Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
το ξερει αυτος οτι τον εχεις βαλει φωτο στο μπου?? :grin: :grin: μαζι με το "μοντελο"   :bounce-glasses: απο διπλα  :grin: :grin: :helpplea:
υγ πουλα το σκαφος να παρεις πληντυριο  :hi:

εγω ειμαι αυτος ρε βλακα "mida" ή ρεντ ή πως σε λενε  !!!!!!εσυ πουλα το μοτοσακο να παρεις σιαλις!!!  :2funny:
υ.γ. συντροφοι προσοχη ο συνδιασμος με το σαλοσπιρ danger!!!!!! :woldman: :woldman: :priest: :priest:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
το ξερει αυτος οτι τον εχεις βαλει φωτο στο μπου?? :grin: :grin: μαζι με το "μοντελο"   :bounce-glasses: απο διπλα  :grin: :grin: :helpplea:
υγ πουλα το σκαφος να παρεις πληντυριο  :hi:
Αυτός είναι αλλά τι αξία έχει που το λέει ένα άλλο Νικ που πρέπει και εγώ να βάλω φώτο για να την επιβεβαιώσει κάποιος άλλος που κι αυτός πρέπει να επιβεβαιωθεί μέχρι η αλυσίδα των αμφιβολιών να φτάσει σε εσένα ή γνωστό σου... ;) :helpplea: :S
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406

Συνημμένα

  • ImageHandler.jpg
    ImageHandler.jpg
    66 KB · Εμφανίσεις: 72
  • download (2).jpg
    download (2).jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 66

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
-φωτο βαλαμε ..τωρα λετε δεν ειμαι εγω ...  :jerking: μετα λετε πουτανα ,ιντερνετ κλπ :jerking:....τι να σας βαλω και ταυτοτητα?  :jerking: :jerking:
-φαγατε  :knockinb: η γερονταπαρεα  :zombie: γιατι ολοι μαζι ειστε ιδιο level, με γκεστ τον κυπριο φιλο που ειναι μια κατηγορια μονος!αποθεωστε μονο την φωτο της εσκορτ με 2000 γκριβνα !!  :jerking:
-βαλατε φωτο του φιλου ρολογα χωρις να τον ρωτησετε...  για να δειξετε τι? ο μονος που ξερω και εχω δει λαιβ που παιζει με στυλ και επιτυχια κανονικες γυναικες σε αντιθεση με εσας... :jerking:
-βαλτε και δικες σας φωτο σας λεω!!τιποτε.... κοκοκοκοκο εκει......... :s&m_1: :s&m_1:


Συνεχιστε τις μπουρδελο κριτικες!!!


Καλο το γελιο αλλα φινιτο για σημερα,
ντομπρι ντιεν
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
-φωτο βαλαμε ..τωρα λετε δεν ειμαι εγω ...  :jerking: μετα λετε πουτανα ,ιντερνετ κλπ :jerking:....τι να σας βαλω και ταυτοτητα?  :jerking: :jerking:
-φαγατε  :knockinb: η γερονταπαρεα  :zombie: γιατι ολοι μαζι ειστε ιδιο level, με γκεστ τον κυπριο φιλο που ειναι μια κατηγορια μονος!αποθεωστε μονο την φωτο της εσκορτ με 2000 γκριβνα !!  :jerking:
-βαλατε φωτο του φιλου ρολογα χωρις να τον ρωτησετε...  για να δειξετε τι? ο μονος που ξερω και εχω δει λαιβ που παιζει με στυλ και επιτυχια κανονικες γυναικες σε αντιθεση με εσας... :jerking:
-βαλτε και δικες σας φωτο σας λεω!!τιποτε.... κοκοκοκοκο εκει......... :s&m_1: :s&m_1:


Συνεχιστε τις μπουρδελο κριτικες!!!


Καλο το γελιο αλλα φινιτο για σημερα,
ντομπρι ντιεν
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλω αλλά η γκόμενα δίπλα σου είναι σκιάχτρο κοινός μπάζο. Όχι ότι δεν έχω πηδήξει τέτοιες αλλά συνήθως αυτό συμβαίνει όταν πηγαινω Ρωσία η Ουκρανία κλείνουμε μία σάουνα με 2-3 φιλαράκια ρώσους η ουκρανούς  και φέρνουμε 5-6 αυτής της κατηγορίας  και της ξεφτιλίζουμε στην παρτουζα. Παρόλο που είμαι στα 48 μου δεσμευμένος εδώ και 4 χρόνια και δεν ταξιδευω πλέον μόνος  πηδάω πολύ καλύτερες  στην Αθήνα. Δεν σου λέω με τη κομματια πηγαινα στην ηλικία σου γιατί θα βάλεις τα κλάματα. Μην είσαι τόσο εριστικός και προσβλητικός με τους άλλους και φέρσου με σεβασμό στην τρίτη ηλικία.  :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
-φωτο βαλαμε ..τωρα λετε δεν ειμαι εγω ...  :jerking: μετα λετε πουτανα ,ιντερνετ κλπ :jerking:....τι να σας βαλω και ταυτοτητα?  :jerking: :jerking:
-φαγατε  :knockinb: η γερονταπαρεα  :zombie: γιατι ολοι μαζι ειστε ιδιο level, με γκεστ τον κυπριο φιλο που ειναι μια κατηγορια μονος!αποθεωστε μονο την φωτο της εσκορτ με 2000 γκριβνα !!  :jerking:
-βαλατε φωτο του φιλου ρολογα χωρις να τον ρωτησετε...  για να δειξετε τι? ο μονος που ξερω και εχω δει λαιβ που παιζει με στυλ και επιτυχια κανονικες γυναικες σε αντιθεση με εσας... :jerking:
-βαλτε και δικες σας φωτο σας λεω!!τιποτε.... κοκοκοκοκο εκει......... :s&m_1: :s&m_1:


Συνεχιστε τις μπουρδελο κριτικες!!!


Καλο το γελιο αλλα φινιτο για σημερα,
ντομπρι ντιεν
μας τα ζαλισες παλι :helpplea:
εβαλες μια φωτο με ενα ξυνισμενο αγγουρι και κατι εγινε , γαμησες μια ουκρανεζα στα τριαντα σου και το περηφανευεσαι σαν αγαμητος φιγουρατζης που εισαι  :grin:
οσο για φωτο εχουμε βαλει δεκαδες εδω μεσα , ψαξε και βρες τες μονος....αυτη τη δουλεια θα κανουμε?  :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
μας τα ζαλισες παλι :helpplea:
εβαλες μια φωτο με ενα ξυνισμενο αγγουρι και κατι εγινε , γαμησες μια ουκρανεζα στα τριαντα σου και το περηφανευεσαι σαν αγαμητος φιγουρατζης που εισαι  :grin:
οσο για φωτο εχουμε βαλει δεκαδες εδω μεσα , ψαξε και βρες τες μονος....αυτη τη δουλεια θα κανουμε?  :2funny:
Όλη την ημέρα στο κρεβάτι με τσαγια την βάζουμε εμείς οι παπούδες Τασο  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • WP_000045.jpg
    WP_000045.jpg
    101,2 KB · Εμφανίσεις: 121

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
ok σεβασμος στην νεολαια  :woldman: βαζω φωτο εμενα δεν ειμαι εγω λενε.. :jerking: βαζουμε φωτο ειναι μπαζα λεει ο ενας ειναι Fake ή απο νετ λεει ο αλλος...1,83 μπαζο οκ..τα μπραβο πανε στα εσκορτς 2000 γκριβνα :2funny:
τα τοπ μοντελς τα αφηνω σε εσας τους εμπειρους και την τριτη ηλικια  :2funny: εγω δεν ειπα για τοπ μοντελ ουκρανιας αλλα για γκομενα που ξεπερνα πολλες.... αλλα μην τα παραλετε..εσεις που εχετε καλυτερες πουτανες και μη βαλτε τις!!!!!!να πω και μπραβο!!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αλλά το πιο βασικό είναι ότι τα τσάγια μας τα φέρνουν ουκρανές μπαλέρινες  :2funny:
 

Συνημμένα

  • WP_000048.jpg
    WP_000048.jpg
    134,6 KB · Εμφανίσεις: 111
  • WP_000049.jpg
    WP_000049.jpg
    132,2 KB · Εμφανίσεις: 136

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο!!!πολυ καλο !!αλλα ποσο πηγε??
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
υγ.το θειο τασο ερχεται κατω αγριεμενο για νυχτες ακολασιας  :rockon: :rockon:
παρτου κ κανα σαλοσπιρ να βρικσεται καλου κακου παντως  :new_shocked:
:grin:
ετοιμασου και κατεβα και συ  :s&m_2:
θα μουχλιασεις τοσο καιρο που εισαι πανω  :tooth:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
ok σεβασμος στην νεολαια  :woldman: βαζω φωτο εμενα δεν ειμαι εγω λενε.. :jerking: βαζουμε φωτο ειναι μπαζα λεει ο ενας ειναι Fake ή απο νετ λεει ο αλλος...1,83 μπαζο οκ..τα μπραβο πανε στα εσκορτς 2000 γκριβνα :2funny:
τα τοπ μοντελς τα αφηνω σε εσας τους εμπειρους και την τριτη ηλικια  :2funny: εγω δεν ειπα για τοπ μοντελ ουκρανιας αλλα για γκομενα που ξεπερνα πολλες.... αλλα μην τα παραλετε..εσεις που εχετε καλυτερες πουτανες και μη βαλτε τις!!!!!!να πω και μπραβο!!
Ναι τις πουτάνες τις έπαιρνα από την δουλειά το μέγαρο μουσικής  :jerking:
 

Συνημμένα

  • WP_000037.jpg
    WP_000037.jpg
    79,4 KB · Εμφανίσεις: 113
  • WP_000037.jpg
    WP_000037.jpg
    79,4 KB · Εμφανίσεις: 144

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
οι τυποι που υποστηριζεις θα ελεγαν,"μας βαζεις φωτο με ενα σιτυ τουρ στο μεγαρο!!!"  αρα?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
@ νυκτερος σορρυ
τον αλλον ηθελα να κανω παραθεση  :grin: τωρα το ειδα
μας τρελλανε με τις  :jerking: του και μπερδευτηκα
:hi:
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον μιας και σχολιασες την δικια μου ως σκιαχτρο σχολιαζω κι εγω ανετα το μπας κλας σιτυ τουρ σου,ρε φιλε σορρυ
απο το ντυσιμο η γκομενα ειναι β διαλογης,το παπουτσι της τα σπαει!!!!!!! απο απχαζια την βρηκες ???  :2funny: Την πηγες και σε αλλα μερη οπως σε κανα πιροσκι καλλιθεας???? :2funny:
και εσυ ομως μορφονιος και με καραφλιτσα!!!!μπραβο τυπε,γιαυτο πανε τζαμπα ε? καυκασιος εισαι?μου θυμιζεις ενα γεωργιανο που εχει ελληνικο ρεστωραν κιεβ!!!! :2funny: :2funny:
ειστε ολοι γαματοι!!!ΤΕΛΟΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom