Νέα

Λετονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα magoyras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
ποιος καριολης με/μας καταραστηκε να ζουμε σε αυτη την κωλοχωρα με τα μπαζα....... :S
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
ρε πουστη μου γιατι να μην ημουν Λετονος με χαρακτηριστικα Ελληνα? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Αγαπουλης πολυ ......

Στο 1:28 και στο 3:05-3:12 νομιζω οτι την βγαζεις εξω και την παιζεις και ας ειναι μπροστα σου και η γυναικα σου και τα παιδια σου και ο παπας της ενοριας λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Θελω να ερωτευτω παραφορα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
Παιδια δε παμε ενα ταξιδακι Λετονια λεω εγω..... ;) :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Επίσης σε ευχαριστούμε πολύ για το βιντεάκι.

Με τόσα φυσικά ξανθά μου έρχεται να βάλω τα κλάματα από τη συγκίνηση.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Αγαπουλης πολυ ......

Στο 1:28 και στο 3:05-3:12 νομιζω οτι την βγαζεις εξω και την παιζεις και ας ειναι μπροστα σου και η γυναικα σου και τα παιδια σου και ο παπας της ενοριας λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Θελω να ερωτευτω παραφορα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
το 3.05 είναι για να σαλτάρουμε....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μιλουσα σημερα με λετονο συναδελφο στη δουλεια μου,ο οποιος με ενθουσιασμο με παροτρυνε να παω ριγα....να  μην τα πολυλογω ....επιβεβαιωνονται οι συναδελφοι για τα οσα λενε παραπανω¨
το παιχνιδι ειναι στην παλια πολη
μακρια απο ταριφες
μακρια απο στριπτιζαδικα
ΜΟΥΝΑΡΕΣ λετονες
αξιζει καλοκαιρι γιατι το κλαμπιγκ διαρκει 15 ωρες το 24ωρο



εγω εχω πεισθει κ θα παω αυγουστο το αργοτερο
εξαλλου απο δω που μενω (ολλανδια) το εισητηριο με ryanair ειναι 50-80 ευρω........ ;)

περισσοτερες πληροφοριες προσεχως.......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μιλουσα σημερα με λετονο συναδελφο στη δουλεια μου,ο οποιος με ενθουσιασμο με παροτρυνε να παω ριγα....να  μην τα πολυλογω ....επιβεβαιωνονται οι συναδελφοι για τα οσα λενε παραπανω¨
το παιχνιδι ειναι στην παλια πολη
μακρια απο ταριφες
μακρια απο στριπτιζαδικα
ΜΟΥΝΑΡΕΣ λετονες
αξιζει καλοκαιρι γιατι το κλαμπιγκ διαρκει 15 ωρες το 24ωρο



εγω εχω πεισθει κ θα παω αυγουστο το αργοτερο
εξαλλου απο δω που μενω (ολλανδια) το εισητηριο με ryanair ειναι 50-80 ευρω........ ;)

περισσοτερες πληροφοριες προσεχως.......
θα φυγεις απογοητευμενος.Αυγουστος ειναι ο χειροτερος μηνας!θα ειναι γεματο Ιταλους!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Τον Ιούνιο είναι καλά στη Ρίγα???
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
όπως? έχεις καμμιά πρόταση?
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
όπως? έχεις καμμιά πρόταση?
βεντσιπλς και νταουγκαβιπλς και οι 2 ειναι ωραιες πολεις η δευτερη μου αρεσε πιο πολη απο την ριγα ειναι και διπλα απο την λιθουανια οποτε μπορεις να μπαινοβγινεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom