Νέα

Λευκωσία Τουρκο-Κυπριακή μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pink_floyd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81
Για 50 λέω είσοδο και έξτρα ποτό. Ζητούν 50 τουρκικές λίρες για κάθε έξτρα ποτό. Η σωστή ισοτημια εάν πληρώσεις με κάρτα είναι 2.71. Γι'αυτό και δεν θέλουν να πληρώνονται με κάρτα αλλά cash. Για να περνούν έξτρα από υπηρεσίες και ποτά. Χθες για παράδειγμα αν πληροναμε τα ποτά μας και της υπηρεσίες μετρητά , θα έπαιρναν γύρω στα 100 ευρώ έξτρα...

Φίλε σου έστειλα πμ.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Απλά προς ενημέρωση:
Δεν νομίζω να αναφέρετε στα clubs. Δεν είδα κοπέλα από από αυτή την εθνικότητα.
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81
Πρώτη καλή συνεύρεση με καλλιτέχνιδα σε night club.
Καλημέρα παιδιά. Παρασκευή βράδυ και αποφάσισα να δώσω τη βόλτα μου από τα nightclubs. Πρώτα πήγα dolls. Η είσοδος πλέον στις 70 ΤΛ. Μπήκα, είδα νεες παρουσίες από την προηγούμενη φορά. Προσπάθησα να συνεννοηθώ με τον director μέσω google translate αφού ήθελα η κοπέλα να κάνει full service και ήθελα να το επιβεβαιώσω αυτό. Πολύ δύσκολη η συνεννόηση. Ή κάνει ότι δεν καταλαβαίνει για να σου πάρει τα λεφτά... Δεν ξέρω, οι απαντήσεις του ήταν πολύ γενικές, μου έλεγε μόνο normal sex και από εκεί και πέρα όχι κάτι το σίγουρο... Τελοσπαντων έφυγα και πήγα απέναντι στο playboy που δεν ξαναπήγα, ωραίος χώρος, εισοδος 70 ΤΛ. Ωραία κορίτσια που κάνουν μετά από συνεννόηση με τον director μόνο sex και πιπα με προφυλακτικό, τίποτα άλλο και οι τιμές μεταξύ 1700 με 1900 ΤΛ ανάλογα με το κορίτσι. Έφυγα και πήγα σε αυτό που είναι ακριβώς δίπλα από το imparator (δεν θυμάμαι το όνομα). Είσοδος 50 ΤΛ. Καλός χώρος, όχι όμως κάτι το εξεζητημένο, είχε αρκετές κοπέλες μπορώ να πω. Άλλες αρκετά όμορφες, άλλες κάτω του μετρίου. Συνεννόηση με τον μαγαζάτορα μπορώ να πω εύκολη (παράξενο). Του εξήγησα τι ήθελα, full service όχι anal. Οι τιμές είναι ανάλογα με το κορίτσι, 1200 μέχρι 1600. Μου είπε διάλεξε.. Είδα μια Καζακστάνη 23 χρόνων 1400 ΤΛ και του είπα να χορέψει να την δω καλύτερα... Πολύ ωραίο μωρό..κατάλαβε ότι ήθελα να την πάρω και μου άρχισε τα τσαλιμάκια πάνω στη πίστα...... Πραγματικά τα έκανε όλα, πολύ πρόθυμη και κοινωνική. Το μόνο αρνητικό λίγο στο στήσιμο με δυσκόλευε, αλλά τα βρήκαμε. High light το τελείωμα στο πρόσωπο, όπως στις πορνοταινίες
 

miguel73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Hello everybody. I'll write in English because I don't speek greek. I'm new in town, I will stay for few months. I'm working in the greek side but I live in the turkish side (my employer made this arrangement) and I would like to know more about night life. Because I don't want to spoil the market please inform me about places where I can *****, prices, etc. Thanks in advance
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.695
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Hello everybody. I'll write in English because I don't speek greek. I'm new in town, I will stay for few months. I'm working in the greek side but I live in the turkish side (my employer made this arrangement) and I would like to know more about night life. Because I don't want to spoil the market please inform me about places where I can *****, prices, etc. Thanks in advance
Just read all the previous posts mate.
All the info is there.
 

mltsg9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,ειχα επισκεφθεί 3 διαφορετικά clubs με τιμες 3000 τουρκικές λίρες,νταξει μπορώ να πω οτι αξίζει σαν εμπειρία αλλα πρέπει να προσέχεις να μην σου πλασάρουν κοπέλες που δεν έχουν πολύ δουλειά και ζήτηση γιατι συνήθως οι καλές ειναι κλεισμένες. Επισης θα μπορούσε κάποιος που εχει το τηλέφωνο του dolls να μου το στείλει για να κλείσω κ απο εκεί κοπέλα? Ευχαριστώ
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,ειχα επισκεφθεί 3 διαφορετικά clubs με τιμες 3000 τουρκικές λίρες,νταξει μπορώ να πω οτι αξίζει σαν εμπειρία αλλα πρέπει να προσέχεις να μην σου πλασάρουν κοπέλες που δεν έχουν πολύ δουλειά και ζήτηση γιατι συνήθως οι καλές ειναι κλεισμένες. Επισης θα μπορούσε κάποιος που εχει το τηλέφωνο του dolls να μου το στείλει για να κλείσω κ απο εκεί κοπέλα? Ευχαριστώ
0090 539 1050707, το βρήκα στο ίντερνετ.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα,ειχα επισκεφθεί 3 διαφορετικά clubs με τιμες 3000 τουρκικές λίρες,νταξει μπορώ να πω οτι αξίζει σαν εμπειρία αλλα πρέπει να προσέχεις να μην σου πλασάρουν κοπέλες που δεν έχουν πολύ δουλειά και ζήτηση γιατι συνήθως οι καλές ειναι κλεισμένες. Επισης θα μπορούσε κάποιος που εχει το τηλέφωνο του dolls να μου το στείλει για να κλείσω κ απο εκεί κοπέλα? Ευχαριστώ
3000 ΤΛ εννοείς στο ξενοδοχείο για 1 το βράδυ με 8 το πρωί υποθετω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.695
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα στην παρέα,ειχα επισκεφθεί 3 διαφορετικά clubs με τιμες 3000 τουρκικές λίρες,νταξει μπορώ να πω οτι αξίζει σαν εμπειρία αλλα πρέπει να προσέχεις να μην σου πλασάρουν κοπέλες που δεν έχουν πολύ δουλειά και ζήτηση γιατι συνήθως οι καλές ειναι κλεισμένες. Επισης θα μπορούσε κάποιος που εχει το τηλέφωνο του dolls να μου το στείλει για να κλείσω κ απο εκεί κοπέλα? Ευχαριστώ
Και πώς να το ξέρει κανείς αυτό;
Θα πρέπει να τις έχεις πάρει όλες 2-3 φορές.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Κάποιος που επισκευτικε την τελευταία εβδομάδα για ενημέρωση?
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
596
Like
593
Πόντοι
86
Ναι ειναι πρόγραμμα ημερας σε δικα τους δωμάτια
Δηλαδή 3000 λίρες περίπου 160-170 ευρώ παίρνω κοπέλα για όλη τη νύχτα και δωμάτιο; Και πόσες φορές την γαμώ στο ολονύκτιο; Όσες θέλω;

Εντυπωσιακό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η συμπεριφορά τους σε κυπρεους πως είναι; Είναι επαγγελματίες ή σου κάνουν θέματα;
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Δηλαδή 3000 λίρες περίπου 160-170 ευρώ παίρνω κοπέλα για όλη τη νύχτα και δωμάτιο; Και πόσες φορές την γαμώ στο ολονύκτιο; Όσες θέλω;

Εντυπωσιακό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η συμπεριφορά τους σε κυπρεους πως είναι; Είναι επαγγελματίες ή σου κάνουν θέματα;
Όταν πήγα μου είχε πει 1 το βράδυ με 7 το πρωί κάπου 3000, σε ξενοδοχείο τις φέρνουν αυτοί. Δεν πιστεύω να υπάρχει περιορισμός στις φορές, αλλά δεν το δοκίμασα. Οπότε καλύτερα να απάντηση κάποιος που έχει προσωπική εμπειρία. Παντός άρχισαν να ανεβάζουν λίγο τις τιμές και από εκεί..
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
150 ευρώ περίπου όλη την νύχτα!

Καλή φάση!

Είναι καλά μουνι@.....?????

Τι εθνικότητας είναι.....?????
Υπάρχουν διάφορες εθνικότητες φίλε. Υπάρχουν εξερετικες περιπτώσεις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.695
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
ΩΠΑ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ?

ΣΕΞΟΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΑ? :knockinb:

ΤΙ ΦΑΣΗ?

ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?

ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥΝ@.....?????

:jade::gumtits:
Εσύ δεν ετοιμαζόσουν για Κίεβο;
Τώρα ψήνεσαι για κατεχόμενα;
Άσε και κανένα μουνι ελεύθερο να γαμησουν και οι άλλοι.
 

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
196
Like
183
Πόντοι
1
Εσύ δεν ετοιμαζόσουν για Κίεβο;
Τώρα ψήνεσαι για κατεχόμενα;
Άσε και κανένα μουνι ελεύθερο να γαμησουν και οι άλλοι.
Εσύ ρε πουστάρα παίρνεις προφιλ φοτο απο πουτάνα στο βαζαρακι που αυτή την πήρε απο αλλού. Δέν έχω λόγια
1.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom