Νέα

Λεττονία - Ρίγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theoducati
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ΡΕ ΚΑΝΑ ΜΟΥΝΑΚΙ ΠΟΣΤΑΡΕ!

ΠΕΠΟΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ....????

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Α, πρέπει να ικανοποιούμε τα γούστα όλων των μελών.
Άμα βγω στην εξοχή θα βγάλω και τίποτα αμνοερίφια :zfuck::grin:

Να σου πω την αλήθεια,αν αρχίσω να ανεβάζω φωτό με αυτά που κυκλοφοράνε εδώ και με τι συχνότητα,θα πάθει το μισό forum κατάθλιψη.
Βλέπω τα thread "διάσημων" ελλεηνίδων που έχουν ανοιχτεί και είναι να απορεί πως τέτοιες ΚΑΠΟΤΕΣ λογίζονται για γυναίκες και μάλιστα ωραίες
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τής πετάς καλές φωτό από Χαλκιδική Λαγονήσι τιγανια μαμασου Αρμενιστή κ Καβουρότρυπες κ θολώνει...
IMG_20220702_131558.jpg
Άμα πετύχεις καμιά ανθυποσπονσόρισσα σαν του kman,έχει καλώς.
Εγώ βλέπω πως οι φθηνές πτήσεις για Ελλάδα είναι πολλές και καθημερινές,βαρανε κάτι Κρήτες 5 μέρες 2 άτομα με 400 ευρώ αεροπορικά και διαμονή σε μια χαρά ξενοδοχεία.

Συμφωνώ σε πολλά που γράφεις, ξέρεις όμως και που διαφωνώ.
Ταλίν έχω πάει και δε θέλω να ειμαι off topic.

Αλλά Λετονία ακόμη να ανακάμψουν από το γαμησι που έφαγαν από ναζί και κομμούνια.
Αν δεν είχαν αποφασίσει να επανοικοδομησουν το ιστορικό τους κέντρο,δε θα υπήρχε κανένας λογος, εκτός από το φθηνό αλκοόλ,για να έρθει κάποιος.
Το πιο γνωστό τους αξιοθέατο,το House of the Black Heads,είναι μια ρέπλικα που εχτισαν πριν μερικές δεκαετίες από το μηδέν και την τελείωσαν το......1999.
Το πιο βασικό σου αξιοθέατο να είναι από το.....1999

Όταν βλέπω πέριξ του σιδηροδρομικού σταθμού τις κλασσικες γιαγιάδες να πουλάνε στο όρθιο κάλτσες που έχουν κεντήσει μόνες τους,όταν σε ένα τέτοιο σημείο που περνάνε τόσα άτομα οι σκάλες είναι έτσι

IMG_20220720_135507.jpg

με τα μισά σκαλοπάτια σπασμένα και τις ράμπες σκουριασμένες,τότε όσοι γυρνάμε στο μπλοκ καταλαβαίνουμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος.
Και για να μην αναιρω όσα έγραψα περί διακοπών, Σαντορίνη και Μύκονο δεν μπορεί να πάει μια μέση Λεττονη.
Κω,Ρόδο,Κρήτη,,κ.λ.π. με κλεισμένα εισιτήρια μισό χρόνο πριν,έχουν πάει όλες.

Η Ελλαδίτσα πάει από το κακό στο χειρότερο, αλλά εδώ ο απλός κόσμος δεν έζησε ούτε καν μια εποχή πασοκ,κ.λ.π. να ανασάνει λίγα χρόνια..
Μια ζωή στην πούτσα,μπήκαν και στο ευρώ και έδεσε το γλυκό..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Άμα πετύχεις καμιά ανθυποσπονσόρισσα σαν του kman,έχει καλώς.
Εγώ βλέπω πως οι φθηνές πτήσεις για Ελλάδα είναι πολλές και καθημερινές,βαρανε κάτι Κρήτες 5 μέρες 2 άτομα με 400 ευρώ αεροπορικά και διαμονή σε μια χαρά ξενοδοχεία.

Συμφωνώ σε πολλά που γράφεις, ξέρεις όμως και που διαφωνώ.
Ταλίν έχω πάει και δε θέλω να ειμαι off topic.

Αλλά Λετονία ακόμη να ανακάμψουν από το γαμησι που έφαγαν από ναζί και κομμούνια.
Αν δεν είχαν αποφασίσει να επανοικοδομησουν το ιστορικό τους κέντρο,δε θα υπήρχε κανένας λογος, εκτός από το φθηνό αλκοόλ,για να έρθει κάποιος.
Το πιο γνωστό τους αξιοθέατο,το House of the Black Heads,είναι μια ρέπλικα που εχτισαν πριν μερικές δεκαετίες από το μηδέν και την τελείωσαν το......1999.
Το πιο βασικό σου αξιοθέατο να είναι από το.....1999

Όταν βλέπω πέριξ του σιδηροδρομικού σταθμού τις κλασσικες γιαγιάδες να πουλάνε στο όρθιο κάλτσες που έχουν κεντήσει μόνες τους,όταν σε ένα τέτοιο σημείο που περνάνε τόσα άτομα οι σκάλες είναι έτσι

IMG_20220720_135507.jpg

με τα μισά σκαλοπάτια σπασμένα και τις ράμπες σκουριασμένες,τότε όσοι γυρνάμε στο μπλοκ καταλαβαίνουμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος.
Και για να μην αναιρω όσα έγραψα περί διακοπών, Σαντορίνη και Μύκονο δεν μπορεί να πάει μια μέση Λεττονη.
Κω,Ρόδο,Κρήτη,,κ.λ.π. με κλεισμένα εισιτήρια μισό χρόνο πριν,έχουν πάει όλες.

Η Ελλαδίτσα πάει από το κακό στο χειρότερο, αλλά εδώ ο απλός κόσμος δεν έζησε ούτε καν μια εποχή πασοκ,κ.λ.π. να ανασάνει λίγα χρόνια..
Μια ζωή στην πούτσα,μπήκαν και στο ευρώ και έδεσε το γλυκό..
Λεττονία τρεις φορές έχω πάει κ τους μισώ κ ασφαλώς ουτεγισ πλάκα για σεξοτουρισμο
Τάλλιν πλέον αιώνα μπροστά ...
Ρίγα έγιναν εταιρίες τζόγου πολλές από όσο ξέρω αλλά εφανησισκα είναι οι μπασταρδεμενες με Ρώσους οι πιο ωραίες .
Λιθουανες άσχημες
Εσθονες Φινλανδοφατσες

Τα μάρκετ πανακριβα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Λεττονία τρεις φορές έχω πάει κ τους μισώ κ ασφαλώς ουτεγισ πλάκα για σεξοτουρισμο
Τάλλιν πλέον αιώνα μπροστά ...
Ρίγα έγιναν εταιρίες τζόγου πολλές από όσο ξέρω αλλά εφανησισκα είναι οι μπασταρδεμενες με Ρώσους οι πιο ωραίες .
Λιθουανες άσχημες
Εσθονες Φινλανδοφατσες

Τα μάρκετ πανακριβα
Σε καταλαβαίνω, στη Γερμανία όταν το κυνήγησα αποκλειστικά με βαλτικές γκόμενες μου βγήκαν μαλακισμενες με τρέλα κόμπλεξ.
Αλλά και εδώ μηδέν ευγένεια, κοινωνικότητα,κ.λ.π. και όχι μόνο απέναντι σε τουρίστες.

Από εμφάνιση όμως σκίζουν,οι Λετονές με λίγο Ρωσία μέσα,είναι όντως οι πιο όμορφες.

Στις 19:00 θα ξαναβγω με τη Sofija που στα 31 της μάλλον τελεί υπό σύγχυση, επαγγελματικά σαν πωλήτρια γάματα,οπότε μπορεί να μου κάτσει για να ανοίξει μια πόρτα στην κεντρική Ευρώπη.
Για να δούμε...

Υ.Γ. Οι σημαίες της Ουκρανίας,είναι περισσότερες από αυτές της Λετονίας, αλλά με γκόμενες δε μιλάω για πολιτικά
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Λεττονία τρεις φορές έχω πάει κ τους μισώ κ ασφαλώς ουτεγισ πλάκα για σεξοτουρισμο
Τάλλιν πλέον αιώνα μπροστά ...
Ρίγα έγιναν εταιρίες τζόγου πολλές από όσο ξέρω αλλά εφανησισκα είναι οι μπασταρδεμενες με Ρώσους οι πιο ωραίες .
Λιθουανες άσχημες
Εσθονες Φινλανδοφατσες
Τα μάρκετ πανακριβα
Απο τις τρεις βαλτικες χωρες στο Ταλιν ειδα καποιες καλες γκομενες. Ενω στην Λετονια στα Γιουρμαλα, καλοκαιρι σε ενα τουριστικο θερετρο. Λιθουανια δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Λεττονία τρεις φορές έχω πάει κ τους μισώ κ ασφαλώς ουτεγισ πλάκα για σεξοτουρισμο
Τάλλιν πλέον αιώνα μπροστά ...
Ρίγα έγιναν εταιρίες τζόγου πολλές από όσο ξέρω αλλά εφανησισκα είναι οι μπασταρδεμενες με Ρώσους οι πιο ωραίες .
Λιθουανες άσχημες
Εσθονες Φινλανδοφατσες

Τα μάρκετ πανακριβα
Πού κολλάνε οι εταιρείες τζόγου με τις γκόμενες εκεί;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Αρκετές νοτιοευρωπαιες κ ρωσιδες πήγα για εργασία στη Ρίγα σε αυτές τις εταιρίες ...καθώς κ Μάλτα
Α τι λες για εργασία.
Καλά για Μάλτα το ξέρω, εκεί εμένα για χρόνια.
Ρωσίδες όχι πολλές, αλλά Εστονες, Λετονες, Λιθουανες είχαμε φουλ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Να που τελικά θα δεχτώ επίσκεψη στο Μόναχο.
Αυτό με μερικές γκόμενες, ανεξαρτήτου χώρας, που ενώ τους λες ορθά κοφτά τι και πώς,
επιλέγουν να φανταστούν κάποιο προζεκτ στο οποίο έχεις ενεργό μέρος και εσύ,είναι για ψυχιατρική ανάλυση.
Να δω τελικά πόσες θα φιλοξενήσω κατά τη διάρκεια του Oktoberfest.

Ρίγα λοιπόν..
Όχι μόνο δεν ενδείκνυται για πορνοπροορισμός, αλλά ούτε καν σαν προορισμός,εκτός αν είστε πολύ στη γύρα ή βρείτε τίποτα τζάμπα εισιτήρια με Baltic Air ή Ryanair.
Tinder αν δεν ψάχνει κάποιος σπονσοροκαυλετα,ας μην ανοίξει καν,εκτός αν έχει κάνει Photoshop τη μουτσούνα του δίπλα στον Έλληνα πρέσβη και αρχίσει τα παραμύθια.
Πεσιματικες έξω,παίζει να είναι από τις χώρες που εχω φάει τα περισσότερα άκυρα και μάλιστα όχι σε φιλικό ύφος.
Απλά εμένα δε με επηρεάζει στο παραμικρό τέτοιου τύπου απόρριψη.

Στα θετικά,η μεγάλη φθήνια σε συγκεκριμένα πράγματα,όπως διαμονή,φαγητό, ποτό.
Η μη ύπαρξη αραβομουσλιμοαφρικανογυφτων.
Ότι οι γυναίκες έχουν θηλυκότητα,μακριά μαλλιά,φοράνε φορέματα.
Ότι έχουν ευρώ που,αν και παντού μπορείς να πληρώσεις με κάρτα,με το ευρώ αντιλαμβάνεσαι το κόστος κάθε φορά και αποφεύγεις και μαλακίες με ισοτιμίες στη κάρτα ή άλλες ψιλοχρεώσεις.

Στα αρνητικά,ότι η πόλη παρά το hype,UNESCO,κ.λ.π. δεν έχει να δώσει κάτι ιδιαίτερο.
Οι γκόμενες ψυχρές έως και αγενείς.
Οι Έλληνες έχουμε πληγεί από εποχή μπαρουφάκη και Grexit,μιας και εδώ μας έπαιζαν τα κανάλια επί χρόνια.
Οι Λετονές κάτω των 30 που δηλαδή έχουν ακόμη επιλογές,προτιμούν να βρουν έναν ομοεθνή τους να ανοίξουν σπιτικό.
Ότι ένας Έλληνας μπορεί να πάθει κατάθλιψη βλέποντας τι κυκλοφορεί.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Προσυπογράφω ότι είπε ο ΒΠ.

Αγενείς
και ξυνες,κάτι σαν ελλεηνιδες της Βαλτικής. Στο κέντρο έχει μερικά ωραία πάρκα αλλά από αξιοθέατα τρίχες ,κάτι ανακατασκευασμένα.
Φτηνά ξενοδοχεία, για μένα οι καλύτερες της Βαλτικής είναι οι Λιθουανες και οι χειρότερες οι Εσθονες
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Σε καταλαβαίνω, στη Γερμανία όταν το κυνήγησα αποκλειστικά με βαλτικές γκόμενες μου βγήκαν μαλακισμενες με τρέλα κόμπλεξ.
Θα παραθέσω τον εαυτό μου, μπας και βάλω μυαλό και σταματήσω να ασχολούμαι με τα συγκεκριμένα μαλακιστήρια...
Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι καμιά εργοστασιακή ρύθμιση να βγαίνουν τόσο μαλακισμένες..

Βλέπω μια ξανθιά καραμουνάρα σε ένα club, παίζει eye contact μου χαμογελάει και πάω.
Με το που μου λέει ότι είναι Λετονή ψιλομαγκώνομαι...
Ο διάλογος από μέρους της προβληματικός, κοινωνικότητα μηδέν..
Ρίχνει και ένα κράξιμο στην Ελλάδα ότι κατέβηκε Κρήτη(Ηράκλειο) και ήταν όλα βρώμικα και γτπ.
Μπορεί και να ήταν, αλλά δεν τα χώνεις έτσι στο 10λεπτο σε κάποιον που μόλις γνώρισες,
οπότε της είπα ότι μπορώ να της αλλάξω την γνώμη για την Ελλάδα,
αλλά ότι και αυτή πρέπει να μου αλλάξει τη γνώμη για τις Λετονές..

Η φάση δε ρολάρει, μια κρύο μια ζέστη..
Σκεφτείτε ότι της έδειξα στο κινητό καλοκαιρινές φωτογραφίες από τη Ρίγα, από την οποία κατάγεται
και η αντίδρασή της ήταν.....καμία αντίδραση...
Σε κάποια φάση της λέω στο πιο κόσμιο ότι είναι βαρύ πεπόνι και μου λέει ότι είναι....άθλος να βγει κάποιος μαζί της :jerking:
Έχει περάσει κανά 20λεπτο, ζητάω τηλέφωνο δεν...Ζητάω social δεν...
Οπότε την χαιρετάω και φεύγω,κάνω 2 βήματα και με πιάνει από τον ώμο να γυρίσω πίσω...

Συνεχίζουμε να μιλάμε και επειδή οι πιθανότητες να την φορτώσω το ίδιο βράδυ ήταν μηδέν,
πριν συμπληρώσουμε σχεδόν μια ώρα μπλα-μπλα, της είπα ότι είναι η ώρα να μου δώσει το τηλέφωνό της,
αλλιώς η σεμνή τελετή θα λάβει τέλος..
Μου το έδωσε..

Γράφαμε για λίγες μέρες μέσω Whatsapp να κανονίσουμε συνάντηση, όπου μου απαντούσε με συχνότητα σχεδόν μιας μέρας και χωρίς τον παραμικρό ενθουσιασμό.
Βρεθήκαμε χθες και...........ήταν άλλος άνθρωπος.
Κάποια στιγμή της είπα, τι φάση, σήμερα είσαι γλυκιά,στο club μου έβγαλες την πίστη..
Και μου απαντάει, επίτηδες το έκανα, ήταν τεστ για να δω αν έχεις πραγματικό ενδιαφέρον ή αν θα τα παρατήσεις :jerking:
Τι αμαρτίες πληρώνουμε ρε πστ μου, ποιος τις έχει μάθει να κάνουν αυτές τις μαλακίες θα 'θελα να 'ξερα..

Θα ξαναβρεθούμε την Τετάρτη, για να δούμε..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Θα παραθέσω τον εαυτό μου, μπας και βάλω μυαλό και σταματήσω να ασχολούμαι με τα συγκεκριμένα μαλακιστήρια...
Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι καμιά εργοστασιακή ρύθμιση να βγαίνουν τόσο μαλακισμένες..

Βλέπω μια ξανθιά καραμουνάρα σε ένα club, παίζει eye contact μου χαμογελάει και πάω.
Με το που μου λέει ότι είναι Λετονή ψιλομαγκώνομαι...
Ο διάλογος από μέρους της προβληματικός, κοινωνικότητα μηδέν..
Ρίχνει και ένα κράξιμο στην Ελλάδα ότι κατέβηκε Κρήτη(Ηράκλειο) και ήταν όλα βρώμικα και γτπ.
Μπορεί και να ήταν, αλλά δεν τα χώνεις έτσι στο 10λεπτο σε κάποιον που μόλις γνώρισες,
οπότε της είπα ότι μπορώ να της αλλάξω την γνώμη για την Ελλάδα,
αλλά ότι και αυτή πρέπει να μου αλλάξει τη γνώμη για τις Λετονές..

Η φάση δε ρολάρει, μια κρύο μια ζέστη..
Σκεφτείτε ότι της έδειξα στο κινητό καλοκαιρινές φωτογραφίες από τη Ρίγα, από την οποία κατάγεται
και η αντίδρασή της ήταν.....καμία αντίδραση...
Σε κάποια φάση της λέω στο πιο κόσμιο ότι είναι βαρύ πεπόνι και μου λέει ότι είναι....άθλος να βγει κάποιος μαζί της :jerking:
Έχει περάσει κανά 20λεπτο, ζητάω τηλέφωνο δεν...Ζητάω social δεν...
Οπότε την χαιρετάω και φεύγω,κάνω 2 βήματα και με πιάνει από τον ώμο να γυρίσω πίσω...

Συνεχίζουμε να μιλάμε και επειδή οι πιθανότητες να την φορτώσω το ίδιο βράδυ ήταν μηδέν,
πριν συμπληρώσουμε σχεδόν μια ώρα μπλα-μπλα, της είπα ότι είναι η ώρα να μου δώσει το τηλέφωνό της,
αλλιώς η σεμνή τελετή θα λάβει τέλος..
Μου το έδωσε..

Γράφαμε για λίγες μέρες μέσω Whatsapp να κανονίσουμε συνάντηση, όπου μου απαντούσε με συχνότητα σχεδόν μιας μέρας και χωρίς τον παραμικρό ενθουσιασμό.
Βρεθήκαμε χθες και...........ήταν άλλος άνθρωπος.
Κάποια στιγμή της είπα, τι φάση, σήμερα είσαι γλυκιά,στο club μου έβγαλες την πίστη..
Και μου απαντάει, επίτηδες το έκανα, ήταν τεστ για να δω αν έχεις πραγματικό ενδιαφέρον ή αν θα τα παρατήσεις :jerking:
Τι αμαρτίες πληρώνουμε ρε πστ μου, ποιος τις έχει μάθει να κάνουν αυτές τις μαλακίες θα 'θελα να 'ξερα..

Θα ξαναβρεθούμε την Τετάρτη, για να δούμε..
Νομίζω Πολωνοί κ βάλτες οι πιο κομπλεξικοι από τους ανατολικούς .
Κάποτε παρά λίγο γαμπρός στη Βαλτική αλλα την έκανα κ πραγματικά έχουν αιώνιο κόμπλεξ κατωτερότητας

Μηδέν τουριστικό κ γκομενικο ενδιαφέρον
Στα 90'' πήγαινα κ αραζα ξεχειμωνιάζουν αλλα λίγα πράγματα ...
Ίσως οι.ρωσιδες εκεί κάτι να λεν αλλά κ πάλι πέρσυ που πήγα Ταλίν ρίγα τα ίδια σκατα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Νομίζω Πολωνοί κ βάλτες οι πιο κομπλεξικοι από τους ανατολικούς .
Κάποτε παρά λίγο γαμπρός στη Βαλτική αλλα την έκανα κ πραγματικά έχουν αιώνιο κόμπλεξ κατωτερότητας

Μηδέν τουριστικό κ γκομενικο ενδιαφέρον
Στα 90'' πήγαινα κ αραζα ξεχειμωνιάζουν αλλα λίγα πράγματα ...
Ίσως οι.ρωσιδες εκεί κάτι να λεν αλλά κ πάλι πέρσυ που πήγα Ταλίν ρίγα τα ίδια σκατα
Από κόμπλεξ άλλο τίποτα...
Τουλάχιστον οι Πολωνέζες στο social,ερωτικό,επικοινωνία, είναι συμμετοχικές(ενίοτε και σε βαθμό τρέλας) και δείχνουν ότι σε θέλουν.

Ρίγα δεν παίζει να πάω ξανά, δεν υπάρχει ο παραμικρός λόγος, ούτε καν τουριστικός όπως έγραψες και εσύ.

Υ.Γ. Εν τω μεταξύ γιατί οι Λετονές, όπως και οι Ουκρανέζες,μας νομίζουν παλαιοημερολογίτες
και μου στέλνουν όποτε να΄ναι καλά Χριστούγεννα,κ.λ.π. ακόμη δεν έχω καταλάβει...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.774
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Από κόμπλεξ άλλο τίποτα...
Τουλάχιστον οι Πολωνέζες στο social,ερωτικό,επικοινωνία, είναι συμμετοχικές(ενίοτε και σε βαθμό τρέλας) και δείχνουν ότι σε θέλουν.

Ρίγα δεν παίζει να πάω ξανά, δεν υπάρχει ο παραμικρός λόγος, ούτε καν τουριστικός όπως έγραψες και εσύ.

Υ.Γ. Εν τω μεταξύ γιατί οι Λετονές, όπως και οι Ουκρανέζες,μας νομίζουν παλαιοημερολογίτες
και μου στέλνουν όποτε να΄ναι καλά Χριστούγεννα,κ.λ.π. ακόμη δεν έχω καταλάβει...
Διότι δεν έχουν ιδέα ότι οι υπόλοιποι ορθόδοξοι.εχουμε το νέο.ημερολογιο.εδω κ.εκατο.χρονια
Έλληνες Κύπριοι Βούλγαροι Ρουμάνοι

Τώρα για ρίγα κ Βαλτική καλύτερα να δώσω καλοκαίρι διακόσια ευρώ παραπάνω κ να πάω στη ρωσική μαύρη θάλασσα για Ρωσίδες που αδυνατούν να πάνε Ευρώπη ή για σέλας αρχάγγελος κ μουρμανσκ αφού κ προσγειωμένες θα είναι εκεί κ δεν θα ακούω τις μαλακίες τους
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Πολύ παλιά είχα αναφερθεί ξανά στα σκαμομάγαζα της Ρίγας, αλλά την τελευταία φορά που είχα πάει ήταν κλειστά. Είχαν γίνει και πολλές καταγγελίες από τουρίστες.
Εν τω μεταξύ δε θυμάμαι άλλη πόλη που τέτοια μαγαζιά να είναι τόσο κεντρικά και φάτσα κάρτα.
Λοιπόν, από Laima Clock ξεκινάει η Kalku iela.
Στο αριστερό χέρι βρίσκουμε με τη σειρά το καραόκε Club, Medusa και Mythos.

Δεν είναι απλά μέρη κωλομπαρα ή μαγαζιά που αράζουν πουτανοειδή.
Παίζει το γνωστό σκαμαρισμα με τις διαφορετικές χρεώσεις στον κατάλογο, δήθεν σεξουαλικες υπηρεσίες και τραμπουκισμοι

Αυτή με το σκουφί είναι κράχτης και τα δυο μαλακιστηρια βολτάρουν λέγοντας :"Will you come to drink something with us" και γδέρνουν τουρίστες

IMG_20240306_220244.jpg

IMG_20240306_220255_1.jpg
 

TeoCorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Έχω κλείσει εισιτήρια για μέσα Μαίου για Ρίγα και Ταλίν. Διάβασα με προσοχή τα σχόλια εδώ και είμαι σχεδόν σε φάση να έχω μετανιώσει που έκλεισα. Γενικότερα ήθελα να δώ νέες εικόνες κ είναι από τα τελευταία κράτη της Ευρώπης που δεν έχω επισκεφτεί. Κυρίως πάω για τουρισμό όμως δεν θα με χαλαγε καθόλου να γίνει και κάνα φόρτωμα. Όμως για να πω την αλήθεια διαβάζοντας τα σχόλια γέμισα απογοήτευση. Τόσο χάλια είναι κ οι δύο πόλεις; βλέποντας φωτογραφίες φαίνονται όμορφες πόλεις. 3+3 μέρες θα κάτσω σε Ρίγα κ Ταλίν αποκλειστικά. Αν έχετε tips ή πληροφορίες για τουρισμό ή γυναίκες είναι παραπάνω από καλοδεχούμενα. Ευχαριστώ πολύ
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Έχω κλείσει εισιτήρια για μέσα Μαίου για Ρίγα και Ταλίν. Διάβασα με προσοχή τα σχόλια εδώ και είμαι σχεδόν σε φάση να έχω μετανιώσει που έκλεισα. Γενικότερα ήθελα να δώ νέες εικόνες κ είναι από τα τελευταία κράτη της Ευρώπης που δεν έχω επισκεφτεί. Κυρίως πάω για τουρισμό όμως δεν θα με χαλαγε καθόλου να γίνει και κάνα φόρτωμα. Όμως για να πω την αλήθεια διαβάζοντας τα σχόλια γέμισα απογοήτευση. Τόσο χάλια είναι κ οι δύο πόλεις; βλέποντας φωτογραφίες φαίνονται όμορφες πόλεις. 3+3 μέρες θα κάτσω σε Ρίγα κ Ταλίν αποκλειστικά. Αν έχετε tips ή πληροφορίες για τουρισμό ή γυναίκες είναι παραπάνω από καλοδεχούμενα. Ευχαριστώ πολύ
Ωραίες πόλεις είναι ρε τύπε , απλά για ένα ΣΚ και τίποτα το σπουδαίο. Έχει κάτι καλά μαγαζιά στο Ταλιν που οι σερβιτόροι είναι ευγενέστατοι και οι γκαρσονες,κλασικές ξυνομουνες σλαβες που βαριούνται να δουλέψουν και νομίζουν πως σου κάνουν χάρη.

πάντως τα Βαλτικα μουνια έμενε με απογοήτευσαν. Και κομπλεξικες και πιο μέτριες από ότι περίμενα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Έχω κλείσει εισιτήρια για μέσα Μαίου για Ρίγα και Ταλίν. Διάβασα με προσοχή τα σχόλια εδώ και είμαι σχεδόν σε φάση να έχω μετανιώσει που έκλεισα. Γενικότερα ήθελα να δώ νέες εικόνες κ είναι από τα τελευταία κράτη της Ευρώπης που δεν έχω επισκεφτεί. Κυρίως πάω για τουρισμό όμως δεν θα με χαλαγε καθόλου να γίνει και κάνα φόρτωμα. Όμως για να πω την αλήθεια διαβάζοντας τα σχόλια γέμισα απογοήτευση. Τόσο χάλια είναι κ οι δύο πόλεις; βλέποντας φωτογραφίες φαίνονται όμορφες πόλεις. 3+3 μέρες θα κάτσω σε Ρίγα κ Ταλίν αποκλειστικά. Αν έχετε tips ή πληροφορίες για τουρισμό ή γυναίκες είναι παραπάνω από καλοδεχούμενα. Ευχαριστώ πολύ
Στο Τάλιν είναι πολύ ωραία η παλιά πόλη. Προσωπικά από τα κράτη της Βαλτικής, μου αρέσει περισσότερο η Λιθουανία.
 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
664
Κριτικές
17
Like
1.325
Πόντοι
1.016
Έχω κλείσει εισιτήρια για μέσα Μαίου για Ρίγα και Ταλίν. Διάβασα με προσοχή τα σχόλια εδώ και είμαι σχεδόν σε φάση να έχω μετανιώσει που έκλεισα. Γενικότερα ήθελα να δώ νέες εικόνες κ είναι από τα τελευταία κράτη της Ευρώπης που δεν έχω επισκεφτεί. Κυρίως πάω για τουρισμό όμως δεν θα με χαλαγε καθόλου να γίνει και κάνα φόρτωμα. Όμως για να πω την αλήθεια διαβάζοντας τα σχόλια γέμισα απογοήτευση. Τόσο χάλια είναι κ οι δύο πόλεις; βλέποντας φωτογραφίες φαίνονται όμορφες πόλεις. 3+3 μέρες θα κάτσω σε Ρίγα κ Ταλίν αποκλειστικά. Αν έχετε tips ή πληροφορίες για τουρισμό ή γυναίκες είναι παραπάνω από καλοδεχούμενα. Ευχαριστώ πολύ
Εγώ φίλε πήγα τώρα το Δεκέμβριο και σε Ταλίν και σε Ρίγα και σε Λιθουανία...εμένα μου άρεσε παντού...λιθουανες φοβερά μουνια αλλά και εσθονες μου άρεσαν...είναι μια μίξη Σλάβων και Σκανδιναβών...δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με γυναίκες γτ είχα πάει με γκόμενά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom