Νέα

Leuteris TV (νέος Hayate)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
την δουλεια της την εκανε. πηρε την διαφημιση που ηθελε, πηρε και πελατεια και λεει γιατι να μην το εκμεταλλευτω???
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
να υποθεσω το ειδες και εσυ παιχτη η' στο ειπε κανας αλλος ? :think:
Ο λιονταρης μου το ειπε. Παντως το βιντεο που χεζει μετα απο μιλκο και τυροπιτα,υπαρχει εδω. Ας βρει ενας το κομματι αυτο στο βιντεο,να το εχουμε εδω στο μπουρδελοαρχειο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
Ο λιονταρης μου το ειπε. Παντως το βιντεο που χεζει μετα απο μιλκο και τυροπιτα,υπαρχει εδω. Ας βρει ενας το κομματι αυτο στο βιντεο,να το εχουμε εδω στο μπουρδελοαρχειο.
ετσι μπραβο, τα ποιοτικα βιδεος δεν πρεπει να χανονται.
για βαλτε να δουμε και εμεις οι αμπαλοι, να νιωσουμε λιγο ποιοτητα βρε αδερφε, να ανεβουμε λεβελ.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
ετσι μπραβο, τα ποιοτικα βιδεος δεν πρεπει να χανονται.
για βαλτε να δουμε και εμεις οι αμπαλοι, να νιωσουμε λιγο ποιοτητα βρε αδερφε, να ανεβουμε λεβελ.
Και'γω περιμενω να δω το ρουφοκλανετο
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.809
Like
3.629
Πόντοι
456

Αυτό που φοβόμουν. Rest in peace ο κύβος ερρίφθη
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415

Αυτό που φοβόμουν. Rest in peace ο κύβος ερρίφθη
ανοιξε λογαριασμο στο ph? μετα τον λευτερη και τον χαγιατε συν τη διαφημιση εδω,πρεπει να γαμηθηκε στα μηνυματα για ραντεβου αυτη. την ψωνισε και ανοιξε μεχρι και λογαριασμο στο πορνοsite,σου λεει ηρθε η ωρα να μαζεψουμε χρημα.
 

papatakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι τσεκαρισμενο αυτο που λες; Δεν φαινεται κατι δημοσια καμια συσχετιση με τον Ορφεα Περιδη
ναι ρε ισχυει. Δεν ξερω τι πηγε στραβα μεσα στην καραντινα, εκει το γυρισε απο τρολλιες στις τσοντες κανονικα. Υπαρχοθν ιατρικα θεματα ελπιζω να βρει βοηθεια
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206

Αυτό που φοβόμουν. Rest in peace ο κύβος ερρίφθη
ευγε! Με το καλο να ανεβαζει ολο και πιο συχνα βιντεακια της!
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
Κάπου υπάρχει ένα βίντεο που μπουκάρει ο Λεφτερης και κάνει τσαμπουκά στον Τζανέτο σε πινγκ πονγκ. Λάθος του. Σίγουρα θα υπάρξουν επιπτώσεις.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ναι είναι το ξέρω και εγώ. Μάλιστα την είχα στο φεις και είχε όνομα Λίζα Περίδη
Δεν το ήξερα, αν και παρατηρώντας βλέπω τώρα την ομοιότητα σε πρόσωπο/μάτια..
Όχι ότι η κοπέλα βγήκε καμιά εγκληματίας, αλλά μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι από έναν τέτοιο άνθρωπο προέκυψε παιδί με τέτοιο χαρακτήρα..

Τελικά σε αυτή τη ζωή δεν ξέρεις από που θα σου έρθει..
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Κάπου υπάρχει ένα βίντεο που μπουκάρει ο Λεφτερης και κάνει τσαμπουκά στον Τζανέτο σε πινγκ πονγκ. Λάθος του. Σίγουρα θα υπάρξουν επιπτώσεις.
Εχει γινει πολυ καιρο. Του αξιζε του βλακακου ψευτονταη,την εκλασε τη μεντα και ησυχασε απο τοτε. Καλο του εκανε ο Λευτερης.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
Εχει γινει πολυ καιρο. Του αξιζε του βλακακου ψευτονταη,την εκλασε τη μεντα και ησυχασε απο τοτε. Καλο του εκανε ο Λευτερης.
Ησύχασε ή θα το συνεχίσει? Εμένα ο Τζανέτος δεν μου μοιάζει τύπος που θα το ξεχάσει και θα προχωρήσει.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
27
Like
17.394
Πόντοι
7.415
Ησύχασε ή θα το συνεχίσει? Εμένα ο Τζανέτος δεν μου μοιάζει τύπος που θα το ξεχάσει και θα προχωρήσει.
αρχιδια θα συνεχισει,ο Τζανετος την ειχε κλασει τοσο με το μπουνιδι που αρπαξε,που του ελεγε ''αντε βαρα με να σου φυγει'',ποιος ο νταης που δε σηκωνε κουβεντα και πηγαινε και σφαλιαριζε κοσμο επειδη απλα ανεφερε το ονομα του,βλεπε Νταμιν που εφαγε μπουνια στη μαπα. κοιτα μπορει να φαινεται μπουχεσα ο Λευτερης αλλα ειναι ενας πολυ υπολογισιμος αντιπαλος και δεν ειναι κανας χθεσινος.

δες εδω
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
54
Like
7.217
Πόντοι
11.836
Τώρα λέει ο Λευτέρης ότι ξαναψάχνει τον Τζανέτο αλλά δεν κατάλαβα γιατι. Ένα καλό χέρι ξύλο χρειάζεται για να χαλαρώσει λίγο
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
Ο Τζανέτος να το παίξει τίποτα μάγκας σε πιτσιρίκια ή σε κάνα ΑΜΕΑ είναι πρώτος.
Με το Λευτέρη Κοκοκο, μετά ζητούσε συγνώμη και έλεγε να μην ξανασχοληθεί μαζί του ο Λευτέρης αλλιώς θα πάει στους μπάτσους να κάνει μήνυση. Και δεν είμαι με το Λευτέρη γιατί και αυτός ένας τραμπούκος είναι και ακούγονται και αρκετά για το παρελθόν του.
Επίσης όποιος παρακολουθεί τα βίντεο και τα λάιβ του Τζανέτου καταλαβαίνει ότι ο άνθρωπος παίρνει φάρμακα. Και το έχει πει και ο ίδιος ότι παίρνει ηρεμιστικά
 

tonisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
21
Like
9
Πόντοι
0
Συναντήσεις γίνονται εαν και εφόσον εισαι τυπικός και συνεπης στο ραντεβού, συνεννοήσιμος και σέβεσαι τη δουλειά μου και το χρόνο μου.
Τιμές και πρόγραμμα ως εξής:
Μέχρι 20 λεπτά/1 σύντομη εκτόνωση: 50€
1 ώρα: 100€
1μιση ώρα: 150€
2 ώρες: 200€
Πληρώνεις και το ξενοδοχείο εντός Αθηνών που θα συμφωνήσουμε. Τα χρήματα δίνονται πριν την πράξη. Τα ραντεβού κανονίζονται τουλάχιστον 4-6 ώρες πριν μέσω viber ή τηλεφώνου και όχι τελευταία στιγμή. Προϋπόθεση παρακαλώ να είσαι νηφάλιος.
- Χωρίς πρωκτικό
- Ελεύθερο στοματικό
-Όχι τελείωμα στο στόμα
-Όχι τελείωμα στο πρόσωπο
- Σεξ αυστηρά με προφύλαξη
- Εκτονώσεις απεριόριστες μέσα στην ώρα.
Συζητήσιμο επίσης να ακούσω οποιοδήποτε άλλο φετίχ εάν υπάρχει. Ό,τι απορία υπάρχει είμαι διαθέσιμη.
Ξενοδοχεία που με εξυπηρετούν με σειρά προτεραιότητας:
-Hotel Priamos GLS / Μοσχάτο
-Hotel Bill / Μεταξουργείο
-Hotel Prive / Μεταξουργείο
-Hotel Priamos Boutique / Ηλιούπολη
-Hotel Priamos Ερατώ/ Γκάζι
-Hotel Priamos / Παγκράτι
- Xcite Hotel Salem / Αργυρούπολη

Extra:
-Τελείωμα στο πρόσωπο: +30€
-Πρωκτικό (κατόπιν συνεννόησης): +80€
-Σεξ με βίντεο: +30€
-Rimming (ενεργητικό γλειφοκώλι): +40€
-Ενεργητικό σεξ με στραπόν: +50€
-Ποδολαγνεία: +30€
-Ενεργητική ουρολαγνεία: +30€
-Παθητική ουρολαγνεία: +150€

Αυτά μου είπε όταν της έστειλα για ραντεβου στο viber
ΠΩΣ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom