Νέα

Λεσβιακό σε οίκο ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
και γω θαθελα να εχω μερικες λεσβιουλες (ρωσιδες κατα προτιμηση) και να χωθω και γω αναμεσα!
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
OP
OP
M

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Το θέμα είναι ότι εγώ έχω την κοπέλα που το κάνει αλλά δεν ξέρω που να βρω την δεύτερη κοπέλα που να δεχθεί να κάνει τρίο με λεσβιακό.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Το θέμα είναι ότι εγώ έχω την κοπέλα που το κάνει αλλά δεν ξέρω που να βρω την δεύτερη κοπέλα που να δεχθεί να κάνει τρίο με λεσβιακό.
αδερφε αν ειναι μονο φιλη σου και δεν εχεις θεμα θα πας σε swinger bar . εκει θα βρεις αυτο που ψαχνεις αν ειστε και εμφανισιμοι θα γινεται αναρπαστοι. βεβαια θα παιξετε σαν ζευγαρια . σκετη κοπελα πιο δυσκολο
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Το θέμα είναι ότι εγώ έχω την κοπέλα που το κάνει αλλά δεν ξέρω που να βρω την δεύτερη κοπέλα που να δεχθεί να κάνει τρίο με λεσβιακό.

Φορτοσε καμια βιζιτα απο παραλιακη φιλε
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Φορτοσε καμια βιζιτα απο παραλιακη φιλε
δεν υπαρχει λογος να φορτωσει βιζιτα που θα ειναι και κρυο πραγμα
υπαρχουν πολλα ζευγαρια με κοπελες bi
το εζησα το καλοκαιρι και ηταν τελεια εμπειρια
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
δεν υπαρχει λογος να φορτωσει βιζιτα που θα ειναι και κρυο πραγμα
υπαρχουν πολλα ζευγαρια με κοπελες bi
το εζησα το καλοκαιρι και ηταν τελεια εμπειρια

Που σου ετυχε τετοιο σκηνικο αδερφε;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Που σου ετυχε τετοιο σκηνικο αδερφε;
διακοπες εγω με την κοπελα μου βρεθηκαμε με αλλο ζευγαρι οπου επαιξαν μονο οι κοπελες
ειχε τη φαντασιωση να δοκιμασει με κοπέλα και ηταν τελεια
η γνωριμια εγινε απο νετ
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
διακοπες εγω με την κοπελα μου βρεθηκαμε με αλλο ζευγαρι οπου επαιξαν μονο οι κοπελες
ειχε τη φαντασιωση να δοκιμασει με κοπέλα και ηταν τελεια
η γνωριμια εγινε απο νετ

Ευγεεε!!!
 
OP
OP
M

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Οπότε θα πρέπει να τύχει κάποιο σχετικό σκηνικό. Από την άλλη swinging σε  σχετικά μπαρ δεν θα ήθελα. Βλέπω να καταλήγουμε παραλιακή όπως είπε ο συναγωνιστής παραπάνω. Πάντως πριν φύγω εξωτερικό είχα ακούσει για κάποιο μαγαζί στην Δευκαλίωνος αν θυμάμαι καλά. Δεν ξέρω αν παίζει ακόμα...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Ψάξου με call girl, στα σίγουρα θα βρεις και στο hotel θα βγάλεις γούστα.Σε στούντιο ή σε μπουρδέλο αποκλείεται να επιτρέψουν να μπει μέσα η κοπέλα σου.
 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Παιδιά καλησπέρα.Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει στούντιο ή οίκος ανοχής που να παιζει λεσβιακό. Δηλαδή να συμμετέχει μια φίλη μου που είναι μπάι. Επειδή λείπω πολύ καιρό από Ελλάδα και έρχομαι κατά διαστήματα,αν έχει  ξαναμπεί τέτοιο θέμα ας το μεταφέρει ο διαχειριστής.
έλα θα σου φέρω εγώ κοπέλα μην ψάχνεις, ούτε χρήματα δεν θα πληρώσεις απλά να συμμετάσχω και εγώ.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Οπότε θα πρέπει να τύχει κάποιο σχετικό σκηνικό. Από την άλλη swinging σε  σχετικά μπαρ δεν θα ήθελα. Βλέπω να καταλήγουμε παραλιακή όπως είπε ο συναγωνιστής παραπάνω. Πάντως πριν φύγω εξωτερικό είχα ακούσει για κάποιο μαγαζί στην Δευκαλίωνος αν θυμάμαι καλά. Δεν ξέρω αν παίζει ακόμα...
δεν είναι απαραίτητο να παίξεις εκεί εκεί κάνεις τη γνωριμία
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Δευκαλίωνος 63- Παιζει- υπο άλλη διεύθυνση πλέον / Από λεσβιακό δεν γνωρίζω τι γίνεται τώρα... :rolleyes:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Παιδιά καλησπέρα.Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει στούντιο ή οίκος ανοχής που να παιζει λεσβιακό. Δηλαδή να συμμετέχει μια φίλη μου που είναι μπάι. Επειδή λείπω πολύ καιρό από Ελλάδα και έρχομαι κατά διαστήματα,αν έχει  ξαναμπεί τέτοιο θέμα ας το μεταφέρει ο διαχειριστής.

Οντως σε μέρη ανταλλαγής συντρόφων θα βρεις αλλά θα έχεις και τον άλλο μαζί...προσωπικά θέλω να είμαι μόνος μου με 2...
Εγώ παίρνω κοπέλες από γραφεία υπάρχουν πολλές που είναι μπάι. Βρες μια που να σας αρέσει και κανόνισε ραντεβού, από τον δρόμο δεν θα έπαιρνα για θέματα υγείας όχι ότι δεν πρέπει να προσέχεις σε όλες αλλά εκεί έχεις περισσότερες πιθανότατες.
Εγώ μένω Αθήνα και η δικιά μου βρίσκει φίλες ή γνωστές της που γουστάρουν αλλά αφού θα έρθεις για λίγο δεν νομίζω να έχεις άλλη αξιόπιστη λύση από βίζιτα.
Αν πας σε στούντιο ή μπουρδέλο και μπει αστυνομία μου έχουν πει ότι θα έχει πρόβλημα η κοπέλα ....εγώ δεν το έχω προσπαθήσει ποτέ. 
 

P_Jester

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
91
Πόντοι
0
Εγω στην θεση σου θα επερνα κοριτσουδα τηλεφωνατη (call girl για οσους δεν καταλαβαν την καθαρευουσα χαχα). Και τον χρονο σου θα εχεις, και στον χωρο σου και θα πεις κ μια κουβεντα ρε αδελφε. Τωρα βεβαια εξαρταται και απο την ανεση στο οικονομικο, εκει ειναι αλλο θεμα.

Επισης παιζουν τις μοδας και κατι gay/lesbian bar κοντα στο Γκαζι που μαζευουν σχετικα μπολικο bi κοσμο, αλλα εκει ειναι 50-50 αν εισαι θα εισαι τυχερος η οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom