Νέα

Lacoba Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BEST
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
αυτο το πραγμα που φοβαστε τους μπατσους ενω ειστε αθωοι ξερω γω...... γαμησε τα.

γιατι χεστηκες ρε φιλε ? απαγορευεται να γαμαμε ? αφου πληρωνω ! οποιος μπατσος θελει βρισκει οποια ιεροδουλη θελει, αφου το κανω εγω με 2 search το κανει και αυτος, αν αυτο θελει (να δει χαρτια κτλ). ή μηπως θα σε φακελωσει εκει απεξω απτο χοτελι και θα σε ρουφιανεψει στην γυναικα σου μεσα στο επομενο διωρο ?

μανια καταδιωξης εχεις ?

εγω θα επαιρνα δωματιο και θα εβγαινα με το πουτσο εξω στο μπαλκονι.οχι γιατι ειμαι νιντζα αλλα γιατι
σταρχιδια μας οι μπατσοι, σταρχιδια μας και η φυλακη, παντου πουτανα ολα, για να μαστε μαζι, δεν ειμαστε καλα και οπου παιζεις θα βαζω φωτια, μου πηρες το μυαλοοο, και πως να γιατρευτωωω.   
:headbang: :headbang: :headbang:
. Τη συνθηματακι μαν ειναι αυτο?;
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
ασχετο…αλλα το εχω παρατηρησει 2 φορες κατα τισ 8.00ε  ενα μωρακι με κοτσιδα κοντο αδνατο σωμα... βολταρει πανω κατω…παιζει να εχει πιατσα απο εξω?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
σε συγκριση με αυτα το λακομπα ειναι το χειροτερο..το καλυτερο που ειχα παει ηταν το gls
το λακομπα ομως φιλε εχει κατι που τα βαζει τα αλλα κατω...αυτο λεγεται Μαρινακι...ετσι? ;) ;)
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
το λακομπα ομως φιλε εχει κατι που τα βαζει τα αλλα κατω...αυτο λεγεται Μαρινακι...ετσι? ;) ;)

Το πρόβλημα με το Lacoba είναι το μινιον ντουs που χωράς ο μισός μέσα και μισός έξω
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Το πρόβλημα με το Lacoba είναι το μινιον ντουs που χωράς ο μισός μέσα και μισός έξω
το μεγαλυτερο προβλημα εκει ειναι το γαμημενο το νερο παει σε ολο στο πατωμα και λιμνιαζει....αντε ρε παιδια φτιαξτε κανενα υδραυλικο... :jerking: :jerking: :jerking:
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
το λακομπα ομως φιλε εχει κατι που τα βαζει τα αλλα κατω...αυτο λεγεται Μαρινακι...ετσι? ;) ;)
το κγκ αναφέρεις η την κοπέλα που είναι στην ρεσεωιον??έτσι την λένε??
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
η κοπελα στην ψιων ειναι...αστα :vomit:
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
το μεγαλυτερο προβλημα εκει ειναι το γαμημενο το νερο παει σε ολο στο πατωμα και λιμνιαζει....αντε ρε παιδια φτιαξτε κανενα υδραυλικο... :jerking: :jerking: :jerking:

Είχα πάει πριν χρόνια με την παλια Julienne και βγαίνωντας από το μπάνιο τρώω μία σούπα, αφού ήρθε η κοπέλα να σε σηκώσει χαχαχαχαχαχα
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
και η κοπέλα κάτω δεν με χαλάει....για το κγκ όπου θες πάει η μόνο εκεί>??μήπως κάθεται κάτω και ψαρεύει πελάτες??εγω παντως δεν εχω δει ποτε κατω να κάθεται καποια
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
η κοπελα στην ψιων ειναι...αστα :vomit:
εγ  την τελαυταια φορα που πηγα ηταν μια νεαρη νοστιμουλα,ανετα πηγαινα μαζι της.
οταν πηγα να της παραδώσω τα κλειδια μου είπε τόσο γρήγορα τελείωσες  :headbang: :headbang: 
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
και η κοπέλα κάτω δεν με χαλάει....για το κγκ όπου θες πάει η μόνο εκεί>??μήπως κάθεται κάτω και ψαρεύει πελάτες??εγω παντως δεν εχω δει ποτε κατω να κάθεται καποια
ναι, φιλε η Μαρινα παει μεχρι Λαμια... :2funny: Μαλλον δεν καταλαβες για ποια μιλαω...Η κοπελα κατω δεν ειναι ομως cg αρα?  ;) :hi:
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
εγ  την τελαυταια φορα που πηγα ηταν μια νεαρη νοστιμουλα,ανετα πηγαινα μαζι της.
οταν πηγα να της παραδώσω τα κλειδια μου είπε τόσο γρήγορα τελείωσες  :headbang: :headbang: 

Δε της είπες να σου κάνει εκπτωση???
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
εγ  την τελαυταια φορα που πηγα ηταν μια νεαρη νοστιμουλα,ανετα πηγαινα μαζι της.
οταν πηγα να της παραδώσω τα κλειδια μου είπε τόσο γρήγορα τελείωσες  :headbang: :headbang:  
εγω θα την γαμουσα στα βρισιδια σορρυ -εκτόξευση ή η ανταλλαγή ύβρεων ηθελα να πω-και μονο που θα ελεγε κατι τετοιο... Τι να πω αν οντως ειπε τετοιο ειναι για πολυ  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
εχουν μαλλον παρει και αυτες μπολικους βοριαδες
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
εγ  την τελαυταια φορα που πηγα ηταν μια νεαρη νοστιμουλα,ανετα πηγαινα μαζι της.
οταν πηγα να της παραδώσω τα κλειδια μου είπε τόσο γρήγορα τελείωσες  :headbang: :headbang: 


Μπορει να ηθελε και αυτη, ενα γρηγορο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
εγ  την τελαυταια φορα που πηγα ηταν μια νεαρη νοστιμουλα,ανετα πηγαινα μαζι της.
οταν πηγα να της παραδώσω τα κλειδια μου είπε τόσο γρήγορα τελείωσες  :headbang: :headbang: 

απ'οτι φαινεται εχει κ χιουμορ :gay: κ εγω πριν καποιες που το χα επισκεφτει πετυχα στην ρεσεψιον μια ξανθουλα νοστιμουλα..πανω απο 26-27 δεν την εκανα..
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
απ'οτι φαινεται εχει κ χιουμορ :gay: κ εγω πριν καποιες που το χα επισκεφτει πετυχα στην ρεσεψιον μια ξανθουλα νοστιμουλα..πανω απο 26-27 δεν την εκανα..
μάλλον για την ίδια λέμε...οταν πηγα να παρω δωματιο επελεξα το πιο οικονομικο και το πιο μικρο,και μου λεει δεν το θες να μεινει κιολας  :gay: :gay:
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
απ'οτι φαινεται εχει κ χιουμορ :gay: κ εγω πριν καποιες που το χα επισκεφτει πετυχα στην ρεσεψιον μια ξανθουλα νοστιμουλα..πανω απο 26-27 δεν την εκανα..
κανε μια διορθωση τωρα θυμήθηκα τι μου ειπε ακριβως  τοσο γρηγορος εισαι? :cheesy: :cheesy:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
κανε μια διορθωση τωρα θυμήθηκα τι μου ειπε ακριβως  τοσο γρηγορος εισαι? :cheesy: :cheesy:

εγω την πετυχα μονο στο ανεβασμα..αλλα φαινεται απ'το στυλακι της τσαπερδονοκωλοσφυριχτρα :grin: κ σε εκοβε κ καλα καλα..στο κατεβασμα ειχε αλλαξει η βαρδια πετυχα μια αλλη πατσολα milfogilf :grin:

παρεπιπτοντως πηδαγε κανας συναγωνιστης το προηγουμενο σαββατο στο λακομπα γυρω στις 21:30-22:00 κανα ρωσιδακι-ουκρανιδακι(απ΄τα χαρακτηριστικα της το συμπερανα) μιλφ?ξανθο,με μεγαλο στηθος γυρω στα 35-40 την εκανα..μπηκε απ'τον 2ο στο ασανσερ την ωρα που ανεβαινα..για βυζιτα την εκοψα αλλα ο μαπας δεν ζητησα τηλ :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom