Νέα

Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glyfada
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Δοκιμασε κανει το Masaji στον Αλιμο?
Παιζει τιποτα περισσοτερο απο μασαζακι?
Το ροστερ ειναι δυνατο :grin:
επειδη μενω κοντα κ το εψαξα δεν παρεχει κατι ποιο πολυ απο μασαζ!καποια κοριτσια οντως ειναι κουκλες!!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Πέρναγα τις προάλλες και βέπω σχεδόν δίπλα από τα Μc Donalds φωτεινά γράμματα Masazaki.

Ξέρει κανείς κάτι ω ρε πατριώτες?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πέρναγα τις προάλλες και βέπω σχεδόν δίπλα από τα Μc Donalds φωτεινά γράμματα Masazaki.

Ξέρει κανείς κάτι ω ρε πατριώτες?

Για να το διαφημίζει με φωτεινά γράμματα, δεν είναι από τα μασατζίδικα που πηγαίνουμε εμείς, αλλά είναι άλλη μια από τις αλυσίδες που προσφέρουν σκέτο μασάζ σε χαμηλή τιμή.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πέρναγα τις προάλλες και βέπω σχεδόν δίπλα από τα Μc Donalds φωτεινά γράμματα Masazaki.

Ξέρει κανείς κάτι ω ρε πατριώτες?
...μόνο μασάζ... ένα είναι στην Γλυφάδα και ένα στην Δάφνη.... παρόλο που έχουν προγράμματα lomi-lomi και με κερί... είναι σκέτο μασάζ....τιμές 30, 40, .... και άνω ανάλογα το είδος μασάζ (μία ή δύο θεραπεύτριες)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
...μόνο μασάζ... ένα είναι στην Γλυφάδα και ένα στην Δάφνη.... παρόλο που έχουν προγράμματα lomi-lomi και με κερί... είναι σκέτο μασάζ....τιμές 30, 40, .... και άνω ανάλογα το είδος μασάζ (μία ή δύο θεραπεύτριες)

να τον ακούτε τον κύριο gepap ;)

είναι από τους πλέον αξιόπιστους ενημερωτές

 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
..τίποτα παραπάνω από απλό μασαζ στο μασαζακι...υπάρχουν όντως 2 μαγαζιά ένα γλυφάδα και ένα δάφνη...κάποιες θεραπέυτριες είναι όμορφες...τίποτα παραπάνω όμως από μασαζ...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ρε μάγκες βρήκα αυτή εδώ
Λέει ότι κάνει μασάζ τύπου 40ευρώ αλλά χωρίς τίποτα.

Με τα πολλά τραβάει μια μαλακία με 100ευρώ.

Μετά από λίγο λέει ότι δεν τα κάνει αυτή αλλά άλλη κοπέλα.

Μετά από πιο λίγο μου λέει ότι εκείνη για απλό μασάζ θέλει 60 ευρώ και για b2b θέλει 300.

Καλά πιστόλι τρώει, αλλά ρωτάω ξέρει κανείς τίποτα?
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
301
Ρε μάγκες βρήκα αυτή εδώ
Λέει ότι κάνει μασάζ τύπου 40ευρώ αλλά χωρίς τίποτα.

Με τα πολλά τραβάει μια μαλακία με 100ευρώ.

Μετά από λίγο λέει ότι δεν τα κάνει αυτή αλλά άλλη κοπέλα.

Μετά από πιο λίγο μου λέει ότι εκείνη για απλό μασάζ θέλει 60 ευρώ και για b2b θέλει 300.

Καλά πιστόλι τρώει, αλλά ρωτάω ξέρει κανείς τίποτα?

Ναι την αναγνώρισα. Δούλευε σε ένα site nurumassage4u που έχει κλείσει. Είχα πάει σε ένα διαμέρισμα στην Συγγρού παλιά και είχα κάνει νούρου μιας ώρας (με φραπέ) μαζί της με 100 € αλλά ήταν ξεπέτα στα 40 λεπτά είχα φύγει με 2 ντουζάκια μέσα στον χρόνο. Γενικά πάντως έχει το καλύτερο σώμα που έχω δει σε μασαζού. Δεν αξίζει με τίποτα 100€ πάντως.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Ναι την αναγνώρισα. Δούλευε σε ένα site nurumassage4u που έχει κλείσει. Είχα πάει σε ένα διαμέρισμα στην Συγγρού παλιά και είχα κάνει νούρου μιας ώρας (με φραπέ) μαζί της με 100 € αλλά ήταν ξεπέτα στα 40 λεπτά είχα φύγει με 2 ντουζάκια μέσα στον χρόνο. Γενικά πάντως έχει το καλύτερο σώμα που έχω δει σε μασαζού. Δεν αξίζει με τίποτα 100€ πάντως.
ελα ρε φίλε και έλεγα τι μου θυμίζει! Ναι εχει μια κωλαρα αλλο πράμα! Εμένα μου τον είχε παίξει στο ντουζ. Πηρα το αλλο προγραμμα γιατι νουρου φοβήθηκα για τη μέση μου... Τα εχει τα κιλακια της.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ναι την αναγνώρισα. Δούλευε σε ένα site nurumassage4u που έχει κλείσει. Είχα πάει σε ένα διαμέρισμα στην Συγγρού παλιά και είχα κάνει νούρου μιας ώρας (με φραπέ) μαζί της με 100 € αλλά ήταν ξεπέτα στα 40 λεπτά είχα φύγει με 2 ντουζάκια μέσα στον χρόνο. Γενικά πάντως έχει το καλύτερο σώμα που έχω δει σε μασαζού. Δεν αξίζει με τίποτα 100€ πάντως.

Στη συνεννόηση φάνηκε ξυνή. Δηλαδή ενώ μου έλεγε τα προγράμμα της, ξαφνικά μετά μου λέει ότι τα κάνει άλλη αυτά. Και εκείνη θέλει 300αρες. Τι λέω κάτσε γιατί με μπέρδεψες τώρα. Και απαντούσε με κεφαλαία γράμματα σα να έχει νευριάσει ότι κουράστηκε να μιλάει και τέτοια.

Δεν ήξερα ότι έπρεπε να δώσω 300ευρώ για μια μαλακία.. χαχα
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
ελα ρε φίλε και έλεγα τι μου θυμίζει! Ναι εχει μια κωλαρα αλλο πράμα! Εμένα μου τον είχε παίξει στο ντουζ. Πηρα το αλλο προγραμμα γιατι νουρου φοβήθηκα για τη μέση μου... Τα εχει τα κιλακια της.

Με πόσα ρε φίλε? 100 και εσυ για μια μαλακία και μασάζ 45 λεπτών?
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Με πόσα ρε φίλε? 100 και εσυ για μια μαλακία και μασάζ 45 λεπτών?
100 αλλα εγω έκατσα 1ωρα γεμάτη αγκαλιά με την κωλαρα! Πάντως προσπάθησε να με ξεπετάξει και μένα. Εχει δίκιο ο συναγωνιστής
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Η ΑΠΟΛΥΤΗ χαλάρωση και ευεξία προσφέρεται σε συνδυασμό με την ομορφιά και αρμονία. Δύο Ελληνίδες κοπέλες προσφέρουν ολοκληρωτική χαλάρωση στον διακριτικό τους χώρο μόνο με ραντεβού , όχι απόκρυψη, ώρες επικοινωνίας 12:00-19:00 νότια προάστια
153147_452740_x.jpg

:think: :think: :think: :think:
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Ο κόσμος το ΄χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι- ΖΗΤΩ  τα Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
άντε καλή συνεχεία  :hi:
 

Humanguss

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2015
Μηνύματα
50
Like
7
Πόντοι
0
Είναι η σονια από Άγιο Ιωάννη στη δαφνη που δούλευε με την αλεξανδρα.η αλεξανδρα δεν δουλεύει ποια εκεί.μηπως ξέρει κανείς που μπορώ να τη βρω?
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
Aγαπητέ να σε πληροφορήσω ότι η Αλεξάνδρα δε δουλεύει αυτό το καιρό και μάλιστα δεν είναι Ελλάδα, φαίνεται να ερωτεύτηκε και συζεί με έναν τύπο Δυτ. Ευρώπη επ' αοριστον. Η Σόνια συνεχίζει σε νέα δ/νση σε ωραίο χώρο στη Δάφνη... μη μου στείλετε inbox οι αγαπούληδες της Αλεξάνδρας θερμοπαρακαλώ...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Ο κόσμος το ΄χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι- ΖΗΤΩ  τα Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
άντε καλή συνεχεία  :hi:
καμία πληροφορία πιο συγκεκριμένη για προγράμματα κ κόστος;έχεις δοκιμάσει τις συγκεκριμένες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom