Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 403K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Αύριο θα πάω σε αυτήν. Έχουμε καθόλου πληροφορίες?
Τώρα κάνεις πλάκα;
3 ποστ πιο πάνω υπάρχει σχόλιο για αυτήν.
 

Geo.gak

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο θα πάω σε αυτήν. Έχουμε καθόλου πληροφορίες?
Πήγα σήμερα στην alona. 30 λεπτά μασάζ πίπα 50€. Στο τηλ είχαμε πει πίπα χωρίς πλαστικό. Μεγάλη σε ηλικία δηλαδή 45 άρα και βάλε. Το βυζί όντως μεγάλο. Όταν πήγα ξεκίνησε να με χαϊδεύει και καλά ότι κάνει μασάζ. Χάλια μασάζ γενικά και ντυμένη κανονικά. Ούτε σώμα με σώμα ούτε τίποτα. Ενδιάμεσα την πήραν και τηλ και το σήκωσε και κανόνιζε για άλλο ραντεβού. Προχωράμε στην πίπα. Ενώ είπαμε χωρίς προφυλακτικό πάει να το βάλει. Της λέω ώπα κορίτσι μου είπαμε χωρίς. Μου έλεγε δεν γίνεται κλπ και της λέω καλά άστο. Κάνε ότι είναι με τα χέρια να τελειώνουμε. Τελικά αφού με ξενέρωσε καλά μου πήρε και πίπα χωρίς πλαστικό. Παντελόνι δεν έβγαλε ποτέ. Της είπα να το βγάλει και λέει δεν είναι στο πρόγραμμα του μισάωρου. Γενικά δεν θα ξαναπήγαινα όπως καταλαβαίνετε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Εγώ πάντως απορώ που δε βλέπω σχόλια για τέτοια ωραία μωρά.

 
Εγγρ.
15 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Σκεφτομαι να παω σε αυτη. Εχουμε κανενα info??
 

Anonimous1982

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
97
Like
74
Πόντοι
0
Σκεφτομαι να παω σε αυτη. Εχουμε κανενα info??

σκεφτομαι και εγω απο χθες της εστιλα μηνημα

30 minutes 80€
1 h 120€ Incall
-MY SERVICE: massage,sex with condom , blowjob without condon, different positions, 69.,shower together
The Best services +++
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Σιγα τα μωρα...
Απο το τσουβάλι της γ διαλογης ειναι.
Την έχεις δει από κοντά;
Αλλιώς πώς έχεις άποψη.
Δηλαδή εσύ ποια Ρωσίδα εδώ Λάρνακα έχεις πηδήξει καλύτερη από τις αγγελίες;
 

Anonimous1982

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
97
Like
74
Πόντοι
0

Το λοιπον παιδες πηγα και εκανα το κασκαντερ 80 ευρο 30 λεπτα ΠΕΤΑΜΕΝΑ πιπα με πλαστικο πηδας και νομιζης οτι πηδας μια κουκλα ψευτικη η αλλοιος ενα κρεας ουτι φιλια σαν βουβο πιδημα καλητερα μουτσιο και σου μενουν και τα λεφτα λεει ειναι απο hangury η φοτογραφιες ακρηβεστατες τι να πο αλλο δεν αξιζη για τπτ
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
268
Like
462
Πόντοι
21
Ρωσιδα αν θες να πηδηξεις καλη θα πας Ρωσία,εκει σας πετανε ολες της γ διαλογής
Ευχαριστουμε πολυ για την πολυτιμη συνεισφορα στο forum.επιτελους εμαθα που εχει καλες ρωσιδες.τις εψαχνα η αληθεια στην αφρικη,στην ινδονησια μεχρι και στα νησια του σολωμοντα.αλλα επιτελους εμαθα οτι στη ρωσια εχει καλες ρωσιδες.εχω κατακτησει τη γνωση τωρα
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0

Το λοιπον παιδες πηγα και εκανα το κασκαντερ 80 ευρο 30 λεπτα ΠΕΤΑΜΕΝΑ πιπα με πλαστικο πηδας και νομιζης οτι πηδας μια κουκλα ψευτικη η αλλοιος ενα κρεας ουτι φιλια σαν βουβο πιδημα καλητερα μουτσιο και σου μενουν και τα λεφτα λεει ειναι απο hangury η φοτογραφιες ακρηβεστατες τι να πο αλλο δεν αξιζη για τπτ


Το λοιπον παιδες πηγα και εκανα το κασκαντερ 80 ευρο 30 λεπτα ΠΕΤΑΜΕΝΑ πιπα με πλαστικο πηδας και νομιζης οτι πηδας μια κουκλα ψευτικη η αλλοιος ενα κρεας ουτι φιλια σαν βουβο πιδημα καλητερα μουτσιο και σου μενουν και τα λεφτα λεει ειναι απο hangury η φοτογραφιες ακρηβεστατες τι να πο αλλο δεν αξιζη για τπτ
Νασε καλα που με γλιτωσες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Αστο φιλε ξερω καλα τι λεω στο αλλο το σουργελο και γιατί το λέω.
Ρε καραγκιόζη σε μπαναραν και ήρθες με άλλο ψευδώνυμο και το παίζεις ιστορία;
Πρώτον είσαι τόσο γελοίος και για αυτόν σε μπαναραν.
Δεύτερον ξεκίνησες πάλι τις μαλακίες σου στα θέματα της Κύπρου όπως παλιά, ενώ δεν έχεις καμία σχέση με το μέρος και ήρθες να γράψεις τις μαλακίες σου ξανά;
Πάρε τον πούλο από εδώ πριν φας πάλι ρεπορτ και σε μπαναρουν πάλι. Προλαβαίνεις, δεν προλαβαίνεις ψοφιμι, που ήρθες να μας πεις για Ρωσίδες της Ρωσίας.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Μωρη βρωμα ηρθα να πω οτι σας πετανε οτι απομειναρι εχει μεινει απο τη ρωσια τη ρουμανια και τη Βουλγαρία και τα χρυσοπληρωνετε γιατι σας πιανουν κοτσους.
Αν εχεις αρχιδια παίρνεις αεροπλανο και πας ρωσια να βρεις κορίτσια αλλου επιπέδου.
Εσύ καθυστερημένε βλέπεις Ρωσίδες μια φορά τον χρόνο.
Άσε εμάς να βλέπουμε κάθε μέρα.
Λος πουλος τώρα πριν φας ρεπορτ από όλους εδώ από Κύπρο που εσύ τους λες κότσους, ενώ γαμάνε σε μια βδομάδα πιο πολλές Ρωσίδες από όσες γαμας εσύ σε ένα χρόνο.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Αφού είναι πειναλες όλοι οι μεσανατολιτες γενικά..απορώ τόσο χάλια είναι οι ντοπιες γυναίκες στη Κύπρο?αυτοί άμα έρθουν Ελλάδα θα βλέπουν τις ελλεινιδες για μοντέλα!!
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
379
Like
535
Πόντοι
81
Αφού είναι πειναλες όλοι οι μεσανατολιτες γενικά..απορώ τόσο χάλια είναι οι ντοπιες γυναίκες στη Κύπρο?αυτοί άμα έρθουν Ελλάδα θα βλέπουν τις ελλεινιδες για μοντέλα!!
Μπα, σαν τις δικες σας ειναι και οι δικες μας, γιαυτο πηδαμε ρωσιδακια και ουκρανακια βγαζοντας τα για καφε οπου μας σερβιρουν κατι καλαμαραδες που τους εχουμε για τετοιες δουλειες. Α και τους δινουμε και τις ντοπιες που γουσταρουν καλαμαριστικο μπλα μπλα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Γεια σου αδερφέ, είμαι από το Ισραήλ
Δεν το έγραψα, γιατί όλη η κατάσταση εδώ.
Λατρεύω την Ελλάδα και τα ταξίδια γενικότερα.
Greeks and Cypriots have no big issue with Israel, so no worries.
Nice hearing about your sex adventures. :globeos-haha:
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
268
Like
462
Πόντοι
21
Μπα, σαν τις δικες σας ειναι και οι δικες μας, γιαυτο πηδαμε ρωσιδακια και ουκρανακια βγαζοντας τα για καφε οπου μας σερβιρουν κατι καλαμαραδες που τους εχουμε για τετοιες δουλειες. Α και τους δινουμε και τις ντοπιες που γουσταρουν καλαμαριστικο μπλα μπλα.
μην ξοδευεις ενεργεια και σαλιο να μπεις σε αυτη τη συζητηση ,δεν αξιζει. εχει 2-3 μελη εδω απλα ερχονται για φασαρια. ο σκοπος εδω ειναι αυτος που ειναι και αφορα τα εσκορτακια. ολες οι αλλες κουβεντες δεν πολυεχουν δουλεια εδω. καλαμαραδες εχει παντου εδω, στο στρατο, στις πρωτες βοηθειες, στα σχολεια ,στις καφετεριες σερβιτοροι, στα ξενοδοχεια και μεχρι chief και heads σε εταιρειες. μπορεις να βρεις ολο το ευρος απο την απολυτη σαπιλα και τα κατακαθκια της κοινωνιας μεχρι τα καλυτερα σπουδασμενα παιδια. δεν εχει διαφορα με τους ντοπιους. και οσον αφορα τις κυπραιες και ελλαδιτισες τα ιδια παντελη μου τα ιδια παντελακη μου. δεν εχει διαφορα. μια χαρα κερατο θα σε ριξει και η μια και η αλλη με καποιον βρωμιαρη που γνωρισε σε ενα μπαρ που της εδωσε 10 λεπτα προσοχη και την εκανε να νιωσει "σημαντικη". αλλαξτε κουβεντα παμε παρακατω
 

Jayalan4.201

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
38
Like
28
Πόντοι
0

Kapios?
 

Jayalan4.201

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
38
Like
28
Πόντοι
0
2 στα 2 άκυρες επισκέψεις στη Λάρνακα.

Πάω πρώτα στη Ρωσίδα που ποσταρα νωρίτερα.
Βγαίνει μια κοντουλα όπως αυτή στις φωτό, με ξυνή υποδοχή.
Κάνω κάνα 2 ερωτήσεις, την έβλεπα δεν είχε όρεξη, απαντούσε λίγο νευριασμένη.
Σκέφτηκα αν είναι ήδη ξενερωμενη, φαντάσου στο κρεβάτι.
Χαιρέτησα και έφυγα.

Πετυχαίνω άλλη αγγελία με ένα πολύ ωραίο Λατινο. Γενικά δεν τις προτιμώ αλλά ήμουν κοντά και πέρασα να τσεκαρω. Κλεισμένο ραντεβού από 30 λεπτά πριν, φτάνω έξω από τα διαμέρισμα στο Μακενζυ. Στέλνω ένα μήνυμα τίποτα στέλνω 2ο τίποτα. Περιμένω 10 λεπτά και έφυγα.
Τα διάβασαν, αλλά δεν απάντησαν ποτέ. Μεγάλοι αλήτες και άχρηστοι. Απλά για να χάσει χρόνο ο άλλος.
Ούτε συγγνώμη μετά τίποτα. Απλά κατέβασαν την αγγελία.
Λατίνο? Μήπως ήταν αυτή?
Μου άρεσε το προφίλ αλλά δεν έχει κριτικές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom