Νέα

LG Smart TV LED 4K UHD 43UP78006LB HDR 43"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poustalekos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Πωλείται η εν λόγω έξυπνη τηλεόραση αγορασμένη την Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου 2021 (τώρα προχθές ντε!)
Φυσικά υπάρχει απόδειξη αγοράς που είναι και εγγύηση.
Η τηλεόραση έχει χρησιμοποιηθεί μια μέρα μόνο οπότε καταλαβαίνετε σε τί κατάσταση βρίσκεται.
Μαζί παρέχεται και το έξυπνο τηλεκοντρόλ που το κουνάς στον αέρα και κουνιέται ο δείκτης του ποντικιού στην οθόνη!

Την πουλάω επειδή την πήρα δώρο στη μάνα μου και άρχισε να γκρινιάζει επειδή της φαίνονται μικρά τα γράμματα στο μενού.
Είναι στην ουσια καινούργια στο κουτί της μαζί με όλα τα χαρτιά κλπ, για αυτο και δεν εχει νοημα να καθομαι να τη βγαλω φωτο, ειναι οπως τη βλεπετε στις φωτο στο ιντερνετ.

Τιμή 350ε

Δείτε πόσο έχει στο σκρουτζ
 
Τελευταία τροποποίηση:

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
507
Κριτικές
1
Like
1.151
Πόντοι
206
ΟΤΕτζης φιλε;
Απο το μπαζαρ του γερμανου; Έχει εγγύηση;
 
OP
OP
poustalekos

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Από το electroholic το πήρα στο περιστέρι.
γράφω στο πρώτο ποστ το λόγο που την πουλάω, η τηλεόραση είναι καινούργια και λειτουργεί 100%, φυσικά κάθε έλεγχός είναι δεκτός!
Ναι έχει την απόδειξη αγοράς και η εγγύηση ισχύει κανονικά.
 

aberel

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
112
Like
131
Πόντοι
1
εισαι σιγοθρος οτι δεν αλλαζει η γραμ/ρα στ μενου
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Eίναι εισαγωγή από την επίσημη αντιπροπωπεία ?
Μπορείς να πάρεις την lg, τους δίνεις τον κωδικό της τηλεόρασης και σου λένε.
Γιατί αν είναι παραεισαγωγή από εγγύηση παίρνεις τον πούλο.
Υπάρχουν πολλά παραδείγματα για lg αγορασμένες από το e-shop και αν σου βγεί πρόβλημα γίνεσαι μπαλάκι ανάμεσα στην lg και στο eshop.
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Πλησιαζει το black friday, δυσκολο να την δωσεις
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Την ανταλλασσω με το τηλ της μαγδας
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
1
Eίναι εισαγωγή από την επίσημη αντιπροπωπεία ?
Μπορείς να πάρεις την lg, τους δίνεις τον κωδικό της τηλεόρασης και σου λένε.
Γιατί αν είναι παραεισαγωγή από εγγύηση παίρνεις τον πούλο.
Υπάρχουν πολλά παραδείγματα για lg αγορασμένες από το e-shop και αν σου βγεί πρόβλημα γίνεσαι μπαλάκι ανάμεσα στην lg και στο eshop.
Τυπε βάση νομοθεσίας το μαγαζί για δύο χρόνια είναι υπεύθυνο για την εγγύηση /επισκευή /αντικατάσταση και ας το έχει φέρει από τα βάθη της ερήμου Ντακλα Μακλαν.
Κανένας πελάτης δεν είναι υποχρεωμένος να τρέχει σε αντιπροσωπεία /εισαγωγέα εντός ή εκτός συνόρων.
Αν αρχίζουν μα και μου μιλάτε με συνήγορο καταναλωτή κάνετε επίσημη καταγγελία ΤΣΑΜΠΕ και κάνετε και υπό αναχώρηση (κάπως έτσι) άμα λάχει και περνετε τα λεφτά πίσω.
Πιστωτικά και μαλακιες είναι εκτός νόμου και ΑΝ θέλει κάποιος τα χρησιμοποιεί.
Κυνηγησα το κίτρινο Shop γτ δεν ήθελε να μου δώσει ίδιο η καλύτερο psu από αυτό που μου χάλασε (αν και εκτός διετής εγγύησης ήταν σε ισχύ η εμπορική εγγύηση του κατασκευαστη εντός πενταετίας -)
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Τυπε βάση νομοθεσίας το μαγαζί για δύο χρόνια είναι υπεύθυνο για την εγγύηση /επισκευή /αντικατάσταση και ας το έχει φέρει από τα βάθη της ερήμου Ντακλα Μακλαν.
Κανένας πελάτης δεν είναι υποχρεωμένος να τρέχει σε αντιπροσωπεία /εισαγωγέα εντός ή εκτός συνόρων.
Αν αρχίζουν μα και μου μιλάτε με συνήγορο καταναλωτή κάνετε επίσημη καταγγελία ΤΣΑΜΠΕ και κάνετε και υπό αναχώρηση (κάπως έτσι) άμα λάχει και περνετε τα λεφτά πίσω.
Πιστωτικά και μαλακιες είναι εκτός νόμου και ΑΝ θέλει κάποιος τα χρησιμοποιεί.
Κυνηγησα το κίτρινο Shop γτ δεν ήθελε να μου δώσει ίδιο η καλύτερο psu από αυτό που μου χάλασε (αν και εκτός διετής εγγύησης ήταν σε ισχύ η εμπορική εγγύηση του κατασκευαστη εντός πενταετίας -)
Και τηλεόραση ξαναβλεπεις μετά από 2 χρόνια.
Καλύτερα να μην μπλέξεις.

Εχεις ακούσει για την εγγύηση 0 καμμένο pixel της αντιπροσωπείας lg ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom