Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
1
Υπάρχει κανένα σάιτ που να έχει τις κοπέλες που δουλεύουν στα διάφορα studio/σπιτάκια? Επίσης έχει πάρει κανείς ταξί για να πάει σε μπουρδέλο? Δεν έχω αμάξι, και φαντάζομαι ότι θα είναι λίγο περίεργο να το επιχειρήσω...
 

aris234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους, νεο μελος στο forum αν και χρονια παρακολουθω τ δραση σας συγκεκριμενα απο το 2015 , δεν ετυχε να γινω μελος. αποφασισα να μπω στο φορουμ και να γραψω λιγα πραγματα για την περιοχη της λαρισας. Επισκεπτης σε ολα τα σπιακια στουντιο της λαρισας . Οι αποψεις μου ειναι οι εξης :
1. baccara  στο πρωτο σπιτακι αριστερα, εδω και καιρο φερνει πολυ ωραιες κοπελες μονο που η τιμη ειναι τσιμπημενη δηλαδη αν δεν εισαι σε θεση να δωσεις 100+ για ενα ωραιο προγραμμα δεν αξιζει αρκεσου στο 30αρι, μουφα η υποθεση και η τσατσα πολυ δηθεν μη το ενα μη το αλλο. (οταν ηταν η νικολετα στο σπιτακι ζητουση 180 με το τζακουζι, ενω διπλα η καρινα η τσατσα ηθελε 100 ) ελεος.
Δευτερο και τριτο σπιτακι αν αξιζει η κοπελα τοτε το 100αρι ειναι τελειο και σε αφηνει να καπνιζεις και το ποτακι σου και πολυ ξηγημενη η τσατσα, ομως τελευταια παρατηρω οτι δεν φερνει κατι αξιολογο κατι 40+ εχει .
2. βιλα ερως, στο βαθος το σπιτακι μετραει απιστευτα οτι κοπελα και να εχει, φυσικα αν σου αρεσει και τιμες λογικες (by the way : σε οποιον το κανει επειδη γουσταρει να το κανει σε μπουρδελο αξιζει )
το πρωτο σπιτακι στο βιλα ερως επισκεψη πριν κανα 4μηνο+ η κοπελα ηταν μεσα η ωρα 1 και κατι το βραδυ χτυπαω μπαινω και μου εμφανιζεται η τσατσα σε στιλ κοπελας. μιλαμε για μια 55+... σχολια δικα σας.
3. ΣΟΥΛΑ, Η περιφημη σουλα και τα κοριτσια της . Ειναι γεγονος πως εχει τελειες υπαρξεις εκει μεσα τ γινεται ομως με τις υπηρεσιες βρε παιδια τοσο αψε σβησε ελεος δηλαδη για να ευχαριστηθεις και να μην βγεις στο 10λεπτο πρεπει να δωσεις 200+ και το βλεπεις και απο το υφος της κοπελας οκκκ
4. vila erotika επικρατει το ιδιο κλιμα με τη ΣΟΥΛΑ ( ιδια ειναι ) αλλα οι κοπελες πιο προσιτες.

ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕΣ , βιλα ερως παρε το χρονο σου βρες το προγραμμα σου και θα γουσταρεις τρελα.

 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
1
Υπάρχει τίποτα καλό που θα προτείνε κάνεις για επίσκεψη αυτό το καιρό?
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Στο βίλα ερότικα αυτή την εβδομάδα έχει σίγουρα έλενα και αλεξάνδρα.και οι 2 πολύ καλές στο δωμάτιο ακόμα και στο απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ.αν μπορείς να διαθέσεις 50 ευρώ παίρνεις το πιο χαλαρό που έχει  και ισπανικό ή 69 κτλ.αξίζει πιστεύω αν σου περισσεύουν. μόλις άνοιξανε τίμησα έλενα που ήταν πολύ ορεξάτη λόγω τρίμηνης αποχής και σήμερα αλεξάνδρα που με έκανε πύραυλο με φιλιά στο λαιμό βυζοσκάμπιλα κ.α.και οι 2 κοπέλες από ρουμανία.η έλενα είναι πιο αδύνατη με μοντελέ προς σκίνι αλλά ωραίο κορμί και η αλεξάνδρα πιο ψηλή και χυμώδης.προσωπικά μ'αρέσουν και οι 2 ανάλογα την περίσταση.δυστυχώς τα μεγαλύτερης διάρκειας προγράμματα πχ ώρα είναι απλησίαστα για μένα με 200 ή 250 ευρώ.δεν πήρα ποτέ αλλά τόσο νομίζω που ρώτησα.όσο για το ταξί που ρωτάς πιο πάνω ναι στο βίλα ερότικα έχω δει να έχει πάρει πελάτης και να τον περιμένει.τώρα  για την τιμή θέλει συνεννόηση εκ των προτέρων με κάποιον ταρίφα.
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
επίσης πέρασμα από σπιτάκια γιάννουλης σήμερα.παρακμή η φάση.στο μπακαρά στο 1ο μια μικρούλα σκίνι υπερβολικά όμως με τη γνωστή γκάου ασπρομάλλα κοντόχοντρη τσατσά.στο 2ο άνοιξε μια μιλφ μπαστι χωρις τσατσά και είπε ότι είναι απασχολημένη και στο 3ο είχε μια νέα τσατσα με κοπέλα μια μιλφ αδύνατη με αγορε μαλλί που ήταν νομίζω στο 1ο για aρκετό καιρό προ covid19.αναμένουμε θεά νίκη από ρουμανία να αναστήσει το συγκεκριμένο μαγαζί όπως οι εβραίοι στην έρημο το μάννα εξ ουρανού.στο έρως στο 1ο σπιτάκι η γνωστή μιλφογκίλφ μαρία(η σαν τσατσά που αναφέρει ο συναγωνιστής αρης234 παραπάνω, που έιναι πολύ καλή στο δωμάτιο παρεμπιπτόντως)και στο 2ο μια κοπέλα που φαίνεται για εγχειρισμένο τρανς.μονόδρομος το βίλα ερότικα και το πέρασμα με  αλεξάνδρα που αναφέρω παραπάνω.επί τη ευκαιρία τι συμβαίνει ρε σεις συναγωνιστές λαρισαίοι και στη λάρισα σκάνε όλο τραβέλια;εδώ τρίκαλα έχουμε 3 ταπεινά μπουρδελάκια, δε σκάνε ανεξάρτητες αλλά τουλάχιστον ούτε τραβέλια.πως από το έπος της οδού μανδηλαρά που έδωσε τροφή για χιλιάδες ανδρικές φαντασιώσεις καταλήξατε να πολιορκήστε από shemale;τι να πω ίσως οι καραβανάδες και το παπαδαριο έχουν άσχημα γούστα.δεν τολμάμε να μπούμε kane sex όλο gay kai τρανσ για λάρισα. 
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Like
98
Πόντοι
1
καμια με ωραια ποδαρακια για footjob και αλλα υπαρχει??ας μου στειλει πμ οποιος ξερει και που ειναι ακριβως
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.732
Καλημέρα στην παρέα τής Λάρισας.

Να συστήθω καταρχάς.. είμαι η dacota, κατά κόσμον Μιράντα. Είμαι Ελληνίδα 25 ετών,και διατηρώ νήμα εδώ μέσα λίγο καιρό. Κατά καιρούς κάνω τουρ, και τελευταία σκέφτομαι να επισκεφτώ και την όμορφη πόλη σάς την ερχόμενη εβδομάδα παρέα με τη φίλη μου Άρτεμις επίσης 25 ετών, αλλά δε διατηρεί νήμα εδώ μέσα.  Θα ήθελα να δω αν υπάρχει ανταπόκριση,για αυτό όσοι ενδιαφέρεστε γράψτε μου ένα πμ εδώ είτε στον αριθμό viber πού αναγράφεται από κάτω. Κριτικές και φωτογραφίες μου έχω στο προφίλ μου. Είμαι plus size κορίτσι για τούς γνώστες και τους λάτρεις του είδους. Καλοδεχούμενες οι προτάσεις για κάποιο χώρο να διαλέξω διότι δε γνωρίζω την πόλη σάς.
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.732
επίσης πέρασμα από σπιτάκια γιάννουλης σήμερα.παρακμή η φάση.στο μπακαρά στο 1ο μια μικρούλα σκίνι υπερβολικά όμως με τη γνωστή γκάου ασπρομάλλα κοντόχοντρη τσατσά.στο 2ο άνοιξε μια μιλφ μπαστι χωρις τσατσά και είπε ότι είναι απασχολημένη και στο 3ο είχε μια νέα τσατσα με κοπέλα μια μιλφ αδύνατη με αγορε μαλλί που ήταν νομίζω στο 1ο για aρκετό καιρό προ covid19.αναμένουμε θεά νίκη από ρουμανία να αναστήσει το συγκεκριμένο μαγαζί όπως οι εβραίοι στην έρημο το μάννα εξ ουρανού.στο έρως στο 1ο σπιτάκι η γνωστή μιλφογκίλφ μαρία(η σαν τσατσά που αναφέρει ο συναγωνιστής αρης234 παραπάνω, που έιναι πολύ καλή στο δωμάτιο παρεμπιπτόντως)και στο 2ο μια κοπέλα που φαίνεται για εγχειρισμένο τρανς.μονόδρομος το βίλα ερότικα και το πέρασμα με  αλεξάνδρα που αναφέρω παραπάνω.επί τη ευκαιρία τι συμβαίνει ρε σεις συναγωνιστές λαρισαίοι και στη λάρισα σκάνε όλο τραβέλια;εδώ τρίκαλα έχουμε 3 ταπεινά μπουρδελάκια, δε σκάνε ανεξάρτητες αλλά τουλάχιστον ούτε τραβέλια.πως από το έπος της οδού μανδηλαρά που έδωσε τροφή για χιλιάδες ανδρικές φαντασιώσεις καταλήξατε να πολιορκήστε από shemale;τι να πω ίσως οι καραβανάδες και το παπαδαριο έχουν άσχημα γούστα.δεν τολμάμε να μπούμε kane sex όλο gay kai τρανσ για λάρισα. 
τι λες για δύο 25χρονες Ελληνίδες;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
επίσης πέρασμα από σπιτάκια γιάννουλης σήμερα.παρακμή η φάση.στο μπακαρά στο 1ο μια μικρούλα σκίνι υπερβολικά όμως με τη γνωστή γκάου ασπρομάλλα κοντόχοντρη τσατσά.στο 2ο άνοιξε μια μιλφ μπαστι χωρις τσατσά και είπε ότι είναι απασχολημένη και στο 3ο είχε μια νέα τσατσα με κοπέλα μια μιλφ αδύνατη με αγορε μαλλί που ήταν νομίζω στο 1ο για aρκετό καιρό προ covid19.αναμένουμε θεά νίκη από ρουμανία να αναστήσει το συγκεκριμένο μαγαζί όπως οι εβραίοι στην έρημο το μάννα εξ ουρανού.στο έρως στο 1ο σπιτάκι η γνωστή μιλφογκίλφ μαρία(η σαν τσατσά που αναφέρει ο συναγωνιστής αρης234 παραπάνω, που έιναι πολύ καλή στο δωμάτιο παρεμπιπτόντως)και στο 2ο μια κοπέλα που φαίνεται για εγχειρισμένο τρανς.μονόδρομος το βίλα ερότικα και το πέρασμα με  αλεξάνδρα που αναφέρω παραπάνω.επί τη ευκαιρία τι συμβαίνει ρε σεις συναγωνιστές λαρισαίοι και στη λάρισα σκάνε όλο τραβέλια;εδώ τρίκαλα έχουμε 3 ταπεινά μπουρδελάκια, δε σκάνε ανεξάρτητες αλλά τουλάχιστον ούτε τραβέλια.πως από το έπος της οδού μανδηλαρά που έδωσε τροφή για χιλιάδες ανδρικές φαντασιώσεις καταλήξατε να πολιορκήστε από shemale;τι να πω ίσως οι καραβανάδες και το παπαδαριο έχουν άσχημα γούστα.δεν τολμάμε να μπούμε kane sex όλο gay kai τρανσ για λάρισα. 

bacarra ηταν μια βουλγαρα με κοντο μαλλι που ιδρωνε τη φανελα, εχω μηνες να τη δω.
στο ερως, η ελενα (ξανθια τουμπανο) ειναι πολυ καλη και μιλφ μαρια επισης.

βιλλα και σουλα, οι τυπισες βαζουν πολυ κρεμα και κοιτανε να σε ξεπεταξουν μπαμ μπαμ, πολλες δε λενε ουτε γεια.
απο γνωστους αλλα και απο μενα εχουν φαει μαυρο εδω και πολυ καιρο...

2-3 φορες που πηγα σε καποιες απο κανεσεξ εφαγα επικη φολα.
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
ρε παιδια στο ερος τι εχει ελεγα να περασω καμμια βολτα, νομιζω οτι ειναι το πιο τιμιο γενικα απο ολα τα υπολοιπα
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
bacarra 1ο αριστερα μια teen αδυνατη, 2ο ειχε πελατη για πολυ ωρα, 3ο μιλφ ξανθια.
ερως, 1ο δεξια μαρια, 2ο ευθεια ελενα τουμπανο στην οποια ξαναπερασα μετα απο μηνες (καθε φορα ειναι και καλυτερη. με εμενα εχει δεσει η χημεια πραγμα το οποιο παιζει ρολο).
οι λατρες των τουμπανων δε θα απογοητετουνε παντως. ;)
 

Brommy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέος στο αντικείμενο εδώ. Ενδιαφέρομαι να κάνω μια επίσκεψη στη Λάρισα. Θα με ενδιέφερε κάτι σε μιλφ, κατά προτίμηση μελαχρινό. Υπάρχει κάτι τετοιο; και αν ναι αξίζει;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Καλησπέρα, νέος στο αντικείμενο εδώ. Ενδιαφέρομαι να κάνω μια επίσκεψη στη Λάρισα. Θα με ενδιέφερε κάτι σε μιλφ, κατά προτίμηση μελαχρινό. Υπάρχει κάτι τετοιο; και αν ναι αξίζει;

μιλφ θα βρεις στο ερως μετα τη γιαννουλη.
ξανθια ειναι η μαρια, μελαχρινη θα θυμαμαι τον τελευταιο καιρο.
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Καλημέρα επισκεφτηκε κανεις τους οικους εχουμε καμμια ενημερωση τι παιζει ?
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Στο El Dero στην Ασκληπιού στο παλιό το ΙΚΑ έχει πάει κανένας; Παίζει κάτι παραπάνω;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
studio bacarra 3 σπιτια ανοιχτα.
1ο αριστερα, τουμπανο μελαιχρινο μιλφ, Μαρια νομιζω (την αλλη φορα σιγουρα σαυτη)
2ο δε με ανοιξε να τη δω
3ο μια ξανθια 45-50, νομιζω Μονικα (μεθυσμενη ισως ηταν? ελεγε κατι τρελα ηταν οκ στο κρεββατι ομως)

studio eros
1ο τερμα ευθεια, μελαχρινη με τουρμπο βυζια, Καρμεν νομιζω
2ο δεξια, κλασικη ξανθια Μαρια
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
^ τυπε η Μαρια (μελαχρινη) σαυτο που ειναι 3 σπιτια, ειναι καλη
φιλος απο Λαρισα εχει παει 3-4 φορες, απλα εχει λιγα κιλα, τπτ το σπουδαιο βεβαια.
ειμαι μακρια και δεν εχω παει ακομα
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Like
98
Πόντοι
1
Καλημερα αλάνια!! Έχουμε κανένα νεο με τα σπιτακια;;ποιο προτεινετε για ποδολαγνειες ποδομαλακιες κτλ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom