Νέα

Λούση < Θεσσαλονίκη >

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Η τσατσά είπε ότι θα επέστρεφε Ελλάδα χτες (Κυριακή) αλλά δεν ήξερε αν θα ερχόταν εδώ για δουλειά ή στην Έδεσσα

Εγω εμαθα οτι ψαχνει φωτογραφο και εικονοληπτη...!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

prince23

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Η Λουση απ το La Femme ... αν οχι η πρωτη η δευτερη Ιεροδουλος που γραφει στο φορουμ
σιγουρα δικαιουται το δικο της θεματακι για επικοινωνια - επιλυση αποριων με νυν ή  μελλοντες πελάτες

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=279305;image[/img[/URL]]

Περισσοτερες φωτογραφιες εδω [URL unfurl="true"]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=93178.msg2048718#msg2048718[/URL]
και ακομη περισσοτερες ερχονται απ οτι ακουσα   :tits2:

Καλως ηρθες Λουση και καλη συνεχεια  ;)


========== Βρισκεστε εδω ===================
bourdela.com > Οίκοι ανοχής > Ιερόδουλες Θεσσαλονίκη >
θέματα για ιερόδουλες της Θεσσαλονίκης.
[b]Περιμένουμε από τα μέλη μας σεβασμό προς τα κορίτσια και τη δουλειά τους [/b]
[/quote]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λουση δε μας παιζεις αλλο  ?  :think:

Σαν την Αφωεντικινα σου εγινες ?  :think:

:birdman:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χρονια πολλα Λουση  , καλα Χριστουγεννα  :)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μικρη λουσηφεεεεεεεεεεερ που εισαι ?  :cheesy:

URL]]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λουση ποτε θα παιξουμε κανα ταβλι ?  :sunglasses:






Καλησπερα  :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γκουχ γκουχ , πωωω ρε τι σκονμη ειναι αυτη εδω μεσα ?
ααα Λουσιφερ θα σε μαλωσω , το ξεσκονοπανο γρηγορα !


Ασε ξεσκωνιζω εγω , απαντωντας και στον φιλο gameover

Επίσκεψη σήμερα στην μικρούλα την Λούση στο όμορφο και γλυκό στουντιάκι της Έδεσσας, με μια πολύ επιτυχημένη διπλή κατάθεση.

Ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει, και ακολουθώντας πιστά αυτό το ρητό, επανέλαβα με την ίδια συνταγή την προ δεκαημέρου εμπειρία μου θέλοντας να ξαναζήσω όλες αυτές τις όμορφες και πολύ δυνατές στιγμές. Τολμώ να πω ότι τις ξανάζησα με το παραπάνω, βέβαια ήμουν και εγώ σε πολύ καλή μέρα και ίσως και αυτό να έπαιξε το ρόλο του.

Θα ακολουθήσει κριτική, κυρίως για καθαρά ιστορικούς λόγους, που θα είναι ένα συμπλήρωμα της προηγούμενης καθώς και μία επιβεβαίωση ότι η προηγούμενη συνεύρεση μόνο τυχαία δεν ήταν.

Γράφω αυτές τις γραμμές εδώ στο θρεντ της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης μιας  που η Λούση είναι δικιά μας κοπέλα που την γνωρίσαμε οι περισσότεροι από εμάς στο Λαφάμ, και τώρα δουλεύει εκεί στην Έδεσσα, δεν ξέρω για πόσο καιρό, αλλά για μένα αξίζει τον κόπο να κάνεις αυτά τα 90 km πάνε, και άλλα τόσο έλα για να την συναντήσεις. Ο δρόμος μπορεί να μην είναι ιδιαίτερα άνετος, μιας που δεν έχουν κάνει αυτοκινητόδρομο, είναι όμως μια ευχάριστη διαδρομή που την κάνεις εύκολα σε μία ώρα και κάτι.

Εγώ είχα την μεγάλη τύχη να γνωρίσω την κοπέλα πέρσι στις 31/7/2011, στο come back που είχε κάνει, έτυχε να ήμουν ο πρώτος που την είχε συναντήσει τότε, και ανατρέχοντας στις κριτικές εκείνης της εποχής και από τους υπόλοιπους συναθλητές είχε γραφεί ότι είχε κάνει το καλύτερο come back ever.

Εγώ με το θάρρος και την δύναμη που μου δίνει το nick name μου τολμώ να πω ότι τώρα είναι σε ακόμη καλύτερο mont, περισσότερο έμπειρη και με ακόμη καλύτερη διάθεση από τότε.

Αυτά λοιπόν, και για να κάνουμε και λίγο χαβαλέ…… extramask, Gavlactikos, antixoos από τους πρόσφατους, και οι παλαιότεροι……. Maaneskyggen, Greek30, STELIOS77, Apollo64, νοικιάζουμε λεοφωρειάκι και βουρ για την Έδεσσα. :grin: :grin: :grin:Φυσικά από την παρέα δεν θα πρέπει να λείπει και ο αγαπητός σε όλους μας karaman7, που και η διαφορετική του γνώμη, μας είναι σεβαστή και χρήσιμη.
Παρακαλείται ο καλός μας συναθλητής jo145 να δημιουργήσει το σχετικό σκιτσάκι και φυσικά να ενσωματωθεί στην παρέα μας. :grouphug: :grouphug: :grouphug:

Ααααα και τώρα στην Έδεσσα έχουν βγει και τα κεράσια που η ποικιλία τους είναι από τα καλύτερα της γης, και τα οποία τα τίμησα δεόντως. :thumbsup: :thumbsup:


Φυγαμεεεεεεεε :dancing:


Κατα σειρα εμφανιζονται οι : Greek30, STELIOS77 , jo145 , GAMEOVER , Miaouneskyggen ...
ολοι μαζι και ...μαντεψετε ποιος ειναι ο ψωριαρης στην οροφη :tooth:

[move]
index.php
[/move[/URL]]
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Γκουχ γκουχ , πωωω ρε τι σκονμη ειναι αυτη εδω μεσα ?
ααα Λουσιφερ θα σε μαλωσω , το ξεσκονοπανο γρηγορα !


Ασε ξεσκωνιζω εγω , απαντωντας και στον φιλο gameover


Φυγαμεεεεεεεε :dancing:


Κατα σειρα εμφανιζονται οι : Greek30, STELIOS77 , jo145 , GAMEOVER , Miaouneskyggen ...
ολοι μαζι και ...μαντεψετε ποιος ειναι ο ψωριαρης στην οροφη :tooth:

[move]
index.php
[/move[/URL]]

Πράγματι το θρεντ αράχνιασε, θα βάλουμε όλοι μαζί ένα χεράκι να το ξεσκονίσουμε.

Ωραίος ο jo με το σκιτσάκι του :rockon: :rockon: :rockon:τον ευχαριστούμε, όσο για τον ψωριάρη στο ταβάνι όλοι τον ξέρουμε αλλά ουδείς δεν τον κατονομάζει, :2funny: :2funny: :2funny:ας εμφανιστεί μόνος του, :2funny: :2funny: :2funny: καλοδεχούμενος βεβαίως. :) :) :) :)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λεωφορεια τρενα ταξι και ζησε Μαη μου να φας τριφυλι ... Αγαπουληδες της συμφορας  :idiot: ουτε μια εκδρομη δε μπορουν να κανουν
Αμα δεν παει ο Μωαμεθ στο βουνο , παει το βουνο στον Μωαμεθ  ομως ...
Η μικρη Λουσιφερ εθεαθει στο Τανταλου 8 βραδυνη και θα ειναι εκει και αυριο και μεθαυριο
Δε ξερω τι εκτακτη εμφανιση ειναι αυτη , αυτο που ξερω ειναι οτι θα χαροποιησει αρκετους το νεο  :dancing:
Εχει και ανανεωμενο ωραιο κοντο μαλλακι  :cum:



Lussy is back to town  :boobies:
Welcome  :)
 

Συνημμένα

  • Screen 01641.jpg
    Screen 01641.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 99

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom