Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Φίλε την έχω γνωρίσει κι εγώ αυτήν την κοπέλα που λές αρχικά στο μικρό αφρο, μετά στο μεγάλο αφρο (το palace) και στην συνέχεια για πολύ λίγο στο δίπλα στη Πάντειο. Μάλιστα την πρώτη φορά που την ρώτησα πώς την λένε μου απάντησε: "τί νόημα έχει; ". Ναί πρέπει νά είναι εδώ και μάλιστα "αποκατεστημένη"...
 

Nick Bennett

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα εκτιμούσα αν γνώριζε κάποιος σχετικά με τα συγκεκριμένα σωληνοκόριτσα:
Μπετίνα, ξανθιά Ουγγαρέζα, ήταν στο Sin λίγο πριν κλείσει. Τώρα πρέπει να είναι στα 42-43. Πολύ καλό σώμα, πολύ πιθανό να έχει αποσυρθεί.

Καρολίνα, πάλι από Sin, μαυρομάλλα, από τα κορυφαία μουνιά στο μαγαζί, ίσως το κορυφαίο, έκανε μόνο πριβέ, όχι απλούς χορούς, και είχε ένα χαρακτηριστικό τατού πιστόλι στο κωλομέρι.

Κίρα, Ουκρανέζα με μαύρα μαλλιά που εργαζόταν στο βραχύβιο Erotica που μετά έγινε Anonymo στο Γκάζι. Πολύ καλό κορμί, επικοινωνιακή, ξέρω ότι τώρα είναι freelancer νυχού, αλλά θα με ενδιέφερε η περίπτωση της αν εργαζόταν ακόμα σε κάποιο μαγαζί. Ίσως στο Golden Queens ή το Athens.

Αυτά από μένα, δίνοντας ιδιαίτερη βαρύτητα στις πρώτες δύο περιπτώσεις καθώς δεν γνωρίζω τίποτα και τις περικλείει ένα πέπλο μυστηρίου, το οποίο ευελπιστώ να φύγει.:P :P :cheesy:
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Καλησπέρα, θα εκτιμούσα αν γνώριζε κάποιος σχετικά με τα συγκεκριμένα σωληνοκόριτσα:
Μπετίνα, ξανθιά Ουγγαρέζα, ήταν στο Sin λίγο πριν κλείσει. Τώρα πρέπει να είναι στα 42-43. Πολύ καλό σώμα, πολύ πιθανό να έχει αποσυρθεί.

Καρολίνα, πάλι από Sin, μαυρομάλλα, από τα κορυφαία μουνιά στο μαγαζί, ίσως το κορυφαίο, έκανε μόνο πριβέ, όχι απλούς χορούς, και είχε ένα χαρακτηριστικό τατού πιστόλι στο κωλομέρι.

Κίρα, Ουκρανέζα με μαύρα μαλλιά που εργαζόταν στο βραχύβιο Erotica που μετά έγινε Anonymo στο Γκάζι. Πολύ καλό κορμί, επικοινωνιακή, ξέρω ότι τώρα είναι freelancer νυχού, αλλά θα με ενδιέφερε η περίπτωση της αν εργαζόταν ακόμα σε κάποιο μαγαζί. Ίσως στο Golden Queens ή το Athens.

Αυτά από μένα, δίνοντας ιδιαίτερη βαρύτητα στις πρώτες δύο περιπτώσεις καθώς δεν γνωρίζω τίποτα και τις περικλείει ένα πέπλο μυστηρίου, το οποίο ευελπιστώ να φύγει.:P :P :cheesy:

Η καρολινα η αλβανιδα η ξαδερφη της βαλεριας. Και οι 2 δουλευαν σε στουντιο που ειχε ο ιδιοκτητης του sins, απλα εκει εκαναν τα κονε. Απο οσο γνωριζω εχουν φυγει αλβανια , η βαλεριια σιγουρα παντρευτηκε κιολας
 

Patrick Jo

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα εκτιμούσα αν γνώριζε κάποιος σχετικά με τα συγκεκριμένα σωληνοκόριτσα:
Μπετίνα, ξανθιά Ουγγαρέζα, ήταν στο Sin λίγο πριν κλείσει. Τώρα πρέπει να είναι στα 42-43. Πολύ καλό σώμα, πολύ πιθανό να έχει αποσυρθεί.

Καρολίνα, πάλι από Sin, μαυρομάλλα, από τα κορυφαία μουνιά στο μαγαζί, ίσως το κορυφαίο, έκανε μόνο πριβέ, όχι απλούς χορούς, και είχε ένα χαρακτηριστικό τατού πιστόλι στο κωλομέρι.

Κίρα, Ουκρανέζα με μαύρα μαλλιά που εργαζόταν στο βραχύβιο Erotica που μετά έγινε Anonymo στο Γκάζι. Πολύ καλό κορμί, επικοινωνιακή, ξέρω ότι τώρα είναι freelancer νυχού, αλλά θα με ενδιέφερε η περίπτωση της αν εργαζόταν ακόμα σε κάποιο μαγαζί. Ίσως στο Golden Queens ή το Athens.

Αυτά από μένα, δίνοντας ιδιαίτερη βαρύτητα στις πρώτες δύο περιπτώσεις καθώς δεν γνωρίζω τίποτα και τις περικλείει ένα πέπλο μυστηρίου, το οποίο ευελπιστώ να φύγει.:P :P :cheesy:


Η μπετίνα πριν το κλεισιμο της καραντινας ηταν στο Kinky.
 

papaben

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
280
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!! Γνωρίζει πλέον κανένας που βρισκεται μία Κρολίνα απο kinky πριν 1,5 χρόνο. Και η svetlana δούλευε πρόσφατα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
Η τατιανα στο παλαι ποτε εροτικα ξερουμε τι εχει απογινει...
Εχω χρονια να επισκεφτω ναο αλλα αμα ηταν αθηνα και το ασκει διαφορετικα δεν θα ελεγα οχι..
 

srtert

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Tην χρυσή δεκαετία των στριπ κλαμπς στην Αθήνα (1992-2002), ενα απο τα πιο γνωστά και καλά μαγαζιά ήταν το Ντολς στην Βάρη.
Εκει δουλευε μια Σαμάνθα (και ως Σβετλάνα παρουσιαζόταν ενίοτε), Εσθονή με κοντό αντρικό μαλλί. Εκπληκτική ομορφια, απιστευτη κωλάρα...γενικά από τις πιο ομόρφες στρίπερ που έχω συναντήσει! Μόνο μείον το μικρό στήθος, το οποίο διόρθωσε το 2007 που την συνάντησα τελευταία φορά στο Λολίτα ( στο άσχετο)...
Συνεπώς έχει πλέον κ βυζάρες!!

Γνωρίζει κανείς για ποιά μιλάω (δεν μπορώ να δωσω άλλες λεπτομέροιες), αν και που δουλευει ακόμα?
Φίλε η Σβετλάνα από όσο ξέρω δεν δουλεύει πια (έφτασε τα 50 χρ.) την βλεπω συχνά Γλυφαδα , βέβαια κρατιέται μια χαρά για την ηλικία της πάντα την είχα απωθημένο για να κάνω κάτι παραπάνω μαζί της . Αν ξέρεις κάτι στείλε pm
 

papaben

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
280
Ξέρει κανείς που δουλεύει πλέον η Αλεξάνδρα που δούλευε χρόνια στο ανατολή και στο sins! Παραθέτω και Instagram σε pm για διευρινηση
 

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Παιδια η Σασα και η Ρουσλανα που δουλευαν παλια στο Grand Ritorno , νυν LIDO τις θυμαται κανεις?
 

animewatcher1

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που δουλεύει πλέον η Αλεξάνδρα που δούλευε χρόνια στο ανατολή και στο sins! Παραθέτω και Instagram σε pm για διευρινηση
Πηγαινα στο Ανατολη, στειλε μπορει να εχω μια ιδεα. Το sins ποιο ειναι?
 

EliasK1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2021
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς μία Μαρίνα στο παλιό Cleopatra / Sins που μπορεί να βρίσκεται;
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΤΥΠΟΙ ξερεις κανεις αν η adriana ANATOLI ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ?? νομιζω δουλευε και kinky...
ρουμανα milf...κωλαρα μελαχρινη-
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Καλησπέρα, θα εκτιμούσα αν γνώριζε κάποιος σχετικά με τα συγκεκριμένα σωληνοκόριτσα:
Μπετίνα, ξανθιά Ουγγαρέζα, ήταν στο Sin λίγο πριν κλείσει. Τώρα πρέπει να είναι στα 42-43. Πολύ καλό σώμα, πολύ πιθανό να έχει αποσυρθεί.

Καρολίνα, πάλι από Sin, μαυρομάλλα, από τα κορυφαία μουνιά στο μαγαζί, ίσως το κορυφαίο, έκανε μόνο πριβέ, όχι απλούς χορούς, και είχε ένα χαρακτηριστικό τατού πιστόλι στο κωλομέρι.

Κίρα, Ουκρανέζα με μαύρα μαλλιά που εργαζόταν στο βραχύβιο Erotica που μετά έγινε Anonymo στο Γκάζι. Πολύ καλό κορμί, επικοινωνιακή, ξέρω ότι τώρα είναι freelancer νυχού, αλλά θα με ενδιέφερε η περίπτωση της αν εργαζόταν ακόμα σε κάποιο μαγαζί. Ίσως στο Golden Queens ή το Athens.

Αυτά από μένα, δίνοντας ιδιαίτερη βαρύτητα στις πρώτες δύο περιπτώσεις καθώς δεν γνωρίζω τίποτα και τις περικλείει ένα πέπλο μυστηρίου, το οποίο ευελπιστώ να φύγει.:P :P :cheesy:
Η Κίρα θα παραμήνει εκτός για ενα μεγάλο διάστημα,είναι καλά κ ασχολείται με νύχια
 

lnotou

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
70
Like
83
Πόντοι
0
Εγώ θυμάμαι μια Μπιάνκα στο τεσσερα και μια Μπέλλα στο Ρασπούτιν.....όπου και να ναι να είναι καλά....
 

john2003pq

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά Sheila Gold που να βρίσκεται άραγε;;; έχει social; επίσης κοντή από FBI πληροφορίες... που είσαι Ναύαρχε περιμένουμε το σήμα, για ανακατάληψη..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
ανα μαρια μολδαβεζα,παλιοσειρα ,μουσες ,αθενς,γκολντεν και πριν δυο χρονια περιπου λιμπιντο πισω απο χιλτον....ξερεις κανεις τιποτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom