό, βόρειο όμιλο.
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: κακιουλες !!!  :tooth: :tooth: :tooth:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
έχουμε ακούσει εδώ μέσα τα πάντα, αλλά όχι και μουνάκιας αυτό το πράμα.
03fe795399ba8c50106c4bb80a51eca1_L.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.lay-out.gr/PublishingImages/2013/01/xrousala-patitsas.jpg[/img[/URL]]
ούτε με τη γίδα μου δεν τον πάντρευα αυτόν.
το θέμα ότι γαμάει ή γάμησε λόγω €, δεκτόν, γιατί σε άλλη περίπτωση ακόμα και το διπλάσιο του βασικού να έπερνε, θα την έβγαζε στο χειροκίνητο και θα έλεγε και ευχαριστώ.

μουνάκιας είναι ο κασιδόκωστας(μιας και μιλάμε για τέτοιους) που έχει γαμήσει μουνιά και ξέκωλα παγκοσμίου βελινεκούς(αυτά που σέρνουν τα καράβια σε υπερατλαντικά ταξίδια)

ο πατίτσας παίζει σε β τοπικό, βόρειο όμιλο.
[/quote]


  Μουνάκιας:  αγαπούλης, αυτός που αγαπάει ένα μουνί και το παντρεύεται.


Ο Κασιδόκωστας δεν ήταν μουνάκιας.... ήτο γαμιάς.


Γαμιάς: αυτός που πηδάει πολλές γυναίκες.


  Λεξικό της νέας ελληνικής.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
  Μουνάκιας:  αγαπούλης, αυτός που αγαπάει ένα μουνί και το παντρεύεται.


Ο Κασιδόκωστας δεν ήταν μουνάκιας.... ήτο γαμιάς.


Γαμιάς: αυτός που πηδάει πολλές γυναίκες.


  Λεξικό της νέας ελληνικής.

Κασιδοκωστας, απλα απατεωνας, αν δεν ηταν ο ΛΑΤΣΗΣ, θα ηταν ο απολυτος  :jerking: :jerking: :jerking: !!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τι κακιούλες το πράμα βρωμάει από μόνο του.
πες μου πότε άκουσες για τις σεξουαλικές περιπέτειες, ή την άστατη ζωή του πατίτσα προ χρουσαλάς; γιατί όσο και χαμηλών τόνων να είσαι, άμα πάνε να σε περάσουν ως μουνάκια, που είναι ο κουρνιαχτός που σήκωσε στα μμε ο επιβήτορας πατίτσας.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
τι κακιούλες το πράμα βρωμάει από μόνο του.
πες μου πότε άκουσες για τις σεξουαλικές περιπέτειες, ή την άστατη ζωή του πατίτσα προ χρουσαλάς; γιατί όσο και χαμηλών τόνων να είσαι, άμα πάνε να σε περάσουν ως μουνάκια, που είναι ο κουρνιαχτός που σήκωσε στα μμε ο επιβήτορας πατίτσας.


  Εξήγησα φίλε.... Μουνάκιας εννοώ αγαπούλης.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
  Μουνάκιας:  αγαπούλης, αυτός που αγαπάει ένα μουνί και το παντρεύεται.


Ο Κασιδόκωστας δεν ήταν μουνάκιας.... ήτο γαμιάς.


Γαμιάς: αυτός που πηδάει πολλές γυναίκες.


  Λεξικό της νέας ελληνικής.
μουνάκιας: (χυδαίο) ο γυναικάς, αυτός που του αρέσει να φλερτάρει με όποια γυναίκα βρεθεί μπροστά του.

redefinition by ποδολαγνος® , © all rights reserved.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
 Εξήγησα φίλε.... Μουνάκιας εννοώ αγαπούλης.
Λεξικό της νέας ελληνικής.
όταν αποφασίσεις πες μας.

Κασιδοκωστας, απλα απατεωνας, αν δεν ηταν ο ΛΑΤΣΗΣ, θα ηταν ο απολυτος  :jerking: :jerking: :jerking: !!!
ενώ ο άλλος είναι αυτοδημιούργητος.
έκανε επενδύσεις από τότε που ήταν στα αρχίδια του πατέρα του.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
έχουμε ακούσει εδώ μέσα τα πάντα, αλλά όχι και μουνάκιας αυτό το πράμα.
03fe795399ba8c50106c4bb80a51eca1_L.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.lay-out.gr/PublishingImages/2013/01/xrousala-patitsas.jpg[/img[/URL]]
ούτε με τη γίδα μου δεν τον πάντρευα αυτόν.
το θέμα ότι γαμάει ή γάμησε λόγω €, δεκτόν, γιατί σε άλλη περίπτωση ακόμα και το διπλάσιο του βασικού να έπερνε, θα την έβγαζε στο χειροκίνητο και θα έλεγε και ευχαριστώ.

μουνάκιας είναι ο κασιδόκωστας(μιας και μιλάμε για τέτοιους) που έχει γαμήσει μουνιά και ξέκωλα παγκοσμίου βελινεκούς(αυτά που σέρνουν τα καράβια σε υπερατλαντικά ταξίδια)

ο πατίτσας παίζει σε β τοπικό, βόρειο όμιλο.
[/quote] ναι γιατι αυτη ειναι η υπερμουναρα...χωρις τα μακιγιαζ ειναι καθημερινη..



 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
ΤΣΟΛΙΑΣ εχεις δίκιο...

Αλλαξε τον προσδιορισμό.  Μουνόδουλος, αγαπούλης ό,τι θες.


Ειχα άλλη εικόνα για τη λέξη.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ναι γιατι αυτη ειναι η υπερμουναρα...χωρις τα μακιγιαζ ειναι καθημερινη..
δε μίλησε κανείς για τη χρουσαλά, πόσο μάλλον να την χαρακτηρίσει κάποιος καθημερινή χωρίς μακιγιάζ.

αν δεν έψαχνε χορηγό η χρουσαλά και η κάθε χρουσαλά που κοιτάζει να εξασφαλίσει το μέλλον της παντρεύοντας έναν μπούλη με λεφτά από τον πατέρα του και χωρίς ίχνος υποψίας να την κερατώσει τότε ο πατίτσας και οι όμοιοι του θα τον έπαιζαν και θα σκουπίζονταν με 500άρικα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ολες αυτες οι γλαστρες εχουν αφιερωσει την ζωη τους στο κυνηγη του σπονσορα,χρηματοδοτη.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Νομίζω πως ο ποδολάγνος αναφέρεται στον Πάρη Κασιδόκωστα και όχι τον πατέρα του Γρηγόρη. Ο Πάρης πράγματι έχει γαμήσει μουνιά παγκόσμιου βεληνεκούς όπως Πάρις Χίλτον, Νίκι Ρηντ κ.α. Ο δε πατέρας είχε γαμήσει ότι πέρασε από τέρμα Λ. Βουλιαγμένης μέχρι τη Βάρκιζα, το μόνο λάθος του ήταν ότι δεν έβαλε διόδια για τους μη Νότιους που κατακλύζουν τις παραλίες μας μόλις σκάσει ήλιος.
Ο Πατίτσας όντως έχει τη στόφα του αγαπούλη αλλά ταιριάζει γάντι στην Μαριέττα και τις προσδοκίες αυτής και της μάνας της. Η ομορφιά της είναι μοναδική και αρχοντική και η ίδια είναι μια πριγκίπισσα που της αξίζει ένας (έστω λόγω κοινωνικής θέσης) πρίγκηπας. Να θέσω ως ένα διαφορετικό παράδειγμα τη Σταματίνα Τσιμτσιλή η οποία ήταν ένα γνήσιο πάρτυ-γκιρλ και χρειάστηκε τη βοήθεια της επιστήμης για να μεταμορφωθεί όταν αποφάσισε πως πρέπει να βρει έναν πλούσιο γαμπρό για να καλύψει το κενό του πρόωρα χαμένου πατέρα της.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
δε μίλησε κανείς για τη χρουσαλά, πόσο μάλλον να την χαρακτηρίσει κάποιος καθημερινή χωρίς μακιγιάζ.

αν δεν έψαχνε χορηγό η χρουσαλά και η κάθε χρουσαλά που κοιτάζει να εξασφαλίσει το μέλλον της παντρεύοντας έναν μπούλη με λεφτά από τον πατέρα του και χωρίς ίχνος υποψίας να την κερατώσει τότε ο πατίτσας και οι όμοιοι του θα τον έπαιζαν και θα σκουπίζονταν με 500άρικα.


  Προηγουμένως αγαπητέ Τσολιά είχες δίκιο. Εδω έχεις 80% άδικο.

  1. Τα λεφτά ο Πατίτσας δεν τα βρηκε από τον μπαμπά. Ο μπαπάς του δεν έχει λεφτά, η μάνα του έχει, είναι κορη του εφοπλιστή Λέωντος Λαιμού.
  2. Ο Πατίτσας πήρε 2 καράβια και σήμερα έχει 7. Μόνο μπούλη που βρηκε λεφτά δεν τον λες με αυτήν την επαγγελματική πορεία.
  3. Η Χρουσαλά ναι έψαχνε χορηγό. Σωστό
  4. Ο Πατίτσας σίγουρα ξενοπηδάει. Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο να μην το κάνει... Όλοι οι λεφτάδες ξενοπηδούν. Ειναι αυτονόητο πως πολλές γυναίκες θέλανε να βρεθούν στη θέση της Χρουσαλά...
5. Η Χρουσαλά είναι μουναρος με ή χωρίς μακιγιάζ. Η κοπέλα είναι άγγελος που κατέβηκε από τον ουρανό. Πανέμορφη. Κι όποιος τη δει από κοντά θα χάσει το φως του.


Οι πειρασμοί είναι πολλοί φίλε μου όταν ε΄χεις λεφτά... Πάρα πολλοί...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
 Εξήγησα φίλε.... Μουνάκιας εννοώ αγαπούλης.

Τρελή  κωλοτούμπα .
Δεν μπορείς να το σώσεις με τίποτα ...

ναι γιατι αυτη ειναι η υπερμουναρα...χωρις τα μακιγιαζ ειναι καθημερινη..

Αστο , είναι θάνατος .
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
  Προηγουμένως αγαπητέ Τσολιά είχες δίκιο. Εδω έχεις 80% άδικο.

  1. Τα λεφτά ο Πατίτσας δεν τα βρηκε από τον μπαμπά. Ο μπαπάς του δεν έχει λεφτά, η μάνα του έχει, είναι κορη του εφοπλιστή Λέωντος Λαιμού.
  2. Ο Πατίτσας πήρε 2 καράβια και σήμερα έχει 7. Μόνο μπούλη που βρηκε λεφτά δεν τον λες με αυτήν την επαγγελματική πορεία.
  3. Η Χρουσαλά ναι έψαχνε χορηγό. Σωστό
  4. Ο Πατίτσας σίγουρα ξενοπηδάει. Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο να μην το κάνει... Όλοι οι λεφτάδες ξενοπηδούν. Ειναι αυτονόητο πως πολλές γυναίκες θέλανε να βρεθούν στη θέση της Χρουσαλά...
5. Η Χρουσαλά είναι μουναρος με ή χωρίς μακιγιάζ. Η κοπέλα είναι άγγελος που κατέβηκε από τον ουρανό. Πανέμορφη. Κι όποιος τη δει από κοντά θα χάσει το φως του.


Οι πειρασμοί είναι πολλοί φίλε μου όταν ε΄χεις λεφτά... Πάρα πολλοί...
η μαμά του τα είχε, όχι γιάννης, γιαννάκης.
μπούλη με λεφτά δεν τον λες. καταρχήν είχε μόνο 2 καράβια και όταν παντρεύτηκε είχε τέτοιες πλάτες στο ναυτικό που έκανε το γλέντι στο αβέρωφ. σαν να λέμε αυτοδημιούργητος, τι μπιλ γκέιτς και μαλακίες... πατίτσας.
ο πατίτσας δεν κεράτωνε ούτε τη χούφτα του θα κερατώσει τη χρουσαλά;
άμα γουστάρει του κάνει άλλο ένα κουτσούβελο, του κάνει και μια αίτηση διαζυγίου και βγαίνει στη σύνταξη από 35 η χρουσαλά.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16


Εντάξει μωρέ μην κανετε έτσι...


Τα λεφτά ο μαλακάκος τα βρηκε από τον παπού του, την Χρουσαλά δεν την πηδάει γιατί μπορεί να είναι πουστης,  είναι μπούλης με λεφτά, στο στρατό είχε βύσμα, δεν είναι μουνάκιας είναι αγαπούλης, ειναι ένας άχρηστος μαλακοκαύλης....


Σκεφτείτε τώρα πόσοι θα θέλατε να είσασταν στη θέση του...


Μόνο που σκεφτομαι αυτό το μουνι στην αγκαλιά μου, μου σηκώνεται αυτόματα....


Εγώ πάντως.... δεν πα να με λέγανε μαλακοκαύλη.... ήθελα να μουν στην θέση του


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εντάξει μωρέ μην κανετε έτσι...


Τα λεφτά ο μαλακάκος τα βρηκε από τον παπού του, την Χρουσαλά δεν την πηδάει γιατί μπορεί να είναι πουστης,  είναι μπούλης με λεφτά, στο στρατό είχε βύσμα, δεν είναι μουνάκιας είναι αγαπούλης, ειναι ένας άχρηστος μαλακοκαύλης....


Σκεφτείτε τώρα πόσοι θα θέλατε να είσασταν στη θέση του...


Μόνο που σκεφτομαι αυτό το μουνι στην αγκαλιά μου, μου σηκώνεται αυτόματα....


Εγώ πάντως.... δεν πα να με λέγανε μαλακοκαύλη.... ήθελα να μουν στην θέση του


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποσο δικιο εχεις  :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τι μπιλ γκέιτς και μαλακίες... πατίτσας.

:2funny: :2funny:

Μην συγκρινεις τυπάδες σαν τον Gates τον Jobs , τον Zuckerberg δεν έχουν σχεση
ο Zuck κυκλοφορει με σορτσάκια ρε και ειναι ο νεοτερος δισεκατομυριουχος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom